Forums » Nekategorizováno

Novacik

  • 24. apríla 2006 17:03:56 CEST
    chcel by som najst konecne damu ktora mi ukaze svet bdsm a vsetko co k tomu patri, ale preco to je take komplikovane, chcem tak vela ?
  • 6. septembra 2006 14:29:14 CEST
    Ano cital som to velmi dobry prispevok. Zatial som na to este nereagoval.
  • 4. septembra 2006 22:04:16 CEST
    A má pravdu, před chvílí jsem o tom psal tady v diskusi o Dominách. Jen si myslím, že to procento je 85%, co pak od toho odejdou. Navíc to pro ně končí jejich zesměšněním a po čase se tito trubci vzpamatují a nás takto zaměřené pomstichtivě odsuzují a špiní.
  • 4. septembra 2006 21:21:12 CEST
    Ludia su rozny. no ta moja vravi ze za zivot ich stretla a spoznala tolko ze by ich na jednej ruke naratala. Celkovo my vravela ze to ze je nepomer medzi dominantnymi zenami a submisivnymi chlapmi tym ze chlapou je obrovska kopa a zien malo tak to az tak pravda nieje ako sa tu opisuje na jednom s for. Vraj ze skutonost z jej hladiska je ina. Z mojho je to tak ze chlapou co lezie do BDSM je vela nesmierne vela ale naozaj schopnych neviem kolko je ale myslim si ze nejakych 70% tam je iba ako omyl. Skratka nevedia co chcu, su zmeteny a tak lezu niekam.
  • 1. septembra 2006 22:16:47 CEST
    Myslíš, že si má hrát sám na subíka? To ale není ono, jistá dávka nejistoty by tomu chyběla. Subík obvykle neví co druhá osoba na něho zkusí a tou druhou osobou je dominantní partner, nebo druhá osoba bude hrát dominantího partnera, furt je to o domluvě s někým.
  • 1. septembra 2006 18:48:49 CEST
    No vsimol som si takych jakosubikou. Hlavne ked ta moja mi o nich casto hovori. Aj tu ich je su ze vraj cele mraky. Denne otravuju s priblblymi osloveniamy a tak nejak. Vies podla mna ked ma niekto nejaku predstavu alebo by nieco chcel skusit taku ulohu subika myslim ze na to nepotrebuje zrovna nejaku dominu.
  • 1. septembra 2006 0:06:21 CEST
    Pokud jsem hovořil o jakosubících, pak jeden blbeček vlezl i sem. mrkni na rozhovor Milos10 s Nenufer. Paní Nenufer byla hodně nasraná a ty bláboly co zase tady píše ten Milos10. Je to magor, a to právě hodně dam odrazuje.
  • 1. septembra 2006 0:00:14 CEST
    To nemusí být pravda, submisiv opravdu nemusí být zrovna masochista. Stačí mu podřízené postavení. Stejně tak, dominant nemusí být hned sadista. Ostatně sadismus je obvykle něco co se dělá nad rámec dohod. Já jsem se třeba dlouho necítil být submisivem, nepotřeboval jsem to, ale vždy jsem byl náruživý masochista, prostě potřebuju to mít i s dávkou jisté bolesti. Dnes jsem už dorostl i do submisiva, chvíli mi trvalo,než jsem poznal, že se ten můj masochismus se bez submisivního chování neobejde. Submisivové jsou různého zaměření, je to taky o momentálních choutkách a dohodě obou D/S partnerů. Bohužel nejvíce je tzv. jakosubíků. Chtějí si to vyzkoušet, neví o co go a otráví dámy tak, že mají obavy se bavit s dalšími muži. Ostatně i tady se objevují, poznáš to podle toho, že jsou uplně mimo mísu.
    • 13 posts
    31. augusta 2006 22:49:20 CEST
    To je jedna s veci ktoru som si tu vsimol ze ten/ta kto je subik by mal byt aj masochista. A ten/ta co ma dominantne skoly ho automaticky hazdzu k sadistom. Neviem to na 100% ale myslim si ze niesom masochista ale submisivne sklony mam. Ake mas ty skusenosti?
  • 31. augusta 2006 21:44:03 CEST
    ja som nemal ziadny strach pred stretkom z dominou ale opacne bol som nateseny z toho co so mnou bude robit a ake to bude vzrusujuce a nakoniec to vzdy dopadlo dobre.
  • 30. augusta 2006 23:57:59 CEST
    Když jsem šel poprvé k Madam, byl jsem uplně vyřízený, nervozní ale natěšený, myslím, že se mi udělalo i špatně od žaludku. Ale nakonec to dobře dopadlo. Vzpomínám si, že jsem měl takové mrazení na zádech, ale určitě ne od strachu, i když jsem měl jisté obavy, ale určitě jsem neměl výčitky a nebál jsem se , že by mi ublížil , koneckonců jsem masochista.
