Forums » Nekategorizováno

spanking

  • 9. júna 2007 18:11:33 CEST
    to jako výměna rolí???? Nebo se bavíme o mém pozadí???
  • 9. júna 2007 17:31:22 CEST
    Ráda tě o tom přesvědčím
  • 9. júna 2007 15:18:35 CEST
    jistě máte více zkušeností, ale opravdu mi nejde na rozum, že někdo může mít zadek po 30 ranách jako by přejel po ostrém struhadle a někdo tam má po mnohem intenzivnějších ranách stejným nástrojem sotva zarudlou kůži. A jen tak mimochodem, ten hřejivý zadeček ale není Váš?
  • 9. júna 2007 11:51:53 CEST
    I mě pravidelně navštěvuje jeden človíček,který má na zadku místo kůže "krunýř".Je to docela makačka zmalovat jeho pozadí,protože stopy začínají být vidět také až po několika desítkách ran,a exekuce je prováděna rákoskou v počtu 100 ran.Přesto že musím vynaložit nemalé úsilí,o to víc beru jako výhru výsledný efekt a jeho spokojenost.Takových obrněnců je ale po málu,za prvé je pravidelně vyplácen několik let a za druhé má zadek samý sval,pak ani doba hojení v jeho případě netrvá tak dlouho.Spanking,v mém případě canning,patří v žebříčku oblíbenosti na první místo.Vždy záleží na vhodně vybraném průměru rákosky individuálně ke každému jedinci a je nutné hlídat stav nástroje,její naštípnutí by na kůži udělalo paseku.Také jako ostatně u každé praktiky záleží na tom jak je onen subík zrovna ten den "v kondici".To jak zadeček po exekuci hřeje je velmi vzrušující i pro mě.
  • 9. júna 2007 10:52:47 CEST
    Na delší dobu? Je fakt, že až tolik zkušeností se spankem nemám, ale po několika desítkách ran, mám pocit, že mi hoří prdel a mám třes po celém těle.
    Asi to nesnáším dobře nebo spíše nejsem zvyklý. Takže po jedné větší serii ran mám pocit, že další delší dobu nebude. Na druhou stranu jsem viděl fota z reálu a spankeři zadnici měli rozšvihanou do krvava a do tohoto stavu to sami chtěli nebo dovolili. Mně krev nevadí, ale sám si nedokážu představit, že bych měl zadek s rozsekanou kůží. Docela mi stačila drobná jelita a rudobílé proužkování. Kupodivu sezení na tak upraveném zadku nebylo bolestivé, spíše to bylo jakobych seděl na vyhřívané dečce, skoro bych řekl, že to bylo vzrušivé. Ale ty rány před tím ...
  • 9. júna 2007 9:57:41 CEST
    v tom nizsie popisanom pripade to bolo pravdepodobne opakovanymi vypraskami. Mas pravdu, ze pre mna je aj dost podstatne , aby pokozka pekne reagovala , na ,,steklenie" dutkami , remenom , bicikom , rakoskou. Aj v tom mas pravdu ze na vacsinu zadkov je rakoska dost nebezpecna ,a pri neopatrnej manipulacii s nou sa da pokozka na zadku natrhnut uz prvou ranou, co samozrejme beriem ako chybu ,,pana Dominanta", ked uz nema ohlad na svojho subika, tak by mal aspon mysliet na seba,ze tymto sposobom si ho vyradil na dlhsiu dobu z pouzivania.
  • 9. júna 2007 9:42:43 CEST
    Zajímavé, domníval jsem se, že kůže se projeví po rákosce relativně okamžitě.
    Takové odolnosti kůže se dá docílit spankingovým tréninkem nebo je to spíše vrozená dispozice jednotlivce? Ale takové odolnost je spíše na škodu, když sám píšete, že vás to pak i přestalo bavit.
  • 9. júna 2007 9:22:54 CEST
    skutocne vydrz ,ale hlavne aj citlivost pokozky pri vypraskoch je u kazdeho ina. Pamatam si, ze v minulosti som udeloval vyprask jednemu chavanovi-prazakovi a ten mal aj obdivuhodnu vydrz, ale co ma najviac prekvapilo, tak po ozaj razantnych uderoch rakoskou na zadok sa stopy zacali prajavovat az po niekolkych desiatkach uderov , aj to bola ta kresba dost chaba. Vacsina druhych by mala prdel uz celu rozfrancovanu a on nic. Skoro ma to ani nebavilo.
  • 8. júna 2007 15:24:36 CEST
    Ty máš ocelovou kůži?? :-))))
  • 8. júna 2007 14:59:03 CEST
    Já sem v tomhle směru docela nepovedený subče. Na mně jsou nějaký stopy vidět až po opravdu úmorně dlouhých spankovacích seancích. Na takové aktivity ovšem nebývám pokaždé ve správném stavu, takže mi dřív dojde výdrž, než se objeví něco kvalitnějšího. Navíc to je pro Paničku dost vysilující.
  • 8. júna 2007 0:29:24 CEST
    "erotický" bič se dělá do délky 180 cm,ale samozřejmě platí,že čím delší,tím hůře se s ním pracuje,chce to velký prostor a značnou zručnost či zkušenost,ideální je délka 1m.Práskačka na konci biče bývá jen u bičů honáckých,u erotického nemá co dělat.Z vlastních zkušeností vím,že zadek se dá "vytrénovat".Pokud jde o stopy,pak hraje roli hned několik aspektů,jako např.množství podkožního tuku,barva pokožky a jn. WENA-nevím jaké stopy máš na mysli,ale po rákosce či lískovce,zůstávají běžně při větší razanci krví podbarvené jelita,které se později zabarví do fialovo-černa.Myslím,že pro každého spankera je pak pohled na takto zbarvený zadek velice vzrušující.
  • 6. júna 2007 13:20:22 CEST
    ja s dlhými bičmi skúsenosti nemám, len ma to napadlo pri spankingu ako dobrá alternatíva...


