Forums » Nekategorizováno

Fórum zejména pro dominantní ženy a jejich názory!!!

  • 29. júna 2005 9:18:23 CEST
    Jasne ze treba s tym nieco urobit,nech niekdo zacne a vsunie nejaku temu a postupne sa do nej budu ostatny napojovat len aby to zasa neskoncilo na mrtvom bode.
  • 29. júna 2005 9:14:17 CEST
    No asi je zbytočné čokoľvek tu písať, stále sa točíme dokola. Asi by už bolo dobré niečo s tým urobiť.
  • 29. júna 2005 8:20:31 CEST
    aby to bolo po tvojom.
  • 29. júna 2005 8:01:07 CEST
    Velmi bych ocenila kdybys:
    1)zůstal u jednoho nicku a neustále si je neměnil
    2) Diskutoval k věci a stručně
    3) Nevynášel kategorické soudy o věcech, kterým jak sám říkáš nerozumíš a nemáš s nimi žádnou zkušenost
    4) Předem si promyslel co vlastně chceš říct a nezaplavoval auditka množstvím příspěvků s nulovou informační hodnotou
    5) Na osobní vzkazy používal osobní poštu
    6) Ušetřil nás svých názorů na jiné národnosti
    • 3 posts
    29. júna 2005 1:52:09 CEST
    ci existuje domina ktora vykonava praktiky len take o ktore si poziada klient nemyslim taku ktora ja naprogramovana ako robot a vykonava len to co ma v programe,napr. jej poviem ake praktiky ma vzrusuju a tie na mne aj spravy,je to uz jedno ako surovo ich spravy len aby urobila to o co ju dopredu poziada klient,to znamena ze klient v tomto pripade nebude otrok ale ani ten co poruca.
    • 3 posts
    29. júna 2005 1:29:05 CEST
    Chcem vam povedat ze ja skoro zapadam do tohto fora aj ked je to len pre zeny lebo kedysi davnejsie asi som mal okolo 20rokov tak si ma niektory chlapi a dokonca aj zeny mylili z dievcatom hoci teraz by sa to uz nestalo,mam trochu nie velmo zensky vyzor ale len ked som oholeny.
    • 3 posts
    29. júna 2005 1:05:15 CEST
    Ja proti cechom nemam nic ale madarov neznasam,nie len ich jazyk ale aj to ako kedysi drancovali nase slovenske uzemie,je to uz sice davno ale mam aj ine dovody preco ich nemam rad,tie nebudem rozvadzat,uz sice zachadzam mimo temu tohto fora ale aby ste vedeli ze madari nas slovakov este aj v tejto dobe poskodzuju,napr.to zacalo tym vodnym dielom GNM.
  • 29. júna 2005 0:41:07 CEST


    češi nesedí, maďaři taky ne...

