Forums » Nekategorizováno

KDE STE STRETLI SVOJICH BDSM PARTNEROV ???

  • 30. marca 2005 20:00:30 CEST
    Ono, zasa nemozes vymenovat presne predstavy a cakat ze sa prave tie naplnia :o) aspon ze nejake odpovede ti prisli, mne este ziadne :)
  • 30. marca 2005 12:39:37 CEST
    Ja si myslim ze ani net nie je na zoznamovanie moc vhodny. Vacsina ludi to co napise v konecnom dosledku neberie vazne...mozno si robia poriadok vo svojich postojoch...Urcite ste nasli vela inzeratov, kde zena popisovala svoje tuzby a nazory, chcela sa s niekym zoznamit, ale svoje JA si kazdy strazi a v anonymita je v pripade zoznamovania skor prekazkou ako prinosom. Ja som si uz uverejnil velmi vela inzeratov a prislo len malo odpovedi a tie co prisli, boli iba v toretickej rovine. Jednu kladnu skusenost vsak mam, najst na 100% to co hladam to nestaci. Tak to aj dopadlo.
  • 30. marca 2005 11:07:03 CEST
    Ne, v pohode, mna to len tak zaujima...
    Lebo tiez sa mi net zda ako vhodny sposob, je tu ta priama vazba - hladas niekoho kto ma rad to iste co ty... a nie je to o nahode ze snad bude mat partnerkapochopenie...
  • 29. marca 2005 23:54:09 CEST
    Ale zda sa mi ze net je vhodny na ziskanie kontaktu, zoznamenie sa. Stretnutie v "normalnom" zivote ako si to nazval sa neda ani vynutit, ani naplanovat, to bud pride alebo nie.
    Ale na nete sa mozno trochou aktivity da nieco urobit preto, aby ma potencionalna partnerka zbadala a mozno spoznala blizsie...

    No vela som svojim prispevkom asi nepovedal, ze ?