Forums » Nekategorizováno

PONYPLAY a ine

    • 2 posts
    19. februára 2005 13:53:40 CET
    Mometalne som ale nehovorila o zrazoch achaku ako skor o zrazoch vseobecne. Proste mi u vacsiny ludi chyba viac aktivity, ale netyka sa to len achaku a ponyplay.
  • 19. februára 2005 10:21:39 CET
    Ahoj Nenufer, asi máš pravdu, že určitá možnost,jak si najít partnera na své hrátky, je přes nějaký bdsm sraz. Tam by se možná nějakou dom nebo switchařku k ponyplay přemluvit dalo, ale to co vím o srazech konkrétně achaku, obávám se, že tam jezdkyni opravdu nenajdu.
    • 2 posts
    18. februára 2005 20:38:51 CET
    Vidis v tom je prave medzi nami rozdiel. Ja si myslim ze ked sa bude stretavat vacsia skupina ludi je lahsie si najst k sebe protajsok. Mne sa to tak podarilo. A ked ludia budu vediet o co ide v ponyplay o to viac ich to zaujme. Pripadne sa v tom niekto zhliadne. Ono totiz specialne pri ponyplay mi len slova nestacia na to aby sa dalo vyjadrit co na tom tak laka.
  • 18. februára 2005 11:56:04 CET
    Teď si nejsem plně jistý, co myslíš, tím rozprouděním - nejspíš ve vztahu k achaku. Já jsem chtěl akorát říct, že moje pojetí ponyplay, je trochu od toho jejich odlišné. Domnívám se, že nejshůdnější cesta jak si nějakou příslušnici něžného pohlaví na záda nechat posadit a povozit ji, vede přes neoodělování ponyplay od erotiky aj.experimentálních erot.hrátek (záměrně neuvádím SM a s/d hrátek - třeba jen slovo sadomaso - mnoho lidí odradí) a nestavění ponyplay do přílišného popředí. Když si splaším slečnu, jíž se bude líbit, jak se k ní budu "galantně chovat", např. nosit ji v náručích, lízat dlouze prstíky u nohou apod. Bude to první předpoklad k tomu, aby se mi na záda ráda posadila a aby mne od tud s potěšením ovládala, aniž třeba kdy vůbec slyšela slovo ponyplay a pokud ano, tak napoprvé ji popsání toho, co to vlastně ponyplay je, třebas vůbec nijak neoslovilo - a přišlo ji to zprvu jen jako hra pár pošahaných úchyláků (velmi pravděpodobné), právě proto je naivní si myslet, že se na srazy achaku někdy do docházky jen tak přihlásí nějaká žena sama od sebe, zejména žena, která to třeba před tím vůbec nikdy nezkoušela, i když co není a dosud nebylo může být... Přeju achaku a nám všem ponyboyům hodně zdaru Výhradně dominantních žen je secsakramensky málo, zároveň však shůdnost spatřuju v tom, že sexualita žen je zpravidla plastičtější než ta mužská (ulpývající na onanistických představách jako je třeba ponyplay), proto tu potenciální prostor nenásilně, přirozeně a postupně ženu k ponyplay přimět vidím, tak že sama nakonec přizná, jak nevěděla o co přichází, když ponyplay neprovozovala, čili přestože těch výhradně dominantních, které by se sami v ponyplay angažovaly je zanedbatelné promile v populaci, situace snad v podstatě nebude zas až tak bezvýchodná. Toto výše byl popis mého individuálního přístupu, jenž by snad měl přinést větší pravděpodobnost úspěchu. Je to však jen můj názor. Ale tomu, aby tu existovala osvěta otevřeně popisující, co to ponyplay v podstatě je, se nijak samozřejmě nebránim. Už jsem psal, že achaku sklánim poklonu - jen v tomhle schůdnou cestu jak si najít konkrétní jezdkyni pro sebe samotného příliš nevidim. tečka
    • 2 posts
    18. februára 2005 6:14:42 CET
    A mas nejaky lepsie napad ako to trochu roprudit?
  • 17. februára 2005 21:12:30 CET
    Vyhledávám a postrkuji takto neustále, ale rozhodně to není jednochuchá záležitost - prostě platí to, co jsem napsal v nadpisu svého prvního příspěvku. Možná si někdy nějakou jezdkyni najdu,i když hledání může potrvat skutečně několik let. Flintu do žita však rozhodně neházím Preferuju ponyplay s 2nohým a hlavně 4 nohým lidským koníkem, s jezdkyní v sedle (pokud s vyloženě erotickým aspektem, tím lépe). Činnost nadšenců z achaku sice v jistém smyslu obdivuju a fandím jim, ale vlastně to není nic pro mě
    • 2 posts
    17. februára 2005 20:42:34 CET
    Inak sam si priznal ako to je ked sa zena prihlasi k faktu ze je rada jazdkynou - zosype sa na nu mnozstvo unavnych ponuk a tak to maloktora verejne povie. Je lepsie si v inych debatach niekoho takeho vyhliadnut a postrcit :-)
    • 2 posts
    17. februára 2005 20:40:38 CET
    Dovolim si ta upozornit ze Altair uz davno nie je dominant ale skor switch. Vzhladom na to ze z uvedeneho zoznamu osobne poznam vsetkych (u jedneho som si nie ista) viem ako je to s ich preferenciami. Navyse tam sa na konikoch v skutocnosti nejazdilo, len sa viedli na opratiach.
