Forums » Nekategorizováno

Praktika DDLG

    • 5 posts
    27. novembra 2016 16:02:22 CET
    Ako som tak zbežne pozeral, tak sa tu na domine nič také ešte nerozoberalo.
    Znáte túto praktiku? Robí ju niekto?

    A ked ano, virtuálne, alebo aj reálne?
    • 11 posts
    30. novembra 2022 6:33:05 CET
    ahojky chcem byt male dievcatko plienky a prebalovanie tyzim mat 7rokov
    • 1 posts
    25. júla 2017 8:30:22 CEST
    Ahoj existuju tu niekde baby co au little ? Lebo ja som tiez a chcela by som mat take kamaratky lebo sa nemam o tom s kym rozpravat
    • 5 posts
    16. decembra 2016 11:07:44 CET

    Tak posúvam do popredia dalšiie forum.


    This post was edited by corwin11 at 16. decembra 2016 12:05:13 CET
    • 5 posts
    29. novembra 2016 12:46:55 CET
    Tak to máš pravdu, že každý má svoj úhol záberu. :-)

    Ale zaujímalo by ma trebárs u tejto praktiky, aké ludia majú pocity. Tak snad sa niekto relevantne ozve.
    • 13 posts
    29. novembra 2016 12:39:14 CET
    asi to nie je nejako striktne dané. Napr prezliekanie do plyšových zvieratkových úborov , alebo za kojenca mne osobne ako BDSM nepríde. Ale možno je to dané mojimi S - M preferenciami.
    • 5 posts
    29. novembra 2016 12:33:45 CET
    Tak určite k tomu patrí vela vecí, ale nie všetko, čo si kto priradí :-)
    • 13 posts
    29. novembra 2016 12:29:58 CET
    k BDSM patrí čo si kto priradí.
    • 5 posts
    29. novembra 2016 12:24:45 CET
    Tak hej, asi je to okrajová záležitost u nás, ale určite to nebude tak neznáme. :-)

    Podla mna to k BDSM patrí, je to určitý druh age play.
    • 13 posts
    29. novembra 2016 12:20:52 CET
    tak ako píše Pawlina, na slovensku a iste aj v česku je to veľmi okrajová záležitosť asi. Neviem si predstaviť, že by som partnerke čítaval rozprávky pred spaním. Ale to neznamená, že takí ľudia nie sú. A prevdu povediec, ani neviem či je to praktika v rámci BDSM. Je?
    • 5 posts
    29. novembra 2016 12:15:01 CET
    Docela by som bol rád, aby zrovna tu, sa diskusia nezvrhla :-)

    Ale tak uvidíme.
    • 13 posts
    29. novembra 2016 12:11:42 CET
    sám vieš dobre ako diskusie na Diomine väčšinou dopadnú. Ale inak súhlasím.
    • 5 posts
    29. novembra 2016 12:07:33 CET
    No a práve kvoli takým ako smtp, by sa tu mala rozbehnut diskusia a trošku ozrejmit "dojmy a pojmy", ale nielen na túto tému. :-)

    • 2 posts
    28. novembra 2016 22:39:05 CET
    Zjavne :) alebo plytky a pochopit ani nechcel
    • 13 posts
    28. novembra 2016 21:52:48 CET
    zjavne si nepochopil o čom táto praktika je
  • 28. novembra 2016 21:04:59 CET
    na pokeci je toho dost
    momentalne bezne realne v bratislave mlade holky maju 60roc dedov
  • 28. novembra 2016 11:44:42 CET
    Nemusi to byt kacer.
    Moze to byt aj ten bubnujuci saso :)
    • 5 posts
    28. novembra 2016 11:42:36 CET
    Díky za teorii, resp. pohlad jednoho človeka o tejto praktike. Ale možno to naštartuje zaujímavú diskusiu :-)

    Aj ked neviem si predstavit, že moje malé za sebou taha po ulici kačera
  • 28. novembra 2016 11:32:11 CET
    DaddyDom vs BabyGirl
    Napsal(a) EnglishTeacher
    středa, 27 květen 2015 20:39


    Daddy Dom


    Tenhle blog jsem vlastně již před lety napsal , jenže měl na onom konkurenčním serveru nehodu s adminem a celým mým profilem . Dlouho mám v hlavě , že by se hodilo to znovu napsat. Jen mi nějak chyněla inspirace , zkrátka řeším opět stěhování , byl jsem zas jednou převelen zpět do sídla firmy a to člověka poněkud odradí od blogování ,alespoň smysluplného.


