Forums » Nekategorizováno

KDE STE STRETLI SVOJICH BDSM PARTNEROV ???

  • 3. apríla 2015 21:41:37 CEST
    veľmi mi trebalo piškať,na dievčenskom WC bola nekonečná rada, tak som to riskla a skočila vedľa na pánský, utierala som sa ked si dovolil vraziť na môj záchodik! dostal facku...
  • 31. marca 2015 8:54:42 CEST
    aj pri obyčajnom nákupe v hypermarkete je to OK, čo je aj môj prípad stretnutia s partnerom , nakoniec sme boli obaja BDSM pozitívne naladení
  • 29. marca 2015 11:06:48 CEST
    No toto si nechám na noc to je na dlho kým to všetko zrátam,a potom tie reakcie zakomplexovaných guru ako vždy,
    Inak Vás zdrávím vy dvaja banditi,ide teplo leto potom voľačo podnikneme dojdete obaja aj s kamoškami, detvákmi a urobíme si týždne prázdnin,
  • 29. marca 2015 10:06:23 CEST
    Jaky mas problem? Je podla teba lepsie vytvarat nove? Podla mna ne.
  • 29. marca 2015 9:53:58 CEST
    Ty sa musis bohovo nudit vsak? 10rocne vlakno, sice s dobrou temou....
  • 29. marca 2015 9:52:13 CEST
    Piste,piste
  • 3. októbra 2006 18:33:44 CEST
    no ja mam zatial zle skusenosti co sa netu tyka a to zatial len komunikacie a nevravim keby som tu nahodou co my teraz nehrozi chcel niekoho spoznat.
  • 30. septembra 2006 20:29:16 CEST
    predchadzajuce bdsm partnerky som stretol nahodou, ci skor tak, ze najskor to bolo iba normalne a az casom sa z toho vyvynulo nieco viac, nieco co vyhovovalo obom... vyhodou bolo prostredie vysokoskolskeho internatu, proste velky vyber, sukromie na izbe (chalani dnes spite inde)... internatu dakujem aj za prve stretnutie so strapon so slovami "co tak si to prehodit, ha?"... teraz sa tomu smejem, vtedy som bol z toho vyvaleny, som nevedel, ze co jako tym mysli... ale baba bola skusena, vtedy ma skusenostami daleko prevysovala, ale vekom iba o 2 roky, no vydrzalo to len jedno leto... dalsia, cirou nahodou, v miernej opilosti sme nasli klbko motuza a zacali sa zvazovat az mi "nahodou" moja hlava skoncila medzi jej stehnami, a ta posledna "bdsm-ako to nazval funnydoggy" vnikla pri obycajnom zoliku, "ze o co budeme hrat"... tak to boli ranajky do postele, potom ze sa k tomu pripoji aj nejaka ta ospevna basnicka, no a potom z toho nejak vyslo, ze sluzit.. :)
    ale skola pominula, prisiel titul a s nim aj realita, a v nej je problem najst takeho cloveka... v praci 8 hodin musis byt a teraz hladaj niekoho kto je podobne zamerany... a nedaj boze ze zijes niekde mimo mesta, to si to mozes hodit, (sorry za vyraz), ale proste krestansky vychovana marienka si ani len tie kozene nohavice neda, lebo by reci isli... marienky prepacte... nie kazda ste z dediny...
    preto, ako napisal nalimer, ostava net, ci skor take stranky ako domina.sk, kde clovek skor najde rovnako zameranych ludi. pokial si zacnete rozumiet na nete, ked si mate o com napisat, a citite ze to je nieco co ocakavate, tak sa treba stretnut... najskor pri kave, overit, ci je to skutocne to co ocakavam a ked aj chemia zafunguje (!!! ale na oboch stranach, kua, musi to byt vzajomne, co na tom ze zboznujem nejaku zenu, ale ona to ignoruje (zeny si prehodia text na svoje, i ked... :) ) tak skusit dalsie stretnutie, najst cestu k sebe... neviem ci asdareel alebo charllotte maju svojich bdsm partnerov aj ako zivotnych ale pokial ano, tak im blahozelam, a pokial im k tomu pomohol tento web, tak je to len dalsie plus tejto stranke ze existuje... bdsm pozitivnych ludi je viac ako je zrejme, len su proste psychicke bloky (ze je to pre spolocnost nevhodne) ktore brania v prejaveniu... obcas ale tomu staci trosku pomoct, cize komunikovat, povedat ci napisat (alebo len skopirovat) pribeh, co by ste chceli zazit... mozno to nebude hned presne podla predstav, ale i ked casom, ktoho vie :) ... a hlavne nebyt egoista a citit a respektovat potreby toho druheho...
