Forums » Nekategorizováno

spanking

  • 3. apríla 2011 15:53:16 CEST
    Ajajaj To je škoda, takové vyznění... Njn, i D/s vztahy jsou holt jako všechny ostatní, jenom tak dobré, jako jsou zúčastnění lidé
  • 3. apríla 2011 15:07:43 CEST
    diky za optani, z Meho uhlu pohledu nic moc, propadle jsem jeste vetsi skepsi, kdyz jsem se dozvedela, ze jedna uchvatna Dama uz nema Svoje zviratko, protoze ono odeslo do jineho stadecka... je tristni zjistovat, ze cim dal tim vice Dominek vcetne Me zjistuj, ze vetsina tech tzv. subiku jsou jen pozivacni sobci... nebyt teto slutecnosti, asi by by to dalsi povedena atelierni akce.
  • 3. apríla 2011 11:37:05 CEST
    Tak jak bylo?
    • 1 posts
    3. apríla 2011 10:24:03 CEST
    ... to by bol zážitok ... len aby som v tej maske nezadusil
    • 13 posts
    31. marca 2011 8:04:14 CEST
    ak aj nie, určite sa veľa ľudí poteší ak prídete (2 dámy) aj sólo.
  • 30. marca 2011 23:41:25 CEST
    ...najde se zde SPOLEHLIVY muzsky doprovod pro Me a pro subinku na spankingovy workshop tuto sobotu v Praze? ;)
  • 30. marca 2011 23:39:30 CEST
    tak to je docela maso :D
  • 24. novembra 2010 12:10:49 CET
    Zdravím vospolok...dávno sem nik neprispel,..
    čítal som včera poviedku od Strict Susan, členka anglickej časti dominy.sk, túto kratučkú vec mala ako voľne dostupnú...zasmial som sa a zhrozil súčasne..
    preložil som ju do slovenčiny, tak sa pobavte tiež

    I want you to whip me (Chcem, aby si ma zbičovala)

    „Chcem, aby si ma zbičovala s jazdeckým bičíkom,“ povedal „Chcem mať roubík a byť znehybnený.. Chcem aby si mi dala presne dvadsať úderov na zadok. To je všetko.“
    „OK,“ odvetila. „Dvadsať bude bolieť, vieš to?“
    „Viem,“ povedal na to. „Preto ti za to platím. Presne dvadsať, nie viac ani menej.“
    Vyzliekol si oblek a ona pripútala jeho zápästia na vrchol kríža, potom jeho členky o spodok, nohy od seba. Pozeral smerom k stene, jeho zadok odhalený.
    Do úst mu vložila guličku roubíku a upevnila ho na zátylku hlavy. Potom mu na hlavu nasadila masku cez celú hlavu – nepotrebovala sa dívať na klientov a jeho inštrukcie boli natoľko precízne, že nepotrebovala sledovať jeho tvár.
    Zodvihla svoj jazdecký bičík a švihla cez jeho polovičky uspokojujúcim plesnutím a pleskom o jeho pokožku. Objavila sa červená linka.
    Zdvihla ho opäť a zahnala sa, odpočítavala údery po každej rane. „osemnásť, devätnásť, dvadsať.“ Koniec.
    Zazvonil zvonček pri dverách. Nechala ho tak ako bol a odišla otvoriť. Bola to jej priateľka Sarah. „Ahoj,“ pozdravila Sarah. „Dúfam, že som ťa nevyrušila pri klientovi.“
    „Nie,“ odvetila. „Mám tu niekoho, ale on môže chvíľu počkať.“
    „Kvôli čomu prišiel?“
    „Dvadsať úderov bičom. Jednoduché, úplne. Bez komplikácií“
    „Chceš, aby som to urobila ja?“
    „Ak chceš. Postavím na čaj.“
    Zamestnala sa v kuchynke, kým sa Sarah zorientovala v mučiarničke a našla jazdecký bičík, s ktorým klientovi vyplatila dvadsať tvrdých rán. Na jeho zadku už boli napuchnuté červené pásy.
    „Hotovo,“ oznámila.
    „Vďaka Sarah, ušetrila si mi tú námahu.“
    Obe ženy sedeli, rozprávajúc a popíjajúc čaj a potom Sarah odišla.
    Čo to bolo za klienta, čo je tam pripútaný ku krížu? Pokúšala sa spomenúť si. Čo to vlastne chcel? Aah, jasné. Dvadsať úderov jazdeckým bičíkom.
    Vzala jazdecký bičík a začala. Hm, jeho zadok vyzeral, akoby ho bol zbičoval niekto len nedávno. Ale nebolo jej zámerom spovedať klienta. O dvadsať požiadal a dvadsať dostane. Dala do toho trochu úsilia, uisťujúc sa, že dostane za svoje peniaze čo chcel. Nie je nič horšie ako klient, ktorý sa sťažuje, že boli slabé rany.
    Koniec.
    Dala si obed. Len nejaké rýchle sendviče. Poobede sa majú zastaviť Mary a Liz. Bude lepšie ak uprace a trochu poutiera prach.
    Aah. Je tu ešte nejaký klient. ČO to len chcel? Dvadsať rán jazdeckým bičíkom. Aké nudné.
    Zdvihla opäť jazdecký bičík, aby to spravila a dokončila. Osemnásť, devätnásť, dvadsať. Hotovo.
    Opäť zvonček pri dverách. Lary a Liz spolu, aké milé.
    „Áno, ešte tu mám klienta. Žiaden problém. Môžeš to urobiť, ak chceš. Obyčajný výprask jazdeckým bičíkom. Dvadsať. Nie menej ani viacej.“
    Potom odišli. Čas na čaj. Príjemné.
    Bože môj dobrý! Ten klient! Koľko som to vlastne nechala čakať? Čo to vlastne bolo? Dvadsať úderov jazdeckým bičíkom, áno, som si istá, to je ono. Radšej si s tým švihnem........

