Forums » Nekategorizováno

Čo mslíte ako by mal vyzerať inzerát, aby zaujal nejakú Dominant

  • 1. apríla 2006 11:14:01 CEST
    plně souhlasím,ale když člověk má smůlu a při stekání s BDSM komunitou narazí na někoho kdo ho odradí,jako se to stalo mi a získá pocit,že je to uzavřená společnost tak taky moc šancí nemá a přijít na nejaké "stretko" sám a nikoho neznat,je to vlastne uplně marné... já osobně se o D/S zajimam spiše z psychologickeho hlediska a rád si o tom dobře popovídám,ale kdo ví co se stane..
  • 30. marca 2006 22:12:19 CEST
    toto oslovenie sa mi páči, požičala som si ho od českého kolegu...
    taký inzerát neexistuje a hlavne ak vás zaplavia ponuky vždy keď ste oline, tak určite nemáte chuť prezerať si inzeráty. Ak sa mi niekto ponúka jednou vetou , tkú správu hneď mažem.Ale ak si dá záležať, a napíše viac ako len -/mandam udelte mi lekciu/- vždy minimálne odpíšem. Aj keď často zostane len pri písaní, bolyi s toho už aj neké super stretnutia. Ak si chceš niekoho získať určite sa musíš snažiť. Saloman poznamenal že nie je šanca nájsť dominu na nete. V istom ohľade má pravdu. Ale na druhú stranu kde hľadať?
    Na ulici sa to asi okoloidúcich pýtať nebudeme. Skúste ísť na neaké stretko BDSM priaznivcov. Jedenkrát zažiť viac ako 1000 inzerátov. Vaša Misstrall
  • 30. marca 2006 13:20:08 CEST
    jo pánové,až to zjistim,tak vam řeknu:)))
    • 2 posts
    30. marca 2006 11:17:28 CEST
    Otazka znela čo by malo byť v inzeráte. Podľa mňa za a) pravda a za b) otrok nie je len otrokom ale aj človekom a jeho madam skutočne nezaujíma veľkosť penisu ktorú radi poniektorý posielajú miesto fotky.
  • 30. marca 2006 10:28:04 CEST
    Myslim ze mas dost malu sancu naozaj nejaku madam cez inzerat najst, bol by to priam zazrak. Nie pre kazdeho otroka sa najde aj madam...
  • 29. marca 2006 20:35:41 CEST
    Vidím, že sa zapájate o diskusie .
  • 29. marca 2006 20:35:33 CEST
    Vidím, že sa zapájate o diskusie .