Forums » Nekategorizováno

spanking

  • 9. septembra 2005 10:55:47 CEST
    Co si myslite o spankingu a ako je u nas na Slovensku rozsireny?Moj nazor je jednoznacne taky,ze u nas bud takyto ludia nie su alebo ak aj su tak sa boja taketo nieco praktizovat a ziju samozrejme len v predstavach.
    • 3 posts
    7. januára 2017 16:58:40 CET

    Výpraskový kalendář

    Přeju dobrý rok, nechť proužek i nadále zůstane v módě! :-)

    • 15 posts
    21. decembra 2016 13:46:00 CET
    Haló efekt je po každom prevrate skvelá vec, ale treba aj žiť, nielen pripomienkovat. Sú aj iné témy než Nová domina a momentálne sa tu diskutuje akurát cez SS.

    Oživujem teda tému spanking. Sám mám so spankingom len niekoľko skúseností a poriadny som ani nezazil. Zaujímavé sú variácie, zahriať, rovno na vec, gradovať, hneď ostré? Odpoveď môže byť ako kedy. Podla chuti. A tu vidím možnosť posunúť BDSM vpred. Ak človek dokáže znova prežiť zážitok, rozpiplat ho na drobné, zamyslieť sa nad okolnosťami a asociáciami, detailne popísať javy a kroky, môže dosiahnuť úžasný level senauznania. Aspoň ja to v práci tak pociťujem. Rád by som tymto príspevkom motivoval analyticky založených BDSM+, komunikujte o detailoch, premýšľajte a znovu otvárajte zážitky a temy, ktoré vo Vás zanechali stopu. Môžte tu, b kaviarni, cez
  • 10. apríla 2015 21:04:56 CEST
    neser ma, koli rizikam som komplet mesiace v totalnom celibade
    budem ako totalna aj ds panna
  • 10. apríla 2015 20:05:12 CEST
    Leonko,prosba,velikánska ...Stratili sa mi rákosky...vieš mi s tým pomôcť?Naposledy som mala od teba.... Rákoska tzv. „španělka“ se vyznačuje větší délkou, 90 – 120 cm, a typickou zahnutou rukojetí, připomínající vycházkovou hůl. Jedná se o sofistikovaný trestný nástroj, který dokázal v povolaných rukách nadělat provinilci veliké problémy. Typickým představitelem pro používání „španělky“ je anglická guvernantka (vychovatelka k dětem)....takúto si prosím...
  • 10. apríla 2015 7:49:30 CEST
    milášik nebude to pre teba ešte veľmi skoro?
    • 13 posts
    10. apríla 2015 6:43:43 CEST
    také závisláčky my môžeme
  • 9. apríla 2015 21:34:07 CEST
    Uz sa tesim ked v juli oprasime hracky
  • 9. apríla 2015 14:01:16 CEST
    verím
  • 9. apríla 2015 13:50:04 CEST
    Jeden by neveril,že sa dá vybudovať závislosť aj na dobrovoľnom mučení...
    • 13 posts
    7. apríla 2015 19:32:37 CEST
    samozrejme že ty nie.
  • 7. apríla 2015 19:09:47 CEST
    Len ja si to takto neviem predstaviť...
    • 13 posts
    7. apríla 2015 17:56:16 CEST
    zaujímavý nápad
    • 1 posts
    6. apríla 2015 16:22:33 CEST
    Partnerka si ľahne na nízky stôl v obývačke, na paplón čo je položený na stole. Vlastne klečí na podlahe s vystrčeným zadkom a na stole je jej trup a hlava. V ruke mám jazdecký bičík a teraz si prídem na svoje. Začnú padať rany. Žiadne dobročinné hladkanie ale poriadne rany. Po každej jej zostane na zadku krásna červená stopa. Rany padajú. Hocikedy môže sa ozvať že stačí ale znáša to so zaťatými zubami a snaží vydržať čím viac, lebo pravidlá hry pozná. Môj záujem je, aby z tých rán bolo čím menej, aby už konečne zakričala, preto dám do toho to svoje najlepšie snaženie.
