Forums » Nekategorizováno

Hladac dominantnych zien

  • 29. januára 2006 9:33:33 CET
    Mozno tento moj pripevok skonci skor ako zamyslenie, ale aj tak som sa rozhodol ho napisat. Urcite vsetci subici citia, ze dominantnych zien, ktore sa maju chuť aj stretávať, je na Slovensku ako safranu. Ja osobne ich mozem spocitat na prstoch jednej ruky, v BA, ktore poznam a viem že sa maju chut aj stretvat so subikmi. Takze by som sa chcel obratit tymto na zeny ktore laka si vyskusat zahrat sa na dominantnu, alebo vedia ze su dominantne ci by povedali preco sa nechcu zviditelnit, alebo popripade co by sa muselo stat aby zacali aktivne zit pre tento druh zabavy.
    • 13 posts
    23. marca 2006 0:58:28 CET
    Ahoj,
    No pocuvaj, pockaj anjelku ako sa to volas aha Julcat, tak Velka L Moly, to je pani doktorka,ktora si tu s nami dopisuje robi si z nas... takze na poliklinike JUH urcite nerobis alebo sa mylim a ked niekomu pridam o paru rockov
  • 2. marca 2006 19:48:26 CET
    Nechcem Vas rusit vo vasej debate o E. Suttonovej. Skor chcem odkazat jednemu chytrakovi. Skus nehladat to co hlada teba a mozno to najdes.
  • 1. marca 2006 20:56:13 CET
    Mám takový dojem, že své texty a své stránky věnuji právě především propagaci safe, sane a consensual pojetí a to až do té míry, že se mi z toho někdy vytrácí právě to D/s ;-)
    • 2 posts
    1. marca 2006 7:56:52 CET
    Tak ked niekde doporucis jej stranky tak k tomu hned napis ze s nou nie celkom suhlasis vo vyrobe otrokov :-)
  • 28. februára 2006 18:33:39 CET
    Nu, však říkám, že Suttonovou nežeru i s chlupama...
    • 2 posts
    28. februára 2006 18:05:45 CET
    Inak, zo Suttonovej nazorov na absolutny matriarchat a premenu kazdeho chlapa za pomoci jej metod na otroka sa osypavam. Rovnako ako z tvrdenia niektorych "dominantov" ze neexistuje dominantna zena ale kazda je svojim zalozenim subinka.
  • 28. februára 2006 8:03:43 CET
    Ani já nemám pevnou dělicí čáru mezi D/s a bežným životem, ale já spíš mluvila o tom, že Suttonová tvrdí a také dává na svých stránkách prostor názorům, že postupy a metody D/s vztahu lze uplatnit na KAŽDÉHO muže, tedy i na toho, který není submisivní a to i proti jeho vůli a výsledkem takového působení bude otrok, či dokonalý submisiv... Já tvrdím, že výsledkem takového působení bude spíše pár facek...
  • 27. februára 2006 21:11:11 CET
    V žádném případě nežeru E. Suttonovou i s chlupama. Nicméně její postřehy o psychologii BDSM jsou velmi trefné a sám můžu potvrdit jejich platnost. A erotická dominance v menší či větší míře přerůstá i do běžného života, i když v tom běžném životě nebude ani zdaleka tak silná, jako v erotice. Efektivní čínskou zeď mezi erotikou a běžným životem si nedovedu představit. Je to logické - každá D/s scénka navozuje určitý stav duševního prožívání, který přetrvává a dojíždí i po jejím skončení.
  • 27. februára 2006 21:07:58 CET
    Ano, souhlasím s tebou v tom, že kolem nás je docela dost potenciálních domin, které svoji dominanci zatím neobjevily nebo se ji bojí objevit. Nakonec docela hodně subíků našlo svoji dominu tak, že našli odvahu vyslovit své touhy a přání před svojí do té doby "vanilkovou" přítelkyní. A ta nejenom že to nepovažovala za úchylné, ale v první fázi ji to zaujalo, ve druhé se jí začalo líbit a ve třetí už sama přicházela s nápady, na které si dotyčný dřív ani neodvážil pomyslet... Takže i to je cesta, nehledat již "hotovou" dominu, ale snažit se nějakou "probudit"...
    A i když určitě existují i "dominy s válečkem na nudle", tak ty bych sem netahal, protože jak píšeš, pro nás je zajímavá jen ta dominance, která oběma partnerům zpříjemní život...
