Forums » Nekategorizováno

O stránke www.domina.sk

    • 2 posts
    15. augusta 2006 23:12:00 CEST
    a preco ho nenavrhnes rovno?
    navyse ono zmenit forum nie je len tak a zakomponovanie akejkolvek novej sucasti do beziaceho programu je vacsinou praca pre vraha :-)
  • 15. augusta 2006 22:26:27 CEST
    no aj mne sa to dost casto stava. a dost to sere.
    inak dalsia vec dajak by som bol za nove forum.Proste na iny styl prehladnejsie.
    Ak ma admin zaujem nech mi napise a dam mu tip na jedno forum na ktore som natrafil.
    Fakt prehladne a pekny styl.
  • 14. augusta 2006 13:00:59 CEST
    neviem ako Vám, ale mne po kliknutí na album niektorého uživateľa, nezobrazí jeho albumy ale zobrazí moje vlastné
  • 2. augusta 2006 8:30:05 CEST
    jojo, myslel jsem si, že to tak mohlo vzniknout, navíc mi to i připadá jako docela šikovný řešení (jen kdyby šlo nastavit, že se nemá uplatňovat :^) ...
    samotnýmu mně to vadí a blokuju to, až když mám otevřených víc oken se stránkama na domině
    • 2 posts
    1. augusta 2006 19:01:18 CEST
    no aby som pravdu povedal tak ono to kedysi bolo tak ze sa to nerefreshovalo a nacitavalo sa to iba ak sa nacitala stranka ... ale od vela uzivatelov chodili staznosti ze im nechodia ssky ... oni totizto si otvorili spravy a cakali (neklikali na refresh ani na nic) kedy im pride nova sprava tak preto sa zaviedol tento system
    • 2 posts
    1. augusta 2006 18:48:41 CEST
    pre tych co to sleduju mame novu poviedku z nazvom Poviedka_II od uzivatela niktoš
  • 29. júla 2006 13:50:00 CEST
    mi rovněž připadá docela neohrabanou;
    navíc mi docela vadí nemožnost někde v nastavení bloknout ten iframe, co reloadem testuje nové zprávy. Úplně by mi stačilo testnout to při loginu a pak to nechat. Chápu, že nás je takovejch málo a navíc si od toho umim pomoct - Opera, uživatelské skripty...
  • 29. júla 2006 2:47:24 CEST
    to viem lenze trapi ma ze ked ich tam mas 50 musis ich zmazovat po jednom a to trva poriadne dlho a lezie my to na nervy.
    • 2 posts
    28. júla 2006 1:40:39 CEST
    takze ssky sa po kliknuti (a teda otvoreni a precitani) automaticky presuvaju do archivu a co sa tyka archivu sprav tak ten sa maze tak ze zvolite uzivatela ktoreho chcete zmazat a kliknete na tlacitko zmazat zlozku a je to vybavene ...
  • 27. júla 2006 18:35:28 CEST
    Rada by som vedela ci sa daju vymazat vsetky spravy naraz alebo po oznaceni tak ako pri presunuti do archivu. Chcem to vediet preto lebo mi to lezie na nervi zmazovat tie prispevky po jednom.
  • 11. júla 2006 14:38:19 CEST
    Ahoj. Jsem tu nový a při vyplňování profilu mě napadly nějaká vylepšení.

    Ty BDSM preference se mi zdají pro switche nevyhovující. Pro switche by měly BDSM preferencie mít dvě hodnoty. Jednu pro dominantní roli a druhou pro submisivní roli. Například někdo může preferovat mučení v dominantním postavení jinak než v roli submisivní.

    Pak by se také hodilo procento, které by zobrazovalo u switchů poměr mezi jejich dominantní a submisivní stránkou. Ale kdyby byly zavedeny dvouhodnotové BDSM preference, tak by to možná už ani nebylo potřeba.

    A připadá mi, že hodnotit BDSM preference nic neříkajícími čísli, není nejvhodnější. Bylo by asi monohem lepší číselné hodnocení alespoň doplnit textem, například: 6 - neobjedu se bez toho, 5 - zbožňuju to, 4 - mám to rád, 3 - vzrušuje mě to ... 2 - můžu to, 1 - snesu to, 0 - v žádném případě to nesnesu. Také by se texty mohli lišit u jednotlivých preferencí. Například u položky mučení by bylo 6 - bez hranic atd.

