Forums » Nekategorizováno

Strap-On

  • 30. júna 2005 14:42:04 CEST
    ..prepacte tie preklepy
    "nebolo gaz" malo v skutocnosti byt
    "nebol to gay"
  • 30. júna 2005 14:39:00 CEST
    strapon je fakt uzasna sexualna praktika, kazdemu muzovi co to neskusil vrele doporučujem. Aj ja som si presiel obdobim neistoty a sebapoznavania. Bol som dost v soku ked mi baba pri oralnom sexe zasunula prst do analu a zistil som, ze ma to uzasne vzrusuje, zacal som si klast otazky o svojej sexualnej orientacii. Ked sme prst vymenili za analneho "robertka" a bolo to stale silnejsie, neistota rastla. Tak som sa odhodlal na vazny experiment, skusil som vymenil "robertka" za zivy penis (nahovoril som ineho hlapa na experiment, tiez nebolo gaz)a oddychol som si, nebolo to ono!!!! Bolo to dobre, ale chybalo tam druhe pohlavie. Dnes som uz dalej, povazujem sa za celom skuseneho "straponaka" a rad sa podelim so svojimi skusenosti s kazdym co ma serioznz zaujem.
  • 29. júna 2005 9:50:32 CEST
    Ja som to nemyslel doslova,lebo keby boli zviazany oba tak nemozu nic praktizovat,ziadny sex,myslel som ze by boli ciastocne zviazany nie nakomplet aby sa nemohli ani pohnut.
  • 29. júna 2005 9:36:39 CEST
    Ani jeden nemusí být svázaný.... Pro absolutní bezpečnost této praktiky, bych ale doporučovala, aby byli svázaní oba a nejlépe každý v jednom rohu místnosti, pak by se opravdu nemohlo vůbec nic stát:-)))))))))))))
    Na tohle fakt nemám nervy....
  • 29. júna 2005 9:12:14 CEST
    Ale aj tato praktika(strap on)je celkom v pohode lebo tu ide o bezpecny sex ale neviem ci len muz je zviazany pri strap on alebo aj zena.
  • 29. júna 2005 8:57:36 CEST
    Nasiel som to v anglicko slovenskom slovniku a ta je ze strap znamena zviazanie remenom a bondage je otroctvo alebo poddanstvo,asi by som si mal prestudovat vsetko okolo BDSM lebo nic okolo toho zatial neviem ,len tolko.
  • 29. júna 2005 8:52:20 CEST
    Lituji, ale opravdu máš zmatek v pojmech. Bongage je svazování... Strap-On je praktika, při které žena připínacím penisem souloží muže do análního otvoru, tedy do zadku.
  • 29. júna 2005 8:28:02 CEST
    Zameriavam sa hlavne na strap on cize zvazovanie a bondage(otroctvo)co s tym priamo suvisi,uz samotne zvazovanie je pre ma vzrusujuce ale len ked by mi to robila zena,mozno budes mat namietky ale nevzrusuju ma bolestive tresty ako vela inych proste uz je to tak u mna.
  • 29. júna 2005 8:09:49 CEST
    Jak tak čtu ten tvůj příspěvek - což se dá velmi těžko, pokud nepoužíváš čárky ve větě a věty neodděluješ tečkami... Ale čtu ho pořád dokola... nějakm ám z něj pocit, že si zaměňuješ bondage a strap-On.....
  • 28. júna 2005 22:48:31 CEST
    Ja by som sa dal bez vahania zviazat nejakej zene(len zene nie chlapovi)ale zatial som nenasiel taku ktora by ma chcela zviazat a je dost chlapov ktory maju tiez rovnake problemy zo zvazovanim zo strany zien,proste som zistil ze je malo zien ktore ma zmysel pre strap on,proste asi sa toho boja.
  • 28. júna 2005 14:18:51 CEST
    tak tiez by som si dala povedat,vedela by som si uzit keby som ho strkala nejakemu mazlikovi...
