Forums » Nekategorizováno

Stretnutia BDSM v Banskej Bystrici

    • 13 posts
    22. júna 2015 10:47:11 CEST
    si len kvákaj ktorý trepe dve na tri. Na rozdiel od tvojich zdrojov sme tam ja a ďalších vyše 60 ľudí boli. Nemám žiaľ žiadnu možnosť aby som tebe (a tebe podobným provokatérom a virtuálnym kecálkom) zakázal prispievať do tohto vlákna, takže už ani nebudem reagovať (v tomto vlákne) na tvoje drísty. A tak ešte ako posledné. Účastníci hodnotia konkrétnu akciu ktorá bola minulý víkend. Nemá nič spoločné s "takýmito", alebo "podobnými" akciami. A ešte raz ti to poviem. Áno, boli tam zaujímavé, a asi aj drsné SM scénky a akcie. Ale určite tam neboli žiadne sexuálne orgie.
  • 22. júna 2015 10:35:32 CEST
    nie, neprovokujem vôbec, tentokrát to myslím vážne, že na tých akciách to je divoké a o orgiách. dokonca nemám dôvod ani neveriť mojim zdrojom, ono tí ľudia mi neklamú.

    jasné, že ti oznámim kto mi to povedal a porušil mlčanlivosť, hneď ako mi urobia lobotómiu mozgu

    ináč priznám sa to k niečomu. veľakrát rád nasypem zrno sliepkam a potom sledujem ako pekne zobkajú. baví ma to. mám jedného kohúta a osem sliepok, ale jedna je chromá na nožičku, jedna zase taká ostatnými nechcená. ostatné sú v dobrej kondícii
  • 22. júna 2015 10:23:17 CEST
    Výborná akcia, ostatne ako každý rok...Vďaka organizátorom... Tešíme sa na ďalšiu
    • 13 posts
    22. júna 2015 10:23:02 CEST
    ak chceš prísť niekedy na akciu ktorú budem organizovať ja tak mi napíš do SS. A napíš mi aj od koho si počul o tých "orgiách". A ak len provokuješ ako v ostatných vláknach tak skús práve toto, ktoré ešte nie je tak zasrané ako väčšina ostatných, proste vynechať.
    • 9 posts
    22. júna 2015 10:20:35 CEST
    orgie dobrej nalady,smiechu,priatelstva a tolerancie.......
    dobre si pocul
    • 13 posts
    22. júna 2015 9:49:13 CEST
    super, o rok prídem. počul som, že to sú neskutočné orgie na tých "zrazoch". teším sa akurát čo tam robí ženatý muž?! teda čo robí viem, ale prečo?! to chce pevnú ruku zjavne

    btw. na tomto si precvičíme základy vyjednávania. lekcia prvá. keď pôjde hrozné trdlo, tak ja nepôjdem. lekcia druhá bude. petičná akcia. my, všetci dole tu podpísaní, bla bla bla... aj tak sa teším
    • 13 posts
    22. júna 2015 7:31:51 CEST
    čo organizátorom. Vám účastníkom vďaka. Organizátori sa len s otvorenými ústami dívali čo všetko sa deje.
    • 2 posts
    22. júna 2015 7:21:34 CEST
    Nádhera 10 z 10, veľká vďaka organizátorom
    • 4 posts
    21. júna 2015 21:14:10 CEST
    Ďakujeme ze skvelý víkend super sme sa zabavili aj zahrali :-)
  • 21. júna 2015 19:32:46 CEST
    Nedá sa nič, len pochváliť a skutočne poďakovať ako Leonovi, tak aj Riderke za veľmi vydarenú akciu. Takisto vďaka ostatným účastníkom za skvelú atmosféru. :)
  • 21. júna 2015 18:39:15 CEST
    ďakujem všetkým a hlavne organizátorom za super akciu
  • 21. júna 2015 18:38:54 CEST
    obom Vám patri veľké poďakovanie za skvelú akciu. Prijemne sme sa zabavili, tešíme sa na najbližšie stretnutie ...
    • 9 posts
    21. júna 2015 17:54:02 CEST
    skvelá akcia.dakujem
    • 5 posts
    21. júna 2015 17:31:41 CEST
    Som rad ze som sa konečne dostal aj na Letný zraz. Bolo super a dakujem kazdemu kto tam bol za skvelú atmosféru :)
  • 19. júna 2015 12:01:48 CEST
    dobre, ale rád by som bol, keby bol pomer aspoň 10 domín na 1 hrozné trdlo, snáď niektorá bude použiteľná, lebo tie dnešné ženy nič nevydržia
    • 13 posts
    19. júna 2015 11:47:20 CEST
    skús zase o rok.
    • 13 posts
    19. júna 2015 11:32:51 CEST
    jaj, tak potom v pohode, beriem späť čo som napísal

    edit: až mi je ľúto, že už je všetko plné, keď je tam toľko domín, prišiel by som robiť zlobu
    • 13 posts
    19. júna 2015 11:31:01 CEST
    OK. Len si si neuvedomil že akcia je už dnes. A sme kompletne plní. Takže ozaj nerobím nábor na poslednú chvíľu. Len som sa zamyslel ako je možné že subíci a otroci sa v zásade nehlásia na akciu kde sú skoro vždy aj dominy bez partnerov. A tentokrát naozaj sú. A poznámkou že dominy nehľadajú som myslel že nezvyknú inzerovať.
    • 13 posts
    19. júna 2015 11:22:48 CEST
    nie, nemám chuť vypisovať ss. u tvojo príspevku sa na prvý pohľad zdá, že na stretku bude veľa dominantných žien a málo submisívnych mužov, teda to bude lákať subíkov, aby tam prišli. to je tá časť, na ktorú som reagoval, že super marketing. ALE. použil si slovné spojenie "zdá sa", teda realita resp. skutočný stav je podľa všetkého iný a napísal si, že tie dominantné ženy subíkov nehľadajú, teda defacto tým mužom je tam zbytočne z tohto uhla pohľadu tam chodiť. na túto časť som reagoval, že v podstate ani neklameš.

    a nemáš za čo, rád vysvetlím aj nabudúce, samozrejme na fóre, nie v ss
    • 13 posts
    19. júna 2015 11:17:07 CEST
    to mi teda jasné nie je. Viac SS ak chceš
    • 13 posts
    19. júna 2015 11:14:58 CEST
    točím o zvyšku tvojho príspevku, tak ukľudni hormón. myslím, že z toho čo som napísal je to dosť jasné.
    • 13 posts
    19. júna 2015 11:10:52 CEST
    o čom točíš? Nie je pravda že výrazne viac subíkov hľadá dominy ako naopak?
    • 13 posts
    19. júna 2015 10:17:31 CEST
    páči sa mi tvoj marketing a hra so slovíčkami "zdá sa" a celkové navodenie atmosféry, pri čom síce môžeš uviesť pár jedincov do omylu, ale v podstate neklameš. super
    • 13 posts
    19. júna 2015 10:08:21 CEST
    všeobecnému dojmu z inzerátov typu "subík (otrok) hľadá dominu" z ktorých sa zdá že súbíci sú v prevahe a dominantných žien je nedostatok, sa zdá že na našich víkendových akciách je to presne naopak (teda nie žeby dominy hľadali sub mužov).
    • 13 posts
    18. júna 2015 15:22:39 CEST
    začína už zajtra. Vyzerá to na dážď trošku a asi aj chladno. Nezabudnúť pršiplášte, dáždniky a zateplené spodné prádlo.