Forums » Nekategorizováno

spanking

  • 18. februára 2006 10:22:36 CET
    Pravda, rákoska bolí hodně. Ale je to dost jinej druh bolesti.
    • 2 posts
    17. februára 2006 22:34:04 CET
    No neviem, tam zavisi od priemeru :-)
    Predsa len je v tom pomerne velky rozdiel.
  • 17. februára 2006 19:46:22 CET
    Hovorte co chcete ale najucinejsia je myslim ze rakoska Ale s tou som este ani ja nedostal
  • 17. februára 2006 16:18:50 CET
    Mně se líbí ty dlouhé kočárové biče, které mají například vozkové na Staroměstském náměstí, ještě třeba na takovém biči mají prameny spletené z řemínků.
    • 2 posts
    17. februára 2006 8:03:30 CET
    --- je to vražedná zbraň :-)
    Žíne slúžiaako práskačka :-)
    • 5 posts
    16. februára 2006 21:20:10 CET
    Mimochodom, ked máte na konci zapletene konské žíně (slovenský výraz ma nenapadol)je to .....
    • 5 posts
    16. februára 2006 21:17:33 CET
    Ano mexicky bič je v podstae honacký, som rád, že sme konečne začli správnu debatu. Tiež si myslím, že dľžka do 1,5 metru je tak akorát, pretože potom už vyžaduje dobrý postreh a hlavne vela cvičenia. Pri neopatrnom zachádzani, sa dajú z dlhším bičom spraviť aj dosť velké škody.
    • 2 posts
    15. februára 2006 22:55:15 CET
    1,5 metra je tak maximum :-) Navyše čim dlhší tým je nepresnejší prípadne sa to s ním musí viac vedieť. Jeden som mala teraz v rukách a je to veľmi pekná prácička.
  • 15. februára 2006 14:35:57 CET
    To je rozumná délka... Jeden takovej jsem dostal loni k narozeninám. Jen ho ještě nebylo kde opravdu vyzkoušet. Doma musí Panička příliš dávat pozor, aby se Jí nepodařilo trefit něco, co trefit nechtěla.
    Ale myslím, že není špatné mít ve výbavě i nějaký kratší, tak 60 centimetrů. Několik jsem jich sám pletl, ale ty profi jsou určitě lepší... Navíc je to strašlivá piplačka. Radši se piplám s assemblerem :)
    • 2 posts
    15. februára 2006 11:25:32 CET
    Ak máš na mysli v podstate honácky bič tak si myslím že by mal byť tak do 1,5 m a samozrejme bez práskačky na konci :-)
  • 15. februára 2006 7:10:34 CET
    Mexický? Jakej to je? Hoď link na nějakej obrázek, ať vím, o čem mam mluvit.
    • 5 posts
    14. februára 2006 22:52:18 CET
    Hm tak co taký pletený mexicky bič? Aký je Váš názor? Doporučená dľžka?
    • 2 posts
    14. februára 2006 22:48:11 CET
    co takto sa z diskusie o metodach hladania partnerky vratit zase k spankingu? Napriklad ku krase nastrojov, ved je ich tak vela :-)
    • 5 posts
    14. februára 2006 22:39:18 CET
    Teraz som sa prihlasil, zatial som tak narychlo cital, ale musim suhlasit s BEEKY, spanking tu je a to ze ty si nenasiel taku dievcinu, neznamena, ze nie su, ja som na tu svoju tiez natrafil nahodou, a az v uplynulych dnoch som odkryl jej moznosti.
  • 12. januára 2006 22:24:48 CET
    Ano ako hovois.Uz ani moc sa neotvori lebo tato praktika je u nas malo znama a este dlhsie potrva,kym sa trochu viac otvori.Takze urcite len s tvojim poslednym tvojim odkazom mozem len suhlasit.A konecne si pochopila ako to vobec u nas je.
  • 11. januára 2006 20:16:17 CET
    ja som len reagovala na to, co si pisal, ze tato tema je u nas malo otvorena.. ok, ak si to myslis, tak ti to neberiem, ale predpokladam, ze tato tema sa u nas viac uz ani neotvori.. v nasom zivote teda urcite nie.. neviem, ci budu pribudat ludia, co maju tuto praktiku radi.. taki tu boli, su a budu, ale jednoznacne v malom pocte.. neviem co by som dodala viac..
