Forums » Nekategorizováno

Dominanti na Domině??

  • 1. februára 2006 8:56:07 CET
    Myslím si, že dominantní chlapi nejsou, jen si na ně hrají. Jsou to dle mého názoru zakomplexovaní samečci, kteří nechápou, nebo si díky nesmyslným předsudkům nedokáží přiznat, že jsou to jen ženy, které mají tu kouzelnou moc nás ovládat díky naší přirozené slabosti - chtíči. Sebevětší drsňák si čichne ke kundičce a už panáčkuje jako zajíček...Nic proti orientaci, každému co jeho jest,ale jaký Dominant?? Co to je?? Už zkomonělina toho slova nemá logiku. Je stejně směšné asi jako třeba "strojvůdkyně" nebo " havířka"..
    Měli by mít svůj oddělený server a neprznit databázi fotek obrázky ponižování našich královen a Paní.Toť můj názor.
  • 9. marca 2006 15:34:31 CET
    Aj ja si myslim, ze tu by dominanti nemali byt
  • 9. marca 2006 1:43:00 CET
    Pocuvaj chlape, ozaj, co si dalsi psycho co nas tu chces vysetrovat, tak pan doktor skoncite s tym, OK myslim ze nie sme az taky zly,OK
    • 5 posts
    1. marca 2006 2:05:37 CET
    se nečerti.. dik za názor. O to mi šlo. Na druhé straně si protiřečíš, pže tvrdíš, že je tento web pro všechny D/S a sám oponuješ (dle mně z principu)svými názozy, potažmo fóra druhých vždycky naopak..
    Ale dík za názor. p.s. Jsi opravdu slave??
  • 9. februára 2006 16:25:25 CET
    citujem, aby to bolo kazdemu jasne:

    "domina.sk je komunitny web o zivotnom style BDSM a o dominantno/submisivnych medziludskych vztahoch".

    Tolko uvodom. Teraz: vztahy D/s, ak ma rozum neklame, mozu byt FM, FF, MF, MM. Ten, kto to popiera, nech sa zamysli nad svojimi nazormi, popripade, ak v navale hormonov sice pripusti vztah FF, ale MF a MM uz nie... Kde je tam nejaka zmienka o "vymene nazorov" len medzi dominantnymi zenami a submisivnymi muzmi ? Uz to konecne pochopte, ze toto je web pre vsetky pohlavia vsetkych orientacii. Hold preto sa to aj nazyva "komunitny web". (V roznych konstrukciach to opakujem uz neviem kolky krat): je to web pre vsetkych a vselijakych - odlahcene povedane.
  • 6. februára 2006 0:34:33 CET
    No a "BDSM LIFESTYLE COMMUNITY SITE" je ryze co?....zas tak jasné to není:)),...a podle příspěvků do fóra to většina lidí chápe jako možnost výměny pohledů mezi dominantními ženami(dominami) a submisivními lidmi...!??
  • 5. februára 2006 23:49:48 CET
    Máte to, pane kolego, trochu popletené. Jak správně naznačila KRASNA.PANI musí být motivací dominanta sexuální pudy a podvědomí. Tedy dominant takový na naše stránky patří. Vy však pletete mezi nás ubožáky, u kterých ta sexuální motivace schází a tito nepatří na naše stránky, ale například do izolace. Tak se, prosím, nerozčilujte a nejdříve se poučte o pojmech.
  • 5. februára 2006 22:57:55 CET
    Myslím si, že "domina.sk" je ryze komerční tah. Pokud by název zněl "dominus.sk", nebo "dominant.sk", tak by tu jistě nebylo tak živo. Je to pro ženy i muže, to je jasné.
  • 5. februára 2006 22:35:04 CET
    Myslím si, že název domina.sk dostatečně vyjadřuje "co tím chtěl básník říci". Dominant je jiné slovo! A že se tu dá najít submisivní žena je v pořádku, protože domina může být i ve vztahu k ženám...
  • 5. februára 2006 21:37:44 CET
    Jsem submisivní, ale nikoliv tupý či nevzdělaný muž a toto forum sleduji pasívně již několik dní. Mým dojmem čtenáře je, že jediné konstruktivní příspěvky jsou od dopisovatelů KESLAVEKE a od KRASNA.PANI. Zbytek mi připadá spíše, jako tápání začátečníků s výjímkou ASDAREEL, který se snaží být moudrý, ale dociluje opak. Samozřejmě, že nápis BDSM LIFESTYLE COMMUNITY SITE nemá z prosazováním ženské dominance nic společného - je to diskuze o něčem, co neexistuje.
  • 5. februára 2006 0:08:21 CET
    Hmmm ? Co si tymto chcel povedat ? Mimochodom, rad by som pocut odpoved na moju (podotykam!) slusne polozenu otazku:
    kde sa vo vete BDSM LIFESTYLE COMMUNITY SITE nachadza zmienka o vyhradne fem-dom orientovani servera ? (Ty, ako autor tohto fora by si na to mal vediet odpovedat).
  • 4. februára 2006 23:20:32 CET
    přemýšlej o tom co píšeš do adresního řádku...
  • 4. februára 2006 20:26:03 CET
    Já jsem opravdu chtěl, aby mi Keslaveke doporučil nějaké stránky týkající se názoru psychologů na dominantní postavení ženy a jako poučování to zcela jistě neberu.

