Forums » Nekategorizováno

Východ- existuje?

  • 10. októbra 2005 9:16:37 CEST
    Stale si prezeram nove spravy a zistujem, ze akoby vychod nemal odvahu. Veď sa už toľko nebojme a prejavme sa. Chcem zistiť koľko je nás tu na východe, tak dajme o sebe vedieť.
  • 6. septembra 2006 8:45:52 CEST
    ...setci to vytihli...
  • 5. septembra 2006 22:10:40 CEST
    ....vytihol si to...
  • 4. septembra 2006 23:42:56 CEST
    Stetnutia v Košiciach sa organizuju pravidelne už cca 3 roky. Su povadšinou druhý piatok v mesiaci v pivárni Vaznica. bližšie informacie na stranke www.bdsm.szm.sk alebo priamo [email protected].
  • 30. novembra 2005 17:51:49 CET
    Nic sa nedeje poznas to prislovie: Poriadne precitaj a potom pis. Mal by som sa nim riadit viac.
  • 26. novembra 2005 7:56:04 CET
    Ak som napísal, že to stretko bolo asi "nič moc",nechcel som tým samozrejme nikoho uraziť (organizatorov, alebo účastníkov). Aj ja som tam chcel ísť, ibaže som nezohnal partnerku a sám som nešiel.

    Chcel som iba podporiť výzvu zakladateľky tohto fóra o podaní informácie a vyprovokovať niekoho kto tam bol, aby tak učinil.

    Ale asi som nezvolil najšťastnejšiu formu, keďže som vyprovokoval akurát toho,"kto sa nemôže spoznať v zrkadle " a pri tom ani tam nebol a obmedzil sa iba na to, že neupiera právo na názor ani predhistorickým tvorom (ináč nemám nič proti dinosaurom - veľmi rád pozerám filmy typu "Jurský park").

    Takže sorry.
  • 25. novembra 2005 18:08:07 CET
    Nebol som na nom ale urcite bolo nenej na nic moc nez si ty. Ale chapem ta aj dinosauri maju pravo na nazor.
  • 24. novembra 2005 22:56:33 CET
    ahojky...

    veru nedostane

    to avízované stretko asi bolo "nič moc"

    keď nik nemá chuť niečo o ňom napísať
  • 19. novembra 2005 19:09:56 CET
    Jsem již postarší a osamělý otrok, přesto bych rád řekl několik slov k danému tématu. Má druhá a poslední paní byla z Košic. Prožili jsme spolu krásných 12 roků. V Košicích a v okolí existuje několik soukromých, vyloženě dámských BDSM klubů a nedá se říci, že by Slovenky z východu byly ostýchavé. To jen středověká morálka mužů z východu jím nedovolí projevit se výrazněji. I když i mezi submisivními muži z východu znám moc prima lidi. Děkuji za pozornost.
  • twd
    19. novembra 2005 17:25:11 CET
    myslím si, že je nás dosť, len málo sa prejavujeme, dominantne aj submisívne založení. hlavne submisívne založené ženy majú problém otvorene prejaviť svoju orientáciu a pocity
  • 15. novembra 2005 8:20:51 CET
    nazdarek....

    nás len tak ľahko nedostane
  • 14. novembra 2005 17:05:11 CET
    Myslim, že "deresa" najviac naštve,ak ho budeme (vychodniari) ignorovat, proste nereagovať na tu jeho "tupú" otázku.
  • 14. novembra 2005 9:19:54 CET
    staci obcianka ;-)))
  • 14. novembra 2005 9:03:10 CET
    Nazdarek...tak ako vypálilo stretko? Som veľmi zvedava
  • 13. novembra 2005 14:52:48 CET
    Mam taku otazku ... vychod to je to nic od Liptova dalej smer Rusko ??? ...
  • 11. novembra 2005 4:55:48 CET
    Zial, nie som v Kosiciach... :-(
    Takze zatial mi neostava ine, len spolahnut sa ze niekto co-to poreferuje....
    dobre sa bavte
  • 8. novembra 2005 20:19:11 CET
    ....príd a presvädčíš sa sám , či sa hcheš stále spoliehať iba na to , čo ti kto zreferuje?.....takto budeš referovať sám......
  • 8. novembra 2005 14:38:18 CET
    Ja len ze som tiez kosican. Nech sa ta akcia podari a potom tu poreferujte ze ako to vypalilo, ok ?
    Mozno by ste mohli vytvorit samostatne forum o tej akcii, nech to kosicania neprehliadnu, nie?
  • 8. novembra 2005 10:31:03 CET
    no mastrubaciu po nete nemusím...
    a čo sa týka toho pri péčku? písal som, že niekedy aj to treba. No a ak sa niekto uspokoji s lizanim medu cez sklo, tak ved ja mu v tom nebranim, a ani nemozem a nechcem.
  • 7. novembra 2005 17:25:40 CET
    hodne ludom uplne staci to pecko a masturbacia po nete ;-) kazdopadne prajem, nech je to prijemna akcia...
  • 7. novembra 2005 15:07:41 CET
    rozhodne treba prísť... ak budete len doma tajne snívať, a rajcovať sa nad nejakým tým péčkom stiahnutým z netu, je to na nič... aj keď niekedy aj to treba... Treba ale aj ísť medzi ľudí, a len tak si pokecať, a vidieť a zistiť, že je to v pohode. Uvidíme sa/si tento piatok 11.11. ako píše beeky, kentaurika a spol... čawelo
  • 7. novembra 2005 12:50:28 CET
    11.11.2005 v Košiciach , piváreň Väznica , na Roosweltovej ul , je to za hotelom Slovan , o 19.00 hod. ....všetci BDSM+ sú vítaní, ...viac na stránke www.BDSM.szm.sk
  • 2. novembra 2005 10:10:58 CET
    No parada, trochu mi vypadne net a tu sa teda uudejú veci. Inak len tak na margo veci, ja nemam záujem robiť nejaku štatistiku, ale okrem KE existujú tu aj iné mesta a tam to teda ťažko žije, akoby bol strach sa stretnúť lebo sa odrazu dozvieme že kto a čo je. A Bekica a BEEKY sú dve rozdielné osôbky
  • 26. októbra 2005 15:09:19 CEST
    JASNÉ, že máme môj meč... je Ti kedykoľvek k dispozícii
  • 26. októbra 2005 0:24:33 CEST
    Len sa tak pripajam, vychod... mam pocit ze existuje(me)
  • 25. októbra 2005 16:48:06 CEST
    Ja jsem taky z vychodu, ale mam bliz k zapadu nez k tomu vychodu o kterem mluvite. Zda se mi ale ze u nas na vychode je daleko mene BDSM smyslejicich lidi, dominantnich zen zvlaste. Rad bych nekoho poznal, ozvete se!