Forums » Nekategorizováno

Trvalý vztah 24/7

  • 5. februára 2006 22:41:09 CET
    K diskuzi je zván každý, kdo chce říct svůj názor k tématu. nebo se podělit o své zkušenosti.
  • 22. februára 2006 8:51:18 CET
    myslím že to preháňaš A tvoja túžba po takej forme otroctva je nesplnitelná. Dominacia a otroctvo by malo patriť len a len výhradne k sexu.ako spomínaš že si robil sluhu .To by ani mňa nabavilo mať takého otroka.....Prečo? Odpoviem ti na SS
  • 16. februára 2006 12:00:09 CET
    podla mna vsetci prezivame 24/7 ak mame rodiny, je pravda, ze statut ci sub alebo dom sa tam moze menit a aj meni, ale je to ta ista psychologia vztahu. 24 hodin 7 dni v tyzdni, to su iba roboti, priznajme si, ze kazdy ma chvile ked je sam so svojimi myslienkami. Nie je tak?
  • 13. februára 2006 15:07:48 CET
    Vaše oba příspěvky shledávám velice realistické a je z nich patrno, že víte oba, o čem mluvíte. Z mého pohledu a dle mých zkušeností je každý jiný vztah, než 24/7, slabou náhradou. Pan BALZAC asi ještě neví nic o odevzdání těla i duše své vládkyni.
  • 12. februára 2006 13:18:52 CET
    Šťastné otroctví, jak ho Ty popisuješ, jsem zažila. Ano, to je ta správná formulace vztahu 24/7. Jiný vztah se svou Paní/Pánem si ani nedokážu představit. Rovněž příspěvek krasne.pani je velice realistický. Hovořím dle svých vlastních zkušeností.
  • 12. februára 2006 11:00:41 CET
    Ještě jednou. 24/7 D/s vztah je, dle mého názoru i mých zkušeností, zcela reálný. Naopak, já sám bych to ani jinak, než 24/7 neuměl, neumím přepínat ze submisivního do normálního modu. Vše ovšem záleží na tom, co chápeš pod pojmem 24/7. Pokud to vidíš jako jednu nepřetržitou BDSM scénku, neustálé ponižování, trestání, mučení apod., pak podle tohoto pojetí to skutečně zcela nereálné je. Já ovšem vidím 24/7 jinak. Pro mě se jedná o NORMÁLNÍ vztah, v němž mají místo normální věci, resp. tyto běžné, normální věci tvoří převážnou součást jeho náplně. D/s scénky tvoří jen určitou, menší část společně stráveného času.

