Forums » Vše okolo BDSM

Dusenie

    • 5 posts
    28. júla 2009 10:34:50 CEST
    ..v tomto davam za pravdu nhivanyemu, toto nepatri na stranky BDSM ....na to si najdi ine stranky ..a mohol by si vypnut ten capslock
  • 28. júla 2009 10:20:02 CEST
    TAK MOžNO NEDUSILI, MOžNO Máš PRESNEJšIE INFO, NA FOTKE TAM BOLA TAKá čUDNá šIBENICA S VEľMI KRáTKOU SLUčKOU (TAKžE NEVIEM SI PREDSTAVIť KLASICKé OBESENIE SO ZLOMENíM VäZU VáHOU TELA) A ZOZADU SA TO UťAHOVALO
    xxxxxxx AGITKA??? JA KAšLEM NA xxxxxxxx, ALE KAžDý SLUšNý čLOVEK čO ZAžIL Tú ZVRHLú ZLOčINECKú xxxxxxx V PRAXI Má POVINNOSť O TOM PODáVAť SVEDECTVO - xxxxxxx DETTO
    AK SA CíTIš DOTKNUTý TAK SA TI OSPRAVEDLňUJEM, úTOčíM NA xxxxxxx (MYšLIENKU) NIE JEDNOTLIVýCH xxxxxxx, Tí NECH SA SO SVOJIM SVEDOMíM VYSPORIADAJú SAMI
    xxx=autocenzura
  • 28. júla 2009 8:36:09 CEST
    ...hm, to je to ..vraj dusili ....ale inak politicku agitku by si mal robit inde a nie tu na forume o BDSM.
  • 27. júla 2009 21:38:37 CEST
    čO PRESNE JE NAJVäčší NEZMYSEL?
    JA SOM VIDEL PáR OBESENCOV ALE VšETCI Už BOLI STUHNUTí - NIKOHO SOM NEVIDEL NA VLASTNé OčI SA VEšAť TAKžE POROVNáVAM LEN SO SVOJIMI OčAKáVANIAMI (OčIVIDNE MYLNýMI :o)
    RAZ SOM TOTIž EšTE AKO ZáCHRANáR ROZDýCHAL 12R. CHLAPCA čO BOL VO VODE POD ľADOM DOKáZATEľNE VIAC AKO 5 MINúT
  • 27. júla 2009 21:25:09 CEST
    tak pozor - to video mám od někoho pro koho je toto něco co již několikrát vyzkoušel, já jsem to video shlédla a poté se domluvila s Někým komu naprosto věřím a sestoupila jsem ze stupátka a shodila si boty na podpadku, fungovalo to velmi velmi rychle, z těch rychlých účinků jsme byly oba velmi zaskočeni, NEPIŠ NESMYSLY!!!! na druhou stranu, také jsem nevěřila že to jde tak rychle, byla jsem zvyklá do té doby na pozvolnější odchody, a také jsem se docela vylekala, nevím jak je to s váhou - vážím docela málo - i zde mám výhodu (zlomení vazu vahou)
    • 7 posts
    27. júla 2009 21:23:03 CEST
    O POPRAVáCH NEVIEM SKORO NIč - O xxxxxxxxxxx ALE VIAC NEž BY SOM SI žELAL :o) - DOZVEDEL SOM SA TO VO xxxxxxxx MúZEU V KRáLIKáCH V čESKU (xxxxxx xxxxxxxx VRAJ DUSILI 15 MINúT) - xxxxxxxxx ROBILI AJ INé KúSKY A VERíM žE RAZ (xxx xxxxxxxx xxxxxx xxxxxxxxx) SA TO VEREJNOSť DOZVIE - NAPRíKLAD Z xxxxxxxx SA čO TO Už DOSTALO NA SVETLO BOžIE A VER žE UDUSENIE PATRILO K TýM ľUDSKEJšíM SPôSOBOM
    xxx=autocenzura
    • 7 posts
    27. júla 2009 15:44:21 CEST
    ..hm je vidiet, že "máš" prehlad o popravách. ale inak by ma fakt zaujímalo, kde si na takú hovadinu prišiel?
    • 5 posts
    26. júla 2009 22:52:20 CEST
    NEJAKO RýCHLO SA ZAčALA KLEPAť KEĎ POMYSLíM žE POPRAVA UšKRTENíM (TAK POPRAVOVALI xxxxxxxxx - xxxxxxx xxxxxxx) TRVALA PRIEMERNE 8 MINúT
    xxx=autocenzura
  • 23. júla 2009 22:06:16 CEST
    http://rapidshare.com/files/244801242/Cohg01_all.rar
    rozkliknout odkaz a zvolit Free user. Pak asi minutu čekat a poběží tam countdown. Až se to dostane na nulu, tak se propadnete do další volby a tam potvrdit Download. Je to dobrovolném zavěšení za krk jedné japonky - natočeno asi 5 kamerami ze všech stran - bez střihu a bez úprav - autentické záběry..
    Popis pro technicky "zdatne" jako jsem já. Něco málo z toho jsem vyzkoušela, tj. ze stupínku ne ze stoličky, prosím opatrně.
  • 17. júla 2009 14:05:38 CEST
    aj ja by som to stel zazit byt duseny, musi to byt super zazitok ked o tom tu vsetci pisete...mnaaaaaaaaaam
  • 11. júla 2009 0:00:54 CEST
    TO PRETO žE TO ROBILI PRíSLUšNíCI TAJNEJ SLUžBY NOVINáROVI čO TO CHCEL VYSKúšAť A STRAšNE SA SNAžILI ABY TO BOLO BEZPEčNé
    JA SOM TO ROBíL LEN MOKRýM UTERáKOM BEZ POLIEVANIA
    EšTE SOM SKúšAL MOKRú TEXTILNú TAšKU NA HLAVE - FUNGOVALA VýBORNE, NAJPRV ZDANLIVO DOBRE PúšťALA VZDUCH ALE PO CHVíLI SA PRILEPí NA NOZDRY A NASTUPUJE POSTUPNé DUSENIE
  • 10. júla 2009 13:37:36 CEST
    Zvlastna paktika myslim ale ze neposobi vzrusujuco pre toho kdo ju vykonava aspon z mojho pohladu
  • 8. júla 2009 1:16:37 CEST
    http://www.vanityfair.com/politics/features/video/2008/hitchens_video200808
  • 5. júla 2009 10:52:42 CEST
    plne suhlasim zo spironkou, dusenie je dost nebezpecna praktika a hovori sa ze vsetko z mierou, aj ja som to uz zazil a je to velmi vzrusujuce ale iba vtedy ked sa to neprezenie
    • 13 posts
    4. júla 2009 23:41:58 CEST
    a aj funguje?
  • 16. júna 2009 20:59:50 CEST
    CHTĚLA JSEM NĚCO VYROBIT A DOSTALA JSEM TAKOVÝ ODKAZ: "co se týče tvých požadavků, pak by ti naprosto vyhovoval klasický tonometr na měření tlaku, jen bez samotného zařízení, možeš si ho objednat tady:
    http://www.polymed.cz/cz/spotrebni-material/tonometry/
    stačí ti díly Manžety na suchý zip jednohadičkové a dmuchadlo tonometru kompletní s RV. (u velikosti manžety uveď na jaký obvod má být - 32cm)

