Forums » Nekategorizováno

Čo mslíte ako by mal vyzerať inzerát, aby zaujal nejakú Dominant

  • 23. marca 2006 9:52:49 CET
    Ja som sa nad tým dlho trápil a neprišiel som na nič dobré. Našiel som síce jednu skvelú Madam, ale tá už má dvoch otrokov. Ozaj a nebolo to dokonca na ten inzerát.
  • 17. mája 2006 18:36:54 CEST
    To je těžké... Kdyby nebyla poptávka, nebyla by nabídka.. Konec konců - prostituce je nejstarším řemeslem. Ženy, pro které není BDSM výdělečnou činností existují, ale nejsou tak vidět, protože většinou nemají důvod se nějak zvlášť zviditelňovat - nepotřebují reklamu. Pokud hledají partnera dokážou si ho najít a pak - pak už ho mají. Těch, které provozují BDSM s větším množstvím partnerů, nebo je často střídají v honbě za stále novými zážitky není tak mnoho...a dělají to stejně jen do té doby, než narazí na toho pravého...:) BDSM pozitivita totiž aumaticky neznamená i promiskuitu..
  • 17. mája 2006 11:38:59 CEST
    Mnoho jakoze domin si vzalo do hlavy,ze subici jsou vlastne velmi uspesni lide,kteri vydelavaji miliony a jsou v zivote na vysokem stupinku a kdyz jako cely den sve podrizene sikanuji a porouceji jim,tak ze take potrebuji obcas vecer nasadit obojek a zmrskat a samozrejme za velke penize.Otroku chces ponizit?Zaplat!!! Jinak tahni . Je to tak? Mysli zeny jen na penize?
  • 16. mája 2006 12:47:08 CEST
    Otázka zda subíkovi jde o to najít si dominu na vztah (třeba pro celý život - prostě normální partnerku, byť trošku úchylnou) nebo hledá sex za peníze. Domnívám se, že s penězi se to první špatně hledá (je-li to jedinou motivací).
  • 16. mája 2006 10:32:13 CEST
    Nóó, to ne je zlý nápad . Len kde na to vziať ?
  • 16. mája 2006 4:17:04 CEST
    Ten inzerát je jednoduchý, stačí kouzelná větička"nevím co s penězi, jen si řekni, kolik chceš", a nebudeš vědět, jak se těch domin zbavit.
  • 15. mája 2006 10:40:23 CEST
    Určite by malo byť myslite s Y
  • 15. mája 2006 0:21:47 CEST
    No tak tady je to tedy absolutní přátelská pohoda! Nevím, jestli by se to tady místo SM diskuse, nemělo pojmout jako SMP diskuse. A co je to SMP? No přeci Stránky Manželského Porozumění
  • 12. mája 2006 23:10:24 CEST
    Vidím to stejně
  • 11. mája 2006 23:18:33 CEST
    Hmm... asi jsem fakt až moc switch... jak jsi přišel na to, že budu vařit pro svého partnera zatímco on se bude dívat na hokej? Žehlit se dá u hokeje, uklízet byt jindy (OBA!!) a vařit? Mám-li náladu, uvařím - a občas zase uvaří on. Pravda, nenechala bych partnera samotného se dívat na hokej, dívala bych se s ním. Alespoň jsem tak nějak zvyklá, že o domácí práce se dělí - nejlépe když se zvláště ty nudné dělají ve dvou.
  • 11. mája 2006 19:20:11 CEST
    to je jak u nás .akorát místo hokeje počítač a auto
  • 11. mája 2006 18:41:59 CEST
    Ano, to je přímo vzorová dominka
  • 11. mája 2006 1:29:00 CEST
    Vyžehlíš za deset minut pro sebe i svého submisivního partnera, uvaříš pro oba za dvacet minut, byt uklidíš za hodinu.....a pak??? Smůla- partner sledující zatím hokej sám, nemá náladu abys ho svázala, protože naši prohrávají a po té večeři co jsi uvařila ho pobolívá jeho vyduté bříško....a podej mi prosímtě, když stojíš z lednice ještě jedno pivo
  • 11. mája 2006 1:14:21 CEST
    Nesnažím se moralizovat, ani zevšeobecňovat, protože kolik lidí, tolik pohledů, i když třeba v jemných odlišnostech.
    A jestli si myslíš, že "erotické BDSM" je jedině správný pohled na tento druh vztahů, tak se mýlíš.
    A proč by probůh....? Možná proto, že se otrok ztotožní s osobou své majitelky a jejich společným přáním a cílem je její spokojenost a úspěšnost a od toho se odvíjí také jeho spokojenost, protože spokojená a úspěšná a veselá a ...jeho paní je zárukou také jeho spokojenosti.
  • 10. mája 2006 9:28:47 CEST
    Vztah, který popisuješ, zavání skutečným služebním postavením a otroctvím, nkoliv submisivitou v rámci erotického BDSM. Ale v tom případě mi nejde na rozum, proč by probůh měl kdokoliv do vztahu tohoto typu vstupovat. Pokud cokoliv činíme, činíme tak proto, že nám to něco přináší. Ale co může člověku přinést vztah, jenž ty popisuješ?
