Forums » Nekategorizováno

Fórum zejména pro dominantní ženy a jejich názory!!!

  • 26. júna 2005 22:22:52 CEST
    Jsem profi domina... Dělám to pro peníze... pro potěchu... pro obojí... pro jiné výhody...
    Nejsem profesionálka: Je daleko snazší najít sub.muže než "pořádnýho chlapa", proto vystupuji jako dominant. žena (např. v rámci inzerce) - přizpůsobuji se poptávce... Nemám odvahu nic realizovat, raději zůstanu jen u snů a nebudu pokoušet v sobě ďábla..., nemám zapotřebí podávat inzerci nebo na nějakou odpovídat, mám (nebo pro mě není problém si najít v civilu (na srazu) chlapa, kterého si ochočím (je ochočený:)) podle mých představ..., ano chci otroka, ale jen na vysoké úrovni hodně peněz... hodně vydrží - splní jen to, co opravdu chci... je pohledný... je z mého kraje… Správného otroka neseženu, už s tím mám své špatné zkušenosti... Dominantní sice jsem, ale mám úplně jiné představy o s/d vztahu než většina sub. mužů... Nic neřeším, vždy si přes inzerát někoho vyberu... Nic neřeším, jen se podívám ráda pro zajímavost na nějaké femdom stránky, ale zkoušet něco takového v praxi opravdu nemusím nebo jen třeba v mírné verzi např. se svým přítelem, a proto se občas pro inspiraci podívám...Vlastně ani nejsem dominantní, ale jsem nucena svým mužem (přítelem), chci mu porozumět, zachovat vztah... je to všechno úplně jinak...
  • 30. októbra 2005 19:05:19 CET
    nase tvrdenia sa nevylucuju ;-) nastastie mame moznost vyberu, povedat nie....
  • 30. októbra 2005 17:18:24 CET
    to je mozne, ale arogantny subik je akesi fiktivne, nerealne slovne spojenie. Pretoze ked je niekto arogantny voci zene, tak nemoze, podla mojho nazoru, byt k voci nej submisivny. Hlasky typu: Ked ma nechces drezurovat, znamena to,ze vobec nie si dominantna" a podobne skvosty prezradzaju,ze dotycny nielen ze v ziadnom pripade nemoze byt submisivny,ale navyse je aj arogantny blbec. No co uz :-) Este ze je zivot krasny :-)
  • 16. októbra 2005 16:06:42 CEST
    subici a domici su tiel len ludia, to, ze clovek patri tam, ci onam neznamena, ze zaroven tym ziska to, co mu nedala vychova, okolie, skola...a je jedno, ci sa jedna o zeny, ci muzov...proste eko vo vsetkom...zazil som sproste zeny v na oboch stranach, muzov tiez...
  • 16. októbra 2005 12:14:04 CEST
    Musim s tebou absolutne suhlasit :-) Vacsina subikov NEMA ani tie zaklady slusneho spravania sa, ktore su uplne normalne v normalnej civilizovanej spolocnosti a nedajboze im to povedat :-))) To sa dozviem o sebe hned veci, ktore som ani netusila, napriklad ze vlastne ani vobec nie som domina :-))) Je treba prisne rozlisovat, ak sa niekto iba chce pobavit v zabavnom kostyme a na to su hodinove profi dominy v podstate vhodne. Chvalabohu ze existuju,aspon za nimi tych dobrodruzne naladenych mozem odporucat :-)
  • 12. októbra 2005 10:09:42 CEST
    Mozno mas pravdu a vacsina subikov hlada len "hodinovu dominu". Ale moj pripad je trochu odlisny. Som v tejto oblasti novacik a potreboval by som skusenu Pani, ktora by mi pomohla "nájst sa v ulohe subika". Ja viem, ze zaciatocnikov dominy nemaju moc v laske, Ale je to jediny sposob, ako spolocne zistime ci som pre Vás ako subík vhodny a po aké hranice mozem ist, aby to bolo vzrusujuce aj pre mna.
    • 1 posts
    12. októbra 2005 1:25:49 CEST
    hovoris mi z duse
  • 3. októbra 2005 6:24:19 CEST
    ti, co hladaju hodinovu dominu si ju nastastie mozu zaplatit, to uz dnes nie je problem...dovod, preco casto asi hladaju len "docasne hranie" je ten, ze netusia, o com to je a vidia v tom len sex, nic viac, nic menej...a casto viac, ako sex, ani nechcu, tak preco hladat nieco ine...nastastie, su aj vyjimky, ktore k tomu v konecnom dosledku nepotrebuju ani sex...proste je to podobne, ako v beznom zivote a v beznom procese hladania, problem je len v tom, ze nas je mensia skupina a tak je narocnejsi ten samotny proces...
  • 3. októbra 2005 2:10:02 CEST
    Zatial mam dojem , ze vecsina subikov potrebuje len "hodinove dominy". Chcu len upokojit svoje predstavy a tym to pre nich konci. Nemaju zaklady slusneho spravania, a co je vrchol, oni sa urazaju, ked im to povies. To uz nevravim o vychove. Takze vacsina tu ocumujucich subikov su le ufnukane rozmaznane babky co chcu skusit aj "nieco ine".
  • 17. septembra 2005 15:25:54 CEST
    no mám pocit,že si to právě ta placená "domina" zdaleka ne vždy tolik vychutnává nebo ne tak plně jak by se to subíkovi líbilo...
  • 16. septembra 2005 13:15:51 CEST
    ....nafukovacia panna - Domina?....to snád nie , bavíme sa tu predsa o BDSM+ domonantnej žene , a tá si to predsa vždy vychutnáva , aj ked jej z toho padne nejaká provizka - ktorá putuje na zakúpenie atraktívnejších pomôcok , napr.
  • 15. septembra 2005 17:21:59 CEST
    a jeste za penize...ale jsou lidi, co jim to nevadi, nebo dokonce to vyhledavaji, at proto, ze maji snad poteseni, ze si za to mohli zaplatit, nebo proto, ze nemuseji mit vycitky svedomi, protoze si za to zaplatili, nebo proto, ze doma to nechteji a vedi, ze se jim "prostitutka" nebude vlacit do bezneho zivota (az na vyjimky ;-) )
  • 15. septembra 2005 17:15:35 CEST
    to je pravda, že profi dominy jsou zapotřebí. Odpovídají na poptávku.

