Forums » Vše okolo BDSM

Dusenie

    • 8 posts
    8. júla 2007 11:36:58 CEST
    CAves clovece sak ak mas nejaku babu povedz jej co by sa ti pacilo, este skor nez sme to prvi krat robili s pristelkou ma fackovala, a dusila prsickami a nehovorim o tom ze sadnut na tvar Ti sadne skoro kazda baba, ked nie ako SM hratku tak ako domace blbnutie... a casom...
    No ono nestaci napisat chcem... na to nenajes skoro nikoho, navise aj na inzeraty a na azet moc ludia nereaguju tiez, ale ked sa moc chce tak sa najde... Len musis nieco ponuktnut aj ty tej polovicke ( nemyslim peniaze...) a ak sa jej to co jej ponuknes zapaci...
    • 8 posts
    8. júla 2007 11:33:00 CEST
    Ahoj no sak clovek sa nemusi vzdy len zmietat, ale obcas neuskodi, hlavne s tym treba opatrne, clovek musi poznat partnera, ked vies ze vydrzi 2 minuty v pohode bez dychu.. tak vies ze ho mlozes 2 min dusit... no a to dusenie prsami mam aj ja rad priatelka ich ma dost velke a tak si to uzivame, ale uz sme to skusali aj tak ze mi prelozi cez tvar foliu a pritlaci si ma na prisia... je to otrochu drsnejsie... Mi robievame dusenie a skrtenie na vsetky sposoby, ale mas recht prsami je to fajn, i ked Ti vtedy ten dominantny partner nevidi do oci... co je trochu skoda...
    • 8 posts
    8. júla 2007 11:29:11 CEST
    no jo skusim, sak ale ako vravim mojej priatelke sa podarilo roztrhat aj kus dost tvrdej latexovej nohavice... skusim objednat ten kondom... xixi
  • 8. júla 2007 3:13:38 CEST
    Pse kdyz se ti nedari nalveknout normalni kondom tak si kup z ptakovin XXL :) ten ma v prumeru ais 7cm :D http://www.ptakoviny.biz/index.php?s=13&z=CB--6010&zpet=zpet
  • 6. júla 2007 22:26:31 CEST
    niekto ma raz určite podusí a budem šťastný bubáčik
  • 5. júla 2007 15:47:52 CEST
    Jo, chlapče, to není jen tak, to si musíš zasloužit. No a zrovna začátek s bububu se ti zrovna nepovedl.
  • 5. júla 2007 14:51:49 CEST
    bububu...aj mňa by mohol niekto podusiť
  • 4. júla 2007 22:24:13 CEST
    člověk by si myslel,že vyhozená sanice múže být dřív z roubíku než z dušení poprsím
  • 4. júla 2007 18:25:45 CEST
    ja mam zas rád to igel. vrecko ked ma dusí az az. je to velmy super.
  • 4. júla 2007 8:40:19 CEST
    ja som len za lahke dusenie, nie az take, kedy sa sub zmieta (pes33).
    mne sa paci aj dusenie prsiami, ked drzim otrokovu hlavu tak, ze sa nemoze ani nadychnut a potom stisk povolim a vzapati znova pritlacim.

    tymto zdravim svojho suba a dufam, ze vyhodena sanka je uz ok
  • 4. júla 2007 4:08:08 CEST
    milujem facesitting v silonkach, ked mi zena pevne sedi na tvari, dobre je mat aj v ustach napchane silonky. najprv sedi asi v polminutovych intervaloch s niekolkosekundovymi prestavkami na nadychanie a postupne skusa moje hranice posuvat dalej. cim viac pritom muci este aj moje bradavky, tym by to chcelo aj viac dychat, hotova extaza. obcas sa pritom urobim uplne bez dotyku penisu, waw!
    • 8 posts
    1. júla 2007 0:52:23 CEST
    Co poviete na to dusenie uzkou latexovou rurkou z latexovych nohavic? Skusili ste uz niekto...
    Raz sme sa vo fore bavili aj o natiahnuti kondomu cez hlavu, ale to sa mi nikdy nepodarilo,"mam asi moc velku gebulu, alebo na dusenie treba ine kondomi- skusali sme pepina" typek co to objavil pisal ze je to kulll a tak mu teraz odporucam tu nohavicu, ustrihnutu, podla mna je to to iste, akurat na viac pouziti... , aj ked mnojej priatelke sa uz podarilo jeden kus roztrhnut.... xixi
    • 8 posts
    1. júla 2007 0:49:47 CEST
    Ahojky, tak mam trochu volny vikend po dlhsom case a jak tak bruzgam po strankach objavil som spankingovu stranku aj s prihlasovacim menom a heslom, sice viem ze to do nasho fora nepatri, ale myslim ze vas vsetkych uchilakov , to moc potesi hodne mladunke kocky... a take spank akurat...
    adresa a udaje su:
    http://www.spankingteenjessica.com/
    bljhe603
    spoob066

