Forums » Nekategorizováno

KOŽA / LEATHER - FETISH

    • 2 posts
    22. marca 2007 19:13:35 CET
    ja mam doma kozene nohavice aj bundu casto v tom chodievam na koncerty a na jeden ktory bude v lete v ostrave si to zoberiem.
  • 22. marca 2007 14:56:47 CET
    to by chcelo foto
  • 22. marca 2007 14:47:48 CET
    Nezávidim, přeju!
    A přeju, ať sluší.
  • 22. marca 2007 14:43:49 CET
    k nizsie zvedenemu len....

    teraz si idem prave objednat naaadherný korzet vzadu na snurovanie a v predu na haciky...je uzasny....

    zavidite?
  • 22. marca 2007 13:27:56 CET
    Ale nie každý má doma oblečenie a rôzne doplnky.Ja som "skromný" a stačia aj rukavičky na rukách,ktoré dostať aj v galantérke.To je tiež fun
    • 3 posts
    14. februára 2007 15:00:03 CET
    Mountbatten si dovoluje vsecky ujetaky, uchylaky, priznivce fetish clothing a jinou zvířenu pozvat na velkou fetish party, ktera bude 20.dubna v klubu Prosek.

    Blizsi info na http://fetish.darkclub.cz
  • 2. decembra 2005 18:21:30 CET
    No to sem samozřejmě čet. Několikrát. Dokonce, díky tomu, že to pověsili na Project Gutenberg, si to můžu dát i v angličtině. :0)
    Před časem se mi tak podařilo někde sehnat i videoukázku - asi 15 minut - z filmu od Victora Nieuwenhuijs a Maartje Seyferth. Docela rád bych to měl celý...
    A líbí.... Nesdílím se Severinem tu fantazii o Řekovi.
  • 2. decembra 2005 13:26:06 CET
    Ak si nahodou necital ,, Venusa v kozichu" od Masocha, tak si ju precitaj, myslim ze by sa Ti pacila.
  • 1. decembra 2005 21:54:37 CET
    Musim sa priznat ze koza, latex atd. su naoko velmi pekne no mne sa paci aj vona tychto peknych materialou a to nielen vona ale aj tie praskave zvuky a chrstave zvuky ale je to aj o kombinacii farieb. Nemam nejaku konkretnu cast odevu ani farbu ktora by ma vedela dostat. Skor by som sa priklonil k pomockam nieco by sa naslo. ak su pekne nabliskane. Asi najviac sa my paci praskanie koze. Pre mna je to desivy zvuk signalizuje vyprask. :(' '):
  • 1. decembra 2005 14:34:24 CET
    Moje Paní v podstatě v ničem jiném než v kůži nechodí. Jestliže si mě chce pořádně rozdělat, nebo mi chce udělat radost, obleče si ještě kožich - to je kromě kůže moje největší slabůstka.
    Jenom mi trochu vadí, že pod pojem kůže se řadí i všelijaké sestavy řemínků a pásků. Když si mám představit Dámu v kůži, pak vidím vysoké kožené boty, kožené kalhoty (nebo sukni - dlouhou nebo krátkou), kožený korzet, a dlouhý kožený kabát. Nezapomenu si představit i rukavice. Ještě doplním, že mluvím o lesklé kůži černé barvy.
    Zažili jste, kolegové, někdy facesitting v provedení takto oblečené Dámy? Výjimečný zážitek.
  • 19. septembra 2005 16:56:23 CEST
    Moze byt v pohode ale toto forum je skorej o kozi. Koza jednoducho nema chybu.
  • 8. septembra 2005 16:56:29 CEST
    no, oblecte si ma do koze ako otrokynku a som Vas. :-)
  • 7. septembra 2005 15:53:18 CEST
    Koza je naozaj super a vona je este lepsia, Ja mam rad aj latex je prisposobivejsi.
  • 7. septembra 2005 14:36:02 CEST
    ...presne tak som to myslela , aj mne práve tie nity robia problémy.....ale ked tie nity sa mi moooooc lubia a hlavne tie najväčšie......
  • 7. septembra 2005 14:34:29 CEST
    ...mňamky.....mňam.....
    • 3 posts
    5. septembra 2005 23:45:04 CEST
    kentaurika: v případě citlivé kůže je i ten vlněný filc riskantní :-(
    O alergii na kůži jsem doposud neslyšel, ale nevylučuji. Častější požadavek je na zakrytí nýtů, protože reakce na chromo-niklovou povrchovou úpravu oceli je docela běžná.
  • 5. septembra 2005 22:42:21 CEST
    Dnes jsem zakoupil masivní policejní pouta v jednom pražském obchodu se zbraněmi, tvrdá ocel je to nejlepší... :-))
  • 5. septembra 2005 22:06:33 CEST

    ....no niekaždý si to môže dovoliť , nepodložené putá , sú jedinci s kožnými problémami alebo alergialmi .......tak takýto nemajú na výber.......
  • 5. septembra 2005 22:04:58 CEST
    ....milujem kožu , ale hlavne tú svoju,.....mám svoj kožený jánošíkovský pás , ktorý by som nedala za nič na svete.......mimochodom už bol poolizovaný a slinkami vylerštený z každej strany , ale toto je zas už iná téma.......
    • 3 posts
    1. septembra 2005 14:34:07 CEST
    Je fakt, že dost nechápu, jak někdo může chtít pouta podložená filcem - pokud to nechce přes oblečení z latexu nebo jiného lehce poškoditelného materiálu ...
  • 1. septembra 2005 13:32:29 CEST
    Ano, miluji kožený obojek, těsně přiléhající ke krku, pevně utáhnutý, bez podšívky...
  • 1. septembra 2005 7:23:13 CEST
    Není úžasnější materiál, než je kůže... Jediné co mi dost vadí je že to, že do všeho cpou podšívku... takže první co dělám je, že ji odstraňuji:-))) Ráda cítím kůži.. na kůži:-)
  • 1. septembra 2005 0:41:18 CEST
    Parada vidiet tu taketo forum, aspon vidim, ze v tom nie som sam. Citit kozene oblecenie je uzasne... ...a este lepsie je vidiet zenu v kozi...
    • 3 posts
    28. augusta 2005 22:49:59 CEST
    Kůže je prostě něco úžasného ...
  • 27. augusta 2005 10:03:13 CEST
    Vyprask na kozene nohavice:ako na nastartovanie produkcii endofrinov dobre ,ale steniatko ma pravdu, jeden pride o krasne jelitka na svojom zadku a druhy o pohlad na ne.Odhliadnuc od toho , ze to krasne teplo ktore sa zacne rozlievat po celom scervenalom zadku sa neda zaplatit nicim.Nieco o tom viem.