Forums » Názory a Zlepšení Domina.sk

Nová Domina

    • 5 posts
    16. decembra 2016 0:06:27 CET

    Ako sa Vám pozdáva nová domina?

     

    Mne docela áno, aj keď som si všimol, že pri prevádení príspevkov vo fórach sa u mna objavili príspevky, ktoré som nikdy nenapísal. Ale to je v podstate len drobná "chybička krásy"


    This post was edited by corwin11 at 16. decembra 2016 0:07:08 CET
    • 0 posts
    28. novembra 2022 12:34:35 CET

    Na stranke je Virus !! 

    prosim adminov o kontrolu odkazov a linkov v html stranky

     

     

    • 2 posts
    1. januára 2022 14:33:58 CET

    Po spusteni stranky dokola pipa antivir ze je plna trojskych koni.

    Nevedel by to Admin dat do poriadku?

  • 16. novembra 2020 12:15:05 CET
    Zjavne s tym malware nikto nechce nic urobit... Tak sa majte teda. ;)
  • 13. novembra 2020 15:17:41 CET

    Ja sa pridávam k prosbám o riesenie tohto problému... Chyby v uzivatelskom rozhraní sa dajú zniest aj ked vam to odhana publikum, ale ak sa toto nezmeni, tak to tu zabalim. Uzivatelia dodali vycerpavajuce info na riesenie problém, tak šup šup.

     

    Vopred dík...

     

    Pravdomluvec said:

    Admin řekl:

    1mess řekl:

    V poslednej dobe pocas prezerania Domina.sk mi pipa antivirus pri kazdom prekliku.

    Nikomu z adminov nevadi ze stranka posiela rozne neziaduce "virusy", malware a podobne???

     

    Bohužel žádný virus či malware nemohu potvrdit jelikož při testu bylo vše v pořádku.

     

    Ale ten malvér tu je. linkangood.com, neustále mi to tu vybieha. Viď foto

    A trvá to už nejakú dobu. Netreba sa tváriť že to tu nie je, ale treba s tým niečo robiť. Lebo potom ma napadá už len jedno. Že sa o tom vie, lebo je to tu zámerne.

  • 1. decembra 2019 17:49:27 CET

    Admin řekl:

    1mess řekl:

    V poslednej dobe pocas prezerania Domina.sk mi pipa antivirus pri kazdom prekliku.

    Nikomu z adminov nevadi ze stranka posiela rozne neziaduce "virusy", malware a podobne???

     

    Bohužel žádný virus či malware nemohu potvrdit jelikož při testu bylo vše v pořádku.

     

    Ale ten malvér tu je. linkangood.com, neustále mi to tu vybieha. Viď foto

    A trvá to už nejakú dobu. Netreba sa tváriť že to tu nie je, ale treba s tým niečo robiť. Lebo potom ma napadá už len jedno. Že sa o tom vie, lebo je to tu zámerne.

    • 33 posts
    2. novembra 2019 11:41:17 CET

    1mess řekl:

    V poslednej dobe pocas prezerania Domina.sk mi pipa antivirus pri kazdom prekliku.

    Nikomu z adminov nevadi ze stranka posiela rozne neziaduce "virusy", malware a podobne???

     

    Bohužel žádný virus či malware nemohu potvrdit jelikož při testu bylo vše v pořádku.

    • 2 posts
    30. októbra 2019 17:12:49 CET

    V poslednej dobe pocas prezerania Domina.sk mi pipa antivirus pri kazdom prekliku.

    Nikomu z adminov nevadi ze stranka posiela rozne neziaduce "virusy", malware a podobne???

    • 1 posts
    27. apríla 2019 16:36:30 CEST
    No uz su tomu nejake roky co sa tato stranka zmenila. Zo zaciatku som mal velke ocakavanie ze sa to niekam posunie. No v podstate sa aj posunulo... Musim sa priznat ze na staru dominu som chodil pravidelne a oravidelne som aj orispieval do fora. Ak sa tu najde este niekto so starych uzivatelov tak mi da asi za pravdu. Toto je moj prvý príspevok za celu eru novej dominy. No s polutovanim musim zablahozelat správcom ze sa im podarilo uplne pochovat tuto stranku. Za to vam gratulujem. Mate ozaj velmi dobry biznis plán. Len tak dalej. Vsetci aktívny uzivatelia co tu boli sa presunuli na Xko. Tato stranka bejako zmenu sice potrebovala ale nie az taku radikalnu ze odtialto vsetci odisli. Mali by ste sa nad tymto zamysliet a skusit s tym nieco spravit lebo tu za chvilu nebude nik. Peace
    • 2 posts
    14. apríla 2019 8:46:01 CEST

    absolutne neprehladne,,neda sa porovnat so starou dominou kde si mohol okamžite komunikovat s dotyčnou.

