Forums » Nekategorizováno

Facesitting

  • 8. februára 2005 11:20:20 CET
    Ahojte, bol by záujem o fórum s témou facesittingu? Obrázky, vlastné skúsenosti a zážitky, poviedky atď. ?
    • 2 posts
    8. apríla 2022 17:41:11 CEST
    Mademoiselle_ba řekl:

    switch-peter řekl: Parádne video len keby ešte nemal toľko priestoru na dýchanie :)

     

    Je to iba zostrih.

    Tak to by určite stálo za to sa pozrieť na celé video
    • 4 posts
    3. marca 2022 21:27:37 CET

    switch-peter řekl: Parádne video len keby ešte nemal toľko priestoru na dýchanie :)

     

    Je to iba zostrih.

    • 2 posts
    16. decembra 2021 16:40:26 CET
    Parádne video len keby ešte nemal toľko priestoru na dýchanie :)
    • 4 posts
    5. novembra 2021 16:02:28 CET

    Osobne to milujem, myslím si, že môj zadok bol na to stvorený. Jedno z mojich videí https://xhamster.com/videos/facesitting-xhm89bn

    • 1 posts
    4. decembra 2018 12:52:30 CET
    Je to niečo úžasné. Na to sa nedá zabudnúť.
  • 3. mája 2018 11:50:40 CEST

    Facesitting je super. Mám iba dobré skúsenosti. Akurát som mal viac ako 120 kg partnerku a opraty držala v rukách ona. Vyslobodiť sa s pod nej nebola žiadna šanca. Musela chcieť ONA.

  • 20. novembra 2011 15:11:23 CET
    ozaj nieco uzasne, vrele doporucujem
  • 6. augusta 2011 12:41:06 CEST
  • 17. septembra 2010 8:15:24 CEST
    neviete kde by som mohol stiahnut toto video ???? http://www.xxxbbs.cc/index.php?topic=69163.0;prev_next=next#new

    lebo cez tutu stránku to nejde niaku chybu mi tam vyhadzuje a vizera velmo krásne strašne by som ho chcel vidiet :D

    ale myslim to video hore čo je ta krásavica v tigrovaných legginkách :DDD
  • 1. septembra 2010 23:49:23 CEST
    facesittingtop.com/:;fuha tam su videa take chcem zažit aj ja,
  • 16. augusta 2010 22:32:37 CEST
    mate pravdu je to super ja to prezivam skoro kazdy vykendani neviem ako so to zacalo raz som lezal na postely a manzelkasa prezliekaja takze bola naha chytil som ju za pas a posadil na tvar bolo to suoer najprv sa tomu branila ale teraz je to uz samozrejmost .v sobotu a vnedelu uz vie ze ,bez toho sa nemoze zacat vyked
  • 26. mája 2010 21:21:07 CEST
    tschman - Môžeš ma usmerniť k tej domine z BA ??? napíš na mail. Dík.
  • 10. mája 2010 19:04:05 CEST
    z poslednej navstevy istej dominy v BA si odnasam silny zazitok...zaciatok lekcie sa niesol v znameni facesittingu.domina ma zasadla zadkom a nutila ma lizat ho...bol vsak cerstvo po potrebe a pouzila ma ako papier...stalo sa mi to takto necakane prvy krat a poviem vam,neskutocny zazitok!cela lekcia sa niesla v znameni "dirty",nutila ma lizat spotene nohy a podpazusie,nakolko sa pred lekciou pripravila posilovnou...fantazia...ako scenar vrele doporucujem!
  • 8. mája 2010 20:26:33 CEST
    ja milujem ked ma na sebe ženska niečo obtiahnute niake legginy a tak....a ked da chlapovi zabrat že ho aj dobre podusi a nie že jej piču tam lyže a take to ma až tak nelaka.......vieto o niečom?? a take niake že tam bude pekne len link a stiahnem to........
  • 3. mája 2010 18:29:55 CEST
    No a ako by si to chcel ??
  • 2. mája 2010 7:47:35 CEST
    o niakych dalších stránkach na stahovanie videjkách o facesittingu neviete prosiM??,?? bo hentie sa mi moc nepáčia
  • 9. apríla 2010 17:19:34 CEST
    No podle mì je nejlepsi nainstalovat si nejakeho bittorent klienta (treba odtud http://www.utorrent.cz/) a potom zamirit na PirateBay

