Forums » Nekategorizováno

Čo mslíte ako by mal vyzerať inzerát, aby zaujal nejakú Dominant

  • 6. mája 2006 17:23:05 CEST
    Je to tezke posuzovat,nekomu postaci,kdyz si na dominu a otroka jen tak s usmevem zahraji, typu broucku zlobil jsi,dostanes na zadecek a nekdo holt potrebuje takovy vstah,kde se preferuje pouze to ze nejsi nic jineho nez otrocka nula a nic jineho necekej,nekdo to citi tak,ze je to jeho zivotni udel byt otrokem a nekomu postaci jen hodinka divadylka.
  • 5. mája 2006 0:30:21 CEST
    Doporučuji si trošku povykládat s pár dominantními lidmi. Troufám si říci, že těch zklamaných životem tam bude menšina. Sama mám občas pocit se na někom vyloženě vybít. Ale k tomu slouží diskuse na chatu, kde nemůžu skutečně ublížit. A při hrátkách? Není lepší si partnera jemně svázat a mučit ho tím, co je mu příjemné, až do extáze, s níž nemůže nic udělat? Myslím, že si pleteš sadismus v BDSM s hrubiánstvím a násilím.
  • 4. mája 2006 12:03:37 CEST
    nádherne povedané, najme posledná veta
  • 4. mája 2006 7:54:21 CEST
    Díváš se na to příliš negativně - bdsm a femdom vidíš jen jakousi formu pomsty na mužském plemeni za předchozí ústrky a křivdy. Pokud na to hledíš z tohoto úhlu pohledu, pak nutně dojdeš k těm závěrům, jež zde prezentuješ. Nicméně, existuje i jiný přístup - dominance ženy a bdsm jako způsob lásky a prožívání partnerského vztahu, styl, jímž se celý vztah pozvedne na vyšší úroveň a oboustranná láska a oddanost se prohloubí. I když se na celou problematiku podívám očima dominantní ženy, nemyslím si, že takoví žena může být šťastná, pokud muže používá jen jako ventil pro odreagování svých frustrací a traumat. Každý člověk potřebuje partnera, o nějž se může opřít, i dominantní žena.
  • 4. mája 2006 0:53:38 CEST
    No tak to je docela soda!! Já si to myslím naopak! Komunita ???, no co to je? Když nějaká žena zjistí, že muži jsou podle ní prostě šmejdi, že ten její bývalý manžel odešel za mladší a ten nový přítel když někam jdou jen kouká po jiných a že si tedy chlapi zaslouží nakopat, zbičovat,nafackovat ne kvůli exekuci samotné, ale aby se naučili úctě, pokoře, pracovitosti, disciplíně a oddanosti, tak asi určitě nebude hledat mezi teoretiky konsensu a veterány "BDSM komunity", ale raději zvolí ty, kteří se nechají vychovat "k obrazu Jejímu!" :))!
  • 30. apríla 2006 11:09:59 CEST
    Je to víceméně tak, jak píše Liina, ale i tak, jak jsem psal já. Musíš být známý a mít v komunitě určitou pozici, prostě tvůj nick se musí stát značkou, za níž není anonymní uživatel, jímž může být kdokoliv, třeba i nějaký psychopat, nýbrž zcela konkrétní člověk, kdy dotyčná ví, co může od tohoto člověka zhruba očekávat.
  • 29. apríla 2006 17:55:56 CEST
    ortomas suhlas, podobna skusenost, ale naozaj, velmi zaujimava diskusia
  • 28. apríla 2006 16:44:05 CEST
    Čaute. Ja len krátko. Ja som veľa krát písal na rôzne nicky alebo inzeráty. Myslím si že slušne a bez gramatických chýb (možno nejaká výnimka sa našla). A chcem povedať, že veľakrát mi aj odpísali, ale väčšinou sa jedná iba o pár odvážnych dám, ktoré už majú partnerov alebo chceli peniaze. Inak neodpísali resp. nereágovali a zdalo sa mi že mali strach. Neviem, či len o svoje súkromie ale zo s/m vzťahu.
  • 27. apríla 2006 14:29:51 CEST
    niektoré fantázie sa možno ani prežiť nedajú ...
  • 27. apríla 2006 12:39:01 CEST
    Problém není v tom, že by ženy byly bázlivější, nebo nerozhodnější. Ony si prostě vybírají, mají své představy o tom, jaký by měl jejich protějšek být, jak by se měl prezentovat a velmi těžko se však vybírá mezi háplavou dopovědí plných pravopisných chyb, mnohdy vulgárních, nebo takových, z kterých je na první pohled zřejmé, že jejich pisatel jednou rukou ťukal do kláves a druhou muchlal to, co obvykle skrývá v kalhotách... :)
    A abych nezapomněla - čest vyjímkám:-)
  • 27. apríla 2006 7:15:17 CEST
    Som rád, že sa Vám páči táto téma a reagujete .
    Je to naozaj ťažká téma. Chcem však povedať jedno. Myslím, že pokiaľ podá inzerát žena aj v normálnej zoznamke, taktiež dostane desiatky odpovedí, či? Takže problém bude asi aj v tom, že ženy moc rozmýšľajú a sú bojazlivejšie alebo menej otvorenejšie. Česť výnimkám .
    Pekný deň všetkým.
  • 26. apríla 2006 0:46:36 CEST
    K poslední větě: ... spousta lidí se bojí vyjít ze světa svých fantasií a prožít si je ...
  • 25. apríla 2006 14:05:09 CEST
    Píšeš velmi pěkně a se vším lze souhlasit.
    Mluvil jsem s jednou dominantní ženou, která si také dala inzerát. Hledala skutečně hodně submisivního člověka.
    Dostala hromadu odpovědí.
    Ve spoustě bylo prý moře hrubých gramatických chyb.
    Ty nejzajímavější odpovědi ale zase prý psali lidé, kteří zase až tak moc sibmisivní nebyli a opravdoví subíci se zase báli projevovat a čekali až co ona řekne.