    Proč tedy nazývám tento vztah 24/7? Je to proto, že D/s v určité míře trvá pořád a přesahuje i do normálního života. Jde předevšim o to, že svoji Paní vnímám jako Paní pořád, i když děláme běžné věci, i když nejsma spolu. Tomu odpovídá i způsob komunikace - oslovuji ji má Paní, vykám jí apod. Aoe to se nevylučuje s normálním, láskyplným vztahem, naopak mu to dodává více intimního a mystického kouzla. Mám to vyzkoušené a je to nádherné.
  • 12. februára 2006 2:50:04 CET
    Pozri ten vztah je nerealny, vydrzis to zopar dni, a to je pre teba OK, , co by si chcel viac , ked Ti mam uprimne povedat tak rok by si nevydrzal, vsetko musis brat realne
  • 11. februára 2006 19:24:31 CET
    Děkuji za uznání, potěšilo mě to :-)
  • 10. februára 2006 21:27:01 CET
    Vztah 24/7 neznamená mít otroka nepřetržitě u sebe. Chápu to jako stav mysli, kdy si je otrok vědom 24 hodin denně a sedm dní v týdnu skutečnosti, že je soukromým majetkem své paní a naopak. Také musí chodit do práce apod., jak správně bylo již řečeno.
    ASDAREEL: Jsou jen dvě možnosti. Buďto jsi perfektní psycholog, nebo perfektní otrok, nebo obojí. Každopádně Ti to pálí.
  • 10. februára 2006 20:04:07 CET
    Pojem 24/7 vznikl jako zkratka "7 dní v týdnu, 24 hodin denně." Tedy D/s vztah trvající pořád, nepřetržitě. Nyní k tomu, zda může fungovat. Nemyslím, že takový vztah může fungovat jako jedna nepřetržitá D/s scénka, to opravdu možné není. Ale například já osobně chápu 24/7 jako STAV VZTAHU. Tedy ve své Paní vidím svoji Paní pořád, i kdyř D/s ve smyslu BDSM scínky zaujímá jen určitou menší část společně stráveného času. Vnímám jí jako Paní stále, i když děláme běžné věci, i když nejsme spolu.
  • 10. februára 2006 19:58:33 CET
    Muž, který opustí ženu a děti, je zcela bezcharakterní. Mláďata se neopouštějí, nikdy, za žádných okolností. Opustil je a je mu zřejmě úplně jedno, že jim chybí a že se jim po něm stýská a že to bude mít negativní dopad na jejich další život. A navíc je nechal, jak říkáš, v nouzi, tedy z toho dovozuji, že je nezabezpečil a nezabezpečuje je existenčně. Takže pravděpodobně budou mít problémy i například budou-li chtít studovat apod. Nevím, zda přitom má dostatek prostředků k jejich zabezpečení, ale měl by pro ně udělat všechno. Nevím, jak za těchto okolností může být šťastný. Možná, že jednoho dne se mu otevřou oči a bude se chtít k nim vrátit, něco pro ně udělat. Nevím ale, jestli už nebude pozdě.
  • 10. februára 2006 11:59:15 CET
    Rad by som vedel ci z vas niekto vie ako vznikol pojem 24/7.Co sa tyka tohto vztahu musim konstatovat ze moze byt casom narocny pre obidve strany a dojte k stavu ktore by sa dalo nazvat dusevne vyprazdnenie.Ak ma takyto vztah dlho trvat myslim si ze je dolezite aby obidve strany to bavilo takpovediac od srdca niekde v jadre osobnosti.
  • 9. februára 2006 16:42:05 CET
    Plne suhlasim s tvojim nazorom, moja Pani dosledne vyzaduje pokoru a poslusnost, ale jasne mi dala najavo, ze iba voci nej samotnej, inac musim byt dominantny a uspesny, aby som jej mohol zabezpecovat jej statut a pohodlie, a ako aj ty hovoris, aby si ma mala za co vazit a chciet ponizovat. Dnes nikto nechce nulu iba pre sex, alebo iba na sex D/s a uz vobec nie na 24/7, aspom som o takom este nepocul.
  • 9. februára 2006 16:37:14 CET
    Zaujala ma tvoja skusenost. Za komancov som posobil v Cesku a mam dojem, ze u Vas to ide lahsie. Preto som prekvapeny, ze mas taketo tazkosti v Cechach. Posobil som v Prahe a mozno iba tam je to lahsie, neviem odkial si. Viem ta pochopit, co prezivas, najma ak mas zazemie a vies sa o Pani postarat. Sam som zazil podobne traimy z rozchodov. Je to ozaj tazuke, anjma ak sa 100% angazujes.
    Momentalne prezivam vztah ako ja hovorim 8/5, teda na pracovisku so sekretarkou. Je to uz stvrty rok a som aj takto nesmierne stastny. Skus to aspom takto, snad ta to tiez uspokoji a najdes svoj pokoj duse.
    Vela stastia, drzim palce a skusaj dalej, ved si to uz zazil a vies, ze to za to stoji.
    Ahoj.
  • 9. februára 2006 16:02:36 CET
    Promiňte, paní, nedopatřením jsem smazal Vaší e-mailovou adresu. Prosím o opětovné zaslání. S úctou Váš (doufám, že někdy) poskok.
  • 9. februára 2006 15:58:30 CET
    Ke Tvému názoru bych dodala jen to, že paní i otrok si musí být vzájemnou oporou, proto je nutné, aby takový vztah, nejen 24/7, byl vybudován na přátelství a důvěře.
  • 9. februára 2006 14:46:46 CET
    Naprosto souhlasím s Vaším názorem, paní. I když mi již táhne na padesátku, tak nejsem příliž zkušený, ale domnívám se také, že především stereotyp vztahu 24/7 může být devastující pro celý vztah. Četl jsem Váš profil. Chtěla byste si povídat?
  • 9. februára 2006 14:38:41 CET
    Máš velice vyzrálé názory pramenící z IQ a zrejmě také z vlastní zkušenosti.
    Není to můj vlastní případ, ale znám subíka, který pro vztah 24/7 se svou paní opustil manželku i děti, ponechal je v nouzi a přesto je šťastný. Dal by se, dle Tvého názoru, takto dokonalý otrok hodnotit, jako bezcharakterní muž?
    NESKUSENA: Velice zajímavý názor. Jak byste kompenzovala při hypotetickém vztahu 24/7 ponorkovou nemoc? Tedy situace, kdy otroka nebudete chtít ani vidět?
  • 8. februára 2006 19:58:18 CET
    zaujimava tema, myslim, ze je pravda, co hovoril Asdareel, ze aj dominantna zena potrebuje citit oporu v partnerovi, aj ked to nikdy nemusi priznat. Mozno to bude zniet ako poprenie celeho D/s vztahu, ale aj dominantna zena si musi vazit svojho partnera, aby dokazala stale zivit svoju fantaziu, a k tomu urcite 24/7 D/s vztah neprospieva.
  • 7. februára 2006 21:11:06 CET
    24/7 D/s vztah v mém pojetí je především oboustranně láskyplný vztah obou partnerů, v němž je místo pro D/S hrátky a kde určitá forma D/s (například komunikační styl) přechází i do civilního života a přetrvává stále (proto 24/7). Nedovedu si takový vztah bez oboustranné lásky představit. Vztah, v němž subík žije v trvalém ponížení a degradaci až do té míry, že rezignuje na rodinný život, nebo kariéru apod. mi přijde jako zcela destruktivní a nadto jako masturbační fantazie, ale nic pro život. I dominantní žena si přeje mít vedle sebe silného a sebevědomého partnera, který se jí sice podřídí, ale zároveň je schopen jí být oporou.
  • 7. februára 2006 15:36:50 CET
    myslim ze moze byt prijemne zit v takomto vztahu
  • 5. februára 2006 23:59:43 CET
    Být otrokem je touhou každého subíka. Pro vztah 24/7 je však třeba, aby otrok svou paní vřele miloval a to více, než sám sebe, neboť vztah 24/7 je, dle mého názoru, o sebeobětování otroka.