Forums » Názory a Zlepšení Domina.sk

Nová Domina

    • 15 posts
    19. decembra 2016 16:59:12 CET
    Baby upravte si profily, inak ste unisex a ťažko sa Vám dvorí.
  • 19. decembra 2016 4:47:23 CET

    Admin said:

    U přenosu docházelo k nějakým chybám tak je možné že tyto neduhy se někde objeví nicméně budeme se snažit vše vyladit jak jen to půjde.

    Nejsem si jistý zda správně chápu váš dotaz ohledně hackera. Nicméně nová webová stránka nemá nic společného s původním webem kromě uživatelských dat, tedy nějaká možnost že by hacker vlastnil "klíč" k tomuto webu není možná. Hackera ani jeho identitu jsme nezjistili. Pokud jsem neodpověděl dostatečně na váš dotaz, zkuste se více rozepsat. Děkuji

     

    s odpovedou som spokojny, dakujem. Udivuje ma iba ze ked som sa prihlasil po prvy krat tak bola prezyvka v poriadku. Je to znepokojive, nakolko sa nejedna o chybu pri prenose ale neskor.

    edit: Existuje tu este jeden tato_cukrar. Ako je mozne ze sa mi zmenila prezyvka bez toho aby som to menil ja? Ja to vnimam ako snahu vystupovat tu pod mojou prezyvkou. Mozete mi v tomto pomoct a zmanit opät moju prezyvku na tatko_cukrar?


    This post was edited by Deleted Member at 19. decembra 2016 4:59:53 CET
    • 33 posts
    19. decembra 2016 0:33:53 CET

    tatko_cukrar210 said:

    ahoj,

     

    exituje dovod preco mam namiesto tatko_cukrar zrazu prezyvku tatko_cukrar210? tiez by ma zaujimalo ako ste sa vysporiadali s tym utokom na stary portal, lebo mam pocit ze clovek co mi pisal spravu nie je ten co sa pod tou prezyvkou prihlasoval. Moze to byt len pocit, ale je dost naliehavy. V pripade ze to tak nie je a "hacker" bol sam majitel alebo vyvojar dominy v poho tento prispevok ignorujte. ;)

    U přenosu docházelo k nějakým chybám tak je možné že tyto neduhy se někde objeví nicméně budeme se snažit vše vyladit jak jen to půjde.

    Nejsem si jistý zda správně chápu váš dotaz ohledně hackera. Nicméně nová webová stránka nemá nic společného s původním webem kromě uživatelských dat, tedy nějaká možnost že by hacker vlastnil "klíč" k tomuto webu není možná. Hackera ani jeho identitu jsme nezjistili. Pokud jsem neodpověděl dostatečně na váš dotaz, zkuste se více rozepsat. Děkuji

    • 33 posts
    19. decembra 2016 0:28:12 CET

    Raya said: Mne sa to vobec nepaci. Velmi neprehladne a mobilna verzia je uplne na ... Lepsia bola stara

    Na mobilní verzi musíme ještě zapracovat to máte pravdu.

    • 1 posts
    18. decembra 2016 10:00:50 CET
    Mne sa to vobec nepaci. Velmi neprehladne a mobilna verzia je uplne na ...
    Lepsia bola stara
  • 17. decembra 2016 13:05:15 CET

    tatko_cukrar210 said:

    ahoj,

     

    exituje dovod preco mam namiesto tatko_cukrar zrazu prezyvku tatko_cukrar210? tiez by ma zaujimalo ako ste sa vysporiadali s tym utokom na stary portal, lebo mam pocit ze clovek co mi pisal spravu nie je ten co sa pod tou prezyvkou prihlasoval. Moze to byt len pocit, ale je dost naliehavy. V pripade ze to tak nie je a "hacker" bol sam majitel alebo vyvojar dominy v poho tento prispevok ignorujte. ;)

    Prezývka sa dá zmeniť, keď dáš upraviť profil. No a to s tým hackerom zaujíma aj mňa.

  • 17. decembra 2016 8:54:17 CET

    ahoj,

     

    exituje dovod preco mam namiesto tatko_cukrar zrazu prezyvku tatko_cukrar210? tiez by ma zaujimalo ako ste sa vysporiadali s tym utokom na stary portal, lebo mam pocit ze clovek co mi pisal spravu nie je ten co sa pod tou prezyvkou prihlasoval. Moze to byt len pocit, ale je dost naliehavy. V pripade ze to tak nie je a "hacker" bol sam majitel alebo vyvojar dominy v poho tento prispevok ignorujte. ;)

    • 33 posts
    16. decembra 2016 23:21:14 CET

    bonyM said:

    Mne osobne chybaju moje stare prispevky, resp. spravy kt som si s jednotlivymi uzivatelmi vymienal, bude toto doladene v dohladnej buducnosti? 

    Bohužel, soukromé zprávy jsme přesunout nemohli.

    subino said:

    mne na chrome to ide pomaly tak ze je to neunosne len sem do fora som sa asi 5 minut preklikaval  a cakal..... wtf?

    Ano je to pomalé. Již jsme objednali rychlejší server a pokud i ten bude pomalý tak ještě přidáme.


    This post was edited by Admin at 16. decembra 2016 23:25:12 CET
    • 2 posts
    16. decembra 2016 23:00:35 CET

    mne na chrome to ide pomaly tak ze je to neunosne len sem do fora som sa asi 5 minut preklikaval  a cakal..... wtf?

    • 4 posts
    16. decembra 2016 20:48:16 CET

    Mne osobne chybaju moje stare prispevky, resp. spravy kt som si s jednotlivymi uzivatelmi vymienal, bude toto doladene v dohladnej buducnosti? 

    • 15 posts
    16. decembra 2016 16:55:11 CET
    Mne sa web páči, najmä možnosť kreácie pozadia profilu navodzuje v prípade kávových zŕn príjemnú atmosféru.
  • 16. decembra 2016 13:25:02 CET

    Zariaľ sa tu rozkukávam. Môže sa z toho stať dobrý komunitný server. Prajem domina.sk úspešný štart po reinkarnácii, ktorá prišla v najvyšší čas :)

     

    • 5 posts
    16. decembra 2016 11:41:00 CET

    jagoo said: Celkom ujde,akurát nové príspevky vo vlakne by som uvítal na začiatku. Tento systém kde musím hľadať posledné príspevky mne osobne vadí.

     

    Osobne mi to nevadí, ale súhlasím s tebou, že pre lepší prehlad by bolo asi vhodnejšie, aby príspevky išli zdola nahor, okrem prvéhp príspevku, ktorý otvára tému diskusie na fóru.

    • 9 posts
    16. decembra 2016 11:27:00 CET
    Celkom ujde,akurát nové príspevky vo vlakne by som uvítal na začiatku.
    Tento systém kde musím hľadať posledné príspevky mne osobne vadí.
    • 33 posts
    16. decembra 2016 1:08:43 CET

    Děkujeme za informaci. pravděpodobně muselo dojít k záměně některých řádků při přenosu, přehrajeme forum ještě jednou. 

    Nové příspěvky a vlákna vytvořené na novém webu by měla být v pořádku.