Forums » Nekategorizováno

socks fetish

  • 13. mája 2010 23:17:50 CEST
    To áno to je najlepšie
  • 13. mája 2010 13:46:18 CEST
    Nožičky musia byť krasne vonave , vtedy je to super
  • 13. mája 2010 13:46:18 CEST
    Nožičky musia byť krasne vonave , vtedy je to super
  • 12. mája 2010 21:43:18 CEST
    dnes som sa zastavil na jednej ceste kde stoja prostitutky a napadlo ma že by som jednej zaplatil za jej služby s jej nohami.urobil som velmy dobre.tie ženy tam stoja tak dlho prechádzajú sa hore dole aby zaujali že sa im nohy po čase pekne spotia.tá dnešná mala čierne botasky a biele ponožky úplne prepotené hned ako som jej ich dal dole cítil som tú vônu stálo ma to 10eur a ešte mi podarovala aj svoje ponožky.
  • 12. apríla 2010 18:50:11 CEST
    Cista pravda vela zien sa o svoje nadherne nozicky nestara a potom to vyzera hrozne moze mat obute nadherne tenisky,topanocky ale ked su nozicny znicene a je na nich stvrdnuta koza fuuuj nechcel by som taku...neprajem to nikomu
  • 11. apríla 2010 21:38:07 CEST
    a co ta este pritahuje okrem foot fetishu???,
  • 11. apríla 2010 16:40:03 CEST
    a tak to ma dako nepritahuje
  • 11. apríla 2010 1:49:17 CEST
    a co tak trampling????????
  • 9. apríla 2010 10:55:52 CEST
    no tak to si dobre vychital teda ja mam tiez dake baleriny doma co som slohol zo skoly
  • 9. apríla 2010 10:54:12 CEST
    tak to mas pravdu,a tak ja mam rad vsetko okolo foot fesisu
  • 8. apríla 2010 19:35:02 CEST
    ono je to v podstate jedno aj thak tie nozicky vonaju krasne a este krajsie vonaju ked ma obute tenisky naboso mnammm.
    co mas rad este okrem tohto???
  • 8. apríla 2010 19:15:19 CEST
    no co uz :) ale to bolu super tenisky mnaam:) mne je to jedno ci su to silonky alebo ponozky
  • 8. apríla 2010 19:13:12 CEST
    je to super o com sa tu bavite prepotene tenisky.. co ti viacej vonia ponozky alebo silonky??????
  • 8. apríla 2010 18:54:16 CEST
    no to boli najviac prepotene tenisky ake som kedy lizal:) tie boli dost mokre z vnutra,a a mala ponozky
  • 8. apríla 2010 18:51:43 CEST
    boli tie tenisky tak prepotene, ze boli az mokre zvnutra? a mala ponozky, alebo silonky?
  • 8. apríla 2010 18:51:13 CEST
    no tak prvykrat sa to stalo, skusal som to len na 2 holky predtym a boli to moje frajerky, jednej som takto lizal spotene nohy po stuzkovej v silonkach a bola v pohode
  • 8. apríla 2010 18:45:13 CEST
    no hned po vyzuti nie,ale tenisky som tak cuchal aj lizal hned po vyzuti a to bolo leto a mala ich od rana do vecera obute prepotene teple boli este
    hned ako ich vyzula som sa do nich pustil
  • 8. apríla 2010 18:44:14 CEST
    stalo sa ti to po prvy krat ked ta zena odmietla alebo sa ti to stava castejsie????na kolke si to uz takto skusil????
  • 8. apríla 2010 18:39:56 CEST
    no tak dost blbe to bolo, ale co uz nic s tym uz nespravim
  • 8. apríla 2010 18:39:23 CEST
    uz si lizal nejake baleriny hned ked sa dotycna vyzula?
  • 8. apríla 2010 18:24:45 CEST
    no a toto je prave ten priklad preco to niekomu vobec nepovedat nikdy nevies ako ta baba zareaguje a v tvojom pripade to muselo byt pre teba tiez dost blbe ci nie????ako si to vlasne potom zobral???nechcel bi som sa s takym niecim stretnut
  • 8. apríla 2010 18:14:03 CEST
    sem tam sa mi tiez podari v skole dake tie tenisky pekne spotene teple ovonat:) alebo take spotene baleriny to je tu super vona aj chut
  • 7. apríla 2010 19:28:17 CEST
    tak to s tou maminov kamaratkou si mal ale poriadne stastie tiez bi som chcel taku neikedy stretnut a este aj ked ma pekne a vonave nozicky superrrr.Ja som sice radsej za trampling ale ani tymto nepohrdnem...nikdy si nenecham ujst prilezitost ked mam niekde moznost privonat pekne topanocky super a este ked su teple juuuj super...
  • 30. marca 2010 1:04:09 CEST
    Ja by som nemal nikdy tú odvahu ovoniavať susedám topánky no našťastie ku nám domou chodia často ženské návštevy a tak mám možnosť sem tam nejaké tie tenisky alebo čižmy ovonať.No minulý týžden som zažil niečo nadherné.Jedna matkina známa ktorá aj napriek tomu že je 40tnička má velmy pekné nohy sa u nás trochu pripila a požiadala ma aby som ju odprevadil domou.Pozvala ma hore čo nieje nič zvláštne nakolko som bol u nej už mnoho krát.zapalili sme si a ešte sne chvílu kecali a vtedy povedala že by potrebovala poriadnú masáž nôh.opýtala sa ma či jej ju neurobím a ja som odmietol.Odmietol som kvoli tomu že ma jej nohy hrozne vzrušujú a nechcel som aby si to všimla.Opýtala sa ma či je mi to nepríjemné a ja som povedal že nie.Aj vzhladom k jej podnapitosti ma svojou dalšiou otázkou prekvapila.opýtala sa ma či ma priťahujú nohy.Po tejto otázke som nedokázal povedať nič iné iba pravdu.povedala že je to v poriadku že jej kludne môžem nohy pomasírovať.vyložila si nohy v ponožkách na stôl a v tedy som ich zacítil.opatrne som sa snažil tvárou priblížiť sa k jej noham ale ona si to všimla a som rád.Povedala mi že ak sa mi to tak páčí že ich môžem ochutnať.dlho ma prehovárať nemusela a hned som mal jej ponožky v ústach.Po chvíli som jej ich vyzliekol a začal som jej nohy lízať.Bol to fantastický zážitok.
  • 24. marca 2010 9:25:15 CET
    no to ti zavidim,u mna si ziadna suseda nenehava tenisky pred dverami skoda