    DXSlave: Potěšil jsi mě, že máš o mě vysoké mínění :-)

    Obávám se, že se v tomto auditku začínají vršit nedorozumění jedno na druhé.
  • 4. februára 2006 17:22:12 CET
    maybe trochu off-topic, ale neda mi to:

    Bez urazky, ale ja som Asdareelovi len povedal o jednej z knih, z ktorych vychadzaju aj moje nazory, a keby si cital trochu pozornejsie prides na to, ze to nebolo poucanie (len tolko k tomu), a dakujem za radu, viem (z roznych inych stranok a for), kto je to Asdareel,
    Ale jednu vec ti mozem povedat URCITE : server domina.sk NIKDY nebol zamerany len vylucne na temu femdom, a NIKDY nebol zamerany hlavne na prezentacie LEN dominantnych zien. Len tak pre info, z uvodnej stranky hned prva veta hovori za vsetko, a uvadza toto forum do prahu zbytocnisti:)

    welcome to domina.sk - BDSM LIFESTILE COMMUNITY SITE. (teraz bud tak dobry a odpovedz, kde sa tu nieco pise, ze je to server zamerany vysostne na tematiku fem-dom?)
  • 4. februára 2006 16:20:25 CET
    Předpokládám, že jsi schopná doložit to, co tvrdíš - totiž že kladu na jednu úroveň dozorce koncentračnoího tábora s dominantem. Kdy, kde a na jaké stránce mých textů jsem to napsal.
  • 4. februára 2006 15:24:37 CET
    Se Tvým názorem souhlasím, jsou lidé tzv. switchující, přesto prosím vycházej z podstaty BDSM vztahů, tedy z naplněných, nebo nenaplněných tužeb, které jsou hnány sexuálními pudy a podvědomím - libidem (S. Freud). Četla jsem na webu odkazy "ASDAREEL". Je tam mnoho dobrých, ale bohužel zkopírovaných myšlenek JINÝCH AUTORŮ. To není nyní podstatné - nadále tvrdím, že korespondent ASDAREEL, zde v tomto foru, neví, o čem hovoří. Příklad: On klade sadistického dozorce v koncentráku, který mučí kohokoliv na úroveň dominanta z oblasti BDSM, který své poddané ovládá, neboť mu to přináší sexuální vzrušení a uspokojení. Vím, o čem mluvím, jsem dom. založená žena. Z tohoto důvodu si troufám tvrdit i nadále, že ASDAREEL neví, o čem hovoří a vnesl do této diskuze zmatek.
    • 3 posts
    4. februára 2006 1:04:40 CET
    ... je heslo, které koluje BDSM scénou už dost dlouho. Kdekterá domina je dominou jen proto, aby si to její subík užil a vzrušuje ji ne pocit dominance, ale vzrušení partnerovo...

