Forums » Nekategorizováno

O stránke www.domina.sk

  • 18. marca 2013 13:34:59 CET
    Môze mi niekto vysvetlit prečo sa prispevky vyhadzuju? Myslela som ze iba komunisti preverovali kazdeho a vsetko co sa napisalo. Ved tato stranka je DS, verejné forum, nie? - každý kto má niečo na duši má právo to napísat. Otázne je či to už ten druhý prečíta a stotožní sa s tým. Lustrovanie za demokracie je smiesne.
  • 18. marca 2013 12:02:35 CET
    Dakujeme
    • Moderator
    • 33 posts
    18. marca 2013 11:52:04 CET
    Vieme o tom, problem je, ze stranka umoznuje registrovat sa s akymkolvek nickom, avsak ked nick obsahuje "nestandardne znaky", vela veci s dotycnym clovekom nefunguju... Pracujeme na naprave, ale chvilku to potrva.
  • 18. marca 2013 11:37:24 CET
    Tiez som si vsimol to co Jagoo
    • 9 posts
    18. marca 2013 10:45:02 CET
    Vsimol som si ze niektory uzivatelia maju v profile napisane ze Clen dominaTeamu...
    A nic ine. Pri pokuse poslat im rp mi ukaze ze uzivatel z takym nickom nieje registrovany,ale vidim ze je online a poslal mi rp???
    • Moderator
    • 33 posts
    18. marca 2013 10:08:12 CET
    Bolo to sposobene posunom casu, zial nie vsade sa ta hodina odpocitala / pripocitala... uz by to malo byt v poriadku.
    • 9 posts
    18. marca 2013 9:07:43 CET
    Rovnaky problem
    • 5 posts
    17. marca 2013 20:08:16 CET
    Admin a rob s tym nieco ..sorry, aby som kvoli pitomemu automatickemu odhlaseniu nemohol napisat odpoved vo fore, ..TAK TO UZ JE DOST SILNA KAVA !!!!!!
    • 5 posts
    17. marca 2013 12:11:08 CET
    pridávam sa tiež ...klikol som dvakrat na forum a automaticky ma to odhlasilo ....
  • 17. marca 2013 10:45:28 CET
    Admin
    Je pekne, ze uz funguje automaticke odhlasovanie, ale ma to tak trochu automaticky hned odhlasi ked sa prihlasim :(
  • 16. marca 2013 22:44:58 CET
    Aký používať prehliadač? Mne vo firefoxe funguje rozšírenie toho okienka tým, že chytím pravý dolný roh a potiahnem. Dá sa zväčšiť na ľubovoľnú veľkosť.

    http://img.obrazok.com/zx.png
    • 5 posts
    16. marca 2013 19:46:39 CET
    neviem, ale asi nejdu spravy ..blikajú mi dve obáločky a nejdú otvoriť :-o
    • 9 posts
    17. januára 2013 14:37:59 CET
    Zda sa mi to alebo cislo v kolonke ONLINE je nejake divoke. Posledne 3 dni len stupa :-).
    Pokial sa pamatam,tak aj v dobe ked to tu zilo najviac som tam nikdy nevidel viac ako 170 az 180 dusi. Nefunguje automaticke odhlasenie?
  • 6. januára 2013 12:29:33 CET
    super stranka citim sa tu,ako v raji.
  • 15. novembra 2012 15:47:49 CET
    Dik.

    Este mam dalsiu tachnicku otazku.

    Neda sa nejakym sposobom vo fore zmenit to okienko s textom spravy, ked clovek pise odpoved, aby bolo VACSIE ????? Z toho dovodu, ze takto si clovek nemoze pred odoslanim svoj prispevok precitat ako CELOK a upravit formulaciu, atd.

    O nic ine nejde, iba aby bolo okienko vacsie - to by nemusel byt nejaky extra problem ci?

    A to z toho dovodu, ze napriklad ja si zvyknem svoj text pred odoslanim precitat aby som pripaadne opravila nejaky ten preklep alebo doplnila nieco, ak som na to zabudla. v tomto malom okienku to nie je absolutne realne, a tak clovek vidi voj prispevok az po odoslani a niekedy aj trikrat pouzijem edit, kym vlastne nesformulujem spravne to, co by som chcela povedat, a tym editovanim je to dost pracne a casto sa stane, ze kym vlastne napisem kompletne co chcem, stihnem uz dostat reakciu.

    Takymto sposobom obcas vznika k nedorozumeniam medzi uzivatelmi, ked si niektori myslia, ze niekto ,,edituje" naschval vo svoj prospech, ked niekto stihne odpovedat skor, ako ten prvy da nejak dokopy to, co vlastne chcel napisat a vyjadri to spravne (to uvadzam iba priklad).