    chtělo by to nějaký miloshland forever po maďarsku milosz banát perpetész
  • 29. júna 2005 0:33:13 CEST
    Ked mi budes pisat tak ma radsej oslovuj Milos(krstne meno)lebo to milosz mi pripomina madarcinu a z madarmi nechcem mat nic spolocne ani meno,nic vo zlom.
  • 28. júna 2005 23:48:29 CEST
    Dámy, co k tomu říct? Souhlasím do puntíku s tím, co jste napsaly.
  • 28. júna 2005 23:43:20 CEST
    Skoda ze nebyvas v BB alebo niekde pobliz tak by sme mohli pokecat o tychto veciach,ja by by som sa rad s tebou osobne zoznamil.
  • 28. júna 2005 23:30:42 CEST
    Ano,uznam si to ze dominy ktore to nerobia pre peniaze ale aj hej mozu dat protikladu tomu drumu to co ho vzrusi ale mozu ho brat len ako otroka ktory nema ziadne prava a musi posluchat,nesmies sa na mna hnevat lebo okolo BDSM nemam absolutne ziadne skusenosti a ked nieco zoriem tak len kvoli tomu ze nieco poriadne nedomyslim,budem sa znazit v dalsich prispevkoch si davat na to pozor.
  • 28. júna 2005 23:23:29 CEST
    ked som odoslal predoslu spravu tak si ty odoslala dalsiu a reagujem teraz na nu,jasne mas pravdu ze od dominy nemozem ocakavat ze bude chapat moje city ale ak sa nenahnevas tak ti chcem povedat ze chcel by som taku zenu ktora ma bude v tomto chapat,ja viem ze asi to co ja pozadujem je velmo obtiazne uskutocnit ale podla mna to nemozne neni,ja by som ti bol velmo povdacny a zaviazany keby si mi v tomto pomohla ak sa da.
  • 28. júna 2005 23:13:44 CEST
    Ja ta uplne chapem v tvojich problemoch,ja tiez hladam priatelku pre D/S vztah a myslim ze je to co potrebujem,tiez sa velmi trapim s tym ze kedy najdem presne tu zenusku ktora ma pochopi,neni to take jednoduche si najst taku partnerku ktora by presne vedela a citila co ja potrebujem,no rozpravam o sebe a urcite ma moje problemi nikohone nebudu zaujimat,mne to vobec nevadi,ja nie som taky typ cloveka co hladi len sam na seba,ja viem lasku a pochopenie aj rozdavat a rad by som ti pomohol v tomto ak ovsem budes chciet so mnou komunikovat.
  • 28. júna 2005 22:53:38 CEST
    Prepáč, ale ako môžeš niečo také napísať. Ano profi domina Ti da co ziadaš, ale nemusí. Sú prípady, ked profi dominu vôbec nezaujímalo čo sub. potrebuje, ale ide podla naučeného scenára a nemyslím si, že ona vie nieco o pocitoch.Robí to len z komerčných dôvodov a vôbec ju nemusí zaujímať čo Ty cítiš.
  • 28. júna 2005 22:50:07 CEST
    Partnera stabilného na D/S vzťah hladam, zatial ho nemam, stretávam sa s mužmi ako domina, ale to nieje o vzťahu. Ani jeden z nich sa ma nedotkol. Snažím sa im dať čo potrebujú. Pokial nejde o D/S vzťah je to len o potrebe partnera o jeho uspokojení.Neberiem za to však peniaze, to by som nedokázala, mala by som pocit, že to je práca, presne tak ako napísala Liina. Robím to pre potešenie. Určite ak najdem partnera na D/S vzťah budem sa na hrátky stretávať len s ním a bude to aj o priateľstve, milovaní a Dominancii. Podla mna D/S vzťah dáva viac ako vzťah bez D/S. Je to o úprimnosti, dôvere na oboch stranách.
  • 28. júna 2005 21:18:57 CEST
    dominantne zeny ktore to robia zadarmo nehladia na uspokojenie toho druheho cize otroka ale len na ukojenie svojich predstav,ale ak to robi profi domina cize s toho aj nieco tazi tak jej neni jedno ake pocity a tuzby mam ten druhy a v tomto pripade sa uz neda hovoriy o otrokovi ale o vazenom zakaznikovy ktory pozaduje od dominy vsetko to za co si zaplatil.
  • 28. júna 2005 20:34:15 CEST
    Ja si myslim ze domina by mala brat na vedomie aj to co preziva a citi submisivny muz alebo zena cize by mala v tomto smere chapat jeho potreby to co ho najviac vzrusi,myslim si ze aj ked to domina robi pre peniaze tak je to uplne v poriadku len nech da svojmu sumisivnemu jedincovi vsetko to co ho maximalne uspokoji alebo presnejsie povedane vzrusi,v tomto pripade hraju dost velku ulohu city a vzajomne porozumenie oboch jedincov,z mojej strany je to zatial vsetko.
  • 28. júna 2005 18:44:14 CEST
    Rozhodně bych nemohla BDSM provozovat jako profesi. Zaprvé už by to nebyla zábava, ale práce:-)), zadruhé bych to cítila ne jako projev dominance, ale jako službu zákazníkovi, navíc jakékoliv erotické služby, byť bez poskytování pohlavního styku, vnímám jako prostituci, ale hlavně - pro mne je celé BDSM velmi a velmi osobní a intimní záležitostí. Pro mne je to záležitostí vztahu. O D/s jsem několikrát prohlásila, že je to pro mne způsob lásky... SM jsem schopna i s někým jiným než se svým partnerem, třeba s opravdu dobrým kamarádem ale rozhodně bych ani tady nezašla do přílišných intimností, konkrétně nenechala bych na sebe sáhnout a ani by z mé strany nikdy nemohlo dojít k přímé stimulaci pohlavních orgánů... Tak to je můj názor.
  • 28. júna 2005 14:28:57 CEST
    Vidím to úplně stejně.
  • 28. júna 2005 14:27:56 CEST
    A jak vidíš opravdový vztah dominantní ženy a submisivního muže? Lásku a dominanci v jednom vztahu.
  • 28. júna 2005 14:24:14 CEST
    myslim ze by ma celkom bavilo pohrat sa so subikom a pritom si zarobit...
  • 28. júna 2005 12:39:34 CEST
    ano, tak to je vcelku jasné, ale máš na tyto hrátky partnera a jestli ano, tak jak si ho našla smím -li se zeptat?
  • 28. júna 2005 9:45:40 CEST
    Ahoj, tak niečo o pocitoch dominy, i ked neviem, či ako switch mám na to právo.Presne tak ako submisívny pri hrátke aj Dominant má svoje pocity (samozrejme, nehovorím o profi dominach). I ked u dominanta je to o niečom inom. Ano, paci sa mi ovladať muža, vidieť jeho pokoru, odovzdanosť, oddanosť. Ale nesmieme zabudať na to, že u dominanta je to hlavne o sebakontrole, sebaovládaní. Celý čas, ak je dobrý dominant sleduje svojho submisíva, aby vedel ako môže pokračovať, či to čo robí dáva submisívovi tie správne prežitky. Podľa mna D/S je o vzájomnom odovzdávaní, preciťovaní a vtedy je to to pravé.
  • 27. júna 2005 17:56:47 CEST
    Zatim 2 úvodní příspěvky ode mně a 10, co se tématu vůbec netýká... bilance zatim dost špatná. Dost bolo milosza!... Jaký vlastně máte (dominantní ženy) k s/d vztah??? vyjádří se k tomu zde nějaká???