Forums » Vše okolo BDSM

Dusenie

    • 8 posts
    3. mája 2009 17:58:38 CEST
    Ahoj no takych ako ty tu uz bolo, v stredoveku nebolo normalne ani milovanie so zenou zozadu a natoz anal ci nieco ine...
    Robim s partnerkou dusenie asi 9 rokov a mozes si tym byt naprosto isty ze sme nikdy nezasli prilis daleko....a pozname sa natolko ze zena vzdy vie kedy prestat.
    Neviem kde si cital ze tu niekto pise o experimentoch s bitiom srdca, alebo o extremoch kedy odpadnes...?
    Ide o dusenie a hratky s pridusanim pocas sexu ci bez neho....
    Dalsia vec ku chodu organizmu hlavne pre takych ako si ty, myslis si ze analny sex je v poriadku s chodom organizmu, alebo taky spank, ci vosk, ci ihlicky???
    Este ku normalnosti : NORMALNE JE VSETKO CO SA DVOM LUDOM PACI A VYHOVUJE IM, ak sa Ti tieto praktiky nepacia nerob ich
    Ale nerob zo seba najmudrejsieho a neposudzuj ludi ktori to robia kam paria ci nepatria.
    Vacsina normalnych ludi odsudzuje BDSM, ako celok a neprijmu ho tak skoro...
    A len tak na zaver cekol som si tvoj profil mas rad strapon ze, pride ti v poriadku pre chod ludskeho organizmu ze Ti niekto roztahuje zadok didlom, alebo pripinakom? Hemoroidi.... Skus to povedat svojim kolegom v praci a budu mat presne taky nazor na strapon, ako ty na dusenie...
    Taktiez nieje normalen aby niekto jazdil s motorkou 210 po dialnici, ale kto si aby si tu posudzoval ludi kam patria, ci nepatria??? A vonkoncom bol tak drzi ze ich posles na psychiatriu...
    Tieto stranky by mali byt o tolerantnosti, vsetci sme tu uchilaci a miesto toho aby sme sa tolerovali rypeme tu do seba tak ako ty...
  • 3. mája 2009 9:52:59 CEST
    Hovoriť o zverení svojho života do rúk iného človeka pri nejakom dusení, alebo škrtení je choré. Myslím, že je to hazard so sebou samým a aj s partnerom/právne následky/ a nemá to, čo robiť v normálnom živote. Ak sa nájde jedinec, ktorý robí pokusy so svojím dýchaním,alebo s bitím srdca, zachádza do extrému, ktorý nie je v spojitosti s fyzickým chodom organizmu , s tým, že mu to spôsobuje ešte aj rozkoš, tak patrí na psychiatriu.
    • 8 posts
    1. mája 2009 22:09:24 CEST
    Ahoj pozeram ze tak ako vo vsetkych forach sa musel i v tomto najst niekto kto sa nevenuje teme,ale vyriva.... je o teme dusenie, skrtenie.... no a neviem si predstavit niekoho kto by to robil s nieky voci komu nema plnu doveru...
    Ja mam partnerku ktorej doverujem natolko ze jej v pohode zverim kedykolvek svoj zivot do ruk a aj kedykolvek by som za nu svoj zivot dal.Sme spolu 10 rokov a to je dost na to aby som ju poznal a doveroval jej.
    Mimochodom aj ona doveruje mne- ked jazdime na moto 210km/h :-).
    A len tak mimochodom BDSM sa neda robit vobec s niekym komu nedoverujes- mozno len take bez priputania, kedy mas moznost branit sa.
  • 1. mája 2009 21:23:31 CEST
    Najviac ma pobavil príspevok na jednej z prvých strán trjto témy, že ..."keď dôveruješ partnerovi, tak mu do rúk zveríš aj svoj život.." No tak to je riadne kafe,hádam to prispievateľ nemysleľ,-ľka nemyslel vážne.
    • 13 posts
    1. mája 2009 18:52:57 CEST
    priznam sa mna vzrusuje dusenie nie sackom, ale leziac na chrbte od damy nohou.. pridusanie krku
  • 1. mája 2009 0:18:01 CEST
    Pravdaže áno :D
    • 8 posts
    30. apríla 2009 23:11:21 CEST
    Pocuj u toho skrtenia nemas pocit ze sa Ti zaroven, okrem nedostatku vzduchu aj odkrvuje hlava?
    • 8 posts
    30. apríla 2009 23:07:51 CEST
    Konecne sa mi podarilo kupit si plynovu masku, sice bez hadice, ale je to zaujimave, ak sa uzavrie filter mozte vydychnut, ale uz sa nenadychnete... je to haluz, mate nejaky zaujimavy napad ako sa da upravit, alebo ako sa da púomucit plynovou maskou??? Ci posunut nejaky patent na upravu?
  • 30. apríla 2009 0:17:33 CEST
    Aj ja mám veľmi rád dusenie a škrtenie, no nakoľko som ešte nemal možnosť to skúsiť vo dvojici, robím to sám. Paráda je priškrtiť sa nejakým špagátom ( čo sa ľahko rozviaže v prípade núdze ) a ako perličku, teda aspoň ja osobne mám rád prepotené tenisky, priviazať úplne napevno na nos tenisku a do úst povedzme napchať ponožku. Ľahnúť si na chrbát a ešte si na tú tenisku, teda tvár, položiť pneumatiku!