    • 2 posts
    27. februára 2006 20:05:52 CET
    V pohlade na Suttonovu musim suhlasit s Liinou, hoci zijem v stalom BDSM vztahu neprenasame Dominanciu aj do normalneho vztahu pretoze ta mu potom podla mna nesvedci.
  • 27. februára 2006 18:46:57 CET
    Stránky Suttonové jsou poněkud kontroverzní.. a to tak, že velmi... Myslím, že na toto téma jsme už hovořili v některém ze zdejších auditorií...
  • 27. februára 2006 10:42:36 CET
    Souhlasím s tebou, jen bych doplnil, že dominantních žen je, podle mého názoru a zkušeností, víc, než bychom si možná mysleli. Jen mají svou dominanci v sobě výchovou, tradicemi apod. potlačenou. Koneckonců, matriarchát je realitou ve většině českých rodin a domnívám se, že na Slovensku to bude obdobné. Na druhé straně se domnívám, opět z vlastních zkušeností a ze zkušeností lidí, kteří se seriózně femdomem zabývají, že i submisivních mužů je značné množství. Problém je v tom, že ženy bohužel svoji dominanci prosazují nesprávným způsobem - způsobem, kterému říkám "kuchyňský matriarchát." Myslím, že tento pojem nemusím vysvětlovat. To ale nikomu neprospěje. Podstatně lepším způsobem je právě dominance ve smyslu BDSM, která oběma partnerům zpříjemňuje život a která se později přenese i do normálního života. Vcelku dobře to na svých stránkách rozebírá Elise Suttonová - http://elisesutton.homestead.com
  • 26. februára 2006 22:15:45 CET
    Nedá mi to, abych se nepřipojil k této diskusi... Podle toho, co čtu na netu, tak subik_ba není ve svých názorech osamocený a ani to není tak úplně jeho chyba, on prostě pořádně neví, co vlastně má hledat. Prezentace profi domin a mnohé povídky nejsou tím pravým studijním materiálem...
    Dominy rozhodně nejsou specifický živočisný druh, nechodí 24 hodin denně v kůži a s bičem... Ano, D/s tu více, tu méně zasahuje jejich život, ale mimo to mají zájmy, záliby, radosti či starosti jako všechny ostatní ženy. Mnohdy mají i rodinu a děti.
    Dominantních žen nejsou zástupy, ale existují. Najít dominu pro trvalý vztah je běh na dlouho trať a většinou se to nezadaří na první pokus. Ale pokud se z těchto neúspěšných pokusů poučím, moje šance se zvyšují. Jak tu zaznělo, určitě není ta správná cesta nabízet hned D/s vztah nebo posílat scénáře. Nejdříve je potřeba pokusit se navázat přátelství, zkusit, zda jste spolu schopni komunikovat, zda se shodnete ve svých životních postojích a názorech, zda máte nějaké společné zájmy a záliby. A každopádně to chce zůstat svůj a nehrát si na něco, co nejsem.
    D/s přijde na řadu až ve druhém kole.
    Jak správně poznamenala Nenufer, nikdo nezvládá všechno a stejně tak většinou nenastane ani úplná shoda ohledně oblíbených mezi partnery, takže musí zafungovat kompromis. Ostatně jako v každém jiném vztahu...
    • 2 posts
    25. februára 2006 12:11:56 CET
    Podla mna sa tu stretava nepochopenie toho co vlastne protistany chcu. Dom. zeny vacsinou nehladaju niekoho na jednu noc co je presne to co ponuka vacsina subikov.
    Ako uz napisala Bosorka - nedodrziavanie zakladnych pravidiel a tzv Velke oci narobia vo vztahu viac probleomov ako osohu.
    Veta zvladnem vsetko ma vzdy pobavi, poznam niekolko desiatok ludi zo zaujmom o BDSM ale este som nenasla nikoho kto by skutocne zvladol vsetko co BDSM ponuka, je to predsa tak rozsiahle kralovstvo ze toto proste nejde. Alebo mi snad niekto z pritomnych chce tvrdit ze ma rad tvrdy spanking, elektrinu, fisting, piss, ma fetish na kozu, latex, lack, satén? Ked sa to takto zoradi aj sami zistite ze je to proste blbost.
    Takze co vlastne ponukate protistrane?
