Forums » Nekategorizováno

REBRÍČEK REÁLNYCH ČESKÝCH DOMÍN

    • Moderator
    • 33 posts
    28. januára 2005 4:46:49 CET
    Po čase som znova nakukol do českej časti nášho Mistresses world chart a neveril som vlastným očiam...
    Napriek tomu že je možné hlasovať až v intervale 21 bodov (od mínus 10 do plus 10), tak sa 31 domín z 35 miestneho rebríčka drží v rozmedzí 20 stotín... a to napriek stovkám hlasov...

    Za povšimnutie stojí aj to, za ktoré dominy sa hlasovalo najčastejšie :

    1. Madam Lea 1165 hlasovaní

    2. Madam Mischelle 1145 hlasovaní

    3. Madame Šárka 1136 hlasovaní

    4. Madam Petra 808 hlasovaní

    5. Madam Daniela 638 hlasovaní

    Takže toto je rozhodne TOP 5 domín, ktoré vvolali najviac emócií a zrejme okrem tých, krorým sa páčia a od ktorých dostávajú + 10, majú aj svojich neobdivovateľov, krotý ich častujú mínus desiatkou...
    Možno by bolo treba zmeniť spôsob hlasovania, alebo aspoň to resetnúť a spustiť odznova... čo vy na to ?

    Toto fórum by mohlo byť možno aj miesto pre recenzie, názory či diskusiu o jednotlivých dámach ktoré sú na českej scéne.
    amen
  • 3. októbra 2005 22:14:00 CEST
    Mám takový dojem, že se někomu podařilo obejít Vaše zabezpečení a hlasuje pro některé skupiny bez omezení, zejména u slovenské verze.
  • 11. septembra 2005 20:14:58 CEST
    Spousta Domin, které se zde "prezentují" už dááááávno není aktivních. To je třeba asi i vyzkoušet, stránky jsou "mrtvé" atd. Takže Admin....koukni na to
  • 4. septembra 2005 11:01:46 CEST
    každopádně slečna Iveta má mnohem hezčí fotky než ty co jsou zde zveřejněny