  • 31. mája 2005 21:12:31 CEST
    Musim povedat ze strapon je velmi prijemny, mam ho rad a on ma rad mna...
  • 31. mája 2005 16:58:52 CEST
    ja by som to rád skúsil ale myslím si že žiadna baba/žena to nexe, keby náhodou tak napíš prosim.. mail: [email protected], dik papa, majte sa
  • 31. mája 2005 14:43:55 CEST
  • 31. mája 2005 12:27:32 CEST
    ja by som si to velmi rad ale este som nenasiel pani ktora by mi to spravila tak ked sa nejaka najde nech sa ozve
  • 22. mája 2005 23:13:48 CEST
    priatelka mi to zviazanemu urobila prstom + vyhonila a ako pise Liina, vdaka prostate je to dost divoky zazitok. I ked osobne mam presne ten psychologicky blok:-)
  • 22. mája 2005 14:05:17 CEST
    Anální dráždění je pro muže dokonce jaešt příjemnější než po ženy, a to díky prostatě:-) To, že se muži často análnám praktikám vyhýbají je pouze psychologický blok.Je v nich zakořeněno, že anální sex = znak homosexuality. A potom samozřejmě druhý blok, stejný jako u žen, kdy v představách mnoha lidí přetrvává názor, že je anální sex něco nepřirozeného, nechutného a nehygienického.
  • 22. mája 2005 13:05:28 CEST
    inak nechapem preco sa vacsine muzom nepaci prijimat analny sex... hlavne takym, ktorí robia svojej partnerke radi anal... ved ked predpokladaju ze ich partnerka ma pri tom prijemne pocity, tak co sa tyka analneho otvoru, maju ho velmi podobny ako zeny, takze tie prijemne pocity mozu zazivat aj oni...
  • 8. mája 2005 20:34:40 CEST
    Zatial som vsak nenasiel partnerku co by pre to nasla pochopenie ....
  • 8. mája 2005 10:04:09 CEST
  • 7. mája 2005 20:41:52 CEST
    jo, postastilo sa mi na chvilu mat taku partnerku ktora s tym suhlasila, dokonca ma k tomu ona priviedla. mala rada analny sex, ked som sa este jednou rukou staral o jej broskynku. ked som sa jej pytal, co sa jej na tom paci, tak mi navrhla ze mi to ukaze. do lavej ruky zobrala analny kolik a pravou rukou ma zaroven vyhonila. sice som u toho nemal zaviazane oci a ani usta, ale bolo to jednoducho skvele. zvlastny pocit, uplne iny ako ked Ti to robi partnerka iba rukou...
  • 23. apríla 2005 22:23:25 CEST
    Majitelka-to je ten spravny vyraz :-)
    Byt hrackou v rukach svojej pani/majitelky je vzrusujuce. Prave na to som narazal. A kludne by som sa jej nechal narazit na nieco poriadne :-)
  • 21. apríla 2005 23:13:50 CEST
    teraz uz mam takeho ktoremu sa to paci, ale zatial sme sa k tomu nedostali... beriem to ako rozkos, ktoru davam za odmenu subikovi... sposob ako mu ukazat na aku uzasnu, jedinecnu zenu narazil a ze moze byt rad, ze som jeho majitelka... :)
  • 21. apríla 2005 22:42:56 CEST
    Co sa ti ako zene na tom paci, co ta na tom vzrusuje? Beries to ako sposob, ktorym ukazes ze ty sita, ktoru treba posluchat?
    Ja tuto praktiku neberiem ako sposob na moje ponizenie. Tiez som to este nezazil, teda ked neberiem do uvahy "testy" na samom sebe.
    Asi hladas tam, kde nie su :o)
  • 21. apríla 2005 22:22:40 CEST
    ja som strap on este ziadnemu muzovi nerobila, zatial som nenatrafila na takych ktorym by sa to pacilo... zazila som ho len pri lesbickych D/S hrach... ked som pouzila vibrator na subinku... celkovo strap-on patri medzi moje naj sex.fantazie...