Forums » Nekategorizováno

Zeman v piatok

  • 4. decembra 2016 8:45:10 CET
    Ak chceš akčniť, voľ cestu ručitela a víkendovú chatu. U Zemana sa najmä obdivuje perie miestnych celebrit. A v podstate je to tak dobre. Je to prachobycajna krčma.
  • 3. decembra 2016 22:48:27 CET
    Nooooo, zeby som sa tam citil zle, to zas nie. Enem ja som privelmi akcny clovek, nedokazem sa prinutit niekde sediet a kvakat o empirickych omylov, alebo este horsie ,pocuvat mudrovanie hlupaka, ktoremu ostatni prikyvuju, lebo on je miestna celebrita. Mna u Zemana unudil nejaky chlapik co mi asi 15 minut rozpraval aky je on sofer a kde vsade bol..... Co kazdy sudny clovek uzna, ze pre sofera kamionu co je v eu 10 mesiacov v roku, to bol horsi zazitok ako najst si v polievke vlas cudzieho cloveka.
    • 11 posts
    3. decembra 2016 19:21:17 CET
    Tvoje tvrdenia o odmeranosti príslušníkov Zemanovho kolektívu nedokážem vyvrátiť. Vzhľadom na úroveň môjho správania za posledné 2 roky by sa tam asi so mnou nikto nebavil. Myslím si, že ak tam ktokoľvek príde, pozdravi, a opýta sa, či si môže prisadnúť, nebude odmietnutý. Čo sa času zapadnutia tyka, kto študoval na vysokej škole, vie, že to trvá asi tak 15 dní až mesiac. Čo pri frekvencii stretiek môžu byť aj dva roky, ale nemyslím si, že stráviť dva roky postupným zapadanim do kolektivu je vycerpavajucejsie, než to, čo som tu dorabal ja. Ak si sa u Zemana cítil aspoň trochu fajn, zajdi tam znova.

    Monikon
  • 2. decembra 2016 18:29:59 CET
    Vasniva, a teraz tu o cervenej ciapocke...-)))
  • 2. decembra 2016 17:19:15 CET
    Urcite som si ista ze sa ta niekto ujme a predstavi ta.
  • 2. decembra 2016 10:09:52 CET
    tak tak nie je to ziadna vyhra dojst tam sam ako subik..

    pri alfa samcekovi ako ja to je ina kavicka
  • 2. decembra 2016 10:02:02 CET
    podarene
    • 13 posts
    2. decembra 2016 0:08:08 CET
    jasné. A všetci sú "v kolektíve obľúbení! "
    • 9 posts
    1. decembra 2016 20:37:40 CET
    nemaj strach kludne napíš Lokisovi že chceš prísť a nechaj to na vývoj ... niekto zapadne skôr do kolektívu a niekto zapadne prachom, každý sme prišli po prvý krát a niektorý ako Vlados aj posledný krát ;-) ale budem držať palce je to super kolektív
    • 9 posts
    1. decembra 2016 19:27:52 CET


  • 1. decembra 2016 18:42:23 CET
    Jagoo, ale ty si saso od naturelu....myslene v dobrom.-)
    • 9 posts
    1. decembra 2016 16:56:42 CET
    Boli sme u zemana prvý krát naraz ....nemám dojem že by som musel robiť šaša aby si ma niekto všimol. A poznal som iba jedného človeka a aj ten prišiel neskor....a zdá sa mi že napriek tomu som zapadol...
  • 1. decembra 2016 15:42:12 CET
    tak tak . najjednoduchsie je ked tam prides s dakou novou samickou to sa o teba vsetci"stari harcovnici" pretrhnu
  • 1. decembra 2016 13:50:37 CET
    Ved napis organizatorovi. Sa ta urcite ujme.
    Vlados, neviem ako si reagoval, ci si sa aj ty dal do rozhovoru,alebo len cajal kym ta niekto oslovi. Neverim ze ak by si sa prihovoril, tak ta ludia odignoruju. Ak si len stal a cakal, niktonemohol tusit ze si vobec bdsm+ a ze ty si Vlados...
  • 1. decembra 2016 12:37:52 CET
    Vlados ja nemam problem sa integrovat bez toho aby som zo seba robil sasa. Zdalo sa mi ze to ako taktiku vnimas ty. ale ospravedlnujem sa, poznam tu realitu a nejedna sa ina o bratislavsky problem.

    Byt novy v cudzej komunite je pomerne narocne a nie lazdy sa s tym vyrovnava dobre.

    crowin: on predsa nepise ze ma take ocakavania, je jednoducho plachy a chce sa s tym vysporiadat.
    • 5 posts
    1. decembra 2016 12:05:14 CET
    Neverím, že znudene odíde, pokial ovšem nebude očakávat, že v okamihu jeho príchodu sa na neho vrhne 10 domin s ponukou na okamžitý výcvik. Ked sa príde normálne zabavit a pokecat si, tak nevidím problem.

    Vždy som to vravel ešte v dobe, ked som ich spolurganizoval, alebo organizoval.
    Kto sa chce normálne zoznámit, alebo si pokecat, tak nikdy znudený neodíde. Kto čaká, že ked príde tak u jednej steny bude čakat desat volných domin a u druhej desat volných subiniek, tak jasne, že odíde sklamaný a frustrovaný.
  • 1. decembra 2016 12:01:04 CET
    Tatko, nie , nesnazim....nesud podla seba mna. Opisoval som svoj autenticky zazitok z mojej prvej a zaroven poslednej navstevy u Zemana. Jednoducho, Bratislavske stretka su o stretnuti starych znamich a novy clovek tam tazko zapadne, hlavne ak je takej povahy ako o sebe pise cbt.... Skor by som mu doporucil Piestanske stretnutie.
  • 1. decembra 2016 11:37:01 CET
    aby zaujal musi zo seba robit sasa alebo blbecka? Ty sa tak snazis zaujat?

    A na stretku ma organizator aku pracu? Okrem obligatneho telefonatu majitelovi restiky par dni pred stretkom?
  • 1. decembra 2016 8:24:35 CET
    No tak to hadam nie, pises ako keby to boli iba ignoranti. Nesuhlasim
  • 1. decembra 2016 8:13:58 CET
    Thela, nemyslim. Organizator stretka bude mat dost inej prace a rovnako dost znamich ,s ktorymi sa bude bavit. Pokial tam cbtsubik nikoho nebude poznat, tak odtial znudene odide. Vlastna skusenost. Jedine ak by tam chcel robit zo seba saska a blbecka ,tak by tam zaujal. Inak si ho Bratislavska komunita ani na kraj zadku nevsimne.
  • 1. decembra 2016 0:11:05 CET
    Myslim ze organizator stretka nebude mat problem zobrat si ta pod ochranne kridla len sa treba ozvat :)