Forums » Nekategorizováno

socks fetish

  • 5. júna 2006 22:19:35 CEST
    cafte chalani...co mate nowe? chcem pocut nowe zazitky o chytani noh...ja som mal neska mladucku babenu a mala pasikawe farebne. pekne spotene nozky. mala tenisky skoro sko slapky, teda mala otworenu petu. a co wy?
  • 17. mája 2006 20:33:45 CEST
    nedávno jsme byli na výletě s kamošem a dvěma docela ucházejícíma babama. Šli jsme v docela slušným horku asi dvacet kiláků,od rána...a večer jsme zastavili v nějaké dědině u přehrady.Kamoš šel dolů do dědiny aby zjistil kdy jede autobus a holky se chtěly jít koupat, ale aby se mohly převlíct,musely zalézt za docela hustej keř.tam se převlíkly a všecky věci tam nechaly. Poprosily mě, jestli bych jim ty věci nemoh pohlídat...původně jsem se chtěl taky vykoupat, ale všiml jsem si jak je ten keř hustej a že z vody tam určitě neuvidí.Tak jsem jim to docela ochotně slíbil...Vlezly do vody a já jsem tam měl jejich věci:-)) Spodní prádlo měly bohužel obě ve vodě na sobě, ale zůstaly mi tam pěkně provoněný tenisky a ponožky. bylo to super...krásná vůně. Asi pět minut jsem je líbal a čichal k nim.Po tom celodenním výletě to bylo fakt super...
  • 12. mája 2006 17:25:08 CEST
    hovorim ze to chce len odvahu a chut striehnut. na chodbe sa daju robit ine veci hehe. ja to tiez rad praktizujem. najlepsie su hned potom jak si ich vyzuju. zelam kazdemu vela takychto situejsn :)
  • 12. mája 2006 12:28:11 CEST
    Prave dnes sa mi to stalo : Mam susedku moze mat okolo 16-17rokov a prisli k nej spoluziacky alebo kamaratky to ja neviem byva o 3poschodia nizsie a prave sa vyzuvali na chodbe a isli do bytu ja som isiel pesi dole a ked zavreli dvere tak topanky nechali za dverami co ma dost prekvapilo lebo v dnesnej dobe by som to neurobil,a pockal som kym ustal ruch na chodbe a hned som zacal vonat tie krasne dievcenske botasky,tak odteraz sa tesim kedy bude mat opat navstevu,len si nechcem predstavit co by urobili keby otvorili dvere a uvideli ma ako im onuchavam botasky,to by bol trapas ako hrom,ale za tu nadhernu vonu to stalo.Super zazitok aj s troskou adrenalinu ale sprijemnilo mi to dnesny den bolo to proste uzastne
  • 11. mája 2006 22:47:28 CEST
    raz ráno keď sa slnko oprelo o moju posteľ a kamarátka mala na sebe zabudnuté silonky, ten nádych spod periny, keď som rukou objavil jej nohu a pohladkal, začali mi po nej stekať kvapôčky jej potu, až sa mi postavili všetky neexistujúce chĺpky na zátylku. V ten deň sa silonkám naplnil ich osud. Odvtedy patrím sem a prestal som nadávať na ranné nedeľné slnko iba sa nadýchnem spod periny dúfajúc, že sa vrátil čas..
    • 8 posts
    9. mája 2006 16:53:37 CEST
  • 30. apríla 2006 15:29:32 CEST
    Ja som 22 ročná žena,a môžem vám povedať,že za ženské ponožky a botasky by som dala hocičo.A pri spravnej dominantnej pani... ach jaj... škoda, realita je iná... Nemáte niekto neaké obrázky,videá na tuto tému??? Neaké mám aj ja,tak môžme vymeniť. Držím palce každému zvás,nech vám to výde,viem aké to je... posielam pusinu
  • 30. apríla 2006 10:12:05 CEST
    Na vojne jsem mel to stesti a jen jednou se mi tajne podarilo dostat se do divci satny,byly to divky ,ktere se daly na vojenskou skolu a byly u nas na tyden na jakysi vycvik,byla to parada,tech propocenych ponozek a trycek,cichal jsem a lizal vsechny ty divci dobrutky,fascinovalo me i propocene podpazi u trycek a vonave rozkroky u kalhot,byl jsem tam jen jednou ,ale byl jsem v raji :))
  • 29. apríla 2006 8:39:54 CEST
    cafte ludia,no co nepisete? kcem pocut hlavne vase skusenosti stym ako a kde a kedy stekomu chytali nozky v ponozkach alebo aj silonkach. ja mam kopec toho ale chcem vediet o zazitkoch ostatnych ludi..takze do toho a piste.
  • 24. apríla 2006 13:37:22 CEST
    milujem to ked mi to niekto robi:predam použite ponožky
  • 24. apríla 2006 11:22:06 CEST
    no po tenise som uz aj ja mal nejake. je to super :) alebo uplne perfektne su baby ked sa vyzuju s korcul. kamoska ich mava take spotene ze nenormalne.
  • 23. apríla 2006 16:19:12 CEST
    No,jednou jsem měl to potěšení po tenisovým zápase s jednou kamarádkou. Měla bílý krásně propocený ponožky. Hráli jsme hrozně dlouho a byla pak dost unavená, tak mě požádala o masáž nožiček. A jak jsem tak masíroval, tak jsem je začal i líbat a jemně olizovat...prej se jí to líbilo... Tenis je prostě skvělej sport!!!
  • 22. apríla 2006 23:13:55 CEST
    ahojte hladam babenku ktora ma o to zaujem napis
  • 22. apríla 2006 7:11:44 CEST
    Ja mam tiez taku jednu prihodu,este ked som robil v jednom zamestnani a mal som kolegyne tak som raz vynasal smeti a zbadal som tam vyhodene silonky,hned som ich zacal vonat,boli este krasne "vonave" no proste nadhera,len ma pristihla kolegyna ale ju to viac sokovalo ako mna a hned odisla,ale pre tu vonu to stalo.
  • 21. apríla 2006 1:35:41 CEST
    ja chcem take susedy mne sa to tiez paci ked mozem vonat nozky a vyzuvat ich z topanok alebo ponoziek je to super
  • 18. apríla 2006 15:27:15 CEST
    ja som pripraveny vzdy a vsade na taku situaciu kde bi som mohol lizat zenske chodidla as ma nejaka dama zaujem staci ma kontaktovat a som pripraveny
  • 18. apríla 2006 15:26:56 CEST
    ja som pripraveny vzdy a vsade na taku situaciu kde bi som mohol lizat zenske chodidla as ma nejaka dama zaujem staci ma kontaktovat a som pripraveny
  • 15. apríla 2006 0:57:43 CEST
    dal by som si
  • 12. apríla 2006 18:33:08 CEST
    wedel by si aj ty urcite nejaku spracowat. oni sa nechsju len treba skusat...tak vela stastia...a napis ked sa ti nieco podari
  • 12. apríla 2006 10:44:56 CEST
    myslim ze je to super...tiez mam na to nazor ako ty..este mat take susedy ako mas ty :o) mnam...olizovat nozicky, chodidla, cucat prstiky ako cukrik...