Forums » Nekategorizováno

Madam Silvia

  • 27. februára 2016 12:58:58 CET
    Nehodlám kritizovať dotyčnú madam,ale zajímalo by ma čo si dokéžete užiť za 1 hod lekciu ... to sa nedá pochopiť nie to ešte si užiť niečo..ja sa nedučudujem v takomto prípade,že tiu denne pribudnú nové a nové herečky,ktoré zistili že sa dá takto rýchlo zarobiť...mať 80-100-150€ za hodinu keď ma 5-6 kllientov čo by nezarobila hodina utečie ako voda.. poznám madam ktorá má skutočne takmer 4 hod stretnutie prvý krát v živote mi dokázala jedina madam ukázať, čo je skutočne dominancia,úroveň tejto chute,a čo je pre mňa to IN, neskutočne si to užíva ja som sa s takýmto prístupom nestretol,a to som vyskúšal asi 24 dominiek.. pochopil som,že skutočne to čo tu riešite "financie" u nej nehrajú žiadnu rolu tých smiešnych pár eur ma presvedčilo,že jej na ních nezáleží chce si užívať nie zarábať..ale je možno cenník u mnohých postavený na tom,že sú bez zamestnania a je to jediný príjem ktorý majú.. dominancia je ich práca nie pôžitok.. treba vyskúšat DOMINU ktará je domina aj srdcom nie len v profile. a práve taký ktorým je jedno kam idú ako som čital že za to má dve mladé napomáha nárastu hereciek ..mladá zaujímave konštatovanie ...mladá je nanič ako vanilková sexuálna ponuka nie to ešte aby mladá bola domina... ale sto ľudi ..sto chutí niekomu stačí že ma dominka silikony botoxove ústa a je happy ... a tých je zrejme dosť keďže herečky majú jeden scenár v ponuke na nete a tak sa učia všetky jedno a to isté.. žiadne nové hry,dokoca mnohé nerozumejú ani slovám ktoré majú v ponuke nevedia význam ale majú to v profile..občas si radšej skutočne počkať a oddať sa skutočnosti..ako imitácii..
  • 26. februára 2016 20:22:16 CET
    Si nehorazne draha...za 100 € mam na hodinu 2 krasne mlade dominy.... Aj Madam Izabela v dubravke berie len 80€ na hodinu a to uz je neaka domina....
  • 26. februára 2016 17:12:41 CET
    100 eur za hodinu je naozaj dosť...sú tu aj panie Madam ktore tolko nepýtajú ani za 2,3 hodinove lekcie a sú naozaj Madam na vysokej úrovni...nechcem tým ale vôbec povedať že Silvia nie je dobra....
  • 26. februára 2016 5:08:48 CET
    Moja skúsenosť s ňou je zážitok na celý život. Je fakt kočka, veĺmi atraktívna žena a sexuálne zvrhlosti jej robia veĺké potešenie. Možno je pre niekoho drahá, ale je to žena ,,panička,, snov.
    • 8 posts
    1. februára 2016 20:31:52 CET
    Cital som si tvoj profil. Moja a ty s kym bankujes? Aj fotky mas zaheslene. Clovek potom nema predstavu.
  • 31. januára 2016 16:36:02 CET
    Smrdi to tu sebareklamou, ze by ta este nikto nepoznal ? Mimochodom, Tý, ked je v mnoznom cisle je spravne s " í ".....
  • 31. januára 2016 14:20:36 CET
  • 31. januára 2016 8:14:50 CET
    Tí čo ma poznajú už, samozrejme.
  • 30. januára 2016 13:51:18 CET
    Myslím, že Ťa tu nikto nepozná.