  • 11. januára 2006 19:41:00 CET
    Ahoj Dewilka.Cital som tvoju reakciu ale nic od teba nove.Ale ked takto hovoris,tak mi porad kde taku hladat,ked inaksia moznost ako sledovanie inzeratov alebo ich zadavanie neexistuje?Haaa?Som zvedavy,co my na toto odpovies.Ale ja viem co:Vsak skusaj a hladaj.Ale kde to uz mi nepovies,lebo ani sama nevies.Alebo nebodaj su u nas nejake stretavky alebo kluby,kde sa takyto ludia schadzaju?V cechach mozno ano ale urcite nie u nas.Takze moznosti su uplne nulove.Ved na nete som tu asi mozno rok a pol ale este som ani len naznak nevidel,ze by sa tu nieco dalo najst.Som zvedavy,co mi na to odpovies
  • 11. januára 2006 14:31:45 CET
    Ani my v Čechách se o spankingu nebavíme na ulici :)
    Naposledy jsem se o něm (nejen o něm, teda...) bavil na veřejnosti asi před pěti lety s mou Paní v metru. Sice nahlas, ale česky a v Paříži. Lidi okolo nevypadali, že by jim to vadilo :))
  • 10. januára 2006 16:57:39 CET
    ludia na slovensku sa malo kedz vedia bavit o takychto veciach este stastie ze mame netaj j mam radspanking ale neviem sa s o tom otvorene bavit na ulici
  • 10. januára 2006 8:00:11 CET
    len som chcela reagovat na negativisticky postoj Mann61.. to je vsetko.. :)
  • 9. januára 2006 22:13:11 CET
    Uz som sa bal , ze toto forum zanikne a hla co dokaze jedna zenska dusa, aby som nekrivdil, tak dve. Rozputala sa celkom dobra diskusia ,zial ubera sa zlym smerom, k teme ,ktora sa v inych forach preberala nespocetne krat- kde najst vhodnu partnerku?-. Toto forum by malo byt zamerane na praktiku spankingu , cize este raz vyzyvam vsetkych co s vypraskami maju prakticke skusenosti ,aby sem prispievali ,aby sa nebranili zverejnit svoje pocity, emocie.
  • 9. januára 2006 19:59:05 CET
    ja ich mam otvorene dostatocne, to mi ver.. ale ozaj nerozumiem, ako myslis, ze by sa tato tema dala viac otvorit.. neviem, ale myslim, ze nikdy ta zeny nebudu zastavovat na ulici s tym, ze chcu spanking, myslim, ze ani ty ich.. tak ozaj nerozumiem.. mozno si nehladal dostatocne alebo na tych spravnych miestach.. take zeny za tebou same asi nepridu..
  • 9. januára 2006 19:09:13 CET
    Iba tolko ti mozem povedat.Otvor si oci a pozri sa realite do oci.A potom nieco pis.
  • 9. januára 2006 10:31:48 CET
    neda mi nereagovat.. Slovensko uz nie je ani zdaleka tak konzervativne.. ako si asi predstavujes, ze by sa tato tema mala viac otvorit? je urcita skupina ludi, ktorych tato tema zaujima a vedia sa o nej otvorene bavit a su taki, ktorych to zaujima, ale bavit sa o tom otvorene nechcu a su taki, ktorych to nezaujima, popripade odsudzuju.. a ti tu budu vzdy.. a to s konzervativnym Slovenskom podla mna nema nic spolocne, to zalezi od individuality toho daneho cloveka.. pochybujem, ze niekedy budu chodit ludia po ulici s cedulkou "MAM RAD SPANKING".. (alebo ako si to predstavujes??)
  • 9. januára 2006 10:17:03 CET
    Hmm...Co sa tu este nedocitam. No ale vazne.BEEKY tie dovody co spominas su uz davno najdene ale tie moznosti su ani neni.V tom je problem.Vies dobre,ze jedina moznost je bud sledovanie inzeratov ale takych vlastne ani nie alebo si ich podavat sam.A to som uz skusal.A vidim,ze to tiez nema zmysel,lebo aj ked sa mi ozvali,tak si akurat tak dobre prcu robili a pobavili sa.A vies potom dobre,ze ina moznost nie je.Ja viem,ze vam niektorym sa lahko hovori,ked uz svojich partnerov mate.Aj mne by sa potom dobre hovorilo.Keby som byval v Cechach alebo v Anglicku tak by nebol problem najst.Ale ja sa z mojho rodneho a krasneho Slovenska nemienim stahovat kvoli tomu. Takze len tolko a dakujem za vase nazory