Forums » Vše okolo BDSM

Dusenie

    • 7 posts
    13. mája 2009 15:04:24 CEST
    no konečne,ved už si o ničom inom ani nehovoril,tak píš,aké to bolo.
    • 8 posts
    13. mája 2009 13:20:28 CEST
    Ahoj uz mi prislo vcera vrece...tak dnes vyskusame :-)
    • 8 posts
    13. mája 2009 13:19:34 CEST
    Ahoj tu je link na skrtidlo:
    http://www.lekarna.cz/skrtidlo-pryzove-70cmx2-5cm/
    -neviem ci prave toto je gumove...
    • 8 posts
    13. mája 2009 13:14:42 CEST
    Ahoj,skrtidlo je taka tvrda, pruzna siroka guma, pouziva sa to ked Ta postipe had aby si si zastavila sirenie jedu v tele, skrtidlo sa samozrejme da pouzit aj s mierov teda ze Ta iba jemne priskrcuje.
    Samozrejme je to vhodne iba ked blbneme s priatelkou, pre sameho je to dost nebezpecne, sama dotiahnes a ak odkvacnes uz nepovolis...
    Ked sme u toho skrtenia tiez sme skusali s kamoskou taku haluz ze mi zviazala krk za chrbtom so sputanimi nohami, spagat co spajal krk s nohami bol volny, strcila medzi ten spagat palicu a natacala ho na neho, ja som bol stale napnutejsi v nohach a stale viacej som sa skrtil, tiez zaujimave, ale nesli sme po extrem... iba dokial som moc neskemral... xixi
    Taka moja najtajnejsia predstava je milovat sa s krasnou babou, ja dam vrecko cez hlavu jej ona mne, brutalne sa milujeme a jeden druheho dusime :-))

    Inak mas niekde fotku toho voditka s tym obojkom, mozno by som si take nieco poriadil...
    • 13 posts
    13. mája 2009 7:26:50 CEST
    neodmietam nič, ani nikoho neposudzujem. Je fajn že o tom píšeš. Tá príhoda sa nestala pri škrtení ale na obyčajnom kríži a dosť dlho trvalo kým sme ju dali dole. Stalo sa mi to prvýkrát a nebolo to vôbec príjemné pre mňa.
  • 12. mája 2009 22:37:40 CEST
    na škrcení obojek, někdy také 1 vhodné vodítko, co se nezasekne, škrtidlo je obinadlo? to je síla, to se hned nepovolí a nemůžeš mít nic! pod kontrolou - dle mého, je to obinadlo? to chce ale jen s partnerem - co myslíš?, špagát nebo cokoli jiného - nechává to stopu na krku, a já nechci ten pocit, nemám ráda, zkusila jsem - mám raději když je stahován krk něčím širším a já cítím jak pomalu se mi odkrvuje - ona se neodkrví úplně! - hlava, a já si můžu někde jinde něco prožít. ale špagát ne, ale to obinadlo - to mi prosím popiš. někdy si připadám jak blázen, když tady o tom píši
    vlastně má představa - utopie je že se krásně obleču, pustím si hudbu jsem sama doma a dám si obojek, je krásný ale dá se postupně stahovat, já jsem tedy někde jinde - vše je ok a pak si jen vše do konce utáhnu a na chvilku odejdu, obojek povolí a já jsem v poho - ale to je u t o p i e. to vím - nejsem blázen
  • 12. mája 2009 22:28:03 CEST
    a naopak? dusil tě někdo? odmítáš něco?
    • 13 posts
    12. mája 2009 8:51:39 CEST
    extrémne situácie - extrémne zážitky. Lenže ja som tiež zažil extrémny zážitok zo straty vedomia dievčiny za ktorú som bol zodpovedný. Tiež si to potom pochvaľovala. Len ja som bol dokakaný až za ušami.