    prostě si to omotáš kolem krku a začneš přifukovat dokud nemáš dost, pak můžeš buď upustit vzduch ventilkem, nebo vypustit celý vzduch a dojde ihned k uvolnění sevření..

    vzhled je sice nic moc, ale pokud ti jde o pocit škrcení tak to splní přesně tvé představy.. hlavně bacha na bezpečnost.. .- TO BUDE ASI FUNGOVAT
  • 16. júna 2009 13:20:07 CEST
    Ahoj jak tak citam tvoj prispevok hodil som do googlu co je vlastne to holotropne dychanie, a pozerm ze vlastne to co robime je zdraviu prospesne... heh.
    A suhlasim s tebou tato praktika je extrem, sialeny extrem ktori milujem a ktori ma hecuje a vie velmi rychlo doviest k orgazmu :-)
  • 16. júna 2009 12:55:50 CEST

    obzvlast nebezpecne ale citala som to nie ako praktiku ds:: holotropne dychanie.. navod ako moze niekomu rupnut v bedni... no ds je uchylka ale tato ma dost blizko k extremu)) no dalsia vec ktoru mozem zaradit medzi veci co nechcem vyskusat.
    • 13 posts
    16. júna 2009 11:17:19 CEST
    mám pre teba PE vrecia. Vojdete sa do nich min. dvaja
    • 8 posts
    16. júna 2009 8:41:25 CEST
    caves jak mas cas, rad pomenim nejake videa :-)
  • 16. júna 2009 2:16:28 CEST
    no mne by stačila jedna :) ktorú to berie rovnako ako mňa ... nie, som momentálne v UK, ale mám skype, mohli by sme si pomeniť niečo :)
    • 8 posts
    11. júna 2009 8:32:17 CEST
    tu mas link, staci to s ciech objednat http://www.yelen.cz/obchod/fetish-a-bdsm-mix-/vac-bed-yelen.html
    • 13 posts
    7. júna 2009 23:55:29 CEST
    aj ja to stem
    • 8 posts
    2. júna 2009 15:04:44 CEST
    Vrece je fakt sranda, skusali sme ho len par krat ale je to super, obzvlast sa mi paci ked v nom mam prelepeny otvor na dychan, mykam sa a zena mi hladka a macka z vonku vajcia a vtaka....... super vec
    Je to fakt super vecicka, len si musim kupit silnejsi vysavac... xixi

    Mimochodom angel_nina, ten tlakomer Ti funguje? Dnes sme jeden kupili, tak som teda fest zvedavy aky to bude pocit...
    • 8 posts
    2. júna 2009 15:01:14 CEST
    Ahoj no ja tiez mam najradsej hlavu zabalenu do folie, alebo vrecko... nevravel som ze musis mat vatu v puse, to som iba nadhodil ze moze to byt zaujimave ako celok, kontrolovane dychanie, predlzovanie casov, totaklna bezmocnost a na zaver pekny vrchol...