    A pak by možná neškodilo přidat do BDSM preferencí novou položku 24/7.
    • 2 posts
    3. júla 2006 22:38:49 CEST
    akurat na tom robim ... vydrzte trochu ved bol vykend
  • 3. júla 2006 15:03:06 CEST
    3 júl prešiel a admin na vyhodnotenie dominy mesiaca sa stále nenašiel?
    • 2 posts
    30. júna 2006 12:24:19 CEST
    aby ste rozumeli obrazky vybera nahodny generator ktory ich vybera ale skutocne nahodou a teda nepameta si ake obrazky boli predtym ... je tu teda teoreticka moznost ze vam vyberie i 10x zasebou ten isty obrazok

    riesili sme to preto tak lebo sme nechceli niako ovplyvnovat to aky obrazok bude nasledovat ani niako inak zasahovat do hlasovania

    treba si uvedomit aj to ze pravdepodobne sa tu nachadzaju aj niektore obrazky viac krat a teda ze bud jeden uzivatel pridal viac krat ten isty obrazok alebo viacero uzivatelov mohlo vlozit ten isty obrazok, databaza to ale berie ako keby to boli uplne ine obrazky (i v dnesnej dobe je pre pocitac problem vyhodnotit ci sa na dvoch obrazkoch nachadzaju tie iste veci...) a asi uznate ze manualna kontrola vsetkych obrazkov pri takom pocte aky tam je by bola dost narocna
  • 26. júna 2006 11:15:57 CEST
    Pri hodnotení Fotky mesiaca mi vadí, že sa niektoré zobrazujú viackrát za sebou a nie je možné hodnotenie vhodným tlačítkom preskočiť. Už to tu myslím niekto písal a nič sa s tým nedeje.
    • 2 posts
    25. júna 2006 19:25:30 CEST
    no kazdy kto ma zapnuty popup blocker tak ma blokovane otvaranie novych okien...
    moznosti su:
    1. odinstalovat pop-up blocker
    2. vypnut pop-up blocker
    3. nastavit ho aby povolil otvaranie novych okien pre domenu domina.sk

    ja odporucam 3 moznost a ako to nastavit ? to je tazke povedat lebo tych klockerov je spusta a kazdy ma na to svoj sposob ...
    • 2 posts
    25. júna 2006 18:12:53 CEST
    ked pouzivas Mozzilu tak mas pod riadkom so zalozkami este jeden riadok a tam si mozes nastavit povolit pop-up okna z domeny domina.sk
  • 25. júna 2006 16:48:18 CEST
    cau.. tiez my nejsu otvarat SS a mam ich tu uz plno a neviem co s tym... ako to mam odblokovat ci otvorit? my to vypisuje ze fenster blokieren :)
    • 2 posts
    25. júna 2006 11:02:42 CEST
    nevunguje ti to preto lebo mas zapnuty tzv. popup blocker ... tieto veci sa otvaraju v novom okne ... nastav si ho tak aby povolil otvaranie novych okien na domine a je to vybavene
    • 2 posts
    24. júna 2006 12:51:46 CEST
    Nemyslim si ze by to malo velky zmysel, skor si myslim ze by malo zmysel spravit par stalych auditorii, alebo skor tie najnavstevovanejsie/najprispievanejsie presunut do skupiny tzv. stalych
    • 2 posts
    23. júna 2006 13:51:07 CEST
    Je možné vytvořit také koutek pro rozhovory,zkušenosti ,námitky a podobně s Dominant.ženy a otroky ?
    Myslím si, že by to zajímalo více lidí.
  • 18. júna 2006 23:34:38 CEST
    neviem ci to je len u mna ale ked si pozeram inzeraty nezobrazia sa mi kategorie
  • 18. júna 2006 22:39:54 CEST
    ...jenže mě ty zprávy nefungují, když mi poslední dobou přijde nějaká ss - nejde po kliknutí otevřít(obsah nemám šanci vidět), obdobně neotevřu ani chat:(
  • 25. mája 2006 16:01:00 CEST
    Chcel by som sa spytat ci by bol problem, ak ma uzivatel zadany mail, ze v pripade ked mu pride SS tak na mail sa mu odosle info, ze ma spravu. Funguje to tak aj na inych strankach a myslim si ze je to dost prakticke.
  • 20. apríla 2006 12:37:17 CEST
    je 20 apríl a nie je vyhodnotený marec