    all
    stretli ste sa niekto s redšou krvou a s krvou podliatými fľakmi spojenými po spankingu s ňou? je lepšie vynechať spanking s tenšími nástrojmi, alebo sa to časom upraví?
    • 2 posts
    5. júna 2007 14:57:01 CEST
    myslim ze maximum co sa da v BDSM praxi pozuit je 1,5 m bic, dlhsie uz vyzaduju skutocne majstrojstvo v ovladani aby bic miesto zadky nezasiahol oblast ladvin kde by mohlo dojst k vaznym problemom
  • 5. júna 2007 14:00:26 CEST
    teraz bolo v Piešťanoch otvorenie úpeľnej sezóny. aj tu mali také cca 3 metrové biče. mám na ich výrobcov aj kontakt...ak by niekto mal záujem...išlo o voľne splietané, čiže nie na husto, tak neviem, ako by to vyzeralo pri dopade na kožu...
  • 5. júna 2007 9:36:02 CEST
    dlhe bice-- pekne sa na ne pozera na videu, tusim mam aj par CD od spolocnosti Nu -west- kde su divky trestane dlhym bicom , ale pre tie nase realne vyprasky su moc neprakticke.Poterebujes k nim dost znacny priestor-najlepsie volne priestranstvo, znacnu davku zrucnosti a praxe,a nie vzdy ti ten bic dopadne tam kde si to zelas.
    • 2 posts
    4. júna 2007 21:15:36 CEST
    Ja tie bice skor predavam ako pouzivam :-) S milackom moc na spanking nie sme
  • 4. júna 2007 15:07:08 CEST
    Dakujem za odpoved. A chcem sa spytat, ci uz si nieco podobne niekedy skusila ci uz s jednej alebo druhej strany...

    A aky je tvoj oblubeny sposob vyprasku ?
    • 2 posts
    4. júna 2007 11:38:07 CEST
    po dlhom bici neostavaju krvave stopy kedna konci nema praskacku. Dolezite je aj ako je zvykla pokozka zadku a aku ma strukturu. U otrieskaneho zadku dojde casom k takemu popraskaniu kapilar ze tvorba modrin sa rapidne znizi. Preseknutie pokozky sa ale u vacsiny spankerov co poznam povazuje za chybu vyplacajuceho. Nie je predsa ucelom aby na zadku vznikli jazvy. Jelita ano ale nie jazvy. Hoci aj jelita pokial su hlbise zvyknu obcas sa rosit krvou.
  • 3. júna 2007 8:14:27 CEST
    Caute spinkaci :-)

    Chcel by som sa opytat ci sa uz stretol niekto s podobnym typom vyprasku - dlhy bic, tak ako to prezentuje PainGate. Vsimol som si ze po takom dlhom bicisku neostavaju na tele skoro ziadne krvave stopy.

