Forums » Nekategorizováno

socks fetish

  • 13. januára 2008 16:40:21 CET
    sock fetishu je dost na www.youtube.com a aj na dailymotion.com
    a ak si to chcete aj stahovat odporucam cez orbit downloader, a budete potrebovat flv prehravac...
    tiez tomu holdujem, a ak ma niekto nieco na podobnu temu, nech sa mi ozve... dikes moc a priemne stahovanie
  • 5. januára 2008 15:36:32 CET
    povedz ze si videl neco an nete a ces to byskusat ze ake to je... :P
    • 2 posts
    4. januára 2008 23:17:00 CET
    Zacni masazou a ono to potom pojde,
    Masaz noh je ulne ina liga
  • 3. januára 2008 22:28:41 CET
    skus pustit nejaky film s takoutu tematikou a ked tam bude takato scena tak povedz že to ma nieco do seba a uvidíš ako zareaguje...............
  • 3. januára 2008 11:55:49 CET
    jeden, boli sme na xate s partiou a tam sa nic nedalo, vela ludi, az mi frajerka posepkala pockaj doma. po prichode domov to bol super zazitok, po 4 dnoch pokoja mi ho krasne vyhonila nozickami. mam len jeden problem, hambim sa jej priznat ze ma strasne vzrusuju aj silonky a topanocky. o tom ze lubim jej nozky, aj v ponozkach vie, a chape to. ale neviem sa dostat k tomu jej ich lizat a vonat, neviete mi poradit?
  • 11. decembra 2007 22:09:33 CET
    hmm nemate ziadny novy zazitok?? teraz po vianociach??
  • 11. decembra 2007 9:39:24 CET
    aj ja milujem zenske nozicky, hlavne v silonkax, mozu byt aj ponozky, hlavne kotnikove, a ruzove, alebo nake farebne.. z toho som hotovy... no spat mi nedaju aj sandalky a lodicky
  • 4. decembra 2007 8:03:49 CET
    Pekna foto, nemáte ešte nekto nejake?? alebo video??
  • 30. novembra 2007 13:18:49 CET
    Caute nasiel som jeden zaujimavi obrazok ... Slintajte :)
    http://farm1.static.flickr.com/82/246351443_ae4c88a652.jpg
  • 18. novembra 2007 16:14:34 CET
    tak tato tema tusim naozaj konci skoda
  • 30. októbra 2007 8:28:05 CET
    Tak aj ja sa podelím o zážitok!Mal som asi osemnásť rokov a pracoval som v istej fabrike vo výrobe.Hore boli kancelárie a cez našu dielňu pravidelne prechádzala jedna asi štyridsaťročná Pani-úradníčka.Vždy milá,usmiata,upravená.Väčšinou mala na sebe tigrovanú blúzku na nej čierny opasok hnedú minisukňu a hlavne tigrované lodičky!A mala hnedé kučeravé vlasi takmer po pás!Bol som z nej úplne hotový samozrejme ona o tom nevedela.Raz na nočnej keď boli kancle prázdne ich jedna moja známa upratovala.Kecal som s ňou až sme došli do jednej kancelárie a tam som zbadal tie tigrované lodičky pod jedným stolom.Tá pani sa do nich totiž prezúvala po príchode do práce.Vták mi pri tom pohlade stvrdol.Moja známa odbehla von a mňa vtedy napadlo vziať tie topánočky do rúk.Presvedčil som sa či je čistý vzduch a po prvý krát v živote som začal lízať vnútro topánok.Cítil som jej voňu a hlavne chuť na jazyku.Bolo to super!Na druhý deň hneď po príchode do práce som tú Madam stretol v jej tradičnom úbore a LODIČKÁCH!Len som sa pousmial.Keby tá vedela!!!
