Forums » Nekategorizováno

Strap-On

  • 21. apríla 2005 20:59:46 CEST
    Som klasicky, rad experimentujuci switch. Zazil som par praktik, ale strap-on medzi ne bohuzial nepatri...vzrusuje ma predstava klacat v predklone, zaviazane oci, ruky, zapchate usta a nekompromisna pani od zadu kontrolujuca celu situaciu. Co pekne ste zazili Vy, co sa Vam na tom pacilo a naopak, co sa Vam na tom nepacilo?
    • 1 posts
    27. októbra 2019 0:52:46 CEST
    Najdite si muza ty ho radi pichnu a ziveho
    • 1 posts
    25. júna 2018 17:58:41 CEST
    Ja mam analny kolik, no zial ho najcastejsie pouzivam sam. Manzelka je taky suchar a sama od seba ho nepouzije. :-(
  • 28. septembra 2010 7:13:06 CEST
    Ta prachom zapadnuta rozkosna tema je super, vsetkym (vacsine) subikom sa zbiehaju slinky na nieco take. Ale najst niekoho na podobne hratky je chvilami takmer nemozne...
  • 26. septembra 2010 19:51:51 CEST
    1-Schatz
    Ponúkam ti debatu na danú tému.
  • 26. septembra 2010 19:47:43 CEST
    Skúsil som to. Je naivné si myslieť, že to všetky ženy priťahuje. Rád by som takú teraz našiel, ktorá by to robila preto že to chce a má na to chuť a nie preto že má chuť na prachy ktoré za tým vidí. Nedehonestujem ženy len by som chcel nájsť takú ktorá by o tom otvorene a bez zábran dokázala debatovať, nie to že ešte to robiť. Alebo sa mýlim?
  • 7. septembra 2010 18:57:00 CEST
    nemusí byt ani svalnaty ak je v ženskom pradle ,parochna tak je to super rajcovné.umelak ako pomocka je super rad ho používam
  • 6. septembra 2010 23:17:01 CEST
    len som vytiahla prachom zapadanu "rozkosnu" temu
  • 17. februára 2010 13:00:22 CET
    Nieje nic krajsie ako ked mi to robi zena pekne zozadu..nosim neustale damske tangaaciky,cize sa mi paci ked mi to ide zena urobi,odtiane mi pasik z nohaviciek na ritulke,potom sa mi pohra s mojou dierockou prstami a hned v zapati mi ho tam krasne da cely...
    ZBOZNUJEM TO!!
  • 13. februára 2010 21:04:11 CET
    ano, nieje krajsej predstavy ako svalnaty chlap obleceny v tesnej minisuknicke,klaciaci na styroch, pritahovany voditkom, ked mu tu suknicku nadvihnem a "vrazim" mu ho tam odzadu a este vacsi pozitok ako slastne skuci, ked mu tu jeho dierku roztahujem popri tom prstami...a taka mala dierka sa to zdala byt,hehe...
  • 28. septembra 2007 15:40:08 CEST
    Pretty Dominas, poor action
  • 2. júla 2006 11:50:54 CEST
    hladam zenu na skutocny strpon, tuzim po tom uz hrozne dlho.
    inspiracia? napr:
    http://galleries.aebn.net/beta3/index.cfm/fa/gallery/genre/strapon/clip/0041/refid/AEBN-023657/tid/7104/layout/mgp_graphics_red.cfm
  • 8. decembra 2005 15:46:12 CET
    lenže nepoznám žiadnu babu/ženu , ktorá by to chcela skúsiť, asi je málo žien ktoré to zaujíma, predtým by asi pomohol klistýr...
    ak by niekto vedel o nejakejdomine v okolí BA,NR,GA ktorá by to chcela skúsiť, rád poslúžim, mail: [email protected]
  • 7. decembra 2005 8:00:06 CET
    súhlasím s názorom tu prítomných, sám so zažil chvíle, ktoré boli snom, neistoty i samotného chcenia, nevinné hry pri orálnom sexe s mojim análom boli spúšťačom celého toho šialenstva, no ked sa dostavil do mojho analu palec, bolo zozhodnuté, chcem to ! no to teraz sme sa k tomu neodvážili a pravdupovediac blok v sebe nemá, no na strane partnerky nastala situácia vyťiahnutej brzdy. a stále čakám a hladam, spriaznenú dušu opačného pohlavia, ktorá túto nádhernú praktiku ovlada a prináša jej rozkoš, ohaj , už ani neviem, kto tu spomenul strap on pred dalšou osobou, to musí byť nádhera ......
