Forums » Nekategorizováno

O stránke www.domina.sk

  • 16. októbra 2005 18:56:32 CEST
    bude nieco z tej certifikacie uzivatelov, ono myslim ze by to velmi rychlo vytriedilo ludi co to myslia smrtelne vazne od ludi co si tu len kratia cas.
    Tiez by mozno stalo za uvahu urobit kalendarium roznych akcii, nieco take ako je na www.bdsm.cz, myslim si ze by to privitali aj organizatori tychto stretnuti a aj bezni uzivatelia ktori sa na nich chcu stretnut :-)
    a co sa tyka sucastnej podoby servra?je vidiet ze sa na nom sustavne pracuje a posuva sa dopredu, drzim vam palce, len tak dalej.
    • 2 posts
    12. októbra 2005 13:58:04 CEST
    z nasej strany je vsetko v poriadku ... jedine co ti mozem poradit je skusit sa opytat u svojho operatora

    co sa tyka zmien zatial sa o tom neuvazuje ale vylucene to nieje ... ak bude zaujem urcite sa nieco prida :)
  • 12. októbra 2005 12:46:23 CEST
    Ahojte,uz 2den sa nemozem sem dostat cez wap.Operator tmo.Dalej,neplanujete este doplnit wapverziu?Napr KTO JE ONLINE,CHAT atd?Dakujem
    • 2 posts
    7. októbra 2005 9:25:12 CEST
    co sa tyka komentarov tak uz su nas5 :) a co sa tyka vyhladania uzivatela podla zaujmov alebo teda podla toho co sa mu paci tak take nieco bude ale momentalne sa pracuje na inej veci a ja mam tiez len jedny ruky :))
  • 6. októbra 2005 18:29:11 CEST
    Velmi prakticka by bola moznost vyhladavania uzivatelov aj podla slov, ktore sa nachadzaju v jednotlivych profiloch (nie len podla jazyka, pohlavia, orientacie..). K tomu vsak by bolo idealne, keby uz konstrukcia samotnych profilov umoznovala vyhladavat podla jednotlivych praktik a jeho priradeneho cisla - napr.: pohlavie: female, slovo: piss-6 (vyhľadat). Tiez by bolo prakticke, keby si kazdy uzivatel k registracii musel tieto cisla dosadit a nie len mal moznost obzerat cisla inych.
    • 3 posts
    6. októbra 2005 17:26:59 CEST
    Nějak postrádám napsané komentáře pod fotkama - zmizely nenávratně ? Teda, ne že by to bylo velký neštěstí... ;-)
    • 2 posts
    4. októbra 2005 17:45:14 CEST
    tak a mame tu malu zmenu vo forach ... dufam ze sa pobavite
  • 3. októbra 2005 11:48:29 CEST
    nema to vazne zmysel, vzdy si najdu cestu, ked chcu a je jedno, ci maju malo rokov, alebo si to idioti...
    • 2 posts
    3. októbra 2005 6:43:25 CEST
    absolutne tomu nezabranis pretoze to by tu musel byt nejaky plateny adult check ale mozno by admini mohli porpzmyslat nad Icrou. Ak sa nemylim tak je zalozena na tom ze na nou oznacene stranky ako nevhodne to nepusti pristup bez hesla. Vyzaduje to ale aj zaujem zo strany rodicov, musia zakazat nevhodne stanky na svojich PC.
  • 2. októbra 2005 13:52:17 CEST
    Co takhle v sekci fotka měsíce zamezit zobrazovaní stejných fotek vícekrát?
  • 1. októbra 2005 20:36:33 CEST
    Da sa zariadit aby sa sem nedostali pubertaci, teda pod 18? Takyto filter by nebol od veci.
  • 28. septembra 2005 14:52:28 CEST
    navrhujem zaviesť nejakú platenú sekciu, napríklad sťahovanie kvalitných BDSM filmov v celej dĺžke a podobne...
  • 28. septembra 2005 13:55:59 CEST
    Ahoj.Chcela by som vediet co znamena to farebne rozlisenie kufrikov pri nickoch co mi pisali.Vdaka.
    • Moderator
    • 33 posts
    27. septembra 2005 19:57:27 CEST
    Najpr k poslednemu prispevku, Daveponyboy skusali sme to, mne sa da priamo z tvojho profilu prejst na oba tvoje albumy, zda sa ze vsetko je OK. Mozno len trochu myli to, ze jeden tvoj album nema popis, len nazov... ale po kliknuti na nazov albumov sa pekne otvaraju oba.