    DD/LG / DaddyDom a LittleGirl / vztah patří do kategorie ageplay stejně jako třeba adult baby , jen je nesrovnatelně rozšířenější po světě , asi proto , že žena v krátkých šatičkách je asi atraktivnější ,než obézní pán středního věku v plenkách a s dudlíkem ,ale každému co jeho jest. Je zvláštní vlastností úchylek ,že to člověk zkrátka nepochopí , pokud to nemá v sobě. V dobách kdy jsem ještě žil za velkou louží jsem byl o hodně mladší a tenhle druh vztahu tam patřil k těm nejrozšířenějším v BDSM komunitě , nebyla BDSM akce kde by se nerojily dámy středního i pokročilejšího věku s panenkami či medvídky oděny v infarktové verzi školní uniformy z japonského anime seriálu. V našich končinách je to bohužel téměř neznámá praktika ,což příčítám nechutně hnusně velikému množství duševně zdravých lidí . A nijak tomu nepomáhají mýty a pomluvy ,které bych první částí tohoto článku rád vyvrátil.


    1. Nejde o pedofilní aktivitu , ve skutečnosti je tatínkova holčička často staší než tatínek , jde o specifickou dynamiku vztahu , zkrátka někdo rád čte před spaním pohádky a jeho partnerka zase spí s medvídkem, což rozhodně neznamená , že někdo z nich przní školačky.


    2. Daddy Dom není fňukna , to že někdo neskáče jak čertík z krabičky a neřve jak postižený tur první den ve škole neznamená ,že není domiantní , jen si to zkrátka nepotřebuje každé tři minuty dokazovat.


    3. Baby Girl nemusí nutně mít nevyřešené duševní problémy či nejasný vztah k vlastnímu otci , občas sice ano , ale v každé ženě je malé děvčátko a některá má zkrátka ráda , když má k sobě dominantního muže ,který ji rád rozmazluje – pozor ziskuchtivky , nikoliv materiálně ,ale láskou a péčí.


    4. Daddy Dom je jen neschopný nadrženec snažící se ulovit mladé maso , tak tenhle mýtu je mýtem jen někdy , bohužel je mnoho virtuálních paniců předstírajících ,že jsou DaddyDom ,aby se dostali k mladému masu , ti ovšem rychle mizí ,jakmile zjistí , že děvčátka v komunitě nejsou dávno děvčátka a navíc velmi dobře vědí jakého tatínka chtějí.


    5. DaddyDom je druh žárlivého šílence nebezpečného svému okolí , tady je to pravda opět tak napůl – budu hovořit za sebe – ano jsem dominant a jsem majetnický jako většina domiantů , ochrana vlastní samice před konkurencí je instinkt vlastní všem savčím samečkům a já nejsem jiný . Jsem – li ve vztahu mám na světě vlastní kousek ráje a kdokoliv se mi ho pokusí ukrást bude cedit krev , kašlu na civilizační nánosy jsem chlap na prvním místě , člověk až dlouho potom.





    Základní druhy Daddy Domů :


    Málokdy se najde čistokrevný DaddyDom , vlastně znám jen jednoho a žije hlavou dolů v Austrálii , u nás ostatních se to kombinuje s jinými choutkami .


    1. DaddyDom/SadoDom - Jasně nejpočetnější kategorie , kde se Tatínek mísí s klasickým sadistou , problém bývá v tom, že se těžko hledá partner/ka se stejně nastaveným poměrem sadismu a rozmazlování.


    2. DaddyDom/WhiteKnightDom – Značně početná skupina zejména mezi začínajícími domianty v zámoří . Jistě znáte dominanty kteří se věčně snaží zachránit nějaké to emočně porouchané ptáčátko , či dámu v nesnázích existenčních , kupodivu veliké množství jich to myslí upřímě , jen ty slečny to jaksi nechápou , odmítají se nechat zachránit , občas bílému rytíři vybílí účet a ještě nakonec utečou k někomu , kdo je rozbije ještě víc se slovy ,že on byl příliš hodnej a vlastně to ani nebyl dominant jelikož nebyl dost doopravdicky krutej. Všichni jste to už někde viděli . Tyhle lidi nechápu , ale asi jim to dělá dobře.


    3. DaddyDom/Primal – sem se řadím kupříkladu já a a co znám osobně tak ještě jedn poloviční Cherokee a jeden Inuit . Naštěstí nás není moc , tahle kombinace se opravdu špatně vyvažuje , jelikož BabyGirls často opravdu nesnáší spaní pod širákem , pěší tůry a drsný sex .
    Co by dle mého osobního názoru měl dělat správný DaddyDom :


    1. Sedněte si hned na začátku se svojí budoucí BabyGirl a jasně si domluvte co bude a co nebude , je to jednoduchý a nejjistější způsob jak předejít pozdějším problémům.