  • 12. septembra 2006 1:57:23 CEST
    v našom unáhlenom svete sa dá pomaly zoznamovať len cez internet. ale pozor, ako píše nenu, osobná chémia je o niečom inom.
    partnera si vieme nájsť aj na nete, ak si vieme čo "napísať", určite by sme sa mali osobne s ním stretnúť. či už na zrazoch, aleobo osobne. net má byť len prostriedkom k nájdeniu, zvyšok už nechajme na hormóny
    • 2 posts
    11. septembra 2006 14:28:52 CEST
    hladanie na netu ma vzdy dve stranky, je to velmi o forme pretoze na nete nevidis reakcie tela ktore ti povedia viac ako slova.
  • 11. septembra 2006 13:58:15 CEST
    Nevím, nevím. Co jsem tak narazil na netu, potažmo na chatu, na hledající holky, tak se z toho nikdy nic nevyklubalo. Pro mě je to zbytečná ztráta času. Většinou jsou to nějaké ubohé husičky, které se o tom stydí mluvit a nedejbože se s někým setkat ne reálu.
    Na druhou stranu si myslím, že někoho poznat na netu možné je a pro ty kdo, to zkoušejí: Jen tak dál. Hodně štěstí.
  • 11. septembra 2006 13:42:51 CEST
    Jinak si nemyslím, že setkat se s někým dominantním nebo submisivním mimo tématické weby je až takový zázrak, bdsm+ lidí je víc, než je na první pohled zřejmé ;-)
  • 11. septembra 2006 13:40:14 CEST
    Já jsem svoji současnou i minulou Paní potkal na netu, na tématických webech. Tu současnou dokonce přímo tady
  • 11. septembra 2006 12:52:16 CEST
    ....neuveríte mi , ale ja som spoznala svojho partnera cez inzerát , dala som si na radu priatela inzeráty ne všetky možné BDSM zoznamky , a po dlhej dobe sa mi ozval aj ON , s ktorým teraz fuhgujeme......musím však podotknúť , že odpovedí bolo mnoho , ale všetci ostatní hladali dobrodružstvo , alebo si to chceli len vyskúšať , pričom som jasne mala v inzeráte , že hladám VZTAH , a drzosť mali aj ženáči ,ktorí boli dosť nepríjemní......sme zatial spolu , aj ked ON je Dominant a ja Switch , nie sme ani jeden ideálny pre toho druhého , ale vždy hladáme to , čo nás spája a nie to , čo nás rozdeluje.....
  • 6. septembra 2006 20:57:06 CEST
    Ja som sa s tou svojou spoznal tak trochu za komickych okolnosti. Takmer kazde rano sme chodievali a este aj chodievane skoro tou istou cestou do prace. Casto sme sa stretli a priznam sa ze na prvy pohlad sa my zacala pacit lenze nikdy som ju neoslovil hanbil som sa. Neskor som si vsimol ze sa jej asi pacim ale aj tak som ju neoslovil. A tak sme nejaku dobu chodievali do prace. Az raz som si bol kupit nohavice a ona v tom obchode robi predavacku. Nohavice co som si vybral ale boli prilis drahe lenze pacili sa my, a chcel som si ich kupit. Povedal som si ze skocim do banky vybrat prachy. Lenze tie nohavice som uz mal na sebe a nechcel som sa prezliekat tak v tom zmetku som im dal navrh ze im tu necham obciansky a skocim len vedla vybrat prachy. Lenze ja niesom ten bankomatovy typek radsej vybram peniaze po starom a na to potrebujem obciansky preukaz!!! Tak som sa vratil uz pekne cerveny naspat, po ten obciansky s tym ze sa budem musiet prezliet. NO a tehdy to prislo pocujte ved my sa uz nejak s odretymi usami pozname, tak mi dala obciansky vybral som prachy kupil som si nohavice a potom ked sme sa tretli tak sme sli spolu a raz som ju pozval von. Dufam ze som petesil prispevkom lebo to bol moj umysel potesit nie pochvalit sa.
