Forums » Vše okolo BDSM

Klinik na Slovensku

    • 11 posts
    22. januára 2017 11:37:52 CET

    Ahojte, 

    rad by som rozputal diskusiu ako vytvorit komunitu okolo Clinic na slovensku, ako jej zvysit uroven.

    V CR to ide, a nemyslim, ze problem je v dopyte.

    • 11 posts
    14. októbra 2017 13:10:05 CEST

    Stale sa neobjavila ziadna domina co realne cievkuje?

    • 7 posts
    21. apríla 2017 0:59:29 CEST

    Ahojte,pokiaľ má nejaká pekná babenka,alebo Pániček s takou babenkou záujem o klinik,kľudne sa mi ohláste na 0949209330,som v ba,aj s mučiarňuo a dohodneme.

     

    • 11 posts
    28. februára 2017 16:24:43 CET

    pacient: ved o tom tu cely cas hovrim

    • 11 posts
    26. februára 2017 14:29:42 CET

    pomocky, napriklad hygienicke veci (rukavice) a iy spotrebny metrial, stetoskop, odberove supravy injekcna technika...

  • 22. februára 2017 13:00:46 CET

    Zase "chýba záujem" neviem odkiaľ robíš tie prieskumy verejnej mienky ale sú dosť nepresné...

    • 11 posts
    18. februára 2017 22:59:32 CET

    Tak mam priestor aj pomocky... ale chyba zaujem

    • 29 posts
    31. januára 2017 19:28:21 CET

    Pokud chceš nějakou skupinu/komunitu, tak pro ni začni něco dělat. Většina akcí v čechách a na Moravě vznkla tak, že se toho někdo ujmul, investoval do toho čas a peníze a některé akce už fungují i více jak 10 let. 

    • 11 posts
    31. januára 2017 18:00:35 CET

    Ahutor sa dmlcal, lebo az tri prepspevky je vsteko offtopic. Ale ked bude na autora daco konkretne, rad odpovie.

    • 2 posts
    31. januára 2017 7:44:51 CET

    Sorry viem ze trochu mimo temy, ak chcete mozem zmazat...

    • 29 posts
    31. januára 2017 7:42:43 CET

    BigBalls řekl:

    Ja som pocul , ze v Nitre je jeden klub, kde ked zena pride a povie heslo "Domina", tak vramci slusnych podmienok a atmosfery si tým vlastne vypyta a dostane placackou na holu 5x. Neviete kde to je?

     

    To  je klinik po Slovensky? Placatkou na holou? Tak to jsem rád , že jsem z Moravy, :-) máme tu přesnější názvosloví pro uvedenou praktiku.  

    • 2 posts
    31. januára 2017 7:15:08 CET

    Ja som pocul , ze v Nitre je jeden klub, kde ked zena pride a povie heslo "Domina", tak vramci slusnych podmienok a atmosfery si tým vlastne vypyta a dostane placackou na holu 5x. Neviete kde to je?Skusam zohnat info, koho by to zaujimalo...


    This post was edited by BigBalls at 31. januára 2017 7:43:55 CET
    • 2 posts
    30. januára 2017 22:35:20 CET

    s.Ade řekl:

    To jsou jen pohádky Ovčáčkové babičky. Trochu přifouknuté a pokud to nevysvětlí, potom o tom nemá cenu debatovat. 

     

     

    suhlas ale ono ma zmysel to jasne napisat pretoze inak bude sirena ako pravda jeho verzia a nie skutocnost  :-(

     

    aby sme ale neodbiehali od povodnej temy, aka ze to je komunita okolo clinicu v Cechach? Pravda je to uz asi 5 rokov spat ale na zraz priaznivcov clinicu po tom co o nom niekolko rokov volali prisli presne traja ludia.

    • 29 posts
    30. januára 2017 7:31:34 CET

    To jsou jen pohádky Ovčáčkové babičky. Trochu přifouknuté a pokud to nevysvětlí, potom o tom nemá cenu debatovat. 

     

    • 2 posts
    29. januára 2017 17:15:52 CET

    Monikon řekl: Neviem chlapci, boli ste v Atelieri v Prahe? Jedna Domina má 5 otrokov od kazdeho z nich vyzaduje celibát. Takýchto Domin je tam 4-7 a cely večer sedia pri stole osamotené. ;)

     

    Asi si bol na inej akcii ako ja a to som bola na vsetkych co v Atelieri boli. Co ja viem tak dominy co tam bola boli prisli vecsinou s jednym subikom plus obcas k nemu mali partnera. Taky velky pretlak subikov co naznacujes som tam nikde nevidela. Uz len kvoli tomu ze organizatorka si to sleduje.

    • 29 posts
    27. januára 2017 7:54:41 CET

    Monikon řekl: Viděl a slyšel.
    Na všech FemDom akcích v Aˇˇtasu jsem byl , ale s tím co píšeš nesouhlasím. Zkus se o tom rozepsat.  

    • 15 posts
    25. januára 2017 22:00:55 CET
    Chlapi, pochopili ste ten prispevok? Tie pseudodominy dristaju, nik im pozornost neprejavil.
  • 25. januára 2017 21:08:07 CET

    Monikon řekl: Neviem chlapci, boli ste v Atelieri v Prahe? Jedna Domina má 5 otrokov od kazdeho z nich vyzaduje celibát. Takýchto Domin je tam 4-7 a cely večer sedia pri stole osamotené. ;)

    Tak vidíš práve si opísal to takzvané pozlátko ktoré dáva ľudom veľké oči aké je to v zahraničí suprové ale omyl často býva pravdou. 

    • 29 posts
    25. januára 2017 15:50:57 CET

    Monikon řekl: Neviem chlapci, boli ste v Atelieri v Prahe? Jedna Domina má 5 otrokov od kazdeho z nich vyzaduje celibát. Takýchto Domin je tam 4-7 a cely večer sedia pri stole osamotené. ;)

    To jsi slyšel nebo viděl? Na vlastní oči???

    • 29 posts
    25. januára 2017 14:17:39 CET

    Monikon řekl: Voidwalker Ide to tu viac ako na SVK, ale stále prevazuje spanking a bondage. Ja napriklad ficim na snakingu a nájsť partnerku, ktora sa v tom vyziva je náročné.

    Najít partnerku na BDSm nebo fetiš je náročné kdekoliv. Mnoho párů vzniká tak, že k tomu jeden druhého přivede, ukáže a zaučí. Málokterý pár vzniká tak, že oba jsou již zaučeni.

    • 15 posts
    23. januára 2017 15:26:21 CET
    Voidwalker
    Ide to tu viac ako na SVK, ale stále prevazuje spanking a bondage. Ja napriklad ficim na snakingu a nájsť partnerku, ktora sa v tom vyziva je náročné.
  • 23. januára 2017 12:34:09 CET

    Mňa by zaujímalo na základe čoho si dospel k názoru že v Čr to ide.