    • 8 posts
    12. mája 2009 8:49:04 CEST
    No chcel som sa Ta este opytat co pouzivate na skrtenie? Spagat,ruky? My sme isty cas skusali skrtidlo, bola to celkom haluz, a teraz pouzivame uzlovacku- teda hrubsi spagat, len ako som Ti pisal mam pred skrtenim pomerne velky respekt :-)
  • 11. mája 2009 23:25:18 CEST
    ano ano na to už jsem se několikrát dívala. Ale zpět k tomu nebezpečí, postupně ti umírají mozkové buňky i při dušení, přidušování, pokud jsem několikrát odpadla je to jen otázka času ať tak nebo tak ..., ten pocit to je těsně před odpadnutím brnění a slast naprosto vystupňovaná. Dýchání do omezeného prostoru je asi nejbezpečnější ale nedokáži si představit že zde bych odpadla - zbláznila bych se současně z pocitů "klaustrofóbie" - nevím jak lépe to nazvat - ale asi chápeš. Ptala jsem se jednou jak tento pocit nahradit - neexistuje - prý heroin :) to ne! Nicméně myslím že se dá postupně vrátit k uspokojení z pocitů přidušení a igelitového pytle nebo vak - zejména pokud nemám tak velké zkušenosti s pytlem a vakem vůbec.
    Ale ten pocit ve vaku z prolinku - to bude zvláštní, to určitě. :)))
    • 7 posts
    11. mája 2009 12:49:01 CEST
    To vieš že hej,ved s Tebou/jedným z mála/offic.môžem
    • 8 posts
    11. mája 2009 12:32:20 CEST
    Nechceli by ste vsetci,ktorim sa paci dusenie, foliou. zadockom, prsami, rokou, kuklou, maskou......... skrtenie....
    NECHCELI BY STE VSETCI PRIST V LETE NA NEJAKE STRETKO DO BA????????
    Cekli by sme nejake filmiky, pokecali, pomenili skusenosti??? mohli by sme spravit nejaky vikend pri vode, ci stanovacku, ci niekde v restike... Bol by vobec zaujem s vasej strany???
    !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    • 8 posts
    11. mája 2009 7:21:14 CEST
    Ahoj no precital som si tvoju spravu, teda heh klobuk dolu, neviem ci ist az po stratu vedomia nieje trosku nebezpecne, my sme este nikdy az tak daleko nezasli a to obcas ked bola priatelka namne a som mal sputane riuky som mal uz fakt dost, ale my najcastejsie pouzivame tie vrecka ci latexove kukly :-).
    Teda ani pri skrteni sa jej nepodarilo zajst az tak daleko, mam strach s nedokrvenia modzgu, totiz vtedy ked Ta skrti na krku neobmedzuje Ti iba vzduch, ale aj pritok krvy do gebule a s toho mam trosku strach... predpokladam ze teba rajcuje i to, i ked musim povedat ze tiez mam moc rad ked mi zviera krk a skrti ma a citim obmedzenie vzduchu...
    Preco si prestala s igelitovym pitlikom cez hlavu?? Ja som teraz zase objavil plynovu masku a skusame sa hrat s nou...
    Ja by som teraz velmi chcel skusit toto vrece, len sa ku enmu neviem nejako dopracovat mam ho objednane uz asi 2-3 mesiace....:
    http://www.yelen.cz/obchod/fetish-a-bdsm-mix-/vac-bed-yelen.html
    • 8 posts
    11. mája 2009 7:11:17 CEST
    Neviem preco rype, ked si mrknes jeho profil tiez nieje normalny...
    • 1 posts
    10. mája 2009 18:00:18 CEST
    Podľa teba ten, kto robí to, čo mu prináša rozkoš patrí na psychiatriu.
    Čo si myslíš o ľuďoch čo prídu na BDSM stránky moralizovať? Čo je vlastne tvojim cieľom? Zahanbiť publikum na tomto fóre? Obrátiť (vyliečiť) niektorých "úchylov"? Alebo ti len stačí vnútorné uspokojenie že ty si normálny (zdravý) a oni nie?
