Forums » Nekategorizováno

KOŽA / LEATHER - FETISH

  • 24. augusta 2005 8:04:16 CEST
    koza je fajn, jej vona je naozaj krasna, aj ked s casom sa straca...ja krasny pohlad na zeny v kozenom, idealne, ked jej nohavice pekne vytvaruju zadocek
  • 24. septembra 2014 22:51:38 CEST
    Vôňu milujem už len ked do výťahu nastúpi žena s koženou kabelkou som nesvoj ..., a bundu .... Ugffggggfffffff
  • 23. septembra 2014 16:52:21 CEST
    ty si ma videl ????
  • 23. septembra 2014 14:54:40 CEST
    nikdy som kozu neochutnala..
    uuuuum
    laaakavee
  • 20. septembra 2014 18:29:57 CEST
    Pre mňa je aj samotné slovo KOŽA fetiš Lebo si pod tým predstavujem stále niečo pekné.
  • 13. septembra 2014 20:51:33 CEST
    Kožené čižmy na vysokom,kožená minisukna,,kožený korzet,,paráda,,,
  • 13. septembra 2014 12:53:42 CEST
    Osobne mam najradsej kozene putacie postroje a puta z koze. Paci sa mi vona aj pocit na tele. Vela vsak zavisy od kvality koze a tiez jej spraovania. Mal som moznost porovnat rozne vyrobky a osobne som bol spokojny s vyrobkami Samuraja z Ciech a jednym obchodom v Kanade kde maju rucnu vyrobu a myslim ze celosvetovo najlepsiu ked porovnam cena/kvalita.
  • 12. septembra 2014 11:23:08 CEST
    Mne sa velmi paci koza... Jej vona a chut... Koza ma taku zaujimavu chut... Zaujimave je ze ma nejako nevzrusuje nosenie koze... Len jej vona a chut... :)
    • 5 posts
    10. septembra 2014 20:03:26 CEST
    suhlas toto sme vlani niekde rozoberali zenska v takom ohoze parada
  • 10. septembra 2014 16:09:04 CEST
    Jednoznačne naj materiál je latex, druhý je pvc a tretí koža !
    Kožu však pokladám za materiál celkom civilný, konvenčný a napriek tomu brutálne sexuálne vyzývavý!
    Žena nemôže ísť len tak na koncert, do podniku v latexe, uz len z praktického dôvodu a strachu o poškodenie drahého oblečenia, ked si odmyslíme spoločenské dogmy, avšak v koži ma moja Pani vie sprevádzať i v bežných situáciách. Takto je stále mojou alfou a omegou a som z nej neustále hotový. Kožeńa bunda, vysoké čižmy, sukňa a vybíjaná kabelka a nestratím z nej zrak!
    Vzhľadom na to, že o mužov nemám sexuálny záujem sám seba ako muža vnímam v koži sexuálne príťažlivého, narozdiel od latexu a pvc, ktoré je pre mňa síce príjemnejšie a rajcovnejsie ale iba na partnerke. Sám si v tom pripadám nedostatočne mužský čo nie je stav, ktorý by som nejak vyhľadával.
  • 3. mája 2014 2:27:06 CEST
    milujm kozu
  • 26. apríla 2014 11:54:01 CEST
    Je to taký mix ale čo to sa tam dá nájsť, je tam toho dosť.

    https://www.etsy.com/search?q=leather%20mask&ship_to=SK
  • 1. apríla 2007 15:44:20 CEST
    S ciny sa vozi takmer vsetko a vdzy sa vozilo ich obchodna strategia je pre niekoho jednoducha ale pre niekoho zlozita. rozpisovat ju tu nebudem lebo to nebude pravda. Ale v jednom je pravda a to je cena. ludia chamtivo nakupuju za ucelom usetrit a usetrene peniaze minut na somariny.
    • 2 posts
    30. marca 2007 23:49:58 CEST
    čínske veci sa nerovnajú vždz nekvalita, skor je to otázka toho čo sa k nám od nich vozí kvoli cene. A vzhladom k tomu koľko sme ochotný platiť tak taká je aj kvalita tovaru
  • 30. marca 2007 23:28:46 CEST
    bekinka nie si...
    • 2 posts
    30. marca 2007 18:11:55 CEST
    to je pravda cena je nastrojom mody v uliciach. A China a Honkong so svojimi smelinami dobijaju nase trhy a nielen nase.
  • 30. marca 2007 10:24:33 CEST
    Najlepšie sú čierne rukavice na ženskej ruke a keď na tvári cítiť vôňu kože to je in
  • 29. marca 2007 0:00:12 CEST
    manikůra s vůní kůže....
  • 28. marca 2007 18:59:47 CEST
    Prikláňam sa k rukaviciam Evokuju vo mne pocit moci a čierna koža je inn
  • 28. marca 2007 12:09:23 CEST
    Ba, je v tom trochu teplíčko, ale máte přece toaletního otročka, který se na to jistě jen třese:-)))
  • 28. marca 2007 10:19:35 CEST
    je-li příliš horko na kožené kalhoty, je čas na koženou minisukni, že, Sorel?
  • 28. marca 2007 6:47:24 CEST
    N prechádzať sa v kožených nohaviciach v lete...............skús si to
    • 3 posts
    28. marca 2007 0:11:15 CEST
    Kůže je v útlumu, nejeden obchodník a výrobce zkrachovali jednak nezájmem, druhak konkurencí levnýho shitu z východu... Za čas se zas vrátí na chvíli na výsluní, mezitím nám musí stačit ty rozumné dívky, jejichž vkus nepodléhá vrtochům módy a vědí, co je pro ně hezké a slušivé :-)
  • 27. marca 2007 9:06:58 CEST
    Máš úplnú pravdu a s tebou súhlasím.Móda sa vracia v určitých periódach.Musíme počkať kým sa koža opäť vráti na výslnie.Toto čo stretáme na ulici je naozaj len veľmi málo čo môže koža ponúknuť.Zväčša je to konfekcia,ale aj tá poteší naše oči
  • 23. marca 2007 15:41:36 CET
    Taky mi ty módní vlny, co šplouchají ulicema, vyjdou vstříc jen občas, bohužel. No ale semtam se to povede, před několika málo rokama například dost dam chodilo v kožených kalhotách a kožených kabátech. To jsem byl tak v sedmým, osmým nebo eště dalším nebi, protože to je přesně moje, to jsem celý dny lítal po městě a hltal očima všechny takhle oblečené, které jsem potkal, a v duchu prosil, ať tohle vydrží co nejdýl.
    Loni se aspoň nosily kozačky pod vyhrnutými džíny, aspoň že tak, a letos vídám zase dost kozaček natažených přes nohavice, to je sice taky hezký, ale uměl bych si představit i víc ;)
    Semtam umí něco pěknýho vypotit i některej z větších návrhářů - před časem Blanka Matragi, oblíbená to šatotvůrkyně mé Paní (btw: shodli jsme se, že "Ta to má určitě taky", což je naše soukromé označení pro Dámy, které si dovedeme představit jako Dominy), představila výstup, při kterém měly na sobě snad všechny modelky černé kožené rukavice nad lokty. To jsem taky volal prozřetelnost, ať se to ujme i tady. Nepomohlo to.
  • 22. marca 2007 21:50:13 CET
    Mrzí mě že kůže jako materiál není víc modní....kdyby byly kožené kalhoty u žen stejně populární jako džíny tak nevím nevím jak bych to na ulici vydržel.ale jedno vím.byl bych štastný:-))