  • 24. februára 2006 0:35:53 CET
    nemyslim si, ze by mentalita slovenskych zien bola taka odlisna od mentality zien ceskych... suhlasim s nazorom Liiny na ktory poukazal Asdareel... vacsina muzov bud ponukne "absolutne vsetko" zo seba zene, o ktorej nic nevie, iba to, ze vyhlasuje, ze je dominantna alebo hned po prijati pozvania na kavu si myslia, ze "ju dostali" a ona bude splnat ich predsatavu a scenar... takze pani, skuste najprv zaujat svojou osobnostou, humorom a sarmom, pretoze nemam preco si "nechat prikazovat, co mozem prikazat" od muza o ktorom nic neviem, ktory namiesto svojej fotky mi posle fotku svojho penisu a ktory mi dokaze po mojom "ahoj" slubit modre z neba, ale nedokaze splnit ani to moje najjednoduchsie prianie, a to ze vyzadujem fair play...
  • 12. februára 2006 13:02:57 CET
    Mám do toho co mluvit. Krasnou.pani znám osobně. Je to skutečná Lady s velkým L, i když žije normálně a skromě. O její dominanci nemám pochyby a je to současně milý a čestný člověk. Z Tebe, Balzaku, mluví závist. Toť vše!
  • 12. februára 2006 3:57:10 CET
    Ahojte,
    ste pekne ocareny, peknymi somarinami, tvz od dominatnych zien hahahaha, nikdy neboli dominantne ani nebudu
  • 11. februára 2006 0:20:19 CET
    Děkuji za sympatie a podporu názoru. Jste fajn lidičky.
  • 10. februára 2006 23:55:05 CET
    Dámy, prosím Vás, nenechte se rozhodit subíkem_ba. Jistě příjde do nebe, neboť "blahoslavení jsou chudí duchem a jejích jest království nebeské", jak praví bible. Jsem ateista, jen mi toto přirovnání připadá přiměřené proslovům a nazorům subíka_ba. Teď nám určitě zruší fórum.
  • 10. februára 2006 22:06:58 CET
    Za tuto drzost bych Ti přála, aby Ti rozzuřená Diana ukázala, že jsi celou dobu vůbec ani netušil, o čem vlastně mluvíš. Uz se Tebou nebudu zabývat, škoda času.
  • 10. februára 2006 17:32:13 CET
    Neostavaj len pri virtualnej realite. Strenime sa .
  • 10. februára 2006 11:56:43 CET
    Dominacia Tu by som oddelila sex od normálneho života.Dominantnosť to musí byť v človeku. Dá sa hrať, ale pokiaľ to partnera nebude skutočne vzrušovať skĺzne dominancia aj tak ku klasike v sexe. Ako všetka činnosť čo človeka nebaví robiť ..časom prejde to patiny a cieľ je v nedohľadne.Klasik by povedal, že sa naháňame za tým čo nikdy nebudeme mať. Môj osobný ale naozaj osbný názro je ten že len mizivé percento protipólov sa nájde a zbytok zostane pri svojich snoch, predstavách, fantáziách.a tu potom záleží na človeku či tie hranice prekročí alebo nie.Samozrejme so všetkými následkami i za cenu že môže prísť o všetko čo dosiahol len kôli tomu aby bol pár minút šťastný podľa svojich predstáv. Ale môže sa stať že príde sklamanie z reality a predstavy sa daleko líšia od reálu Nechám to na vás .......
  • 10. februára 2006 11:30:40 CET
    ano...článek od liinušky je skutečně výstižný a měl by si ho přečíst každý, kdo se cítí být submisivní a snaží se najít ten pravý protějšek...
    ... co se týče vyhledávání, je faktem že je několiko možností, internet je bezedná studnice těchto možností...nechci dělat reklamu, ale tento server, bdsm.cz, agama seznamka, pervers...to je jen to nejviditelnější...
  • 9. februára 2006 15:51:24 CET
    Nedá mi to, abych nereagovala. Musím souhlasit, že dominantní žena je zcela normální žena, přítelkyně, kamarádka a není třeba se jí bát. Vždyť se jedná přece o sexuální anomálii a ta dominantní žena má stejné obavy a strachy jako ztrémovaný subíček.
    SUBÍK_BA-Vulgarizoval jsi mojí dobře míněnou radu. Musíš té dominantní ženě dát najevo, že máš zájem o její přátelství a to není o penězích, jak Ty píšeš. Kdybys mi poslal scénář, co máš rád a co děláš, chtěl se setkávat..., tak bych Ti odepsala, že nemám zájem a většina ostatních žen by Ti ani neodpověděla. Nic si z toho nedělej, já zase nemohu najít dobrého otroka a ani otrokyni. Chce to trpělivost.
  • 9. februára 2006 15:43:48 CET
    Ano, profesionálek, které Tě zbijí za peníze je skutečně dost, ale na toto téma jsme přece nehovořili. Přečti si pozorněji, co Ti radí ASDAREEL.