    Nejhorší na orientaci submisiva však je, že ho to vlastně nemůže moc vzrušovat, když to partnerku nevzrušuje - nejvzrušivější - alespoň pro mě - je v podstatě to, že všechny ty "zlé" věci, které se mnou domina provádí, ji vzrušují - pokud ne a dělá to jen pro to, aby mě potěšila nebo jen kvůli penězům, jedná se vlastně potom jen o takovou dokonalejší formu onanie alias onanie s opravdu velice reálně vypadající nafukovací panou - dominou
  • 7. septembra 2005 14:26:23 CEST
    ....hovoríš mojimi ústami , preto profiDominy sú potrebné a jednoducho tu patria.........
  • 6. septembra 2005 16:07:17 CEST
    suhlasim, este doplnim, ze kazdy ma ine poziadavky a podla toho su aj rozne sluzby...to co jednemu nevyhovuje ani zdaleka, to inemu vyhovuje viac, ako dost...a niekdy klient ani nevie, co chce, nieco dostane a mysli, ze "to je ono", znepaci sa mu to uz to vsetko hodi za hlavu a bude sa trapit, pretoze vie, ze nieco potrebuje, ale to BDSM, co dostal nebolo "ono"...
  • 6. septembra 2005 13:44:42 CEST
    ...je profi domina a profi prostitútka , ktorá vyhovuie klientovi ale mnohokrát ani nevie o čom to je....profidomina je /aspon by mala byť/ BDSM+ , a aby ovládala BDSM praktiky a svoje peniaze si aj zaslúžila......aj tu je všetko na dohode a klient sa môže odmietnuť.....ale zväčša klient BDSM zameraný vie presne popísať , čo potrebuje a ak nemá inej možnosti , osloví profidominu a zaplatí si jej služby......BDSM+klient nemá záujem o porstitútku , ktorá nie je BDSM+ , lebo nedokáže splniť takto orientovanému klientovi jeho požiadavky , a takýto klient odchádza nespokojný....avšak ak nájde profidominu , rád sa jej zverí do rúk a rád jej za služby zaplatí....... Inak ako si kto zarába , je to jeho osobná vec , ak je Domina,ktorá vie poskytovať služby kvalitne a k spokojnosti klientov - zaslúži si peniaze , je to obchod založený na ponuke a dopytu , a je len na tej Domine , či si to užije a k tomu si aj finančne prilepší , Je to skrátka osobná vec ......a pravdupovediac , do osobných záležitostí sa nestarám a ani ma to nezaujíma ale je pravdou aj to ,sú sub.jedinci , ktorým to takto vyhovuje - raz za čas ukojiť svoje potreby u profidominy ,s ktorou je spokojný , a žiť svoj život dalej ako doteraz - je to aj o prioritách jednotlivých aktérov....
  • 5. septembra 2005 11:32:52 CEST
    Něde v hloubi duše hýčkáte obrázek mužného, machistického muže, jenž je naší patriarchální kulturou tolik velebený. Mohla bych tento postoj prostě odmítnout jako individuální úchylku (pokud jste nepochopila, že Rambo je vraždící maniak a blbec do morku kostí, pak vám není pomoci), nicméně, tento velmi rozšířený přístup je třeba změnit. Jinak by mnohé silné a zdravé ženy mohly stále pochybovat o mužnosti svých submisivních partnerů. Nic není vzdálenější pravdě!

