Forums » Nekategorizováno

Hladac dominantnych zien

  • 5. februára 2006 13:44:32 CET
    Velmi doporučuji vaší pozornosti článek Liiny na adrese http://blog.lide.cz/liina
  • 5. februára 2006 13:42:43 CET
    Dominantní žena na trvalý vztah se skutečně nehledá snadno a podobně jako si subíci stěžují, že nemohou najít dominantní ženu, i dominantní ženy mají problémy s tím, najít submisivního muže na vztah a ne jen na jednorázové pobavení. A mnoho takzvaných subíků zůstává jen u virtuálních fantazií a ani se neodváží se s nějakou dominantní ženou setkat. Je to zbytečný strach, dominantní ženy bývají zcela normální a pokud se lidé pounají napřed na netu, pak telefonicky a pokud si nejsou navzájem anonymní, není se čeho obávat.
    Já sám jsem se seznámil během let svého působení na netu s dominantní ženou třikrát, myslím tím ve smyslu vztahu, nemyslím tím ženy, které jsem poznal jako kamarádky, těch bylo samozřejmě podstatně víc.
  • 4. februára 2006 23:23:30 CET
    Myslím,že subík_ba má trochu pravdu. Slovenská mentalita spoločnosti je dosť odlišná od českej a nájsť tu správnu dominu na slovensku je o dosť ťažšie ako v čechách(samozrejme nehovorím o profi dominách :-)). Zobrať(zbaliť)dievča-priatelku ako dominu do Viedne a tam zistiť,že sa jej to hnusí nie je tiež nič moc. :-)) A hlavne ja považujem D/s za vždy niečo nové, vzrušujúce ale hlavne musíme sa pri tom dobre baviť!!!!!
  • 4. februára 2006 15:55:58 CET
    kuriev, co to robia za prachy, alebo za inu odmenu je naozaj dost
  • 4. februára 2006 15:44:20 CET
    Opět se opíráš o svůj mylný názor. Domin je dost, ale málo je toho, co jím nabízíš. Nechci Ti to usnadnit, ale ke svým předchozím radám bych Ti ještě jednu přidala; Co tak být zcela čestný, otevřený a zkusit to přez přátelství, co třeba výlet do Vídně, namísto hotelového pokoje a nechat dominu poznat, že jsi dobrý chlap...????
  • 4. februára 2006 0:11:01 CET
    beriem tvoj komentar...ale vysledkom je, ze je spusta subikov a ziadne dominy. Asi je fakt problem nieklde inde
  • 3. februára 2006 12:57:19 CET
    SUBIK_BA: musim suhlasit s 'krasna.pani', totizto povazovat D/s len za zabavu je trochu zcestne. Ale aby som ti odpovedal: nuz inzeraty dominantnych zien mas aj napr. na pervers.cz (a je tam kategoria pre slovenske inzerujuce), mne ale pride prirodzene, ze prave muz si ma hladat svoju dominu a nie domina muza (ak to berieme z pohladu, ze submisiv by si mal dominu "zasluzit", potom je prave ta "zasluha" chapana ako cesta, kt. sa ku nej "dostane") , cize uplne chapem, ze dom. orientovane zeny tu nedavaju svoje inzeraty a maybe sa riadia principom : "snaz sa, a najdi si ma" (pecene holuby predsa z neba nepadaju)
    KRASNA.PANI: dakujem :o)
  • 2. februára 2006 19:30:55 CET
    Dominantních žen není málo, však málo je toho, co subíčci na SK nabízejí. SUBIK_BA je toho jasným příkladem - mluví u ženách, které se chtějí či nechtějí setkávat. To je přece absurdní a vypovídající, že SUBIK_BA o dominantních ženách nic neví. Rovněž tvrzení, že D/s je perfektní zábava, musí každou dominantní ženu odradit. Jsem sama dominantní žena a pokud bych Vám mohla poradit; Nenabízejte setkávání, nepište scénáře a především nenabízejte D/s vztah. I ta nejzatvrzelejší "Madam" si občas dá líbit nějaký ten sexík. A Ty KESLAVEKE jsi chytrý a začínáš mne zajímat.
  • 2. februára 2006 17:25:03 CET
    ide totiz o to , ze stranky ktore uvadzas su ceske, takze pochybujem, ze zeny zo Slovenska na ne davaju inzeraty. A ked sa pozries na zoznamku na tychto strankach, dominantnych zien je tu prezalostne malo. A ja nerozumiem tomu preco to tak je. Ved D/s je urcite perfektna zabava aj pre zeny.
  • 2. februára 2006 14:25:38 CET
    teraz som si nie isty, ci som to dobre pochopil, v kazdom pripade ale (minimalne o pro-dominach) je hned niekolko serverov na ich vyhladavanie
    1. tento, na ktorom sa nachadzas
    2. www.dominy.cz (ale ako som povedal, je to zamerane na profesionalne dominy)
    ... a vlastne ked to zoberies aj inak, tak kazda jedna zoznamka moze byt potencialnym "vyhladavacom", a pokial mi je este zname, tak aj pre dominy (a dominantov?) existuje server, tiez na zapad od Moravy - www.otrok.cz sa mi zda.
    Len dufam, ze som dobre pochopil, co tymto forom chcel basnik povedat :)
  • 30. januára 2006 18:16:15 CET
    ja chcem najst dominu