Forums » Vše okolo BDSM

Dusenie

    • 13 posts
    30. júla 2009 11:21:56 CEST
    ja by som prisla.

    -inak, ked sa milujete obaja v uzavretom vreci...kto na vas dava pozor? ked "odidete" obaja..co potom?
    • 13 posts
    30. júla 2009 7:20:17 CEST
    Rado sa stalo, sľúbil som že zoženiem. A držím palce pri organizovaní stretka. Ak sa ti ohlásia viac ako traja ľudia (nie všetci mužského pohlavia) počítaj aj so mnou - ak mi to nebude kolidovať s niečím iným
    • 8 posts
    30. júla 2009 1:13:14 CEST
    MAL BY NIEKTO ZAUJEM O STRETKO NA TEMA DUSENIE V BA?
    ZORGANIZUJEM, MOZME CEKNUT NEJAKE VIDEA, POMENIT SKUSENOSTI, DONESIEM UKAZAT ROZNE POMOCKY...
    PRIPADNE BY SME MOHLI AJ NIECO MALO ZAKCNIT, AK BUDE NALADA A ODVAHA??

    MOHLI BY DOJST VSETCI SO ZAUJMOM O DUSENIE SKRTENIE....
    !!!! DAJTE VSETCI VEDIET, BUD MOZME STRETKO V NEJAKYCH PRIESTOROCH, ALEBO NIEKDE V STANOCH U JAZERA !!!
    • 8 posts
    30. júla 2009 1:10:10 CEST
    Ahoj inak moc dik za tie obrovske vrecia, mas ich u mna... heh je to parada, skusali sme sa v nich milovat, alebo zalepit hranu a vysat vzduch vysavacom... skutocne si s nimi uzivame... :-)
    Je to parada vec...
    • 8 posts
    30. júla 2009 1:01:35 CEST
    Ahoj je v tom velmi velky rozdiel, za jedno dusenie vreckom ci rukou, alebo zadockom je pomale a postupne, mas vacsiu kontrolu.
    Dotycny sa krasne myka a snazi sa nadychnut..- tiez trva dlhsie...
    Mimochodom nic nieje krasnejsie ako ked sa miluujes a natiahnes tomu druhemu, alebo on tebe vrecusko cez tvar, orgazmus pride rychlo a vidis ako lapa po vzduchu...
    Kymz u skrtenia je rozdiel priskrtit a skrtit, skrtenie mi pride nebezpecnejsie a naviac je velmi neprijemne ked Ti protajsok velmi omedzi prietok krvy, teda aspon pre mna- mam s toho strach.
    Mna skrtila kamoska plastovym svihadlom a je to fakt extrem kymz to vrecko je vrecko....
    Skrtenie mi pride fajn pokial je z mierou- teda pokial som skrteny ja
    Mimochodom tiez fajn je milovanie sa v uzavretom igelitovom vreci kde dochadza vzduch obom... :-))