    2. Neuvěřitelně fajn je pomáhat s koupelí – pěkně si svou BabyGirl pomalu umyjte a ještě pomaleji usušte , žehlíte – li například vyhazov potenciální tchyně na ulici doporučuji přidat olejovou masáž chodidel , když tohle umíte odpustí vám téměř vše.


    3. Pamatujte si jména všech jejích plyšáků a domácích mazlíčků .


    4. Taktéž si pamatujte jména jejích kamarádek a nikdy si nepleťte která Růža je která.


    5. Mějte pravidelné rituály , koupání , ukládání do postele , sledování filmů a tak dále.


    6. Pamatujte si , že BabyGirl se vychovává , nikoli šikanuje , takže buďte důslední a v trestech vynalézaví , máloco otráví vztah tak jako bezdůvodné řvaní a pleskání bez fantazie , zkuste zlobilku například nechat 50x opsat nebudu tatínkovi upírat zadeček , patřím jen jemu.


    7. DaddyDom sice není banka ale hodné holčičky dostávají dárečky , nemusí být drahé , jde o správný výběr , leckdy perníkové srdce se správným veršovaným věnováním udělá více radosti než drahý šperk , pokud ne , buď jste špatný básník , nebo máte doma mrchu.


    8. Před spaním se čte či vypráví pohádka , vždycky.


    9. Držte ji za ruku , před lidmi , ať již přecházíte silnici nebo jen jdete po louce , BabyGirl potřebuje fyzickou blízkost DaddyDoma cítit a chce aby všichni viděli ,že tohle je její chlap.


    10. Vynikající věc jsou kostýmy a Roleplay obecně , jen netuším , proč vždycky skončím jako zlý vlk a ještě k tomu i v pohádce o Šípkové Růžence , či o Dědu Vševědu.


    11. DaddyDom není obyčejný dominant , nesmí nikdy sklouznout do planých výhrůžek či zbytečného řevu. BabyGirl by se vás nikdy neměla bát, musí se s vámi cítit v bezpečí.


    12. Češte jí vlasy , naučte se to správně, tak máte jistotu ,že bude mít na hlavě co chcete vy , ne nějaký brajgl pěti barev od holičky.


    13. BabyGirl bývá často nejistá , nestyďte se ji často ujišťovat o svých citech k ní . Podrobně a srozumitelně a nahlas , i před lidmi.


    14. Pokud je BabyGirl v mladistvé ,hravé náladě a vy právě nikoli , nikdy se nepohoršujte a nekoulejte očima , nikdo není zábavný v jednom kuse , jen to není důvod někoho urážet, či se na něho povyšovat.


    15. Starejte se o dynamiku svého vztahu , snadno se to zničí jednou zlou větou a málokdy se to dá napravit.


    16. BabyGirl potřebuje spoustu lásky péče , nemáte li na ni čas , pořiďte si raději křečka , budete méně zklamaní.


    17. Pokud se domníváte ,že rozumíte ženám , přestaňte brát drogy , žena není na chápání ale na milování.


    18. BabyGirl mívá občas nálady , není to důvod k rozchodu , nedokážete li to zvládnout , vina je na vaší straně , jste za ni zodpovědný a nevychoval jste svou BabyGirl dobře.


    Mám-li krátce shrnout své zkušenosti s BabyGirls mohu říci na závěr toto – Žádná žena mi nikdy neuměla vytvořit z pronajaté garsonky tak krásný domov jako BabyGirl ,ale také jsem se s žádnou tolik nenadřel a ani se mi s jinými tolikrát nestalo ,že bych musel přesvědčovat policistu,že jsme jinak zcela normální / Co si asi myslel ,když jsem si Stromovkou vedl Tunisanku v oblečku Japonské školačky tahající za sebou dřevěnou slepičku bubnující na bubínek při každém otočení koleček....






    • 5 posts
    28. novembra 2016 11:17:21 CET
    Nie, nemám. Ale človek je tvor zvídavý, preto sa pýtam.
  • 28. novembra 2016 11:04:18 CET
    A ty máš s tým skúsenosti.?
    • 5 posts
    28. novembra 2016 10:20:45 CET
    Ako vidím, nie je to asi moc známa praktika, alebo sa k nej radšej nik nechce vyjadrovat.
  • 28. novembra 2016 6:34:47 CET
    DD/LG / DaddyDom a LittleGirl /
  • 27. novembra 2016 20:19:01 CET
    Co to je za praktiku?
    • 5 posts
    27. novembra 2016 20:09:08 CET
    Lepsi je real,zial malo je ziem co to maju radi aj takto,alebo skor to nechcu pripustit.