Forums » Vše okolo BDSM

Dusenie

  • 17. februára 2006 21:27:45 CET
    Tak pani, davajte pozor si len na krcne tepny, a este na mozog, nedostane sa vam tam okyslicena krv( t.j 3 min) a ste dementi, s pozdravom Balzac
    • 8 posts
    16. februára 2006 20:54:07 CET
    ahoj 120 s, ale len ked sa nadychnem a hodne moc sustredim bez akehokolvek pohybu, iba myslienka na seetrenie kysliku.., ale ved mam dobri trenink, moja baba ma dost casto dusieva..
    Kolko vydrzis najviacej ty??
  • 16. februára 2006 16:40:14 CET
    no to neni tak uplne pravda.nekdo to dela pro to aby rychleji dosahl orgasmu.(to opravdu funguje pac telo bez kysliku dosahne rychleji orgasmu) ale ja to beru spis jako fetis pri duseni si ho nehonim jen se soustredim na ten zvlastni pocit.libi se mi ten pocit duseni ten igelitovy material je taky super a zjistlil jsem ze je zabavne prekonavat urcitej cas a ten pocit kdy se uz nutne potrebujete nadychnout ten adrenalin proste skvele.tak ze ja to jako urychlovac vyvrcholeni nepouzivam :)
  • 16. februára 2006 16:28:09 CET
    coooo zee? 120s :D ? ale to uz se ti otvirala brana do nebe ne? :)
    • 8 posts
    16. februára 2006 7:18:29 CET
    Ahoj v tom orgasme mas pravdu, ale to len tak co ak by sa to presvihlo a u kontrolovaneho dychania, ked mas sacok s hadickou a dominant Ti predlzuje interval bez bzduchu treba vediet kolko subik znesie, aby neodisiel navveky...?Ale ta otazka bola iba tak zo zaujmu a kolko vidrzis- skusala si? A mas uz nejaku fotku v dig forme?
  • 16. februára 2006 6:53:03 CET
    Dôležité je dosiahnuť orgazmus Je zbytočné si merať kolko kto vydrží.
    • 8 posts
    15. februára 2006 23:42:18 CET
    kolko vydrzis ty, ja ak som v klude asi najviac 90 - 120sekund viac asi nie a ked sa u toho odrabam tak fakt neviem a inak ja som myslel ze najdhsie sa da vydrzat 3 min?
    FAKT KOLKO VYDRZITE OSTATNY??
    • 8 posts
    15. februára 2006 23:39:33 CET
    A co ma na tom vzrusuje, asi ten pozit totalnej bezmocnosti, pocit toho igelitoveho vrecka, pocit toho ze som obet, ako citim ze mi ho natahuje cez hhlavu a pevne podviaze krk, ako mi cez vrecko chiti nos a usta a ja sa nemozem vobec nadychnut, ako citim iba svoj pot vo vrecku a bezmocnost, ako som nahy a ona oblecena, ako moc som poizeny, je to nadhera, je to pre mna asi najvzrusujucejsia praktika v SM.I ked ak sa odrabam sam dlho v sacku nevydrzim, lebo ak sa namahas, dochdza ovela rychlejsie vzduch, asi najdhsie vydrzim ak je v jazdeckej polohe drzi mi pevne ruky, mam vrecko cez hlavu a jazdi na mne, vtedy je asi aj najkrutejsia, lebo ked sa jej blizi orgazmus kasle na to ze sa uz dusim a vspinam v krcoh.. Mam to proste rad a este velm rad sa s babou boskavam zec vrecko moc ma vzrusuje dusit sa a citit cez vrecko jej jazyk.
