Forums » Nekategorizováno

O stránke www.domina.sk

  • 14. apríla 2006 13:38:41 CEST
    no ja by som odporucala hlavne jednu vec, neviem, ci poznate domenu vampirefreaks.com, ale to je asi najprepracovanejsia a najvacsia profilova gothic domena na svete.
    Je napisana v phpcku a dovoluje v profile pouzivat html, vytvarat si vlastne diskusne skupiny (tzv "culty")
    importovat do profilu hypertexty atd.
    je tam vela veci z ktorych by ste sa mohli inspirovat.

    Dalsia vec ktoru by som odporucila je moznost navolit si farebnost dominy podla vlastneho vkusu, mne napriklad strasne vadi ten biely podlkad a fakt, ze cely design tejto stranky vobec nevyjadruje jej zameanie a je to dost suche. ak sa neuvazuje nad komplexnou zmenou vyzoru stranky, bola by dobra aspoň možnosť vyberať si vlastne farby pozadia a farby pisma v menu. alebo proste len spravte niekoľko predvolených variant, z ktorych sa bude dat vybrat.
    • 2 posts
    13. apríla 2006 16:40:21 CEST
    Pretože je to zákon SR a existuje volne prístupný na nete. Doporučujem použiť google.com alebo iný vyhľadávač
  • 13. apríla 2006 14:51:40 CEST
    dalo by sa vyhladavanie rozsirit okrem lokacie-statu pre Slovensko este aj o kraj?
  • 13. apríla 2006 13:57:01 CEST
    svoje konto požiadal som admina o zákon , ktorý hovorí o tom, čo môžem a čo nemôžem na webových stránkach. Vieme to všetci? On mi dodnes ani neodpovedal. Prečo?
  • 19. marca 2006 11:15:17 CET
    Je možné poslať ss tak aby sa nedalo vedieť od koho je? Ak áno, kto tak môže učiniť? Že by len admin?
    • Moderator
    • 33 posts
    4. marca 2006 21:57:03 CET
    urobili sme najeke meny hlavne pri nacitavani fotiek z albumov, takze je to uz rychlejsie. V buducnosti planujeme dalsie opatrenia aby bolo surfovanie po domine este komfortnejsie, ale pri tak velkom prenose dat to da dost zabrat...
    • 2 posts
    1. marca 2006 7:58:34 CET
    Neslo by prosim trosku zrychlit server nech nemusime tolko cakat na otvorenie jednej stranky?
  • 12. februára 2006 2:35:28 CET
    Ale vas tu pekne vyuziva, funguj chlape ved si tu od toho,co uz nemas fantaziu.
  • 22. januára 2006 21:10:26 CET
    Vdaka za odpoved bestak sa potrebujem ucit po anglicky lebo si potrebujem urobit kurz v jednej nemenovanej zahranicnej firme a musim vediet po anglicky.
  • 5. januára 2006 14:17:46 CET
    Připadá mi, že současný systém volby fotky měsíce není úplně dokonalej. Jde mi hlavně o průběžné výsledky, se kterými dokáží pořádně zacvičit obrázky s vysokým průměrem dosaženým z jednoho až dvou hodnocení.
    Myslím, že by nebylo špatné změnit stupnici přidělených bodů na -1*X až X (jaký je X neřešim, klidně třeba 3, sám volím jen 0 nebo 10 :) ) a skóre počítat jako součet přidělovaných známek. Jestliže se každý měsíc začíná znova, tak i když nevim, kolika tak hlasováními může za měsíc projít jedna fotka, odhaduju že ani při stupnici -10 až 10 by ten součet bodů neměl přetýct 4 bajty :)
    Já vím, že si vymejšlím samý ptákoviny, který se neobejdou bez zásahu do struktury db, ale já byl dycky šťoura.
  • 5. januára 2006 14:05:11 CET
    Automatický překlad... No, snad do angličtiny, možná. Ale překlady z translatorů třeba do němčiny jsou dost nekvalitní a třeba do češtiny vyloženě komické. Nechal bych to, jak to je, i když propojit fóra je dobrej nápad.
    • 3 posts
    5. januára 2006 1:05:42 CET
    Dobrej rok Domine.sk i všem kolem...