    Za prvé, podívejme se na rambovský model mužnosti. (Mohla bych jmenovat tucet dalších herců, kteří se specializují na podobné nechutné postavy, ale proč jim dělat reklamu?) Jeho nejsilnější stránkou je fyzická síla a ochota bránit svoji rodinu nebo svoji čest (a spíše ještě to druhé). Jeho nejhorší stránkou je až patologický sklon k násilí, neskrývaná nenávist a opovržení vůči ženám, neochota naslouchat logickým argumentům a totální emoční izolace s výjimkou občasného pomilování se s nějakou ženou (která bývá zpravidla ve filmu zavražděna) a občasného poklábosení s nějakým kumpánem (a Bůh ví, že ti dva spolu jen zřídka sdílejí něco víc, pokud nenazveme společné provedení masové vraždy sdílenou zkušeností). Nemyslí, nečte, necítí, nemluví. Zabíjí. Jeho jedinou emocí je zuřivost a až příliš často se tato zuřivost obrací proti ženám, které v podobných filmech zpravidla vystupují buď v rolích hodných pasivních žen (téměř vždy v rolích obětí), nebo vraždících monster.

    Je toto opravdová mužnost? Chtěly byste, aby z vašich synů vyrostli podobné typy?

    Submisivní muž, na druhé straně, slouží, uctívá a respektuje ženy. Má své city, celý smysl těchto fantazií spočívá často v tom, že poskytují ventil pro emoce, které naše společnost mužům zakazuje. Jeho hluboký citový vztah s jeho Paní umožňuje oběma, aby tyto fantazie sdíleli.
    Je ale silný? Ovšemže ano. Za svoji Paní by položil život. A je, z pohledu statistiky, pravděpodobně bud dobře placeným odborníkem, intelektuálem, nebo mocným mužem v odpovědné pozici. Muž, který potřebuje, aby na chvíli někdo jiný převzal rozhodování do svých rukou, muž, jenž chápe, že ženská stránka jeho osobnosti, potlačená neutuchajícími nároky jeho práce, se musí v jeho životě nějak projevit.

    Moderní ideál mužnosti odpovídá ideálu stroje. A ještě přesnější vyjádření je, strojní pušky. Ideál mužnosti submisivního muže je spíše středověký rytíř, muž jenž se zavázal sloužit a ochraňovat všemocnou Paní, je pyšný na to, že jej obdařila svou přízní, že může nosit její barvy, aby celý svět viděl, že této ženě je zavázaný svojí oddaností, láskou a službou. Ačkoliv umí bojovat, umí rovněž milovat. Nestydí se za své emoce a za svoji duchovnost. Je básník i rytíř zároveň, je celistvou lidskou bytostí. A z celého srdce touží sloužit své Paní.

    Který z těchto mužů si zaslouží větší respekt?
  • 5. septembra 2005 11:09:35 CEST
    cauko

    Ja si tiez nemyslim ze sub muz nie je poriadny chlap.

    A co je to vlastne poriadny chlap ?
    1000 ludi 1000 chuti.

    Skor si myslim ze cela ta hra okolo D/S je len vzrusujuca predohra (pripadne nie len predohra).

    Ak to robi niekto pre peniaze tak sa skor jedna o job ako o zabavu.
    Dokazem si predstavit ze nejaka domina to robi s napr. IBA s jednym chlapom(parom) za prachy, to je podla mna nieco ine ako ked to urobi domina hoci komu kto si to zaplati.

    A este k tomu poriadnemu chlapovi:
    co je na tom ze poriadneho chlapa vzrusuje ked mu zenska naplaca na zadok a ... . :)

    cauko
  • 4. septembra 2005 19:12:19 CEST
    proč myslíš, že sub. muž není pořádný chlap?
  • 29. júna 2005 22:43:01 CEST
    Omlouvat se nemusíš, máš přesně pravdu tragikomedie mají, co do sebe, já je mam taky rád, a tak se tu vždy náramně pobavim když už to tu moc neplní ten původní účel
  • 29. júna 2005 21:36:00 CEST
    Aj tagikomedie maju nieco do seba. Zacina to tu byt lepsie ako Sedem s.r.o
    Daveponybooy-prepac ,ale nedalo mi to
  • 29. júna 2005 9:44:35 CEST
    Ano,viem o tom takze sa budem znazit drzat tematu.
  • 29. júna 2005 9:38:56 CEST
    Tohle auditko téma MÁ!!!To je to modré napsané nahoře.
  • 29. júna 2005 9:38:35 CEST
    Téma tu je...skus sa vratit na zaciatok a nepísať všade to isté.
  • 29. júna 2005 9:21:44 CEST
    Uz sa stalo,navrhol som aby niekdo zacal nejakou temou,ja to radsej nebudem a potom mozu ostatny aj ja vkladat dalsie prispevky.
  • 29. júna 2005 9:18:41 CEST


    úroveň fór skutečně, velkým způsobem snižuješ!

    opravdu s tim něco dělej a drž se zásad, jak ti je doporučila Liina...