    A v dom milujem ked mozem svoju babu znasilnit, ale mozem ju len skrtit a dusit rukami, milujem ked lezi na brusku sputana, roztiahnem jej nohy,zasuniem jej tam vtaka, dam nohy ku sebe aby bola pekne stlacena a zacnem sa prirazat ku jej rike, chytim jej rukou nostek a usta a kocham sa ako ku tej devke prirazam a ako sa podmnou snazi z nedostatku vzduchu vyprostit, ale musim byt ku nej zial jemny, lebo moc toho nevydrzi....ale je to fajn i ked radsej som obet
    • 8 posts
    15. februára 2006 23:30:26 CET
    Cav tak ja to robievam so zenami, mozem aj ako sub, ale i ako dom. Najcastejsia hratka je ze sa musim co naskor odrobyt,musim klaknut na kolena nahy, moja baba prejde zozadu a natiahne mi vrecko a pevne mi ho podviaze pod krkom potom mi uz iba pevne drzi ruku a druhov sa musim urobit, alebo mi da vrezko na hlavu klaknem si a sklonim na kolenach hlavu na vankus a ona mi na nu sadne a kym sa odrabam a dusi ma mi rukam drti bradavky a takto to robievame s obmenami, dusenie vo vrecku na prsiach, na kolenach pred nou a obcas mi drzi nos...
    Je to super len zial moju trajsiu babu to nefascinuje tak ako mna a ak tak iba sa na tom zabava a ani ju to nevzrusuje, aj ked mna to priam fasciuje...
  • 15. februára 2006 19:28:26 CET
    nevite kolik je rekord v drzeni dechu? ja sem cetl nekde ze 8 minut a 6s vsadim se ze tolik nikdo z vas nevydrzel :) mozna ze to nekdy prekonam :) zkuste si zmerit jak dlouho ste vydrzeli nedejchat (hlavne at vam nikdo nepomaha igelitakem jinak mozna nechtene prekonate i tech 8 minut :)
  • 15. februára 2006 19:13:34 CET
    cauky pse.je nas malo a to uplne vsude.napr. tohle je jedine forum o duseni ktery jsem nasel.je fakt ze jsem nasel jeste jedno na ceskym serveru ale tam to nestalo za nic.nooo ja sem subik.vsechno mam napsany v profilu ale cist tu hromadu kecu nedoporucuju :) partnerku nemam a ani ji nejak zvlast nehledam spis bych si chtel s nejakou na toto tema dopisovat.hele muzu se te zeptat co te na teto praktice vzrusuje?
    • 8 posts
    14. februára 2006 7:29:51 CET
    Ahoj moc ma potesilo ze sa ku nam uchilakom pridal dalsi clovek ktori ma rad dusenie, v Asphyx si dom, ci sub? A ako dari sa ti s partnerkami? Lebo na Slovensku je ludi ktori maju radi Asphyx fakt velmi malo.Zatial cav Pes33
  • 12. februára 2006 3:29:35 CET
    zdar.jsem rad ze jsem tu nasel par lidi co ujizdej na tom samim co ja :) pse33 mas dobry alba i kdyz vetsinu fotek znam uz z netu. dobry jsou taky stranky http://o2extreme.com/home.html je tam par fotcek nebo http://www.rubbereva.com/galleries.php?cat=breathplay tahle zenska se toho taky neboji :) nebo jete tady http://vhs.dragonfilms.com.br/movies.asp?idcateg=46 (to je neco jako smother brazil) je toho na netu dost malo rekl bych ze skoro cim dal min.zdar uchylaci
    • 8 posts
    6. februára 2006 10:00:50 CET
    VIDEO Prešlo vporiadku Je zaujímavé.Mne osobne tam chýba tvoj vrchol, myslím orgazmus - ejakulácia .Vzrušilo by ma keby tvoja partnerka mala pri tom rukavice ale tie vám asi vadia ja som na ne trocha uletená
    • 8 posts
    6. februára 2006 7:34:58 CET
    Ahoj poslal som ti na mail video ako ma dusila priatelka..Daj vediet ci sa Ti paci, mam tam velmi uzke vrecko cez hlavu a dusi ma pokial sa neurobim..
    • 8 posts
    4. februára 2006 12:38:07 CET
    Ahoj pripadne ked mas strach na sebe mozes to skusit na partnerovy, jemu natiahnut priehladne vrecko cez hlavu a prikazat mu ze kym sa euroby, ty nepovolis??
    Alebo teba vzrusuje predstava na sebe? A predstava toho ze Ta niekto dusi i ked mas fobiu a strach??
