Forums » Nekategorizováno

BDSM-BABY ADULT

  • 28. júla 2006 1:15:51 CEST
    tym baby adult myslim byt ponizovany napriklad pomôcou plienok.
    Bud je to v podobe hry na prisnu vychovavatelku, pripadne mamu, ktora tresta svoje dospele dieta ked je zle, musi mat na sebe ci sa mu to paci alebo nie plienku a ma zakazane ist na zachod pretoze na to ma na sebe plienky aby sa pripadne do nich pocural ked potrebuje, zaco je potom samozrejme potrestany, bud jemnym vypraskom alebo akymkolvek inym spôsobom aby si zapamatal ze pocuravat sa nema, pripadne ju da na tvar aby riadne citil co vlastne urobil, alebo pred tym nez mi ju nasadi sa ona sama na nu vycura a taku pocuranu mu ju nasadi aby stale citil jej zlaty dazd a uvedomil si ze za to ze sa pocurava bude spat napriklad alebo mat na sebe plienku ktoru pocurala pani. Ono tich moznosti je vela a toto je len par z nich ktore sa ma napadli.
    Aky je vas nazor na taketo hry co sa tyka bdsm a ponizovania ak sa smiem spytat?
    • 1 posts
    13. mája 2017 15:58:00 CEST

    baby adult s bdsm  je fajn ,je to velmi ponižujuce ked si musim obliect plienky a gumove gatky ktore nosím pod kratkou suknou