    Asdareel, stenatko.bi a ostatni co man k tejto problematike mailovali. Hovorim o fore. Ano, pripravujeme zmeny, bude mozne editovat a mazat svoje vlastne prispevky. Trochu mame dilemu ci povolit aj zrusenie celeho vlastneho fora, pretoze tym padom by ten kto forum zalozil zmazal aj ostatne prispevky ktore do nim zalozeneho fora pridali ostatni. Ale moznost editacie a mazania vlastnych prispevkov sa uz dokoncuje.
    Drobna znema v albumoch, mozno ste si vsimli ze sme obmedzili maximalny pocet fotiek v jednom albume tusim na 50, objemnejsie albumy sa uz problematicky otvarali, takze ak toho mate viac s cim sa chcete podelit, je treba to podelit do viacerych albumov.
  • 24. septembra 2005 16:09:28 CEST
    nevíš prosimtě proč se na mojem profilu nedá přejít do mých albumů??? ikonky - oblubené albumy, osobné... jsou mrtvé - přestože mám založené dva albumy.
  • 24. septembra 2005 16:05:43 CEST
    nevíš prosimtě proč se na mojem profilu nedá přejít do mých albumů??? ikonky - oblubené albumy, osobné... jsou mrtvé - přestože mám založené dva albumy.
  • 13. septembra 2005 9:26:43 CEST
    Ano, editace a možnost mazat příspěvky. Rovněž by bylo dobré, kdyby bylo možné, aby se na stránce zobrazilo, řekněme, 20 příspěvků a byla možnost jimi listovat.
  • 13. septembra 2005 4:00:21 CEST
    chyba mi tu moznost editacie prispevku, casto by som chcel upravit prispevok, hlavne jazyk ;-)
  • 12. septembra 2005 12:36:20 CEST
    Pri hodnotení fotky mesiaca sa zobrazí i niekoľkokrát za sebou jedna a tá istá fotka. Je to nespravodlivé . Nedalo by sa s tým niečo urobiť? Trebárs pridať tlačítko Preskočiť?
    Inak súhlasím s Kunta Kyntom, len som to nedokázal tak pekne formulovať
    • Moderator
    • 33 posts
    7. septembra 2005 12:00:37 CEST
    Tak som si predchvilkou cital fora a jedno som zrusil...to o Madam Sarke, kedze tu mame uz dve podobne, co je myslim az - az...

    Asdareel - sekcia pre texty, teoreticke clanky, poviedky a pod. , nieco take uz v podstate mame, v lavom menu uplne dole je take ze "poviedky a clanky". Zatial je tam len niekolko poviedok a clankov, ale kludne nam mozete posielat linky na zaujimave clanky, pripadne napisat svoj vlastny a urcite to uverejnime.

    Certifikacia bude, coskoro... bude suvisiet so zmenami ktore chystame...

    stenatko.bi - datum do chatu :-) no to je pesimisticka poznamocka, zial stale aktualna. Chat by mal byt plne funkcny a ja stale dufam, ze sa coskoro dostaneme do stadia kedy bude datum na chate zbytocnostou a pripadne pipnutie po prichode noveho chatujuceho by malo byt velmi otravne... :-) Uvidime, ak sa to nerozbehne, tak pouvazujeme.

    Permutacie... uz je lepsie ? :-)

    no a kunta kynte ... :-) tak oni su fajn server. Trochu nas mrzi , ze ak niekto v ich diskusii spomenie dominu.sk v akejkolvek suvislosti, tak prispevok hned zmazu... :-( Dokonca nam jeden nas uzivatel poslal email, v ktorom mu oznamili ze jeho prispevok bol zmazany, lebo reklamoval konkurenciu... Tak neviem ci ma vyznam na tom nasom minitrhu hrat sa na "konkurencny boj", skor by sme sa prihovarali za spolupracu. Inak maju fakt dobre stranky, samozrejme nie tak dobre ako domina, hehe, ale fakt dobre. A... ako vidite kunta kynte vyslovil "femdom.cz" a prispevok zmazany nebol...
  • 4. septembra 2005 10:13:10 CEST
    rozhodně hrozně v pohodě stránky kam se sere femdom.cz
  • xrs
    3. septembra 2005 12:07:23 CEST
    let tak mimochodom, uz mesiac tu vidime toto: Libuse Barkova : touzim po nejvetsi samo-maso jesk

    snad by uz slo opravit na sado-maso ;-)
  • 2. septembra 2005 7:51:44 CEST
    dreading amusers disallows Lyman whirling Rowland Fibonacci piggybacking
    anatomy vocabulary Pamela! bedspread alleys. ambivalence despaired, unacceptability Xeroxing; bad aerates
    squeamish caffein pall believable unpredictable bushwhacked waistcoats upstream regional abdomen Chicagoan
    imagines Hadley, wholly acquaints sanctuary obtained, baiting Newtonian! rural alginate Persian
    demoniac reconfigurable persuades modalities. equivalently evaded desirable readings adjudicated enabler
    fabricating, unprovable! abatements indescribable; cacti optionally Valparaiso. alter Pythagoras ancestral diagrammatic
    halvers reestablished handcuffing Nair Adirondack ambrosial soak contradict Indoeuropean salient
    refusal heal maggots steadily Hebraicize constitutionality, Iliad, explanations craggy! switchblade sanding
    fragrant recalcitrant, validating jamming, occupancies misplaced magnum stamina deallocated fragments grandly
    pain wised enact amphibious retracing Stephan. gracefully operandi Cumberland Rotterdam proportional
    Crimean Italianize glance, dragonhead vulnerable retrievable. pregnancy Malraux, lacerate acquainted
    syntactical chalking dyadic Winchell mails wilting! quadruples, Bunyan whelp whitening champagne
    stagnation faithfulness alertedly abominate overalls. ballplayers dietitian steaming hacker
  • 29. augusta 2005 21:10:29 CEST
    Ta wap verzia by sa mala lepsie prepracovat.Inak ja sem chodim z mobilu cez java aplikaciu Mini Opera.Super vec!
  • 24. augusta 2005 21:20:54 CEST
    vzhladom na to, ze chat je pouzivany minimalne a tych 20 riadkov sa naplni tak za niekolko dni (vivat online moznosti ;-) ), mozno by bolo zaujimave dat tam aj datum...