    žiadam vratit naspat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

     

    • 2 posts
    14. augusta 2018 18:28:11 CEST

    Nedala by sa nástenka nejak filtrovať? Napríklad len ľudí ktorých by som odoberal alebo len priateľov. Fakt tu netúžim vidieť cikule vždy keď sa prihlásim

    • 2 posts
    12. augusta 2018 18:34:06 CEST

    V profile chýba orientácia (hetero, bi, homo)

    • 1 posts
    3. mája 2018 10:26:40 CEST
    Mala pripomienka k stránke a bezpečnosti. Email sa dá zmeniť bez potrebného zadania hesla. Ak by sa niekto dostal na účet a zmenil heslo a email pôvodný užívateľ sa k svojmu účtu už nedostane. Myslím že by pri zmene emailovej adresy mal prísť potvrdzovaci kód na e-mail.
    • 4 posts
    19. marca 2018 9:04:48 CET
    Načo mi je vedieť koľko kto napísal do témy príspevkov keď každý pridá k niečomu inému a diskusiu nemôžem sledovať...
    • 4 posts
    19. marca 2018 9:01:14 CET
    Tak som sa zase po dlhom čase prihlásila, kde sú tie zmeny? Je to des neprehľadné niečo nájsť vo fóre... Stránka je podľa mňa už stratená
  • 3. januára 2018 11:09:50 CET

    Ahojte, tu uplne skapal PES, nova domina.sk nestoji za nic !

    Nema to ziadny prehlad, zíadnu charizmu, nepritahuje to ludi, nema to ziadne moznosti overenia, velmi by pomohlo napr overovat fotky clenov, ak niekto chce uz mat fotku v profile, nech ma vlastnu, nie muz sa skryvat za zenu a naopak.. 

    Jednoducho, stratilo to vsetku pritazlivost tu... 

    Skoda, ze sa maijtelia novej dominy neinspiruju svetom.... A este pytat sa vsetkych clenov na nazory je ako keby majitelia webstranky ziadny vlastny nazor nemali, smutne...

     

     

    • 9 posts
    18. decembra 2017 18:11:53 CET

    Saleo

    mam obavy ze tu uz diskusiu a aktivitu nerozprudi nic. ludia sem uz nechodia,vzdali to aj najskalnejsi optimisti. presunuli sa jednoducho inam. neviem si predstavit co by ich sem,na tuto mrtvu stranku pritiahlo nazad. zvlast ked napr na fb je mnozstvo skupin ktore si strazia kto tam je a koho si tam pustia


    This post was edited by jagoo at 18. decembra 2017 18:14:04 CET
    • 2 posts
    1. októbra 2017 22:26:07 CEST
    Stoji to tu za .....,ved tu uz ani nikto nie je,dakedy(stara domina) tu o takomto case bolo150ludi
    • 3 posts
    18. septembra 2017 20:25:14 CEST

    Je to tu uplne celeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee zzllleeeeeeeee to sa neda porovnat so starou Dominou :( 

    • 3 posts
    31. augusta 2017 11:18:27 CEST

    Maximalne neprehladný web - pomale otvaranie - inzerciu nikto neupravuje(inzeraty v nespravnych kategoriach) 

    na starej Domine som bol denne - tu tak 1x za 3 mesiace.. 

    • 3 posts
    19. júna 2017 11:46:45 CEST

    Zdravím :-)

    je prima, že se zprávy ukazují nejnovější nahoře, ale ještě by to chtělo, aby se místo pro odpověď nalézalo na stejném místě, protože když pak musím stejně prorolovat až dolů, přes všechny zprávy, abych mohla odpovědět (kor když odpovídám na delší zprávu a chci na ni ještě občas juknout), je to poněkud nepraktické :-)

    Díky a přeji prima den a hodně elánu do dalších úprav :-)

  • 2. júna 2017 10:41:57 CEST

    zdravim, mate tam bug... forum sice ukazuje posledne prispevky na zaciatku ale ak uzivatel klikne na posledny prispevok v  hlavnej stranke "Forum" tak ho to presmeruje na stranku kde sa podla povodneho triedenia prispevok nachadzal. (napr. stranka 5 vo fore "Nova domina")

    • 3 posts
    11. mája 2017 10:06:14 CEST

    Neprehladné, neergonomicke, neviem či ten koho som zobral za priatela je ozaj moj priatel , neviem preco v mojom vlakne su udalosti ktoré sa mna netykaju( napr. mojmu priatelovi niekto napisal, alebo si ho niekto vzal za priatela) V jednoduchosti je krasa - ale tu nie.

    Stara domina bola možno nachylna na  hackovanie - ale bola prehladna a jednoducha, 2 kliky bol som z mojho profilu všade


    This post was edited by dudo33 at 11. mája 2017 10:06:50 CEST
    • 29 posts
    3. mája 2017 7:42:52 CEST

    Je fakt, že se to tu moc nemění ze strany majitele (úprava vkládání ), ale asi je i malá poptávka a návštěvnost. Osobně jsem myslel, že to tu více pofrčí, že tu najdu více podobně zaměřených lidí.

    • 4 posts
    29. apríla 2017 9:06:50 CEST
    Po niekoľkých mesiacoch čakania na zlepšenie odchádzam, fórum ukazuje staré príspevky nekonečné klikanie na začiatok aj tak sa nedá prispieť lebo nieje načo keďže sa ukazujú len príspevky jednotlivých užívateľov a stratí sa kontext pri inzerátoch sa nedá pozrieť profil užívateľa takže nieje načo reagovať a pridať si niekoho za priateľa najskôr aby som pozrela jeden inzerát je smiešne,už som to sem písala že je to neprehľadné a po mesiacoch sa to vôbec nezlepšílo,a ako niekto písal že mu nejdu pridať fotky a rada bola choďte cez Chrome, tak zase kôli tomuto ozaj nezačnem používať Chrome
    • 9 posts
    28. apríla 2017 16:40:09 CEST

    mozem to napisat aj neslusne aby bolo s cim porovnavat....ked to bolo akoze neslusne.

    :) :) :)