  • 25. apríla 2005 13:01:42 CEST
    Myslim ze dominantnych zien je vela, len ich zabrany su vacsie nez chut sa prejavit. Zeby spolocenske postavenie? Takto to nikam nevedie.
  • 24. apríla 2005 20:50:08 CEST
    No bol to zazrak ale co uz naucila ma uzivat si to
  • 22. apríla 2005 11:36:07 CEST
    som pisala ze stretnut nahodou subika je zazrak... vlastne ani nie... zazrak je nahodou stretnut dominantnu zenu :)
  • 21. apríla 2005 23:45:28 CEST
    Ja som sa zpoznal v beznom zivote s babuo z ktorej sa po par dnoch vyklula domina. To sa mi ale stalo len raz a myslim ze pri pomere sub-pani sa mi to uz nikdy nestane To bola riadna nahoda
  • 20. apríla 2005 16:44:32 CEST
    to si stastny clovek a myslim ze aj jeden z mala...teda ak to nie je subik na jednu noc, ale partner v kazdom slova zmysle. vela stastia a peknych chvil vam zelam.
  • 19. apríla 2005 20:24:48 CEST
    ja som stretla subika na nete... nie cez web zamerany na bdsm, ale uplne nahodou... heh, nahodou stretnut subika... to je zazrak...
  • 5. apríla 2005 13:15:33 CEST
    Ja jasne, ze ak si napisem dlhy zoznam toho co hladam, budem sklamany z vysledku. 100% som nemyslel v zmysle naplnenia vsetkych bodov v zozname, ale naplnenie podstaty inzeratu ktory davam a aj uspesne stretnutie. Mam vsak taku skusenost, ze vacsina ludi hlada v zoznamke nieco po com mozno len v kutiku duse tusia ze by chceli, ale ked pride na lamanie chleba, nevedia sa rozhodnut ci do toho ist, alebo nie. A ak sa aj nahodou odhodlaju, maju velke zabrany uz len hovorit o svojich snoch, nie to este aj nieco zrealizovat. Tak to ostane pri vseobecnom rozhovore, pohariku a rozchode. Teda aspon ja mam take skusenosti. Urcite je tazke cloveku, ktoreho prvy krat vidis povedat svoje sny, staci vsak prejavit volu, niekde zacat a detaily a tie NAJ veci riesit neskor, pri dalsom stretnuti. Ja osobne nemam problem hovorit o svojich snoch, potrebach, tuzbach a ked je aj druha strana naklonena tomu co sa mi paci, tak nemam problem prejst aj na realizaciu. Ocakavam vsak, ze aspon po case sa ulohy vymenia a zacne hovorit aj druha strana a nakoniec z toho bude spolocny zazitok, ktory nemusi byt taky dokonaly ako su predstavy, ale bude naplnat.
    Piss rocks!
    • 2 posts
    1. apríla 2005 20:35:57 CEST
    Tak ja neviem ale podla mna je net dobrym prostriedkom na zoznamenie ked to ma dana osoba v sebe utriedene a hlavne ked sa neboji prechodu do reality. Ono je potom dolezite ako sa to do tej reality presunie, je nerealne vypisat konkretny zoznam poziadaviek a cakat ze ich niekto presne vyplni. Skor pomoze len urcite smerovanie.
    Napriklad ja: hladala som dominanta ale akosi som sa zamilovala do subika ktory uz rovnako ako ja nechcel byt len cistym subikom. Dnes sme obaja switch, bavi nas to a vztah nam funguje uz cez 3 roky.
  • 1. apríla 2005 12:34:42 CEST
    Presne toto je aj moj nazor. Pokial chces najst tu "spravnu krvnu skupinu", net a inzeraty nie su najvhodnejsie. Dolezita je priama komunikacia. Zeby som sa zucastnil v bdsm klube?
  • 1. apríla 2005 11:27:52 CEST
    Osobne si myslim ze nieje problem najst BDSM pozitivnu partnerku, staci sa pohybovat v urcitych kruhoch ... stretavat sa s ludmi, zucastnovat sa akcii a ono sa uz casom ta prava ukaze ...