    Dominance v posteli samozřejmě není vázána na dominanci v životě, ne každý člověk dominantní je dominantní v BDSM smyslu - Asdareelem zmíněná semetrika je smutný případ nezvládnuté nekompenzované potřeby dominance - anebo taky vynucené sebeobrany - potřeby být zkrocena... To by bylo na dlouhou debatu, která by imho nebyla tak mimo mísu, jak tu zaznělo...

    Doporučuju zajímavý článek na serveru DS-life.cz o různých propletencích dominance/submisivity/sadismu/masochismu: "Dominantní subinky a subíčci"

    Domina.sk je v mých očích široce otevřený komunitní server, který se nezaměřuje zdaleka jen na jednu úzce vymezenou oblast BDSM. Pokud někomu vadí existence jiného přístupu, měl by se imho nad sebou zamyslet, člověk přece nebyl stvořen pro femdom, ani pro maledom, ale pro život... (a to, že Bůh stvořil člověka k obrazu svému, sem tahat radši nebudu :-))))
    • 1 posts
    3. februára 2006 23:21:57 CET
    podepisuji se take pod tvuj názor..

    kekeslave: Pravda o tom, že mají zde mají všichni stejné místo beru, ale tento web se mi na rozdíl od jiných líbí právě proto, že je (a bezesporu původní záměr tu byl, myslím..) zaměřen ,jak z názvu vyplývá, na femdom. Není rovněž pravda o "kategorizaci". Ta je jen naoko. Pokud vložím do fotek měsíce obrázek "hard" bude správci vymazán.. Ale mně připadá stejně nevkusné právě maledom mezi obrázky femdom,jako sádrový trpaslík na jinak vkusně opečovávané zahrádce.. votogo.
    p.s. Tohle fórum není reakce na to tvoje, nebo dokonce nějaká oponence! Vážně. To jsem si přečetl až posléze.. a mnohé to vysvětluje. 890 stránek Bornemana se mi nechtělo louskat, je to jen kompilace Nicheho. A mezi náma, doporučovat něco Asdareelovi na tohle téma, je jako nechat se poučovat o teorii relativity od mé 8mi leté dcerky.. Já osobně neznám nikoho sofistikovanějšího a věci znalého než je Asdareel.. ( zkus google ;-) )Zjisti si nejdřív koho poučuješ, než s tím začneš. Bez urážky.
  • 3. februára 2006 17:52:17 CET
    Na jednej strane sa psychologicke diskusie bez kategorizacii nedaju robit, na druhej strane skutocny zivot je viac o prienikoch medzi tymito kategoriami. Krasna pani kategorizuje - Asdareel vnima prieniky medzi kategoriami. Ak ma prava domina v prvom rade sexualnu pohnutku, neznamena to ze prirodzene dominantna zena nemoze tieto sexualne sklony kvoli nejakym zabranam objavit v sebe neskor. Zivot ma viac farieb ako si vedia mnohi predstavit.
    A z toho isteho dovodu by som tiez BDSM scenu nedelil, lebo aj tu mame ludi v prieniku, ktori radi striedaju polohu submisivnu s dominantnou.
  • 3. februára 2006 12:51:40 CET
    Tak pekne poporiadku:
    ASDAREEL: nuz odporucam knihu: Ernest Borneman, Encyklopedie sexuality, ak vies dobre po nemecky tak original: (Ullstein Enzyklopadie der Sexualitat, r.v. 1990), tam je to vsetko fakt uzasne rozpisane a spominaju sa tam nazory mnohych psychologov (vratane hviezd ako Freud a pod.) Prave k tvojmu vyjadreniu o patriarchalnej spol : ta spolocnost davala najvacsiu moznost 'rozkvetu' dominantnych vlastnosti a pohnutok u zien (mozme cez SS diskutovat)
    MALEDOM.ALFA: prevadzkovatela by som chudakom nenazval - este raz : domina.sk je serverom pred BDSMpositive ludi, vsetkych pohlavi a orientacii