  • 10. mája 2006 6:25:32 CEST
    Zaznělo tu spoustu rozumných názorů jak od dominantních žen, tak submisivních jedinců. Taky přidám svůj názor. Ve světě virtuální komunikace se pohybuji několik let. A tak vím, jak těžké je zaujmout natolik, aby komunikace probíhala intenzivněji a pomaličku se nesla v duchu budování vzájemné důvěry. A bez té pánové asi nikdo z nás nenastaví své ruce vstříc zaklapnutí kovových pout. Proto si myslím že šanci na první kontakt mají inzertáty odlišné, nezakládající se na femdom klišé. Jak tady trefně zaznělo, i odpovědi by mohly být spíše vonící skutečným zájmem a ne okamžitým klečením před imaginární osůbkou. Ale v čem je pointa? Zaujmout se dá, třeba na několikerý pokus, ale horší je rozvíjení vzájemné komunikace. Neboť pouze slova upřímná, bez kliček dokáží skutečně vzbudit důvěru a zabránit ostychu... protože i hledání partnerky na ds vztah je procesem seznamování. Tak nevidím rozdíly v mysli jedince, který hledá parnerku na ds, nebo milenku ve "vanilkovském" stylu... Vždy je o vnitřní prožitky, emoce...radost i pláč...
  • 10. mája 2006 2:00:53 CEST
    Pokud domina hledá subíka, tak by se tomu měla věnovat a dát tomu ten čas. Já osobně na jednořádkové odpovědi odpovídala podobně - a kdo se rozepsal, dostal dlouhou odpověď (byť občas třeba po 14 dnech).
  • 10. mája 2006 1:59:40 CEST
    I na hokej v televizi se dá dívat ve dvou - a jeden z toho přitom může být i jemně svazován (ještě že má hokej přestávky). Vyžehleno "na ráno" mám za 10 minut, i kdybych žehlila pro oba kompletní oblečení na sebe. Mám-li chuť na hraní, tak si hraji - ale zase pokud ji nemám, hrát si nemusím.
  • 10. mája 2006 0:03:19 CEST
    To je názor, kterému rozumím. Podstatou submisivity je skutečně a musí být pokora, poslušnost a oddanost.Domina se musí přeci za všech okolností cítit vůči svému otrokovi sebejistá a to i ve chvílích, které mu nejsou po chuti !!
  • 9. mája 2006 23:54:36 CEST
    To není o zklamání životem, ale možná o přehodnocení a narovnání vztahů a možnosti a schopnosti ovlivňování kvality a hloubky vztahů a .... To jemné mučení do extáze je paráda, ale co když je zrovna hokej v televizi a ty ještě nemáš na ráno vyžehlíno??
  • 9. mája 2006 23:33:40 CEST
    Nedívej se na to očima dominantní ženy, když jí nejsi.A už vůbec nejde o pomstu na mužském plemeni. Je to jenom pohled domina-otrok a ne partner-partner.A jestli se chce domina opřít o partnera je pouze na její vůli a výběru a nemusí se nutně shodovat s osobou jejího otroka. Pokud se shodovat bude , pak se jistě může spolehnout na jeho úctu, pozornost, ohleduplnost, galantnost ve společnosti a pokoru a oddanost v soukromí, pokud ne, pak najisto počítá s oddaností, pracovitostí a poslušností. Nepleťme si pojmy otrok a partner. To je jakoby se nemohl zaměstnavatel spolehnout na zaměstnance, že zrovna nemá chuť poslouchat.
  • 9. mája 2006 23:33:37 CEST
    Promin myslel jsem to spise vseobecne,je pravda ze mnoho muzu,co se nazyvaji subiky,pisou takove odpovedi,ze v nich vyznacuji pouze chut k vlastnimu poteseni,protoze slouzit nekomu a nebo se jen prijit vycakat na kozacky je velky rozdil.Nekdo je submisivni pouze kdyz je nadrzeny a to je potom o nicem,nekdo to ma silne vrozene a je submisiv za kazde situace a takovych je malo.
  • 9. mája 2006 21:08:03 CEST
    Trochu se pleteš, nic takového jsem nikdy nenapsala. Jsem v korespondenci slušná. Ale není podstata submisivity být pokorný a poslušný? Podle mého ty odpovědi nejsou od subíků, ale od lidí kteří si na ně hrajou.... Můj názor, třeba realita je jiná....
  • 9. mája 2006 19:49:14 CEST
    Pises ze je tezke si vybrat subika ze stovky inzeratu.Zajimave je ze kazda jakoze domina dava do inzeratu ,ze na jednoradkove odpovedi nereaguje,kdyz si da tedy subik s odpovedi praci a ty mu odpovis pouze ve strucnosti ve stylu zavolej zmrde,tak se nediv,ze ti jich ze 100 odpovi 6,nezapomen ze zaklad uspechu je neodflaknout vse ve strucnosti,i kdyz si domina a myslis si ze ty jedina muzes. Omyl
  • 9. mája 2006 13:21:09 CEST
    Nevím, ale tady skoro všichni subíci brečí a přemýšlejí o tom jak nejlépe "sehnat" tu pravou dominu pro sebe. Ale, drazí pánové, ono není lehké sehnat ani subíka. Je sice pravda že když si dominantní Paní podá inzerát, tak jí přijde stovka odpovědí, ale je vůbec možné na ty e-maily odpovídat?? Zkuste si to někdy a poznáte že není možné si ani se čtvrtinou dopisovat a zodpovídat všechny dotazy.... A když tedy zvolíte jinou variantu a ve velmi stručné odpovědi zašlete svůj telefon s dovětkem o zavolání a domluvení po telefonu, tak vám ze stovky nezavolá ani deset. Co s tím drazí subíci? Nejte tak trošku rozmazlení a je vál líto pár korun za telefon, nebo jste tak stydliví, že se bojíte zavolat? Ale přijdete pak na schůzku, pro kterou jste se připravovali ve 20-ti e-mailech?
  • 9. mája 2006 7:01:44 CEST
    Nepopieram, že máš pravdu aj to začínam pociťovať.