    http://thepiratebay.org/search/facesitting/0/7/500

    A netýká se to samozrejme jen facesittingu...
  • 9. apríla 2010 14:51:45 CEST
    http://www.romanvideo.net/MoviePreviews/fromrussia.htm
  • 9. apríla 2010 11:44:46 CEST
    prosim ludia niake forum by som potreboval odkial sa daju stahovat videjka s tematikou facesitting...a najviac ma zrušuje ked ma žena na sebe niečo obtiahnute vtedy to je krása....bol som na jedno forum tušim staff.cc či ako sa to volalo ale odtial ma neviem prečo vyhodili a už sa mi tam neda ani nanovo zaregistrovat....tak take niake forum hladám...please poradte bo som zufali
  • 9. apríla 2010 11:38:18 CEST
    i love facesitting....:DDD sice som ho len raz zažil ale stálo to za to a neviem sa dočkat chvile kedy sa to zopakuje...je to niečo užastne......len musim ete prehovorit jakosi tu kamaratku s ktorou sme to predtým skušali bo už jakosi nece kurnik...ale krása to bola...na sebe mala krásne biele legginky pod tým čierne tanga...ach jaj vieto si to predstávit?? no krása :DDD
  • 9. apríla 2010 8:40:42 CEST
    ... facesittig jako podoba orálního sexu. Já jsem ale měl na mysli předvším BDSM apekt.
    • 5 posts
    9. apríla 2010 0:03:31 CEST
    Mam iny nazor.. preco by oralny sex k facesittingu patrit nemal? Samozrejme, byt to nemusi, ale myslim ze v spojeni s nim je to ovela krajsie..
    Muz je v pozicii pod zenou- prvorade je potesenie a rozkos zeny nie predstavy subika.. je to individualne, ak ma zena naladu na oral, pripadne subika pridusit- preco nie.. nato sub. je
    • 5 posts
    8. apríla 2010 23:32:09 CEST
    facesitting-vona,chut zeny(preco by to mala byt len tzv domina)krasna to praktika-len kto ju zaradil do smka
  • 7. apríla 2010 21:38:09 CEST
    K seznamu od sMALLsLAVE bych doplnil jeste jeden pohled: "Smyslovou deprivaci". Ne nahodou je facesitting casto spojeny s bondage. Kdyz se nemuzete hybat a kdyz Vam vase lady zasedne oblicej - nemuzete vnimat nic jineho nez ji. Citite jeji vahu, jeji teplo, casto jeji vuni a pokud jste stastni mizerove i jeji chut. Ma vasi plnou pozornost a muze si ji uzivat tak dlouho jak se ji zachce. Jen si predstavte tu moc co zakousi.

    Duseni je podle me jen vedlejsi efekt toho, ze si nemuze toho pocitu uzit a soucasne dalsi atribut jeji moci.

    Oralni sex podle me k facesittingu moc nesedi - spis opet jako forma projevu moci, kdyz Vas necha ji pekne "vycistit" - coz ovsem predpoklada, ze je to neco co by jste normalne nedelali. Takze bych necekal zadnou sladouckou, vonavouckou sterbinku, ale spis nejakou upocenejsi. Nebo s "prekvapenim" od jineho muze - to uz je hodne silne kafe. Ostatni nechutnosti uz jsou nad moji hranici. Pokud je vase pani prejici muze vas nechat vylizat prdelku. Kdyz je cista je to vzruseni pro oba a stale vas muze popichovat, drazdit a pritom se opajet moci. Jen nesmi byt zjevne, ze se Vam to ve skutecnosti zamlouvy. :-)

    Zpet k tomu oralnimu sexu. Pokud by slo zene o uspokojeni muze si ho uzit i pres spodni pradlo, trenim o Vas oblicej. Ackoliv to zni nebo vypada sexy, prijemne to moc neni. Nebo budete v zubech drzet dildo ci vybrator (predpokladam, ze malokdo ma roubik s dildem). Pokud si da na cas tak vas bude bolet celist jak das, nehlede na to ze kdyz vam, v zapalu (jeji) vasne zarazi robertka az do krku.

    Rozhodne je lepsi se na to koukat. Nebo si na to hrat v ramci vanilkoveho sexu.
  • 7. apríla 2010 21:04:49 CEST
    Pointa je v tom aby to malo zmysel. A kedze zmysel v tomto pripade urcuje zena, treba jej vyhoviet (nechat sa pridusit a pod.) Zmysel pre suba by to malo mat vtedy , ak zena je spokojna (aj bez oralneho sexu) Ale zaroven som presvedceny o tom, ze nefalsovany zensky orgazmus je pre suba asi najvacsia odmena.

    Tu je zopar prikladov
    http://meanbitches.com/show.php?a=16_1&s=1&p=2&w=100190&t=1&c=dommelist