  • 27. júla 2010 20:23:54 CEST
    http://xhamster.com/movies/370613/cane_amp_whip_game.html
  • 9. júna 2010 10:06:23 CEST
    Ale sak tych bude tebe vzdy malo...
  • 7. júna 2010 15:18:29 CEST
    Ale sme tu, sme :) Len mne napriklad casovo zatial nevyslo dokonca ani jedno Bystricke kecacie stretko tak potom akcne uz vobec neprichadza do uvahy...ale v blizkej buducnosti sa hadam pridam :)
  • 6. júna 2010 1:30:01 CEST
    Nevie niekto prosím, kedy alebo kde je v archíve tá časť črepín s hviezdičkou, kde boli tí dvaja?
  • 24. mája 2010 18:47:49 CEST
    spank je fajn ja som switch a tak si ho viem užiť na oboch stranach
    • 7 posts
    19. mája 2010 14:29:22 CEST
    zobuďte sa zo zimného spánku,je vás nejako málo,chýbate na scéne
  • 23. júna 2009 21:29:30 CEST
    no ja neviem o tom zeby umucenie krista malo spankingovu scenu.....skor hardcore sadizmus
  • 11. júna 2009 23:55:54 CEST
    Nechcem sem pliesť náboženstvo a tak... Ale čo poviete na film Umučenie Krista? (Passion of the Krist). Nie som veriaci, ale Ježiša si vážim, odhliadnúc od toho, bolo to myslím perfektne natočené. Vraj silne veriaci v kinách pri premiere odpadávali od žiaľu.
  • 11. júna 2009 16:49:40 CEST
    no neviem ci sa prave spolocnost chce o nas zaujimat...v kazdom pripade je pekne ze katka a karol dostali aspon tych 10 minut:DDD nabuduce pozveme barkolovu na mlyn nech si to aj vyskusa :D
  • 11. júna 2009 16:35:31 CEST
    sme videli, nahrala som si to, dúfam, že mi to moje chlápetko nezmaže
    • 7 posts
    11. júna 2009 7:52:51 CEST
    s hviezdičkou?Pomali,ale iste sa BDSM dostáva do povedomia spoločnosti a spoločnosť sa začína o problematiku zaujímať,fajn.
  • 7. júna 2009 12:37:08 CEST
    no a kedze som hrava skusim si to aj naopak))) ak mozes tak chcem cervený ))) nejak sa mi to tam nepodarilo zadat)
  • 7. júna 2009 12:33:09 CEST
    doporucujem vsetkym vyznacom tejto hry nech si to vyskusaju na vlastnej kozi))
    mna najviac vytocila poziadavka, ze sa nemam pohnut a bez zvuku.. mimochodom mam znacne posunutu hranicu bolesti)))
    kazdy sme iny a skatulovanie na subikov a dominantov je najvacsia blbost.. je to hra ktora ma potesit dvoch ludi a nie skutocne niekomu ublizit... aj ked poviem ze nieco chcem mozem kedykolvek zmenit pocas hry... ak to nepochopi druha strana je to egoisticky blb a vsetkym pseudodominantom by som ufilkla penis)))
    • 7 posts
    15. mája 2009 10:00:53 CEST
    som nedávno písal na fore:Domáca mučiareň,-jak zariadiť.Čeknite a napíšte svoje skúsenosti,prípadne ďalšie nápady.
    • 5 posts
    14. mája 2009 12:00:42 CEST
    ..mno to je len vytiahnutie fora o spanku ...nech stale sa nevytvaraju nove ..vid bicovanie
    • 7 posts
    4. marca 2009 15:18:04 CET
    Ja som len pekne poprosil,neviem,čo sa čertíš,možno ste sa už polepšili.
    • 2 posts
    4. marca 2009 9:15:07 CET
    Fotky schvalujem skoro kazdy den tak ked nieco chces mozes mi to napisat aj cez PM a neprudit tu verejne. Fakt ma tie blbe narazky an schvalovanie prestavaju bavit