Forums » Vše okolo BDSM

Zavěšení za nohy

    • 2 posts
    23. januára 2019 20:54:33 CET

    Ahoj všichni,

    obracím se na Vás s dotazem ohledně zdravotních rizik při zavěšování otroka za nohy, hlavou dolů.

    Děkuji za info, Veronika

  • 28. mája 2019 22:04:59 CEST

    Není zač, je hezké vidět tu starostlivost. Bohužel s upevňováním za nohy mám pramalé zkušenosti, tak do toho nebudu mluvit, ale pokud vypnou elektriku, tak mít nacvičen postup odpoutání i v poloze vismo. Lze to, jeden podepře (jakoby vezme zespod do náručí) a druhý odpoutá. 
      Tož přeji ať se vám to vydaří :)  Milan

    • 2 posts
    28. mája 2019 20:59:08 CEST

    Ahoj, díky za reakci na můj dotaz.

    O těchto rizicích vím, k narušení správné funkce krevního oběhu může dojít i u relativně zdravého člověka. Mě šlo spíš o techniku zavěšení za kotníky, aby nedošlo k poškození šlach, kloubů, atd., nebo aby mi z toho, nedej bože, partnerka nevyklouzla a nedala si na čumáček. Koupili jsme na netu pouta, která jsou na to speciálně určená, ale nějak se mi to nezdá. Mám strach to moc utáhnout, abych jí to nebolelo, na druhou stranu, když se to pořádně nedotáhne, mohla by z toho vyklouznout. Kamarád nám kvůli tomu udělal na chalupě takový elektrický závěs na ovládání, ale co když vypnou proud? Jak jí z toho sundám? Asi tu mojí kočičku odvezu k nějaké profesionálce. Bude mít narozeniny, bude to pěkný dárek.


    Díky za čas,

    Veronika

     

  • 26. mája 2019 17:59:39 CEST

    Ahoj, nejsem doktor, ale jednak bych si zjistil zda nemá dotyčný vysoký krevní tlak, popř. neprodělal mozkovou mrtvici.... Rizika jsou, vzhledem ke zvýšenému krevnímu tlaku na mozkové cévy (možnost prasknutí cévy/cévky) záludná. Rozhodně nenechávat bez dozoru! Může dojít i k omdlení.