    ASDAREEL

    Ty jdeš na to vědecky. Vždyť si hned nemusí člověk založit vlastní stránky, aby měl kredit.
    Já si spíš myslím, že je potřeba umět se vyjádřit, chovat se ohleduplně a být upřímný. Spousta lidí se jen vytahuje nebo žijí v zajetí svých fantazií, ale nemají na to náturu, aby skutečně prožili to, o čem tak usilovně sní.
  • 10. apríla 2006 1:43:09 CEST
    O co vám jde? Brečet, že nemáte paní nebo ji mít? Můžete sedět a říkat si, že to nemá smysl, že vás si stejně nevybere. Může vám té dominy být líto, že toho má tolik, tak ať má ty ostatní, že je stejně mizivá šance, že by si vybrala vás. To můžete. Když ten mail nenapíšete, máte jedinou jistotu - jistotu, že si vás nevybere. Když ho napíšete, potřebujete k tomu nějaký čas - výměnou za šanci, že si vás vybere.

    Říkáte, že dívce přijde stovka mailů a ona si musí vybírat - to znamená ale taktéž (chce-li být slušná a reagovat na rozumné odpovědi) odpovědět na stovku mailů - a pak na následující a následující maily. Tak zkuste udělat totéž - prostě odpovězte na stovku inzerátů. Zkoumejte reakce těch dívek. Jaké vám odpovídají? Jsou to dívky, které byste chtěli? Je vaše reakce adekvátní? Odpověděla vám alespoň některá? Není někde chyba? Inzerátů je po síti mnoho - zkuste mít každý váš mail jiný - někde tykejte, jinde vykejte, šijte odpověď na míru. Jo a prosím, nepište ponížené žádosti switchům :-))).

    Pokud chcete šetřit čas, je zajímavé vypsat něco o sobě - o tom, co máte rádi, ale zase podrobné to být nemusí. Často bývá podstatné, z jakého jste města (není-li v inzerátu uvedeno) a případně váš věk (zvláště je-li v inzerátu uveden). Prostě reagujte na inzerát, co čtete. Pokud je inzerát rovnou ve stylu "budeš mi líbat nožky a zbožňovat mne" - ok, pište poníženě. Pokud to vypadá jako normální holka - proč jí rovnou vykat? Taktéž záleží, zda hledáte 24/7 vztah nebo jen BDSM zpestření sexu.

    Prostě buďte sví - tak vám odpoví jen dáma, kterou zaujmete - čili zase vyšší šance uspět.

