Forums » Nekategorizováno

Amazonky

  • 16. júna 2014 17:56:48 CEST
    asi tebe lepilo ked došla to čo je za fitko kde v rohu fajčia ,tam musia chodiť dobrý kokoti ,ked tam môžeš húliť ,byť nimy už by si si nepotiahol ,a čo chrbát ťa už nebolí ?
    • 0 posts
    16. júna 2014 16:40:11 CEST
    tak to mi hovor sem dosla robit mlada ucka zo zapadneho sk,mila fajn,pekna,skromna,stara sa o druha co je slepy a minule ked som montoval elektriku a fotopanely na fitnescentre tak sedim oddychujem vecer na boku v kute potahujem cigu,učka dosla lahla na lavicu a,,,,,,,,,tlačila hore 140 kg,,,,,140 kg,,,,,a to ma nejakych 70 kg,,,no páni velmi sa tu nehrajte na dominantov,raz narazite na dominu a potom uf,,,,že Radko,,,,,?....
  • 16. júna 2014 12:34:12 CEST
    Mám kolegyňu , odhadujem 182cm a tak asi 95kg, nie je žiadna kulturistka, ale 4 balíky papiera prenáša s ľahkosťou, akoby niesla prázdny tanier.
    Tá by s prevahou zvládla nejedného chlapa.
    • 7 posts
    26. februára 2014 1:12:17 CET
    'no tak hop hop,,,teba si hned dam s vykricnikom,,,,,znesiem vsetko sily mam ako kon/nechvalim sa/ ale to co si napisala,,,,jajajajaj,,,,,to sa hned vzdavam nie je nic horsie/lepsie/pre koho ako ak ma baba zacne steklit,,,amen,,,,len to nie,,,,ledva stiham wc vtedy to je hroza idem sa usulat od smiechu a nic sa /s tym neda robit vtedy som bezmocny,,,,,,toto byvalka namna vedela,,,,,inak nemala sancu uniknut len takto,,,,uzasny pocit vsade pri stekleni,,,,
  • 25. februára 2014 20:54:27 CET
    mne sa svalnate zeny pacia :) uz dlhsie mam taku tuzbu ze som so svalnatou zenou a hladkam a bozkavam je svaly :P nelaka ma ziadna dominancia s pouzitim sily, skor je to fetish na svaly
  • 20. novembra 2013 14:51:29 CET
    http://www.domina.sk/albumbrowse.php?act=view&lang=sk&logedin=99013a3801486b6942ef0ce0408432c3&album=9156
  • 4. novembra 2013 8:49:57 CET
    Presne to je to, co aj myslim. Nie je to o fyzickej sile, skor o tej šikovnosťi-presne ako píšete, Madam :-). Brutálna sila pre mna osobne nie je az taka vzrusujuca :-).
  • 29. októbra 2013 18:33:25 CET
    Sem mi nedá nezareagovať...
    "Zápasenie" je veľmi milé. Nemyslím to tak, že žena musí mať nevyhnutne naozaj viac fyzickej sily ako muž, podľa mňa je to aj šikovnosti ženy. Žena sa má vynájsť. Z osobnej skúsenosti viem, že pokiaľ sa nezačnem príliš smiať (to už nevládzem ani zamak), má dosť malú šancu, aby mi udržal ruky. A nepotrebujem ani takú zákernosť, ako ho kopnúť medzi nohy, jednoducho ho vlastne"došteklím", to je taká kombinácia šteklenia, šťuchania, "boxovania" a neviem ešte čoho, čo ma napadne... aj si zahryznem, áno ( nie do krvi!!!)... partner cúva, až sa zvalí na posteľ, gauč, na zem. Tam je to horšie, lebo zase, nemám toľko fyzických síl, ale to sa už smeje on a dobrovoľne "nasilu" sa vzdá...:)))
    • 8 posts
    29. októbra 2013 15:03:45 CET
    Ahoj tek teda nieje kulturistka ako kulturistka :)
    http://www.youtube.com/watch?v=CmRmwO1H8WQ

    https://www.facebook.com/FitnessMichelle

    Tak tomuto sa hovori krasna kralovna ;)
  • 29. októbra 2013 14:37:21 CET
    Zaujímavá tema. Mne sa tiez kulturistky nepáčia, je to az prilis svalov. Ale zo života-mal som priateľku, s ktorou sme zápasili a bolo to velmi vzrusujuce. Vela krat som ju nechal vyhrať, lebo pocit nemohucnosti, ked som bol znehybneny jej telom a bol som jej vydaný na milosť bol neskutočne vzrusujuci:-). Casto pri tom na mne sedela a robila mi zle-no proste parada :-)
    • 3 posts
    7. apríla 2006 3:16:07 CEST
    Kulturistky se mi obecně moc nelíbí, ale nejsem ten, kdož hledá éterickou bytost, ideál je někde mezi :-)
    Mimochodem, Madam Mysteria má novější stránky na www.pantrautenberk.com/mysteria
    Podle debaty s ní je tady jediná, kdo něco takového jako wrestling nabízí, o nikom dalším neví.
    • 2 posts
    6. apríla 2006 19:55:15 CEST
    Myslim ze ponuka vacsinou zodpoveda dopytu. O Slovensku nehovorim, tu je to s profi Dominami takze ale v Cechach kde je to beznejsie to asi malokto vyzaduje.
    Ono podla mojej skusensoti vacsina otrokov hlada skor etericku bytost co im bude vladnut silou svojej osobnosti ako svojich svalov.