    Na sebe som spozorovala, ze ked pisem cez toto male okienko, robim ovela viac preklepov ako ked pisem normalne a vidim text ako celok. A vsimla som si ze toto robia aj niektori ini ludia, tak nadobudam dojem, ze asi nie som sama, ktora by to vacsie okienko ocenila.

    Keby bolo to okienku ASPON minimalne tak velke ako je v sukromnych spravach...

    Da sa to?
    • Moderator
    • 33 posts
    10. novembra 2012 8:52:39 CET
    Uz by to malo byt ok.

    Co sa tyka poviedok, planuje sa zmena. Ak chces nieco zverejnit uz teraz, posli mailom na [email protected]
  • 9. novembra 2012 19:17:12 CET
    poradi mi niekto co s tym technickym problemom ??????

    VLozila som tam uplne normalnu fotku JPG, zmensenu aby nebola prilis velka, obycajnu fotku ako mavam vzdy inokedy.

    Vsade sa zobrazuje v poriadku iba TU to blbne.
    • 13 posts
    5. novembra 2012 11:29:14 CET
    Mam problem s fotkou - chcela som si vymenit fotku, a ked som si ju vlozila, vobec mi ju nezobrazuje, iba dkaz na ,,image" - a akonahle na to klikne, tak ma odhlasi zo serveru...

    Neviem ci sa to tyka tych vypadkov, alebo je problem inde, alebo co.. Alebo to blbne len mne
  • 4. novembra 2012 20:08:30 CET
    sleduje este Admin tuto temu? komunikuje sa vobec?

    Vela otazok nebolo zodpovedanych.

    Jedna dalsia - tieto celodenne vypadky su planovane alebo nejak blbne server ?
  • 3. októbra 2012 20:45:26 CEST
    A planuje sa nieco robit aj so sekciou ,,poviedky a clanky" ? myslim ze urcite nie som jedina ktora by rada prispela nejakym clankom.

    Alebo namiesto toho urobit nieco ako blog ?

    By mi stacilo na nejaku tu uvahu alebo dlhsi prispevok aj forum, ale v tomto chaotickom fore to nejde
  • 30. septembra 2012 13:27:26 CEST
    Uz sa ani len neskryvaju prispevky porusujuce pravidla ?
  • 24. septembra 2012 16:56:14 CEST
    predmet: hi
    hello,
    I live in istanbul and I will be in dubrovnik 2 weeks later (between 24th and 29th august ).
    I always want to have a girlfriend who is dominant and likes to strapon much !
    do you want to meet with me and can you stay with me between these dates?
    I did not put my photo because I do not want people knows me but I will send my photo If you give me your email.


    Поздрав,
    Живим у Истанбулу, а ја ћу бити у Дубровнику 2 недеље касније (између 24. и 29. август).
    Ја увек желим да има девојку која је доминантна и воли да се много Страпон!
    не желите да се састане са мном и можете остати са мном између тих датума?
    Нисам ставио моју слику, јер не желим да ме људи знају, али ја ћу послати своју фотографију Ако ми даш свој е-маил.


    dobrý deň,
    Žijem v Istanbule a ja budem v Dubrovníku 2 týždne neskôr (medzi 24. a 29.srpna).
    Vždy som chcel mať priateľku, ktorá je dominantná a rada Strapon moc!
    chceš sa so mnou stretol a môžete zostať so mnou medzi týmito dátami?
    Nechcel som dať foto, pretože nechcem, aby ľudia ma pozná, ale pošlem foto Dáte Ak mi svoj ​​e-mail.

    zdravo,
    Živim v Istanbulu, in bom v Dubrovniku 2 tedna kasneje (med 24. in 29. avgust).
    Vedno želijo imeti punco, ki je prevladujoča in rad veliko strapon!
    želite srečati z mano in lahko ostaneš z mano med temi datumi?
    Nisem dal mojo fotografijo, ker ne želim, ljudje me pozna, ampak bom poslal mojo fotografijo Če mi daš e-pošto.


  • 7. septembra 2012 16:20:16 CEST
    Uz som si to všimol.len ako tu obálku odstrániť.ale túto otázku by som asi mal adresovať adminovi.
    • 9 posts
    7. septembra 2012 16:02:32 CEST
    aj ostatnym sa to robilo sak si pozri o tri riadky nizsie - nejaky uzivatel Ti pisal postu, a asi zmazal nick, preto zmizla aj sprava ale obalka blika - takto sa to stalo aj mne a niekolkym ostatnym =)
  • 7. septembra 2012 15:58:58 CEST
    Prečo mám pocit,že admin sa na to zas vykašľal.blika mi tu obálka už pár dni,ale žiadnu správu som pritom nedostal.žeby zas nejaký spam?