  • 29. októbra 2007 8:35:25 CET
    asi pred tromi rokmi som robil vo firme kde som musel robit aj sbs byval som tam v jednej izbicke kde ked prisla majitelka inac sexy ciernovlaska tak si tam vzdy nechavala svoje veci a hlavne topanocky a ponozticky tomu sa nedalo odolat ta krasna vona ma vzdy tak vzrusila ze som sa urobil do jej sandalikov odvtedy som sa vzdy tesil ked ostanem sam s jej topanockami bohuzial som sa vzdy bal jej to nejako naznacit a tak som nikdy jej nozky neochutnal:-((( ale ochutnal som ine.....
    • 2 posts
    28. októbra 2007 20:59:55 CET
    náhodou som narazil som narazil na jedné celkom pekne ponožky tak som si povedal že sa s vami podelím.
    http://ddfcash.com/PROMO/content/hlf/pics/6751h/fulm/01.jpg
  • 28. októbra 2007 12:42:38 CET
    Otazka :) Pani ake ponozticky sa vam najviac pacia na zenskych nohach?? alebo pre damy, ake ponozticky nosite najradsej??
  • 28. októbra 2007 10:36:30 CET
    Mňa to príliš neberie aj keď ma vzrušujú ženské nohy chodidlá. Ale ani nemám nejakú predstavu ako si vychutnať niečo také. Nože ak o niečom vieš popíš.
  • 2. júla 2006 8:54:06 CEST
    http://www.youtube.com/watch?v=M7SGBA3hdWM&search=fetish
    • 6 posts
    2. júla 2006 0:24:25 CEST
    aj ja chceeem aj ponozky...
  • 1. júla 2006 16:29:59 CEST
    Ja moc!!, můžeme se domluvit
  • 1. júla 2006 12:07:03 CEST
    a moje tenisky nechces
  • 1. júla 2006 0:06:36 CEST
    susedka sa teraz wyzula z najok na chodbe a isiel som ich lizat a wonat...mnam...milujem jej spotene nohy a tenisky
  • 28. júna 2006 1:45:45 CEST
    mam susedku vestkynu.a chodia k nej vseliake zeny damy slecny ..raz som otvoril dvere a stala jedna krasna zena vo vysokych opatkoch pri jej dverach mala na nohach krasne cierne silonky a akoze som nieco este robil na chodbe ..on vosla a nechala si vonku toapnky. prisiel som k nim a zacal som ich vonat alizat ..ten pocit a vonu by som nevymenil za nic na svete.. som bzdy pripraveny robit slcenam damam taketo sluzby aj o pol noci ked ma niekto zobudi .. som proste na tom zavisly
  • 27. júna 2006 17:44:35 CEST
    uaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaau
  • 12. júna 2006 18:49:29 CEST
    ahoj ja mam taky isty fetish ako ty napis niekedy pokecame
  • 12. júna 2006 16:16:53 CEST
    no ja milujem foot fetish,a raz na skolskom vylete z gympla som bola s kamaratkou na 2-ke izbe. Po troska alkoholovom veceri znas vypadlo,ze kazda hlada to, co ta druha ponuka... Vten vecer sa stala mojou pani,a musela som jej robit rozne ponizujuce sluzbi,hlavne foot, a zakoncila to tak, ze pred spanim mi do ust napchala ponozku a zalepila mi ich paskou,a tak isto aj na nos.... bolo to nadherne... rano som sa trosku ala,ako to po vytriezveni dopadne, ale dopadlo to dobre a do konca 4 rocnika som jej sluzila,havne s footfetishom,ponozkami a botaskami... odvtedy ma to duplom laka- ponozky a botasky... ma niekto podobne zameranie,popripade filmy atd.?
  • 9. júna 2006 20:39:03 CEST
    dnes prisla ku mne kamaratka ktora bola 1.rok v zahranici nemala si kde dat svoje veci a tak ma poprosila ci si ich nemoze odlozit u mna samozrejme ze som suhlasil
    hned ak odisla tesil som sa co tam najdem
    mala tam svoje pouzite ponozticky a silonky hned som ich zacal lzyat a vonat bolo to krasne mala tam aj lodicky do ktorych som sa krasne ... bolo to super