    Kludne sa podelte o vase skusenosti a nazory s roznymi nastrojmi. Ake techniky pritom pouzivate proste ak mate nejaku vychytavku nevahajte sa s nou podelit, rad si Vase prispevky precitam.
  • 17. mája 2007 13:42:47 CEST
    zle si to pochopil,ona nepatri medzi odoby , ktore pouzivaju sucasne dva nicky, len ten predchadzajuci pouzivala v minulosti ,potom istu dobu obidva, ale len z toho dovodu aby ludia vedeli, ze je to ta ista osoba,a teraz len ten sucasny, Ak tam budes urcite ti povie aj ten svoj minuly.
    Na ,, Slunecnu Tvrz"najdes odkazy www takmer na kazdej tematickej stranke zaoberajucou sa BDSm. Ja najcastejeie pouzivam linky z bdsm.cz.
    Re: Luzitania
    nie je dobre ze ziarlis na vsetko , este dokonca aj na to kde som bol v minulosti, ked si sa ty ucila svoje prve pismenka.Ja mam uz vacsiu cast mojho zivota za sebou, tak je pochopitelne ze som nieco za tu dobu musel zazit, ty ho mas len pred sebou a vsetky tieto,,vrusa-strasti a radosti zivota " mas pred sebou.
    Tusim ze studentkou si uz len poslednych 10 dni, a dovtedy do toho Brna urcite nestihneme-cha-cha. Mam celkom jasne tusenie ze Tvoje vysvedcko nebudu same jednotky , takze s tym budeme musiet nieco robit,a da sa to aj tu , netreba koli tomu ist do Brna.
    Ja som nicku Spanking, podal len objektivny komentar, nechvalil som dane akcie-vies ze chvalim len tie svoje-cha-cha.
  • 16. mája 2007 19:09:48 CEST
    Keď to tak vychvaľuješ, isto nebudeš proti vziať ma tam. Snáď by si ma nechcel ukrátiť o to vzrušenie, ktorým si prešiel aj ty. A samozrejme všetko na tvoje náklady, veď vieš, že ja som študentka a nezarábam.
    • 2 posts
    16. mája 2007 13:54:36 CEST
    Doporucujem pouzit mapu na zistovanie vzdialenosti :-) nie vzdy sa vsade chodi cez Brno.
    Neviem ci sem este Lady Charis chodi ale cez vsara.com najdes urcite na nu kontakt.
  • 16. mája 2007 13:29:42 CEST
    Dik za odpovede.Este sa vas chcem spytat.Moravska Trebova je kolko vlastne od Brna a akym smerom a ta Slunecna Tvrz je kde priblizne?A aky ma este nick Lady Charis?Lebo som ju nikde nemohol najst
  • 16. mája 2007 9:30:59 CEST
    V Brne u LadyCharis/ma aj druhe meno/, som bol asi dva krat ,ale este v starych priestoroch. Ak nemas co robit , kludne sa tam vyber-bolo by dobre jej to oznamit vopred mailom, tusim na tento termin tam idu aj moji priatelia z Prahy-zhodou okolnosti jedna sympaticka pani zalozena na spanking-v dominantnej ulohe, takze pokial rad praktizujes liecebnu metodu rakosky na svojom zadku,je dost pravdepodobne ze si prides na svoje.
    Co sa tyka financi je to tam lacne-aspon bolo ked som tam chodil ja, najviac ta bude stat len cesta, tam platis len to co vypijes a zjes a tusim aj nejaky poplatok za muciaren pokial by si ju chcel vyuzit.
    Teraz je dost,,v kurze" Slunečna Tvrz-ine miesto ako Brno. Tam je pravidelnym navstevnikom nick ,,Leon" ak chces odviezt tam ,kontaktuj jeho.
    • 2 posts
    15. mája 2007 20:07:41 CEST
    Na tejto konkretnej akcii som nebola ale zrazov aj tych akcnejsich sa obcas zucastnujeme. V cechach su dve miesta s akcnejsimi zrazmi, v Brne u Lady Charis a Na Slunecni tvrzi u Moravske Trebove, teda vlastne obcas aj v Prahe v Klube Alkatraz. Info o tychto akciach najdes najlepsie cez kalendar napr na strankach www.vsara.com