    Všim jsem si jedné věci: Na titulce domina.sk - ještě před přihlášením - jsou detaily z nejlepších obrázků s odkazy na toho, kdo je vložil. Detaily nejsou odkazem, odkaz je jen nick vkladatele, po kliknutí se dozvím, že se mám registrovat, abych viděl... To, že je anonym motivován k tomu, by se registroval, plně chápu, nicméně ten obrázek by mohl být přístupný i pro anonyma... Druhá divnost je po přihlášení - už nikdy se nedokážu dostat na tu samou titulní stranu jako anonym - v tu chvíli mě to hází na BDSM fórum, ty nejlepší fotky sice pak najdu vlevo v navigaci, ale prostě mi to nepřijde úplně ideál...

    Otázka angličtiny - v komentářích pod fotkama se objevují příspěvky ve více řečech, stálo by za úvahu nějak organičtejc propojit i debatní fóra slovenská a anglická, nutilo by nás to učiť sa hovoriť inou rečou :-) (Přidat k tomu možnost automatického překladu by byla zajímavá, nicméně asi ne triviální)
  • 18. decembra 2005 13:51:47 CET
    Jako anglickojazyčný autodidakt tady mívám taky velký problémy komunikovat s přáteli z jiných koutů zeměplochy, ale chápu, že problém je na mé straně, a snažim se svůj handicap zmírňovat. Ale narozdíl od tebe jsem zvolil méně pohodlnou, leč pro mne samotného užitečnější cestu. Učím se. Zkus to taky tak, myslím, že to bude jednodušší, než chtít po adminovi to, cos naznačil.
  • 15. decembra 2005 14:52:27 CET
    Neslo by pri prekladat prispevky uzivatelou z inych krajin, a taktiez ss?
  • 1. decembra 2005 15:49:31 CET
    dosť dlho trvá kým sa preveria nové fotky a obrázky, napr. moje sú tm už asi 3 alebo č deň a nič....a dosť často sa mi stáva, že mi proste zamrzne domina keď som mimo trošku dlhšie, nie je to spojením! iné stránky idú v pohode, musím sa znova prihlásiť....
  • 1. decembra 2005 13:51:10 CET
    a) Nešlo by rozdělit latex/koža do dvou polí? Je to oboje trochu něco jiného...
    Je mi jasný, že to komplikuje to, že pole latex/koža je u většiny uživatelů naplněné. Takže bych přejmenoval sloupec latex/koža na latex a zkopíroval u každého záznamu hodnotu z latex do koža, ať si to pak každý přerovná, jak chce.

    b) uvítal bych pole facesitting
    • Moderator
    • 33 posts
    25. novembra 2005 22:00:07 CET
    Ano, vieme o probléme a pracuje sa na tom, predpokladám (dúfam) že v priebehu nasledujúeho týždňa to bude OK.
  • 24. novembra 2005 20:48:02 CET
    Velmi často se mi stává, že se nemůžu vůbec na dominu přihlásit, protože mi to vyhodí hlášku:

    INFORMÁCIA
    Kvôli zabezpečeniu Vášho užívateľského konta došlo k automatickému odhláseniu.