    Inak po 170Mb ma to prestalo bavit, ale aspon som rozsiril SM zbierku... zatim caff
    • 8 posts
    29. júna 2007 8:29:00 CEST
    Ahoj vyhodil som tie fotky s tou latexovou rurkou, fakt odporucam vyskusat.. ale opatrne, nemate tu vzduch za par sekund narozdiel od sacku, a aj vo folii dychate kym Vam ju Vasa polovicka neupravy okolo hlavi, ale tu akonahle sa natiahne cez hlavu sa ihned dusite...
  • 28. júna 2007 17:13:18 CEST
    Zdravim,
    existuje jeden DC++ hub, ktory sa orientuje vylucne na hanging, asphyxia a pod. Ak by mal niekto zaujem, mozem poskytnut info. Nechcem to tu velmi verejne rozsirovat...
    • 8 posts
    27. júna 2007 8:46:35 CEST
    ahoj no uprimne ja by som sa aj isiel pozriet na tocenie takych dusiacich videi, moze to byt haluz a s casti inspiracia...
    • 8 posts
    27. júna 2007 8:45:45 CEST
    Ahoj no jo sak aj by som sa tu kazdych 14 dni ukazal, ale bol som zaplaveny robotou... INak ked uz som tu skusali ste niekto dusenie latexom? Kupili sme s priatelkou na inzerat latexove nohavice, ale boli jej velke a tak sme ich trosku roztrihali na take valcove latexove rurky.
    No a pocas sexu mi ich pratelka natiahla cez hlavy... FUUU musim povedat ze ak si date cez hlavu pevny latex nemate absolutne ziadnu sancu ani vdych ani vidych je to peklo a clovek sa fakt po chvili pekne zmieta, odporucam vyskusat... mam to nafotene pridam niekedy do galerie...
  • 24. júna 2007 0:46:46 CEST
    jo to udelej.zajem urcite bude v cestine takovejch stranek moc neni teda mozna ze zadna aspon ja zadnou neznam :) tak ze mas zelenou :)
  • 18. júna 2007 18:57:36 CEST
    Ahoj všichni. Jsem Petr z České republiky. Jsou tady výborná fóra o těchto tématikách. Chystám se založit web v češtině. Rád bych točil videa a dělal fotosady na téma asphyxia, necro-games atd. Stejně jako to dělají spousty amerických společností. Namátkou uvádím pár zahraničních stránek:
    www.ruemorgue.com
    www.inshadow.com
    www.2kill4.com
    www.nicheclips.com
    www.psycho-thrillers.com
    www.necrobabes.com
    www.ewprod.com

    Myslíte, že bude o takové stránky zájem? Já myslím, že ano.
  • 18. júna 2007 17:15:34 CEST
    heeej pse nemuzes sem chodit casteji? bez tebe to tu fofrem umira aspon tak jednou za 14 dni bys to mel ozivit :) pac ostatni nemaji ani nejmenci snahu.
  • 19. mája 2007 14:48:35 CEST
    Pre náročných bdsm lovers : zožente si film Ai no corrida ( 1976 ), pozri www.imbd.com. Skvelý príbeh milencov, ktorí podľahli čaru asfyxie japonskej proveniencie. Videl som ho, je super!
    Pre amatérov : cca 7 detí v Japonsku zomrie udusením pri natiahnutí si igelitového vrecka na hlavu !
    Pre subíkov : Neopovážte sa mi skuhrať a dusiť sa od rozčúlenia, že nech vás straším a beriem vám vašu fantáziu, ktorú aj tak nezrealizujete !!!
    Pre expertov : Pridusenia praktizovali na našom teritoriu aj už senilní príslušníci uhorskej šľachty, ktorí mali na to špeciálne zariadenie. Je známy fakt, že pri obesení sa človek pomočí a ejakuluje !:-)
    Tak to skúšajte!:))
    P.S: radšej sáčok, ako povraz !
    Slovník termínov :
    a/ zaškrtenie : povrazom, strunou, garottou - zlomenie krčných štruktúr!
    b/ zahrdusenie : udusenie stiskom rúk !
    c/ zadusenie : znížením prívodu kyslíka ( vankúš, deka, uzatvorenie do priestoru bez kyslíka !
    So long !!
  • 19. mája 2007 14:09:43 CEST
    Tyto praktiky patří dle mého názoru mezi velmi nebezpečné a jdou provozovat pouze s někým koho velmi dobře znám,což na riziku samozřejmě neubírá,ale je zapotřebí vědět i o zdravot.stavu dotyčného a pd.Z těchto praktik vidím osobně jako nejbezpečnější dušení klínem nebo poprsím,což má určité kouzlo taky a člověk se nepohybuje na hraně
  • 18. mája 2007 10:07:59 CEST
    aj to je pekné
  • 18. mája 2007 9:35:04 CEST
    Když vám madam natáhne na hlavu punčochu, tak pak může použít velmi těsný sáček, který po punčoše krásně klouže.
  • 12. mája 2007 0:46:31 CEST
    celkem drsne video vypada to docela realne no treba se to nekomu z vas libit bude me rajcujou spise videa kde dusi zena zneu nebo muze :) http://www.youtube.com/watch?v=fQd90aWkvTA