    Raz som mal aj zážitok s jedným kamošom, boli sme pri jazere, bolo to už dávnejšie, ja som ležal na zemi, on si odrazu sadol na moje brucho, nohami mi pristúpil ruky a zapchal mi nos a druhou rukou privrel ústa. Okamžite som sa vzrušil. Nečakal som to. A on nemal skade tušiť alebo vedieť, že to mám rád. Jednoducho mu zašibalo alebo bol ozaj dominant, lebo na mne nesedel prvý raz :D
    Tak som sa pomaly snažil vykrútiť hlavu a on ešte pritlačil, narovnal mi hlavu a smial sa. Takmer som sa urobil :D Bol to môj prvý "bdsm" zážitok.
    • 8 posts
    29. apríla 2009 13:39:31 CEST
    S tym spagatom sa skrtievas sam? Alebo Ta niekto skrti?
    • 8 posts
    29. apríla 2009 13:38:47 CEST
    Ahoj no my mame skusenosti aj s povrazom, ze klacis na kolenach, mas obtoceny hruby spagat okolu krku, na koncoch su urobeny uchyty a za ne mi hrdlo dotahuje, len, narozdiel od sacku mam pri skrteni pozit ze sa mi odkrvuje hlava, naviac nemozes prehlatat... pride mi to ako zaujimave spestrenie...
    Asi najradsej mam ak na mne jazdi mam vacsie vrecko cez hlavu, zo spodu omotane skriacim spagatom a ona dotahuje spagat a zaroven mi dochadza vzduch vo vrecku....
    My robievame vsetky praktyky z oblasti dusenia od vrecka, skrtenia, kontrolovaneho dycahnia, dusenia zadockom, ci prsami a musim povedat ze asi najlepsie je to vrecko, alebo krasny zadocek na tvari...
  • 28. apríla 2009 16:47:02 CEST
    mňa to láka a robím to jedine s povrazom :) má to pre mňa svoje čaro, prvý orgazmus dosahujem velmi rýchlo ... a ešte jeden typ na stránku : the-progressive-art-project.com ... máte tu fotosety a videá aj s touto tématikou :) čoskoro dovidenia
    • 8 posts
    27. apríla 2009 16:31:30 CEST
    Je velmi zaujimava praktika... Robievame ho takmer kazdy 2 den a zatial sa mi este nic nestalo.
    Este sa opytam nechcete tu niekto pomenit videa na tema dusenie?
    • 6 posts
    20. apríla 2009 0:02:20 CEST
    taky jsem na asphyx, rad se přidušuji provázkem několik let a jsem stale tady, musí se dodržovat přísná pravidla...
    • 6 posts
    19. apríla 2009 23:57:15 CEST
    tuna v los angeles zomrelo zopar mladych dievcat aj jedna asi 12 rocna cosa sama "vesala a masturbovala,lebo mala nohavicky stiahnute a na ruke jej secretion,taketo praktiky robia len velmi skusene dominy,a este je tam riziko jack,los angeles
  • 14. apríla 2009 21:36:02 CEST
    ničeho se neboj, jdi do toho naplno
    • 8 posts
    14. apríla 2009 7:24:30 CEST
    Tak ma napadlo ked tu Leon vitiahol toto forum, ze som chcel zostrojit vrece na dusenie, tak da sa zohnat original z Ciech s Prahy na objednanie od firmy YELEN, stoji 3490,- Sk
    Tu je link:
    http://www.yelen.cz/obchod/fetish-a-bdsm-mix-/vac-bed-yelen.html
    Uz ho mam objednane, tak potom napisem recenziu, ako sme ho vyuzili
    .
    • 8 posts
    14. apríla 2009 7:21:23 CEST
    Ahoj, dojdem vam tam potom to stretko ozivit :-))
    • 13 posts
    13. apríla 2009 1:26:51 CEST
    keďže na domine nie je možnosť obľúbiť alebo sledovať fóra, stále vznikajú nové a nové na rovnaké témy. Preto som vyhrabal aj toto zo zabudnutia. Praktiky sú to zaujímavé a iste by boli oživením (dúfam že nie umŕtvením) našich akčnejších stretnutí.
    • 8 posts
    27. januára 2009 21:29:46 CET
    SEVAS LIDI JE TU NIEKTO KTO BY MAL ZAUJEM KEBY SOM UROBIL V BA STRETKO NA TEMU DUSENIE A SKRTENIE...( z rozumom)...
    CHCEL BY NIEKTO PRIST???
    POmenit filmy, skusenosti, nastroje...???
    • 8 posts
    27. januára 2009 21:27:54 CET
    Neni sa coho bat... treba skusat pozvolna.. ruka, sacok, folia, kukla... a na zaver sex s vreckom cez hlavu...
    • 8 posts
    27. januára 2009 21:26:33 CET
    Caves, no mozno by sme s kamoskou do tocenia videii na temu dusenie sli... vies este aspon o nejakom jednom pare ktori ma rad dusenie ktori by to bavilo?
    Inak vrece este nemam, ale snad sa jedneho dna dopracujem...- leon slubil ze nieco splasi a ustrikuje tak som zvedavy... ak ho zbuchcne dam vediet aky je to pocit...
  • 3. januára 2009 16:01:53 CET
    aj ja by som to chcel skusit ale bojim sa toho
    • 8 posts
    29. decembra 2008 0:11:28 CET
    Nechceli by ste ty co mate radi dusenie, sami tocit nejake to dusenie?Mozno by som sa na to dal nakecat?
    RE: pes
    to vrece by som skusil aj ja, daj vediet az ho zozenies...
    • 8 posts
    26. decembra 2008 17:10:34 CET
    Ahoj najvacsi problem tvojej ponuky je ze vsetky videa koncia smrou dievcat.. a druhy problem videi je ze mnohe z dusenia niesu zasa dost autenticke..., ja napriklad mam obrovsky zaujem o videa s dusenim vreckom, rukou... a to aj tvrde videa kde sa duseny zmieta, ale v kazdom pripade videa kde clovek na konci prezije...