    Alebo ti to spôsobuje rozkoš? :o)
  • 9. mája 2009 13:12:16 CEST
    ráda jsem si přečetla příspěvky, já jsem před 3 lety tuto praktiku poznala poprvé - igelitový pytel, kdy pod kontrolou nebo sama jsem si ji docela užívala, poté pauza a pak jsem se seznámila s dom kdy jsem od něj praktiku požadovala, nicméně nyní igelit. pytel mi už nic neříká, při bdsm praktikách ať spojených se sexem nebo s pocitem ponížení jsem velmi ráda když jsem přidušována postupně do "příjemných stavů" a samozřejmě je pro mě cíl moci si "odejít úplně - ztratit vědomí" - zatím vždy pod dohledem, přidušována jsem postupně rukou a obojkem a konec je vždy většinou utáhnutí obojku, jedná se o zastavní dýchání a zatlačení na krční tepny, nicméně není to pokaždé, a to mě nutí hledat bezpečný způsob! kdy si takovýto stav navodím sama. Budu velmi ráda když si s vámi můžu některé info vyměnit. Krásný den na Slovensko
  • 6. mája 2009 15:06:30 CEST
    Nazdar,
    ja som tiez z BA a mam v tejto oblasti slusne skusenosti, alebo skor mal som? co ja viem.. Vzdy je to lepsie s partnerkou ako sam, najma, ked jej plne doverujeme a pozname sa velmi dlho. Mal som taku, ale rozisli sme sa a teraz mi to aj celkom chyba. rad by som sa tiez spoznal s ludmi, teda najma so zenami, kedze moja orientacia je uplne jasna, s ktorymi by sa dalo obcas experimentovat. A keby boli aj vzajomne sympatie... uplne perfektne Ale ako si napisal, urcite sa taketo zeny daju najst, alebo sa da postupne k tomu prepracovat, ked mame stalu partnerku. Ved s partnerom robime to, co ma rad
    • 8 posts
    6. mája 2009 14:40:37 CEST
    Ahoj nic sa neboj bab ktor to bavi je velmi vela a mnohe o tom ani nevedia .
    Inak ak by si chcel ja s tebou obrazky aj videa pomenim rad, odkial si si z BA?
  • 6. mája 2009 13:46:32 CEST
    chcem vás všetkých týmto poprosiť o nejaké fotosety a videá s touto tématikou, rozširujem zbierku a mám toho celkom dosť, ak máte záujem si vymeniť foto, videá alebo skúsenosti, kludne napíšte, budem rád :)
  • 6. mája 2009 13:44:23 CEST
    no zatial to robím sám, vymýšlam a špekulujem :) a hľadám si partnerku s ktorou by som to mohol robiť ... ale zatial nič :)
  • 5. mája 2009 14:22:40 CEST
    Myslim ze to je prejav primitivizmu nazvat praktiku, s ktorou nemas skusenosti ,alebo neprektizujes "degeneracia" .Hlavne na stranke venovanej BDSM.
    • 7 posts
    3. mája 2009 22:45:38 CEST
    Leon ma predbehol,chcel som Ti napísať niečo velmi podobné.Neodsudzuj nikoho,pokial si danú vec nevyskúšaš a nehovoríš z vlastnej skúsenosti.Poznám tiež psa33 osobne a myslím si,že na Slovensku je jeden z mála ludí,ktorí toho o dusení vedia dosť.
  • 3. mája 2009 22:44:58 CEST
    • 13 posts
    3. mája 2009 22:37:17 CEST
    s niektorými ľuďmi sa diskutovať nedá, ty asi patríš k nim. Poznám psa33 osobne tak ako aj mňa pozná dosť ľudí z tadiaľto a dosť lopatisticky ti to vysvetlil. Ak ma niektorá téma nezaujíma, proste o nej ani nečítam a už vôbec si nedovolím vyjadrovať sa k nej. Tak ako nehodnotím tvoje, tiež nie celkom bežné preferencie.
  • 3. mája 2009 19:56:32 CEST
    Tak ako som napísal nemám čo dodať.Platí môj predchádzajúci príspevok.