    DXSLAVE: ak si spravne vsimam, praveze fotky v kategoriach rozdelene su - a to prosim pekne v prehladnych kategoriach, cize neviem, ako sa ti moze stat, ze pri prehliadani kategorie napr. "fotky domin" narazis na nieco z "male dom" - potom je to uz chyba cloveka, co foto pridaval, ze ho neumiestnil spravne
    ... v kazdom pripade ale este raz zopakujem svoj nazor : dominantni maju na domine rovnako svoje miesto ako dominy, a submisivovia tak ako submisivky ... howgh :o)
  • 3. februára 2006 10:52:19 CET
    Možno by potom mala byť foto mesiaca j napríklad scéna mesiaca. Ja ako dominantne založená rada sa pozriem na fotku kde je ako ty hovoríš zviazaná pekná žena. Pre nás dominantov to je ako výsledok našej práce ked to mám tak nahrubo povedať. Navrhni adminovi nech urobí rubriku naj vzrušujúcejšia scéna a bude klud.
  • 3. februára 2006 0:45:15 CET
    za vaše příspěvky. Myslím, že všechny vaše názory i připomínky jsou nanejvýš opodstatněné. Šlo mi ale právě o ně, protože jsem tím chtěl vyvolat diskuzi o mém subjektivním dojmu. Můj úvodní příspěvek byl určitě do jisté míry ovlivněn mým zaměřením, ale nesouhlasím s alibizmem. Nemám nic proti dominantním mužům, naopak, vážím si všech, kteří se dokáží jakkoli a otevřeně přihlásit se svým zaměřením na tu, či onu stranu.
    Jen mě prostě zajímal názor. Např.:Přejděte do galerie fotek:
    v sérii nádherných D/s scén se objeví překrásná žena svázaná do kozelce.. Prostě mi to slušně řečeno nesedí, a tak jsem chtěl znát názor ostatních. Pochopitelně není to jen tento příklad.
    Nejde o to dělit komunitu jak píšete,ale třeba snad námět na úvahu pro správce servru, zda fotky nerozdělit na FemDom a MaleDom.
    Nebo se dočkáme i žebříčku " Dominant měsíce?" Doufám, že ne!
  • 2. februára 2006 20:40:08 CET
    Děkuji za radu, už jsem ji dávno potřeboval. Nemyslím, že by mělo smysl s tebou diskutovat v soukromé poště.
  • 2. februára 2006 20:09:06 CET
    No, o konfrontaci nestojím, jen nemohu vystát, že i nadále plácáš páté přes deváté. Doporučuji Ti poradit se s odborníkem, aby Ti vysvětlil pojmy dominance, submisivita, sadismus a masochismus i s variacemi. Pak bys pochopil, že domácí semetrika je hnána různými jinými více-méně neracionálními podněty, nikoliv však sexuálními pudy. Daleko jsme dostali od tématu. Pokud chceš pokračovat v diskuzi, pošli mi ss z mého profilu. Nic ve zlém.
  • 2. februára 2006 19:42:34 CET
    Kdybys četla mé názory pozorněji, zjistila bys, že se možná až tak moc neliší. Každopádně diskutovat můžeme o čemkoliv v méně konfrontačním tónu.
  • 2. februára 2006 19:33:38 CET
    Domácí semetrika je dominantní v domácnosti, ačkoliv ne v bdsm smyslu. Tedy není to, co my, bdsm pozitivní, rozumíme pod pojmem "domina." Nicméně dominantní zcela nepochybně je - řídí, vládne, rozhoduje, tedy dominuje.

    Ovšem přesto se domnívám, že v řadě žen, jejichž dominance se projevuje semetrikovitostí, dřáme i latentní domina. Znám takovch žen několik a jedna si teprve ve středním věku uvědomila, že dominance je přesně to, co by jí vyhovovalo, uvědomila si své zaměření a od té doby je spokojená. Do té doby to byla klasická domácí semetrika. U jiných ovšem k podobnému prozření, například vinou puritánské výchovy, vůbec nedojde.