    Máte pocit, že to stejně nefunguje? Ráda vám poradím i mailem, pokud odpovíte na 50 inzerátů, na každý s přihlédnutím k tomu, jaký ten inzerát je, a s nulovým výsledkem, můžeme to probrat - třeba vám dokážu poradit, kde je ta chyba. Ale pokud jste napsali 10 odpovědí a nedostali žádnou reakci, je to v pořádku!! Pište dál - jen se zamyslete nad tím, zda někde neděláte chybu. Případně se i té dotyčné zeptejte, proč vám nenapsala, zda je někde chyba - třeba se vám přecejenom ozve.
    • 2 posts
    9. apríla 2006 19:44:14 CEST
    to ako ma sa potom plazit pred vsetkym co na nete najde a nahodou to nosi suknu?
  • 9. apríla 2006 17:39:07 CEST
    no ved ale ked este ziadnu nema...
    • 2 posts
    9. apríla 2006 14:26:56 CEST
    Kuš :-)
    Samozrejme malo byt vykat Svojej Pani, tykat ostatnym.
  • 9. apríla 2006 12:12:13 CEST
    Myslím, že jsi se přepsala, submisiv by měl své Paní vykat ;-)
    • 2 posts
    8. apríla 2006 22:28:47 CEST
    S tym tykanim nebudem suhlasit, podla mna je lepsie ked otrok tykka len svojej pani, ano uctivo sa vyjadrovat ale nie vykat kazdemu na nete kde je akymsi zvykom si tykat.
  • 8. apríla 2006 21:05:51 CEST
    misstrall ma pravdu, ked niekto chce zaujat, urcite nezaujme ked dominu odbije jednou vetou. a rozhodne nepomaha,ked otrok pri prvom osloveni este ku vsetkemu aj tyka.
    Treba hovorit k veci, spomenut skusenosti, pripadne limity (to je to co je podstatne) a preferencie. Tym ustetrite cas sebe aj domine, lebo sa nebude musiet vypytovat..
  • 7. apríla 2006 14:02:41 CEST
    Ďakujem za radu Xila . Určite si ma potešila tým, že to celé nieje márne .
  • 7. apríla 2006 12:51:23 CEST
    myslím,že si uvědomujeme až moc dobře,že na každý inzerát co zadá žena,jde odpovědí kvantum.. a v tom právě vidíme ten problém,možná nedostatek sebedůvěry-proč,když ji přijde tolik odpovědí,by si vybrala zrovna mě?.. tohle je asi ta myšlenka,co tomu většinou brání...a až bránit přestane,jak říkáš,nebát se a napsat i po delší době,tak těch odpovědí bude ještě mnohem více než jich je ted,tím se šance už tak téměř nulová ještě zmenší..
    • 2 posts
    5. apríla 2006 10:15:05 CEST
    Podala jsem si inzerát - cítila jsem se sama a mé okolí nevědělo nic o mé orientaci, jak tedy najít partnera? Prošla jsem i inzeráty na webu a na pár (slovy dva) odpověděla. Pak jsem již neodpovídala - na můj inzerát těch odpovědí přišla spousta. Podle čeho jsem vybírala? Kdo odpověděl jednou vtipnou a hezkou větou, tomu jsem odepsala. Kdo hezkým popisem, básničkou, povídáním - dočkal se odpovědi. Kdo měl v dopise padesát hrubek, napsal tři slova a podobně - většinou jsem odpověděla, že nemám zájem. Taktéž je zajímavé poslat své představy - některé plně odpovídaly mým a jinde jsem zase hned poznala, že to nemá smysl. Takže bych ti spíše doporučila vyhledávat zajímavé inzeráty a odpovídat na ně. Minimálně proto, že se tím naučíš komunikovat. Jo a uvědom si, že dotyčná zřejmě dostala kolem stovky odpovědí (ale neboj se napsat i na pár měsíců starý inzerát - i ty můžeš být tím, kdo ji zaujme). Rozhodně to, že neodpoví obratem, nemusí znamenat, že nemá zájem. Samozřejmě, že vtipným vlastním inzerátem nic nezkazíš (popravdě jednu dobu jsem uvažovala o odpovědi na nějaký typu "x tisíc za to, že ti budu moci jedno týdně líbat nožky"). Rozhodně nějaké sympatické povídání se sympatickým člověkem uvítá každá dívka - a zda to nakonec bude tvá Paní nebo jen super kamoška - není to jedno? Paní hledáš jednu, budeš-li hledat, nalezneš. Hlavně tedy hledej. Opatrně, nenásilně.
  • 3. apríla 2006 16:30:10 CEST
    Misstrall má v jednom pravdu, veď na ulici sa nebudeme predsa nikoho pýtať. Takže asi fakt jediná možnosť je cez inzerát, ale ako má vyzerať No skúsim to na nejakom chate ako píše Asdareel.
  • 1. apríla 2006 14:07:53 CEST
    Já mám se seznamováním na netu vcelku pozitivní zkušenost, v posledních několika letech jsem se ani jinak neseznamoval. Se seznamováním na srazech mám horší zkušenosti, většinou tam ženy chodí v párech a jen málokdy samotné. A i když jdou na sraz samotné, většinou jsou již zadané a o seznámení nejeví zájem. S inzeráty taky nemám dobrou zkušenost, takže jako nejperspektivnější se mi jeví seznámení na chatu nebo na nějakém diskusním serveru. Ovšem ženy bývají velmi opatrné (a ani se jim nelze divit), proto je velmi žádoucí, aby ten, kdo se chce seznámit na netu, měl již vybudovanou určitou pozici, byl do jisté míry známý z diskusních skupin, měl třeba i své stránky a měl ze srazů známé, kteří o něm nmebudou váhat podat příznivé reference. Dále vřele doporučuji, aby každý, kdo se chce takto seznamovat, si přečetl Liinin článek na adrese http://blog.lide.cz/liina