    dokonce i tehdy, když ještě vůbec nejsem přihlášen, hned po zadání uživatelského jména a hesla. Rovněž mi tato hláška často vyskakuje po několika málo minutách (1 - 2 min.) neaktivity. Nejsem proti tomu, aby po určité době neaktivity docházelo k automatickému odhlášení (řekněme po 20 minutách), ale toto je příliš, zvlášť když se často kvůli tomu nemůžu vůbec ani přihlásit.
    • Moderator
    • 33 posts
    22. novembra 2005 3:16:59 CET
    Čaute, možno ste si všimli, ze sme zlúčili dve hlasovania. "Fotka mesiaca" a "obrázky reálnych domín" sú už spolu. V podstate obrázky reálnych domín bolo to isté čo "fotka mesiaca", len sa tam dalo hlasovať iba za orbrázky skutočných domín. Takže sme z tejto bývalej ankety urobili podkategóriu "fotky mesiaca". Jednak preto že to bolo viac-menej to isté a trochu sme tým sprehľadnili menu, lebo tých hlasovaní bolo už trochu veľa a nebolo celkom jednoduché sa v tom orientovať.
    "Fotka mesiaca" sa nemení, až na to, že "obrázky reálnych domín" budú jedinou kategóriou kde sa obrázky nebudú dať online pridávať, ale pridávať ich tam budeme len my. Tipy na fotky reálnych domín nám však samozrejme posielať môžete a my potom vaše favoritky pridáme.
    Tak dúfame že sa vám táto zmena páči.

    Plánujeme aktualizovať aj časť "BDSM ankety". Sú tam v podstate len archivované stará ankety. Chceli by sme každý týždeň položiť jednu novú anketovú otázku s niekoľkými možnosťami priamo na indexe a v sekcii "ankety" by sme potom archivovali staré.
    Takže ak máte nejaké nápady na anketové otázky a potencionálne odpovede, sem s nimi ! (do emailu [email protected] , prípadne môžete otvoriť tému fóra a nahádzať tam zaujímavé potencionálne otázky a odpovede.

    Dík za spoluprácu...
  • 14. novembra 2005 23:59:51 CET
    admin xcem ti len povedat ze odvadzas fakt super robotu. sam som koder a viem to ocenit. domina.sk je fakt webka na urovni co sa tyka obsahu aj prevedenie. Su tu nejake bugy ako je to s tym prihlasovanim ale neni to nic strasne
    • Moderator
    • 33 posts
    14. novembra 2005 18:33:38 CET
    Pracujeme na tom. Ano, je to problem, suvisi s tym ze sa snazime mysliet vopred na niektore bezpecnostne funkcie, ktore by boli nevyhnutne ak by sme realizovali aspon polovicu toho, co este mame v plane. Niekedy je trochu problem najst kompromis medzi bezpecnostou uzivatelskeho prostredia a medzi jeho komfortom. V kazdom pripade by sa toho malo velmi rychlo vylepsit a tato hlaska by sa mala skutocne objavovat iba vtedy, ak niekto bude prihlaseny a 60 minut neaktivny, vtedy totiz (z bezpecnostnych dovodov) dochadza k automatickemu odhlaseniu z dominy. Dik za pochopenie a trpezlivost.
  • 14. novembra 2005 17:29:33 CET
    pri prihlásení mi aspoň 5 krát vypíše toto In order to keep your account secure, user sessions expire automatically after some time of user inactivity. Bola by som rada keby sa mi dala prihlásiť na prvý raz a nie na šiesty Ďakujem.....ide to naozaj na nervy :o(
  • 9. novembra 2005 16:54:27 CET
    Mam taku prosbu, nedalo by sa dorobit, aby mi pri dostani odpovede na moju otazku cez sukromne spravy zobrazovalo aj moju polozene otazku? Lebo ja viac krat uz ani neviem co som sa pytal. Viem, ze sa to da precitat po kliknuti na text, ale je to nepohodlne. dik
  • 5. novembra 2005 17:09:41 CET
    Som tu sice kratko ale tato stranka sa my paci uvital by som komunikativnejsich ludi zatial samy ignoranti
    • 8 posts
    21. októbra 2005 18:54:49 CEST
    Neplanujete na stranku doplnit slovnik praktik?Co ktora praktika znamena lebo je ich vela a taky slovnik by fajn mat po ruke.Dik za info