Forums » Vše o profesionálkách (Dominy, Subinky, Switch)

MADAM KRISTI19

    • 1 posts
    27. augusta 2018 0:25:43 CEST

    Chcem sa spytat ma niekto realne skusenosti  s madam Kristi19 (resp. ake )  ? Ci to nahodou nie je fake ucet , dakujem .

    • 1 posts
    29. júna 2023 22:15:02 CEST

    Podla mna je realna zena s dominantnymi sklonmi, ale neviem o tom, ze by niekedy robila dominu. 

    • 4 posts
    7. apríla 2019 10:20:53 CEST
    peter petko řekl:
    Ja som jej sluzil virtual a mala aj mikrofon .. a zensky hlas


    ;) vittualna sluzba? ;) wooow a zensky hlas? wooow. Skus nieco presvedcive. v DS svete sa pohybuje co ju ja registrujem skoro 7 rokov. Riesi len znamych ;) - ktorych nabrala mimo komunitu DS teda mimo ludi co s DS nieco maju spolocne na pokec.sk alebo domina.sk ale ak bdsm.sk. Su to 3 servre kde sa stretavaju ludia okolo DS komunity, ale nenasiel sa jeden, ktory ju stretol osobne. Takze riesi len svojich znamych - ale kontakty vyhladava na nete ;) nikto ju nevidel ale ma znamych, ktori to taja? ;) Nulovy predpoklad. Je to fejk nic viac nic menej a jeden z tych dlhozalozenych. To je cele
    • 3 posts
    2. apríla 2019 21:42:44 CEST
    Ja som jej sluzil virtual a mala aj mikrofon .. a zensky hlas
    • 4 posts
    31. marca 2019 23:15:21 CEST
    Skusim znova. Nikto ju okrem teba nikdy nevidel. Predpokladam se to je tvoj nick. Nikto sa s nou nikdy realne nestretol, nikto s nou realne netelefonoval, ani skype a ani nic. Pisal som si o nej s viac ako 30 ludmi co ich mala riesit ako znamych, vzdy ale vzdy to skoncilo odmlcanim sa pred 1. akymkolvek kontaktom, ktory by potvrdil ci sa vobec jedna o zenu. Nikdy k nicomu nedoslo, a to boli ludia co jej reagovali na pokec.sk Potahal foto nadchol sa basnicky o realizacii a to bolo vsetko. Takze na 10000% fake
    • 5 posts
    30. marca 2019 13:10:29 CET
    Ano je real ale nie služby ma vztah a len obcas zahra ale len. s tymi čo ich pozna nerieši každeho .
    • 4 posts
    29. marca 2019 21:02:13 CET
    Uplne nerealna ak to je vobec zena. Skor chlap za zenakym nickom. A predpokladam ze reakcia o tom ze ju niekto pozna osobne je reakcia skutocneho majitela toho nicku. Ani na pokeci ani tu som nemasiel absolutne nikoho kto ju videl osobne, pripadne s nou hovoril alebo potvrdil ze to je vobec zena.
    • 5 posts
    2. februára 2019 18:29:53 CET
    V zv sa občas objaví ale rieši len svojich znamich malokedy iných
    • 8 posts
    10. októbra 2018 21:19:44 CEST

    Uz som tento nic KRISTI 19 videl inzerovat na roznych erotickych zoznamkach a na pokeci. Ked napises tak ti nikto neodpovie. Asi je to daky fake mastrubator co sa odbavuje ked mu niekto odpovie na inzerat.