  • 17. februára 2005 20:21:45 CET
    Milá Nenufer, nechci být pesimstou, ale co se týče toho achaku - asociace chovatelů antropomorfních koní v ČR, v jejímž mailing listu jsem také, myslím že útržek reportáže např. z té slavné akce na Orlíku mluví za vše: Účastníky byli: Altair (Mysh), Ihaha (Xkůň), Xkůň (Vlk), Žrebec (Vlk), přičemž na místě jsme operativně založili též kategorii klisen, v níž nastoupili Anička (Webster), Luciana (Shaga) a Mišička (RubberMan). Pokud vám nesedí počty a jména jezdců (v závorce), pak vězte, že jich byl nedostatek a museli se střídat... Vzhledem k tomu že Altair je starý známý dominant a milovník klisniček, tak jeho přítelkyně Mysh těžko bude jezdkyně, ikdyž kdo ví třeba si to nachvilku opravdu prohodili :icon9 Ostatní ženská jména a nicky patří ponynkám. Neméně špatně vypadá praktická neexistence jezdkyň i v případě jiných akcí klubu těchto nadšenců.
    • 2 posts
    17. februára 2005 19:45:46 CET
    Ja by som zase tu situaciu nevidela az tak cerne, na zraze na Orliku sa uskutocnili prve verejne preteky a s velkym uspechom.
    Aj teraz sa chystaju dalsie preteky, viac na http://achak.bdsm.cz/cs/events/050305.xtml
  • 17. februára 2005 14:20:09 CET
    ahojte, Zdraví Vás ponyboy z Čech No, o tuto hru se zajímám již tak dobré 3 roky a na internetu jsem probrouzdal už ledacos, včetně zahraničních serverů a yahoo groups.- ráj všech úchyláků jako jsme my - pokud o yahoo groups nic nevíte, nevíte o co přicházíte. Možná koníky hodně zklamu, ale za celou tu dobu jsem prakticky (snad jen s výjimkou 2 starších dam, co se mi na inzerát přihlásily a přímo tvrdily, že by je hra na poníka vzrušovala (ale z realizace nakonec sešlo) - a to těch inzerátů v nejrůznějších rafinovaných podobách podávám po 3 roky mraky, tak za celou tu dobu jsem neslyšel nebo nečetl o tom, že by nějaká žena v ČR (na Slovensku si myslím, že ta situace bude neméně prekérní) přiznala, že ji tato pěkná hra vzrušuje (s výjimkou ponynek samozřejmě, jež chtějí však žel bohu být na druhé straně sedla a profi domin - které "vzrušuje" všechno, za co jim tvrdě zaplatíte. Zároveň u nás v ČR není obecně známa ani jedna osoba něžného pohlaví, která by toto, samozřejmě mimo těch jmenovaných výjimek,toto vůbec, kdy provozovala (mýlím - li se, budu rád vyveden z omylu) Co se týče zahraničí, tam již občas dokonce i výjmečně dojde k tomu, že se k této úchylce nějaká žena přizná (např. na forech německých serverů riding-cult.de a fetish-film.production.ch, ale pak máte vidět ten mumraj okolo ni (těch podlézavých nabídek v odpovědi na její příspěvek od mnoha frustrovaných a bezprizorních ponyboyů) Co se týče těch yahoo groups - jsem členem asi 10ti nebo 15ti klubů s tematikou ponyplay nebo ridingcult. V listu členů je poměr mužů a žen asi tak 10:1, ostatně jako v podstatě ve šech skupinách s tematikou různých variací femdom. Z těchto žen je však mnoho lesbiček nebo ponynek, popř. domin na světové profi - úrovni, přesto se tu však občas vyskytne v osobním profilu některých dam (a srdce koníka zaplesá), mezi koníčky např. takové záležitosti jako např. používání svého manžela jako koně, a nejde zcela zjevně o případ profi dominy. Takže obecně - dámu, která by si chtěla zajezdit nebo si to alespoň přiznala a chtěla to realizovat, tu aby člověk opravdu pohledal
  • 15. februára 2005 12:08:38 CET
    To by šlo! Ale kde zohnať dámu, ktorá by si chcela zajazdiť?
  • 4. februára 2005 21:27:37 CET
    ha,... no ako kazda vec co sa tyka BDSM, je aj ponyplay normalnym ludom tazko vysvetlitelna "uchylka", no ja si myslim, ze tak trochu je to nieco, co mame este z detstva v sebe zakorenene ako hry na doktora, indianov a cowboyov... a konieckoncom aj na konika... :))) je to aj vedecky podlozene, tymto sa odkazujem na kamosa Sigiho Freuda... no o com to je... jeden z partnerov, samozrejme subicek je postaveny do ulohy kona, co iu dobrovolne alebo nedobrovolne a pan, je jeho trener, jazdec.. co si len zmyslite... toto bolo dovedene k uplnej dokonalosti, co mozete vidiet hocikde na internete vyuzitim udidiel, postrojov, chvostov, kopyt a kopu dalsich radovanok... super na ponyplay je, ze hra uplne zavisi od partnerov a to znamena, ze moze v sebe zahrnat kompletne vsetky ostatne praktiky od bondage cez spank az po piss a pod... vsetko zavisi od fantazie... takze nehambite sa... kto chce byt konik??? :))))
  • 4. februára 2005 11:47:24 CET
    trocha ludom vysvetli čo to je ponyplay vela ludi o tom nema vobec žiadnu predstavu a kedže ty to maš rad tak by si to vedel najlepšie vysvetlit.