    VSETKY SPOSOBY DUSENIA MAJU NIECO DO SEBA VRECKO, BYT CELI V IGELITE, PLYNOVA MASKA, DUSENIE ZADOCKOM, RUKOU, PRSAMI...
  • 29. júla 2009 21:58:03 CEST
    len či si to nepletieš s nejakou divokou sexuálnou jazdou :o))))
  • 29. júla 2009 21:21:30 CEST
    co mam radsej? ja by som skor prirovnala takto: skrtenie (tlak na krcne cievy) sa mi skor hodi k drazdeniu klitorisu, a dusenie k vaginalnej alebo analnej penetracii:-))
  • 29. júla 2009 20:13:06 CEST
    přesně tak jednou rukou, zepředu, ohryzek nestiskneš, myslíš že si to docela pleteš s nějakou divokou sexuální jízdou pro tvé potřeby a mimo to někoho dusíš - no nevím. je to v klidu a rychle - ale ty jsi tam pro tu subinku - popravdě - nevím jak to máš ty ...
    • 5 posts
    29. júla 2009 7:18:22 CEST
    ..hej jednou rukou :-)
    • 13 posts
    29. júla 2009 6:42:47 CEST
    škoda. Ak sa už púšťaš do takýchto, nie celkom štandartných a bezpečných vecí, mohla by si si ich dať nafilmovať. Aspoň sama pre seba. Držím ti palce aby si vždy našla mieru.
    • 5 posts
    29. júla 2009 0:37:59 CEST
    palce? alebo nebodaj jednou rukou???
    najcitlivejší na dráždenie je asi ohryzok, ale mám problém sa mu vyhnúť, najmä ak okrem dusenia robím ešte "iné veci"
    • 5 posts
    29. júla 2009 0:10:38 CEST
    ..ked vies ako chytit staci ti dva prsty ..vyskusane a overene :-)
  • 29. júla 2009 0:08:17 CEST
    tkaže celý čas normálne dýchaš???
    ja som skúšal škrtiť rukami, ale subinku napínalo na zvracanie, asi by teda bolo lepšie použiť nejaké škrtidlo (čoho ale ja nie som veľkým fanúšikom)
  • 28. júla 2009 23:49:49 CEST
    vzduch ne - to ne tak fakt ne - tak to nevnímám - ne
  • 28. júla 2009 23:48:59 CEST
    to mi je jasné - myslím že pri obojku (slučke) sa postupne zastaví najprv vzduch, potom žily a nakoniec aj tepny
  • 28. júla 2009 23:45:14 CEST
    psala jsem že se to stává poměrně často u dušení krku obojkem - například - ale pokud tě někdo zmáčkne správně rukou na krku - nebo opravdu poté obojek dotáhneš - odejdeš rychle aniž by jsi otekl - de facto ano, máš pravdu ale není pravda že nezmáčkneš tepny dostatečně silně, vím o čem píši, nebo máš tak slabý otok že ho nepostřehneš - to nevím
  • 28. júla 2009 23:33:39 CEST
    a čo máš radšej? dusenie, alebo škrtenie?
  • 28. júla 2009 23:32:44 CEST
    práve tie otoky tváre a tlak v hlave je výsledkom priškrtenia žíl, keby sa podarilo stlačiť tepny, výsledok by bol opačný, teda odkrvenie hlavy
  • 28. júla 2009 23:16:59 CEST
    1) svoje video - ne a jsem docela stydlivá, vždyť víš, mít asi nikdy nechystám, i když ... 2) video "toho človíčka" nemám, je s ním v kontaktu někdo jiný a já ani nechci - ale když budeš potřebovat nutně asi se dá sehnat - dívat se na tyto věci je jako dráždit hada bosou nohou - když k tomu máš sklony :)))
  • 28. júla 2009 23:06:58 CEST
    ZDE BYLO ASI MYŠLENO ZAMEZENÍ PŘÍVODU KRVE DO MOZKU ZATLAČENÍM NA PŘÍVODY NA KRKU - VS. ROZDÍL ZAMEZENÍ PŘÍVODU JEN KDYSLÍKU - RUKOU - NENADECHNOUT SE
  • 28. júla 2009 23:01:09 CEST
    si dosť dobre predstaviť priškrtenie krčných tepien bez dusenia, sú strašne hlboko, a aj keď sa snažíš ich pritlačiť, výsledok je že prvé sa pricviknú žily
  • 28. júla 2009 22:56:27 CEST
    pro mě docela zásadní
    tepny - omezení přísunu krve do mozku ti navodí velmi rychlé velmi příjemné pocity, nemáš pocit dušení, poddáš se tomu snadno, spíš prosíš aby dom vydržel a dopřál ti čas, pokud se tomu poddáš nastane velmi příjemného zabrnění které začne v mozku a pohltí celé tělo
    Přikrytí úst a nosu rukou používám jen jako přidušování, zde bez pout - což neprovozuji - bych se nepoddala - to je na mě moc těžké - ale i zde se dá pokud vydechneš do úst - ruky, nezděsíš se a místo nádechu vydechneš znovu, povede se možná, chce to hodně klidu a sebekontroly - zalije se ti mozek a uvolníš tělo, ale opakováním se postupně dostáváš do příjemných pocitů a pak už se nebráníš a ruku nebereš jako nepřítele - to je asi ten problém u mě a asi nejen u mě.
    Docela časté u přidušování krčních tepen postupně obojkem nebo čímkoli jiným je potřeba dávat velký pozor na otoky obličeje, cítíš v hlavě zvláštní tlak, popraskají žilky pod očima, oteče obličej a rozbolí hlava - vše se srovná docela rychle ale není to asi nejlepší :)))
    Já za sebe - přidušování rukou nebo obojekem - škrtidlem - neskutečně jiné vnímání dráždění pohlavních orgánů a poté může být velmi příjemné vystupoňování do "odejití" - až již dotáhnutí obojku, či již jsem v pocitech jinde že přijmu i dušení rukou - pak pocity nemám jiné - prostě úplné zalití a uvolnění těla - hmm JAK VNÍMÁTE VY?
  • 28. júla 2009 21:48:44 CEST
    Su nejake zasadne rozdiely v prezivani pocitov pri duseni
    1 - ked sa obmedzi prisun kyslika do tela upchatim nosa a ust
    2 - priskrtenim krcnych tepien
    ??
    • 13 posts
    28. júla 2009 15:41:52 CEST
    mate pravdu politika sem nepatri
    omluvam sa všetkým, koho sa moje nevhodné politické narážky mohli dotknúť,fakt ma ani vo sne snúcom nenapadlo že je to politické
    ten capslock som nepochopil, ale ak aj ten je niečo proti niečomu tak sa omlúvam aj za ten
    • 13 posts
    28. júla 2009 12:38:46 CEST
    máš aj videjko z toho?