Forums » Nekategorizováno

Stretnutia BDSM v Banskej Bystrici

    • 13 posts
    30. mája 2016 22:40:05 CEST
    je celkom špecifický server. Historický. Vyhrá sila myšlienky, alebo nejaká demagógia. Uvidíme
    • 2 posts
    30. mája 2016 22:05:50 CEST
    ...tiez ako nema vyznam vysvetlovat, ze ak neprestanete reagovat na nieco, co chcete zastavit, tak to neustane... Plati to pre vsetky vlakna, nicky, nezmysly a nekonciacu sebaobranu...
    • 9 posts
    30. mája 2016 20:42:54 CEST
    Nemá to význam. Rovnako ako nemá význam Vašej uzavretej spoločnosti vysvetľovať, že keď diskusie riešite v uzavretej spoločnosti na facebooku, máte aj akcie pre Vašu uzavretú spoločnosť riešiť v uzavretej spoločnosti na facebooku.
    • 9 posts
    30. mája 2016 18:56:05 CEST
    Myslíš že má niekomu význam vysvetľovať,že nemá význam robiť reklamu na akciu,na ktoru sa ľudia tešia a kapacita je naplnená za cca 12 hodín?
    • 9 posts
    30. mája 2016 18:53:41 CEST
    Tiež som idividuum??? To musím prezradiť drahej skôr ako si to tu prečíta
    • 13 posts
    30. mája 2016 17:35:26 CEST
    Prepáč, ale napísal si totálnu hlúposť. Dosť si cením že BDSM+ na Slovensku nie sú žiadne "stádo", a nepripustia nejaké "organizovanie" a "šéfovanie". Kohokoľvek. Momentálny stav je taký, že akcií je viacero, každá je taká ako si ju organizátori určia a ľudia sa slobodne rozhodnú či sa zúčastnia alebo nie. A zodpovednosť má každý za seba. Prípadne za svoju partnerku (partnera).
    • 13 posts
    30. mája 2016 16:18:30 CEST
    No, že si kráľ slovenskej bdsm komunity a nesieš zodpovednosť.
    • 13 posts
    30. mája 2016 15:20:18 CEST
    Veľmi som nepochopil čo si teraz napísal, ale nevadí. Nemusím všetkému rozumieť. A osobne túto tému považujem za uzavretú z mojej strany.
    • 13 posts
    30. mája 2016 15:13:43 CEST
    Tvoj pristup schvalujem. Prečo nebyť kráľom tam, kde sú vsetci ...... ?
    • 13 posts
    30. mája 2016 14:56:49 CEST

    Vyzerá to tak
    • 5 posts
    30. mája 2016 14:34:31 CEST
    Čiže Ti tam chodia indivíduá, ktorým je jedno čo ponúkaš?
    • 13 posts
    30. mája 2016 11:56:46 CEST
    Ak by som robil komerčnú akciu pre širokú verejnosť, určite by som sa venoval aj jej propagácii a zverejnil všetky lákadlá.
    • 13 posts
    30. mája 2016 11:54:32 CEST
    "Myslieť znamená h.vno vedieť." si napísal ty. Ja som len poznamenal že občas myslieť treba. Nebolo to myslené na nikoho konkrétneho.
    • 13 posts
    30. mája 2016 11:35:30 CEST
    Asertivita: Podám jasné, zreteľné a konkrétne informácie, čím predchádzam nejasnostiam a dohadom.
    Pasivita: Nepoviem nič, a keď nato niekto poukáže, vyhlásim, že dotyčný nepoužíva rozum, čím dám ostatným najavo, že mňa treba poslúchať.