  • 30. augusta 2006 20:35:30 CEST
    Ahoj to je v pohode nic sa nedeje. Vies ja som raz zoznamil s jednou osobou na azetku len tak kamaratsvo pametam sa na ten pocit ked som siel sa len tak stretnut. Bol som viac nervozny ako ked som isiel na svoje prve rande. he he. Urcite to poznas take tie vycitky aka bude a tak. Chcel by som sa ta opytat ci aj ty si mal take nejake pocity.
  • 30. augusta 2006 20:15:02 CEST
    Já to myslel tak,že na těchto stránkách bych hledal pro svoje zaměření Dominu - myšleno obecně. Zkušenosti v této oblasti samozřejmě mám a mám i svou Madam, a našel jsem ji na Femdomu.cz přes inzerát. A taky si myslím, že je to tím pádem i svým způsobem o lásce, protože naším osudem je svět BDSM. Proto bylo moje podivení a možná nepochopení nad tvou tehdejší odpovědí.
    Ale nemyslel jsem to zle.
  • 30. augusta 2006 10:30:15 CEST
    Co mas vari nejake skusenosti? Tu na nete? ja nemam ziadne. Mam priatelku.
  • 24. augusta 2006 21:43:14 CEST
    Tak sorry, vypadalo to tak, ale pokud jsi subik, tak tady je dobrý místo pro hledání i lásky, pokud mi rozumíš
  • 24. augusta 2006 20:34:34 CEST
    rezignaciu a neviem pred cim mas trochu cudne tusenia. Chlape.
  • 21. augusta 2006 11:13:03 CEST
    No asi to hledání, v poslední tvé odpovědi jsem vytušil rezignaci
  • 20. augusta 2006 16:59:34 CEST
    Co ako?
  • 17. augusta 2006 22:04:18 CEST
    To jako už jsi to vzdal?
    • 2 posts
    17. augusta 2006 18:55:02 CEST
    No asi nejak tak to chodi to ja uz neviem.
  • 15. augusta 2006 16:33:05 CEST
    pak je to jen otázka rozhodnutí a metody pokus omyl. Pokud si myslíš, že jsi subík, hledáš dominu, bude se ti to líbit? Pokud ne jdeš na to obráceně. A tak to zkoušíš až najdeš třeba někoho koho jsi vůbec nehledal. Nejhorší jsou ti co bečí a nic pro to nedělají.
  • 14. augusta 2006 23:02:24 CEST
    Chciet je sice pekna vlastnost a vediet co chcem taktiez. Za zivot som nespoznal ludi co by vedeli presne co chu aj ked naslo sa vela takych co si to o sebe myslia. No v prvom rade treba pre to aj nieco robit len chciet nestaci. To ze pod pojmom laska u kazdeho jednotlivca meni vyznam slova smer je my jasne.
  • 14. augusta 2006 11:20:30 CEST
    Otázka je, co si kdo pod tým pojmem láska představuje. Pokud ale někdo opravdu hledá a chce najít, tak najde. Ale musí sám vědět co chce nalézt!
  • 13. augusta 2006 17:50:24 CEST
    Mne sa to tazko opisuje lebo ja som dominantnu zenu nehladal nasla si ma sama. Dokonca som nevedel ani co to slovo submisivny znamena ak by sa ma na to niekto opytal. A nieto este ze do urcitej miery nim som. Ale podla mojho nazoru toto alebo ina stranka by bolo pre mna posledne miesto kde by som hladal osobu ktoru by som dokazal milovat.
  • 1. júna 2006 18:09:33 CEST
    Precital som vsetky prispevky v tejto teme. Podaktory sa tu hadate o vysokom veku, o tom co to je D/S a pod. Ako celok mi tieto prispevky pripominaju casy, ked som mal sedemnast. Vtedy som podobnym sposobom s priatelmi rozoberal rozne temy az na atomy. Napriklad ten vek- zbytocna tema.Dnes vsetci vieme, ze clovek nikdy nie je dost stary, pokial ide o sex a to co ktomu patri v akejkolvek podobe. Kolega co tuto temu otvoril: Neviem kolko mas rokov, alebo ake su Tvoje skusenosti so zenskym pohlavim, ale starsi skuseny mi uz davnejsie poradili. Ak chces nieco od zeny, musis jej to povedat. A jasne. Len to musi byt povedane slusne.Zeny su take. Priklad:Chces aby Ti dal niekto facku- verzia pre zenu:"Prosim Ta mozes mi dat po tvary?" verzia pre muza:" Prosim Ta drbni mi jednu za ucho" Uz si pochopil? Nebudem to rozvadzat, nechcem nikoho urazit. Dalsie pravidlo je rob snou len to co Ti toleruje(spojenie "rob to co chce ona" patri do inej temy) Asi som uz nakecal dost, takze prajem pekny den.
    • 2 posts
    1. júna 2006 15:06:58 CEST
    nauc sa citat prosim. Povedala som ze ked si OPITY tak nelez na net. Ja teda osobne uz tvoje blaboly citat nemusim a je mi len luto ze tvojim pricinenim tu unrelo niekolko velmi kvalitnych diskusii.