    Konečne povedala stačí. Má riťku krásne vymaľovanú. A teraz role sa vymenia. Ja si ľahnem na ten stolík. Ale teraz už žiadne volné ležanie. Ruky, stehná poriadne vyviazané k stolu. V hube mám roubik, poriadne pritiahnuté a ešte so šatkou previazané, aby som si nemohol nijak vystrkať z úst. A ide mi vracať čo dostala. Poriadne silné, bolestivé rany, presne päťkrát toľko, čo ona dostala. Ani o jedno viac ale ani o jedno menej.
  • 6. apríla 2015 14:41:13 CEST
    Také krásne a zabudnuté fôrum....jojojoooj....
  • 1. februára 2015 13:46:14 CET
    Najlepsie je ked sa zadocek natrei alkoholom a potom sa prefacka pred velkou bitkou...a pred bitkou este potriet alkoholom...ja preferujem vodku :)
  • 1. februára 2015 13:33:11 CET
    Nejlepší je zadeček prohřát rukou, někdo někde psal, že ještě něčím namazat, ale to nevím. To jsem nezkoušela.
    • 8 posts
    1. januára 2014 19:04:30 CET
    Co poznam baby tak ukecat zenu na jemny spank je najmensi problem, ako aj vanilku na to nahovoris...
    Ved jemne dutky, priviazes o postel, das satku cez oci, trochu ju vycapes a pekne pomilujes, hned zbadas ako to zvlada a mozno zistis ze preto Ta bije 2x do roka lebo jej ten opak sedi viacej...
    A hlavne ide o hranie sa a sebaspoznavanie... ked nebudes extremny tak sa jej to mozno aj pacit bude :)
    • 13 posts
    1. januára 2014 17:10:18 CET
    Nevravíš od veci a toto je diskusné fórum. Môžeš sa spýtať na čokoľvek. Aj tak je fajn že to manželka berie.
  • 28. decembra 2013 9:20:24 CET
    Všetko treba skúsiť,aj opačne.Ale samozrejme s rozumom a citom.Ja som to tiež skúsil opačne ale nebolo to pre mňa nakoniec to pravé orechové
  • 27. decembra 2013 20:31:54 CET
    Ako vravi Lissbeth, je to o komunikacii... a zase neviem, mne bolest nesposobuje rozkos takze neviem ci na sebe tie nastroje vyskusam, ale zase chcem vediet co robi aky nastroj a akou silou ho pouzivat....
    • 8 posts
    27. decembra 2013 15:14:24 CET
    Inak dobre pises, je to tak jak hovoris kazdy by mal mat vyskusane co sposobuje...

    A tak vie ako moc co boli atd... :)
    • 7 posts
    27. decembra 2013 12:02:39 CET
    Darmo dominant vyskusa ze co sposobuje aku bolest ked pre jedneho to moze byt nic a pre druheho neznesitelne

    ....je v tom len jeden jediny zadrhel, komunikacia
    • 7 posts
    27. decembra 2013 11:44:47 CET
    "každý dominant by mal vedieť,čo spôsobuje a čo ako bolí,len veľa z nich sa bolí bolesti,ako čert kríža,čo je smutné"....si to trafil

    ....este si vyskusaj verejne ponizenie mimo dohodu
    • 7 posts
    27. decembra 2013 10:25:39 CET
    Tak to teda vôbec nie je na hlavu,každý dominant by mal vedieť,čo spôsobuje a čo ako bolí,len veľa z nich sa bolí bolesti,ako čert kríža,čo je smutné.
    Ja mám na sebe vyskúšané všetko,čo robím protistrane,snád okrem vaginálneho a análneho fistingu.

  • 27. decembra 2013 9:32:11 CET
    no to mi je novinka ze by dominanti nechali na sebe odkusavat svoje hracky, to je trochu na hlavu....