    • 1 posts
    3. februára 2006 21:47:26 CET
    u mna je to o psychickom probléme... vieš, napríklad sa vo vode bojim potopiť kôli strachu práve z toho, že sa nenadychnem....... je to asi istý druh klaustrofóbie... ale raz ho prekonám a bude to o to väčší zážitok ... :-))))
    • 8 posts
    1. februára 2006 16:50:22 CET
    Mylsim ze je to v kazdom pripade o dovere, i ked ak voci niekomu nemas plnu doveru, mozes pouzit puta s poistkou- subik si ich moze sam odistit.
    Ovsem vsetko treba s mierou- skusala si to uz aspon sedenim??
    • 1 posts
    1. februára 2006 12:55:18 CET
    ...ked to takto čítam, ma to vzrušuje, ale toto je jedna z vecí, ktorých sa fakt bojím.... :-((
    • 8 posts
    1. februára 2006 11:26:41 CET
    Ale aj tak je nas dost malo a tych skusenosti tiez??
    • 8 posts
    1. februára 2006 11:25:57 CET
    Ahoj s tym stretkom suhlasim, ak by si veel zohnat daku asphyxantku, skusim ukecat aj ja nejaku, ked nie tak uz sa tesim az prides a pomenime nejake materialy.
    • 8 posts
    1. februára 2006 11:23:51 CET
    No veru bab na SM hratky je malo a to vonkoncom na Slovensku, Ty si cech? Ak hej to mas aspon vyhodu ze u vas je ovela gramotnejsich vela ludi a tak sa daju baby
    najst lehsie aj cez web.Zatial...
    Jo inak facesiting je fakt nadhera a vonkoncom ked Ti babenka zovrie stehna a ty si nak bezmocny pod jej ritkou, je to super, ale zaujimave je aj ked ti baba da tenky priehladny igelit na tvar a potom Ti na nu sadne, citis ten igelt ako sa Ti po chvili dostane do ust,citis sko Ti dochadza rychlo vzduch a snazis sa ju zhodit- toto velmi casto obievame s tym ze sa musim kym je na mne urobit... Je to fajn ked ma chce mat rychlo hotoveho.
    • 8 posts
    1. februára 2006 11:17:17 CET
    Teda musim suhlasit ze je vela zien ktore maju radi SM, ale o tom ani nevedia, treba im dat iba moznost vyskusat si to, cirou nahodou som akurat minuly tyzden narazil na jednu 16 rocnu bbenku, zacolo to tak nevinne mal som jej nahy upratat izbu a ona mna za to mala potrapit, kurat ze cim viac skusala tym viac este chcela vyskusat a skoncili sme tak ze som mal priputane ruky a uviazane ku kotnikom, tak ze som cely klacal, nasadila mi vrecko s hadickou cez hlavu a dotiahla pod krkom ucpala prstom hadicku a kochala sa ako sa dusim, mal som pod sackom prosit o milost, ale po chvili som uz len lapal po vzduchu, potom si zapalila a vdychla mi do sacku iba dim s cigarety- a to som nefajciar, takto ma mucila 10 minut bolo to strasne, ale uz pri tej myslkienke som nadrzany.
    Babu som inak nasiel na pokeci a nakecal ju ab skusila nieco nove. Ovsem nespali sme spolu a ani nic ine slo iba o male hodinove dobrodruzstvo..
    Takze pre vsetkych kto hlada najde a naviaci ja mam babu s ktorou som sice uz dlho a SM ju moc nebavi, ale roby ho a tak si mylim ze vzdy sa da na SM nejaka ukecat.
  • 1. februára 2006 0:28:29 CET
    ONO TIE ZENY JESTVUJU ALE O SEBE TO ESTE NEVEDIA.. TO PREBUDENIE ANIMALNEHO CHTICU DUSIT...
  • 31. januára 2006 23:41:24 CET
    pes33...já jsem zažil bohužel "pouze" facesitting.jen jednou,ale stálo to za to...nepočítal jsem to,ale bez dechu to bylo přes minutu,paráda...ten pocit,že jsi zcela pod kontrolou své paní je fantastickej...:-)