    • 1 posts
    26. januára 2014 15:46:08 CET
    mne sa pači nosenie plienok v dospelosti,momentalne ma berie prebalovat druhých plus bdsm
  • 1. januára 2013 14:21:24 CET
    Na toto tema existuje jedna super ceska stranka www.abdl.cz
  • 7. apríla 2012 19:24:27 CEST
    Skôr si myslim,ze to bude tym, ze hned si predstavia hru na male dieta, batola, ale samozrejme je to inak, je to ponizenie este vacsie pre toho subika..-)
  • 7. apríla 2012 14:54:30 CEST
    to asi preto, lebo toho maju dosť pri deťoch, ale na druhej strane ma to určtý pozitivny pvlyv na submisivnych jedincov
    • 1 posts
    7. apríla 2012 12:21:19 CEST
    neviem prečo nepáčia ženám plienky na dospelých sub.mužoch.ma to vela výhod pre dom.ženy
  • 21. februára 2012 15:55:58 CET
    presne tak.-)
    • 1 posts
    4. januára 2012 17:28:48 CET
    súhlasím netypická skupina ludí a hlavne diskretna kvoli okoliu
  • 4. januára 2012 12:39:16 CET
    Prešiel skoro rok od môjho posledného príspevku do adult-baby fora. Zo skúseností viem, že nie je vela mužov, ktorí túto praktiku majú záujem vyskúšať. Predsa len patrí do skupiny tzv. "netypických"
    • 1 posts
    2. januára 2012 19:37:37 CET
    babyadult pre subíka je super trest.ak sa to spojí trans,crossdreser je to super ,kratka sukna cd,tv tak aby bolo vidiet plienky pod suknou je velmi ponižujúce pre subíka
  • 12. februára 2011 17:06:26 CET
    Baby-adult je velmi ponizujuca forma pre muza-subika. A tu nejde predsa len o plienky a cikanie. Ked uz - tak hra so vsetkym možným ponímaním poníženia subika na nemozné a neposlusne baby.
  • 29. septembra 2010 16:10:19 CEST
    hladam niekoho kto ma prebali kto sa o mna postara ale budem aj pikat
  • 29. septembra 2010 16:09:56 CEST
    hladam niekoho kto ma prebali kto sa o mna postara ale budem aj pikat
  • 28. septembra 2010 21:49:02 CEST
    Kde sa dajú kúpiť také gumené gaťky?
  • 28. septembra 2010 21:30:57 CEST
    a nekcela by si ma prebalit
    • 1 posts
    26. septembra 2010 14:14:50 CEST
    ma niekto skúsenosti s bdsm baby adult.mne sa vždy páčili subíci a subinky v plienkach aj ked subinku ktorej sa to páči nepoznám.ženy nemajú velmi radi netradičné praktiky a pomocky iba ak za peniaze
    • 1 posts
    7. septembra 2010 18:50:18 CEST
    babyadult a bdsm praktiky k sebe patria.kto to skúšal potvrdí.prečo by subik okrem obojku nemohol mat plienky a igelitove gatky je to forma poniženia
    • 6 posts
    26. decembra 2008 22:45:00 CET
    Ak môzem povedat svoj nazor tak z hladiska ponizenia plienkami by som urcite uprednostnoval latkove, s poriadnym balikom, ktory je vlozeny v jednorazovke a kludne nechal subika sa viackrat aj pocurat aby sa jeho pocit z ponizenia znasobil. Co z toho ze ma jednorazovku, ktoru pouzije normalne v nej chodi a ani to neciti ci uz tym ze pri chôdzi mu to nevadi a ani tym ze neciti ani to pocuranie. A pri kombinacii latkovych a jednorazovych spolu sa nemusite bat ani ziadnej nehody-)-)-)
  • 25. decembra 2008 19:59:54 CET
    retiazku netreba subik si nesmie dovolit davat dole gumove gatky ani plienky.na to je dominant aby mu povedal čo može.a sadnut si v mokrych plienkach?nikto nepovedal že treba robit iba dobre veci na to nech ide k mamičke.ale všetko z mierov netreba to s plnenim plienok prehanat.jednorazove su lepšie ako latkove.pampersku daš do sačku a zahodiš kto bude bavlnene prat.že lepšie saju tak to je ok.nepotrebuješ aby subik pretiekol a ušpinil byt
  • 25. decembra 2008 18:43:41 CET
    pokial ide o nepohodu s plienkami. odporucam kazdopadne latkove. nove jednorazove plienky maju superabsorbent a ten dobre absorbuje vlhkost. avsak latkove plienky tak dobre neabsorbuju. jednak ich treba viac. balik bude tazsi, vetsi, horsie sa stim bude chodit. Ale hlavne sadnut si vtom znamena zmykat si vlastnme plenky na zadku. treba samozrejme dobre gumove gate. a ruky zviazat vysoko za chrbat. do nohavic retiazku zo zamkom :)
  • 22. decembra 2008 22:54:28 CET
    Napisal si to uplne presne a vystizne, vela ludi si to zamieta s hrou na male dieta co ale v tomto pripade je niekde uplne inde a radil by som to k bdsm a nie k hram sa na velke dieta....to je zas ina kategoria.
  • 22. decembra 2008 19:06:50 CET
    ahoj suhlasim s tebou.pre mna je ponižit bejby plienkami.dat mu za trest plienky a gumove gatky a tym je potrestany.po byte bude musiet chodit tak aby bola plienka dobre viditelna a treba ju subikovy pripomínat.novu plienku suchu dostsne až pan,pani uzna za vhodne.ked sa mu pači aj ine sm praktiky tak to sa da skombinovat
  • 21. februára 2008 9:42:38 CET
    ok pohoda, rad vysvetlim.-)
    • 2 posts
    17. februára 2008 22:37:40 CET
    kedze prave nechapem rozdiel tak sa pytam, ked by som to vedela tak sa nepytam :-)
  • 17. februára 2008 21:57:43 CET
    Keby to bol nazov fora ciste len baby adult tak by som ti dal za pravdu, ale ak si aj ty nevsimla je to bdsm baby adult a nenapadlo ta napriklad, ze to môze byt aj forma ponizenia, ked madam prinuti subika napriklad k takym veciam, ze mu zakaze zachod da mu plienku a smeje sa z neho, musi ju mat ci chce alebo nie? Pouziva plienku ako nastroj na ponizenie, s tym ze si ju sam musi dat a nemusi ho absolutne obskakovat napriklad. Subik je ponizeny a madam ma z toho zabavu a ma to daleko od nejakej hry na male dieta.