    Som rád, že si spomenul motorkárov. Neviem na koľkých zrazoch si bol, ale program je trochu bohatší než píšeš, plus organizátori lákajú účastníkov roznymi formami. Ako, a naco lakas Ty? Prečo by ľudia mali isť práve na Tvoju akciu?
    • 13 posts
    30. mája 2016 10:42:19 CEST
    občas treba aj myslieť. Stretnú sa známi aj menej známi. A bavia sa. Alebo aj nie. Presne tak, ako keď sa stretnú filatelisti, poľovníci alebo motorkári napríklad.
    • 13 posts
    30. mája 2016 8:14:13 CEST
    Jedno príslovie hovori "Myslieť znamená h.vno vedieť." Ak teda vieš ako Tebou organizovaný zraz prebieha, napíš to. P.S. Nie, nebudem Ti túto kritiku písať do SS, nemyslím, že konám protikomunitne.
    • 13 posts
    29. mája 2016 21:49:31 CEST
    Zraz organizujem ja. Kapacita je naplnená, ďalší záujemcovia sa prihlasujú už ako náhradníci. Ak máš vážny záujem, napíš mi SS.
    • 13 posts
    29. mája 2016 21:45:07 CEST
    Ako prebieha taký zraz? Myslím že podobne ako akékoľvek iné tematické stretnutia.
    • 5 posts
    29. mája 2016 17:33:42 CEST
    Vdaka...viem,ze stacilo napisat niekomu kompetentnemu a nechat si to vysvetlit cez sukromnu spravu,ak by som niekam sla,tak to riesim ja osobne tak,ale uz ked sa to dalo na forum od niekoho neznaleho,nie je,si myslim,problem vysvetlit,aj ked opakovane...dakujem za odpoved
    • 5 posts
    29. mája 2016 16:56:32 CEST
    Už to tu bolo napísané velakrát, ale asi to je treba opakovat stále.

    Sú v podstate dva druhy stretiek.

    Otvorené(verejné) "pokecové" stretnutia, ktoré sa robia v Bratislave, Košiciach približne raz za mesiac, teraz vyzerá, že budú pravidelnejšie aj v BB. Na tieto stretnutia môžete príst bez akéhokolvek nahlasovania, termíny a miesta konania sa vždy dávajú tu do fór, na rôzne bdsm stránky a nájdete ich aj v pokecových kluboch.

    Druhý typ stretiek sú uzatvorené zrazy.
    Tieto zrazy sú limitované kapacitou priestorov, kde sa konajú, plus sú uzatvorené pre neznámých, kvôli tam provádeným akciám. Miesto konania organizátor zrazu dá len ludom, ktorí dostanú pozvánku, alebo je doporučí niektorý z ručitelov.
    Na tieto zrazy sa nedá príst stýlom ...jee on je dajaký zraz a ja tam chcem.

    Tým, že je počet účastníkov limitovaný, tak by určite bol problém v tom, ked by sa niekto prihlásil a potom by sa neukázal. Zabral by miesto niekomu, kto by určite došiel. Jediná možnost by bola, že dá organizátorovi v dostatočnom predstihu vediet, že nedojde.

    Inak ohladom možnosti účásti sa obrátte na organizátorov, oni sú tí, ktorí rozhodujú. Zraz v BB robia Leon a Riderka
  • 29. mája 2016 16:29:01 CEST
    tvoja otazka je k veci,tiez sme chceli ist na predosle stretko,lenze sme nevedeli,ako to casovo vyjde,nie kazdy ma tieto stretnutia zbehane a vie,ako funguju...trochu nerozumiem reakciam na tak jednoducho vysvetlitelnu otazku,dufam,ze stretnutie sa nenesie v podobnom duchu,raz ho urcite navstivit chceme...
    • 4 posts
    29. mája 2016 11:24:40 CEST
    Kľudne sa neobtazuj s prihlásením a rovno nepriď
  • 28. mája 2016 20:16:42 CEST
    Joj svatka! Si Ty ale prudaska! Ci nevieš, že srdce neskúseného nadšenca je zmätené, duša plná trémy a myseľ stoviek otázok, hrdlo zovretuo, že ni hláska schopnuo vydati. A Ty takto zostra na našich nováčikov. Joj, joj, joj!
  • 28. mája 2016 15:28:17 CEST
    Bdsm stretnutie nie je ples v opere. Jednoducho kto chce prist pride, kto nechce nepride. Pre vlastny dobry pocit pred prvym stretkom upovedomte organizatora a poziadajte o zaclenenie. Tot vse.
  • 28. mája 2016 14:53:14 CEST
    chcela by som sa zucastnit tohto zrazu,rada by som sa nahlasila len neviem kde.....ale ak budem cestovat do prace do zahranicia,bol by problem,keby som nedosla???dakujem za odpoved