  • 7. decembra 2005 6:39:35 CET
    KOLIK, KOLIK, nie roubik
  • 6. septembra 2005 15:55:55 CEST
    nepouzivam nic specialne, hram sa sam a tak je to vzdy len "pomoc" k uspokojeniu a vtedy to ide skoro samo ;-)
  • 6. septembra 2005 13:43:16 CEST
    Stenatko.bi, to suhlasim. Ostry nechet na malicku moze byt horsi, ako fisting. Co pouzivate na mazanie?
    • 3 posts
    6. septembra 2005 8:00:04 CEST
    analne hratky su aj pre mna fajn, ale ako bolo uz napisane, musi sa to vediet, pretoze zo skusenosti viem, ze sice uz nemam bezne problem s priemerom tak do 6cm, tak pri nespravnom "zasahu" moze byt neprijemny a malicek ;-)
  • 5. septembra 2005 22:00:02 CEST
    .....milujem analne praktiky pri hrátkach a to obojstranne , avšak , treba to aj vedieť prevádzať , ak sa to tam všetko pekne pripraví , je to potom skvelý zážitok , žial musím priznať , že moj pripinák ešte nezažil poriadnu akciu , ale moje prštíky už áno..... treba zahodiť predsudky , trochu sa s análom pomaznať a úspech je zaručený........
  • 4. septembra 2005 19:03:43 CEST
    Dřív jsem byl toho názoru, že do zadečku bych nic nechtěl teť když jsem zjistil, že jsem submisivní a normální vzrušuje mě představa, že mi to moje paní dělá do prdele, ale chlapíka bych si fakt nedal to se radši nechám seřezat do krve.
  • 3. júla 2005 1:54:13 CEST
    velmi rad by som to zazil.ak cita nejaka dominantna dama z ba,prosim napiste mi a dohodneme sa...vyhoviem KAZDEJ..ak by napisalo aj 10 dam,necham sa takto ponizovat od kazdej...prosim ozvite sa damy,ktore to naozaj bavi..
  • 2. júla 2005 15:09:48 CEST
    Ja som to zatial neskusal ale viem si predstavit ze je uzasne a vzrusujuce nechat sa znasilnovat od zeny pripinacim penisom.
  • 1. júla 2005 17:40:11 CEST
    Co sa tyka mna tak je to super priam to zboznujem.
  • 1. júla 2005 14:35:00 CEST
    Strap-on som uz zazil a musim povedat, ze je to jedna z mojich najoblubenejsich a najmilovanejsich praktik. Je to proste nieco vzrusujuce, ked partnet\rka Vam do analu strka penis. A naozaj ked to dobre vie, tak sa dostavi taka rozkos, aku ste este nikdy nezazili.
  • 30. júna 2005 20:51:18 CEST
    nuž, žena žene:
    je to pekné napohľad, čo sa týka vzrušenia je, avšak žena má vkonečníku len nervové zakončenia
    žena mužovi:
    je tam tiež množstvo nervových zakončení ale vec, ktorú žena nemá to je prostata.

    Masážou prostaty sa dá muž uviesť do apsolútneho tranzu...je to pocit akoby tesnepred vyvrcholením ale celý čas čo ženamasírujeprostatu.

    Čo sa týka ženamužovi je tam ešte jedna drobnosť...kôli tým psychoplokom je to absolútne výťazstvo ženy nad mužom...a keď to urobí ešte pred treťou osobou, je to úplná pecka psych. a fyzického ponníženia...
  • 30. júna 2005 20:46:54 CEST
    Milking, Prosate draining

    Proaktika používaná při TD a CB, spočívá ve vytěsnění spermatu z mužových varlat, aniž by však majitelka dopřála otorkovi slastné pocity orgasmu. Sperma z něho pouze „vykape“. Milking se provádí masáží prostaty, resp. jejích nervového zakončení, které má tvar fazole a je v konečníku na horní straně, zhruba na délku prstu. Při milkingu má muž pocit, že orgasmus musí přijít každou chvílí, v penisu cítí podobné šimravé pocity jako při močení. Pravý orgasmus se ovšem nedostaví – většinou následuje naopak kruté vystřízlivění v podobě několika kostek ledu přiložených na penis (na potlačení erekce) a znovunasazení pásu cudnosti.