Forums » Nekategorizováno

  • 1. decembra 2005 14:00:08 CET
    Alebo dva krat menej

    Virgin Vlkova, tak si teda switch, alebo sub? Lebo skor myslim to druhe :)
    Ja sa dokazem vzit aj do dominantnej aj submisivnej role a z oboch mam potesenie, takze asi tak by som definoval switcha. A psychyckej sily mam dost
    Otrok, ktory zmlati svojho pana, lebo dostal rozkaz je stale otrok, lebo poslucha prikaz. Ale to som asi objavil Ameriku.
  • 26. novembra 2005 13:32:09 CET
    myslim, ze SWITCH ludia si dvakrat tolko uziju :D
  • 23. novembra 2005 20:15:32 CET
    často o sebe tvrdím že som switch ale v podstate iba preto, lebo som si prešla celým spektrom. ako 18ročné dievča som natrafila na skúseného pána, ktorý vo mne objavil niečo výnimočné a postupne to rozvinul. Považovala som to za niečo prirodzené a striedanie rolí v závislosti od fázy lunárneho cyklu u ženy mi pripadalo správne. Dnes už ťažko nájdem niekoho, kto ma dokáže takto viesť a ovládať. Stačí pohľad do očí.. často v nich vidím túžbu a odhodlanie, ale málokedy aj potrebnú psychickú silu.
  • 14. marca 2005 13:25:50 CET
    Heni vymenit role ok. Clovek MUSI vediet co sposobuje partnerovi. Ale to, ze si necham sposobovat bolest (aby sa vybicovala atmosfera) este neznamena ze som switch :-) Ked to niekto berie iba z tej telesnej stranky tak ok, je switch. Ale neviem si celkom predstavit, ze mas za niekoho zodpovednost, snazis sa ho niekam v zivote viest, starat sa o jeho dobro a zrazu si povies, ze kaslem na to a ved ma teraz ty?! A ked to nedokaze? Ked musi byt ten, kto je vedeny? Teraz nehovorim o sexualnej stranke, ale o zivote.
  • 9. marca 2005 22:55:23 CET
    Dominant je sice dobrym len vtedy, ak pozna aj druhu stranu mince, nikde vsak nie je napisane, ze tuto skusenost ma alebo musi ziskat vdaka niekomu inemu..
    dokaze si to predsa zabezpecit rovnako dobre aj sam..
    su predsa skusenosti, ktore sa ziskat nedaju uz len z dovodu rozdielneho pohlavia a teda genetickej predispozicie jedinca ako takeho..
  • 9. marca 2005 20:37:24 CET
    skusit je jedna vec - srdce je druha vec
    • 2 posts
    9. marca 2005 17:53:44 CET
    tak s tym zase az tak nesuhlasim. Nemyslim si totiz ze to ze si Dom partner cosi vyskusa na sebe (ten zodpovedny to spravi zo vsetkym) znamena automaticky ze je switch. Su ludia ktory proste nefunguju v oboch roliach.
  • 9. marca 2005 10:50:00 CET
    pridavam sa k nazoru henesi . Kazdy kto tvrdi ze je cisty Dominant tak klame . Kto by nechcel zazit pekny svet ako submisiv? tak uznajte skratka vsetci sme switch
  • 8. februára 2005 22:20:31 CET
    trafila henesi.
    Vystiznejsie vyjadrenie na danu temu uz asi nenapise nikto
  • 4. februára 2005 11:51:57 CET
    Ked mas aj svojho partnera zameraneho na d/s a žijete v partnerskom vztahu tak tam je vlastne každy switch. U niekoho su sklony byť viac dominantny alebo submisivny . Dominant može byť dobrym dominantom iba vtedy ked vyskuša aj tu druhu stranu.
    • 2 posts
    31. januára 2005 20:52:04 CET
    Tiez som switch aj ked povodne som si myslela ze som skor sub. V polohach sa s manzelom velmi striedame ale zatial sa nam nestalo aby jeden neustupil zo svojho povodneho napadu.
  • 31. januára 2005 19:59:38 CET
    Ja som dominator, ale ked clovek ma niekedy chut byt za svoju trdost potrestany... Je to ako s tymto smajlikom: z dobreho zly a naopak
  • 28. januára 2005 2:30:24 CET
    myslim si ze dohoda kto bude Dom a sub je uplna zbytocna :-) Ja osobne som switch a moja partnerka tiez, zijeme spolu uz takmer dva roky a v podstate sme koli tomu este nemali najmensi problem :-) v podstate ked sme obaja v s nalade tak tam ani nehorzi stret lebo sa chceme prisposobit :-) a ked sme obaja D tak potom silnejsi a sikovnejsi vyhrava ;-)
  • 27. januára 2005 21:25:31 CET
    Switch,to je velmi zaujimava predstava...Kedysi som si myslel ze som switch,ale uz som si tym nie az tak isty.Neviem si totiz predstavit ze by som mal otrokynu.Byt otrokom,to si viem velmi zivo predstavit,ale mat otrokynu?Kazdopadne,paci sa mi material kde su mucene zeny.Takze mozno kusok toho vo mne je.A asi by mi vyhovovalo keby som nemusel sam rozhodovat o otrokyni,ale predtym by mi povedala ako si to predstavuje...to by slo!
    Ako dalsi problem ale vidim dohodu o tom ze kto prave bude sub/dom.Co ak maju obaja chut na to iste???
    Ale ako spestrenie by som niekedy vymenu uloh neodmietal...
  • 26. januára 2005 17:13:55 CET
    • 2 posts
    16. januára 2005 10:32:23 CET
    otvaras si tu sukromny debatny kruzok? btw: toalet, nevies citat?
  • 23. decembra 2004 11:18:26 CET
    ale čo sa má rozehnúť ?
  • 22. decembra 2004 17:38:43 CET
    hadam sa to tu postupne rozbehne